
smankote
hoj, lidicky! tri tejdny sem byl fuc a ted se vratim a co nevidim? 305 neprectenych prispevku v diskuzi...(!)....tak sem si hezky pocet a muzu jit spat :D jinak recenzi na the island sem radsi necet, protoze se na nej moc tesim a kocour byl urcite zrovna v naky spatny nalade, kdyz to psal a vubec to nebude pravda...

|
reagovat
|
.
.

