
MichaelBay
Ty spoilery si odpustˇ, já to budu číst až po filmu

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
). Vy by ste mali nejake prachy, a niektory sa tam naozaj nemaju ako dostat, vid SR (cize zahranicie :)) ) |
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
jinak HP6 knizka nic moc, podle me celkem nudna a dlouha. Dobry sou akorat casti s jeskyni a pak konec. Petka byla mnohem lepsi...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|