HP
Sice jsem sám tak trochu Pottermaniak, ale přece jen na pátý i šestý díl musím snést lehkou kritiku. Dost se mi nelíbí, že autorka v těchto dílech jaksi vynechala ústřední motiv. U prvních čtyř knížek už název napovídá okolo čeho se bude děj točit, ale Fénixův řád podle mě nemá ŽÁDNÝ ústřední děj. Kniha se točí kolem Harryho snů a vede k závěrečnému konfliktu Harryho a Voldemorta. Zbytek knihy je jen změť krátkých epizodek. Podle mě se film v pohodě vejde do dvou a půl hodin a přitom nic důležitého nemusí bý vynecháno. To samé je Princ dvojí krve. Děj se točí okolo tajemné knihy Prince a končí smrtí (SPOILER). V knížce je jen pár drobných byť důležitých informací. Doufám, že jednou budu moci říct, že sedmý díl byl nejlepší...
|
reagovat
|
). Vy by ste mali nejake prachy, a niektory sa tam naozaj nemaju ako dostat, vid SR (cize zahranicie :)) ) 
jinak HP6 knizka nic moc, podle me celkem nudna a dlouha. Dobry sou akorat casti s jeskyni a pak konec. Petka byla mnohem lepsi...