Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19801 - 19820 Napsat příspěvek

pesnicka, ktoru ked pocujete, hned mate chut si pustiti ten film

link

a ta vasa? :D
760631
https://www.youtube.com/watch?v=aquSBPS4oAU a ta vasa? *:D*
pesnicka, ktoru ked pocujete, hned mate chut si pustiti ten film
3 0
reagovat
reaguje na: HAL
Já neříkám že to platí vždy, všude a u všech, ale pokud do kina chodíš ve dvou, tak je ta cena stejná (na tom se snad shodneme) a o zbytku rozhoduje to, jak vysoce máš postavený kino zážitek oproti TV zážitku (na tom se snad taky shodneme), stejně tak, že v tom nehraje roli jen technika, ale i cesta, pohodlí, diváci...

Pokud je pro X procent lidí ten zážitek minimálně srovnatelný s kinem, tak těchto X procent tuto možnost uvítá. je v podstatě jedno, jak malé X tam dáš. Stejně je to pro tuto skupinu jasná volba.

Navíc je tam taky faktor, že si třeba s ženou zajdu na tento film, ale na onen film se nám už "nechce", ale doma bychom jej viděli (a obešli se bez super kino zážitku).
760618
Já neříkám že to platí vždy, všude a u všech, ale pokud do kina chodíš ve dvou, tak je ta cena stejná (na tom se snad shodneme) a o zbytku rozhoduje to, jak vysoce máš postavený kino zážitek oproti TV zážitku (na tom se snad taky shodneme), stejně tak, že v tom nehraje roli jen technika, ale i cesta, pohodlí, diváci... Pokud je pro X procent lidí ten zážitek minimálně srovnatelný s kinem, tak těchto X procent tuto možnost uvítá. je v podstatě jedno, jak malé X tam dáš. Stejně je to pro tuto skupinu jasná volba. Navíc je tam taky faktor, že si třeba s ženou zajdu na tento film, ale na onen film se nám už "nechce", ale doma bychom jej viděli (a obešli se bez super kino zážitku).
760612
2 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Beru že jsem se svým častým chozením do kina trochu nenormální (a zároveň tam nikdy neutrácím za jídlo), ale stejně - domácí kino většiny smrtelníků se k multiplexům neblíží ani zdaleka, takže ten zážitek za poloviční cenu (nebo i stejnou) je pořád jinde.
760612
Beru že jsem se svým častým chozením do kina trochu nenormální (a zároveň tam nikdy neutrácím za jídlo), ale stejně - domácí kino většiny smrtelníků se k multiplexům neblíží ani zdaleka, takže ten zážitek za poloviční cenu (nebo i stejnou) je pořád jinde.
760611
7 -2
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: HAL
S tím bych si dovolil nesouhlasit. Já mít možnost vidět film v podobném čase doma, tak si ten dvojnásobek okamžitě zaplatím, podívám se na to se ženou (tzn normální cena) a uděláme si k tomu možná i popcorn za 10 kaček... a nebo burgery... a nebo pizzu... a zajdu si na wc či pro vodu... a nikdo mi nebude okopávat sedačku nebo svítit na mobilu atd.

Kino má v dnešní době jen dvě přidané hodnoty: čas a zážitek. A ta druhá je dost subjektivní-diskutabilní (ne každý má ten pocit "svátosti" plus i když jo, tak musíš doufat, že tě nebudou rušit lidi, kteří tam jsou z jiných důvodů než ty).
760611
S tím bych si dovolil nesouhlasit. Já mít možnost vidět film v podobném čase doma, tak si ten dvojnásobek okamžitě zaplatím, podívám se na to se ženou (tzn normální cena) a uděláme si k tomu možná i popcorn za 10 kaček... a nebo burgery... a nebo pizzu... a zajdu si na wc či pro vodu... a nikdo mi nebude okopávat sedačku nebo svítit na mobilu atd. Kino má v dnešní době jen dvě přidané hodnoty: čas a zážitek. A ta druhá je dost subjektivní-diskutabilní (ne každý má ten pocit "svátosti" plus i když jo, tak musíš doufat, že tě nebudou rušit lidi, kteří tam jsou z jiných důvodů než ty).
760608
3 -3
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Clavius
Existuje nějaká statistika jak je na tom pirátství v US? Protože tohle by mi dávalo smysl snad jen kdyby bylo skoro zanedbatelné - cena za shlédnutí filmu doma víc než dvojnásobná oproti kinu je nemálo přehnaná. Chápu že tím chtějí kompenzovat že doma se dívají naráz celé rodiny, ale to může fungovat snad jen u těch pohádek pro děti, normální člověk se na to vykašle.
760608
Existuje nějaká statistika jak je na tom pirátství v US? Protože tohle by mi dávalo smysl snad jen kdyby bylo skoro zanedbatelné - cena za shlédnutí filmu doma víc než dvojnásobná oproti kinu je nemálo přehnaná. Chápu že tím chtějí kompenzovat že doma se dívají naráz celé rodiny, ale to může fungovat snad jen u těch pohádek pro děti, normální člověk se na to vykašle.
760605
2 -2
reagují: Gonzi
reagovat

Universal filmy 17 dní po premiéře v kinech na iTunes

zdroj
Tomu teda říkám sražení tzv.: "theatrical okna" a mnozí piráti asi mohou jásat, že nebudou muset tak dlouho čekat...
760605
[url=https://9to5mac.com/2020/07/28/universal-inks-deal-that-will-bring-new-movies-to-itunes-just-17-days-after-theatrical-debut/]zdroj[/url] Tomu teda říkám sražení tzv.: "theatrical okna" a mnozí piráti asi mohou jásat, že nebudou muset tak dlouho čekat...
Universal filmy 17 dní po premiéře v kinech na iTunes
3 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Cinefil
Článek opět relevantní.:D
760472
[url=https://www.moviezone.cz/clanek/31158-reportaz-pet-hodin-na-place-doctora-strange/]Článek[/url] opět relevantní.*:D*
760470
1 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
IIRC, imf stalkoval natáčení, při pauze štáb odháněl turisty pryč, a nejblíž imfovi byl ten obchod s komiksy. A pak Scott dostal ten nápad takhle překvapit fanoušky komiksů :D
760471
IIRC, imf stalkoval natáčení, při pauze štáb odháněl turisty pryč, a nejblíž imfovi byl ten obchod s komiksy. A pak Scott dostal ten nápad takhle překvapit fanoušky komiksů *:D*
760470
1 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
To je tak 1:14 000 000 že se to stane. Jak to, že to věděl? :o
760470
To je tak 1:14 000 000 že se to stane. Jak to, že to věděl? *:o*
760455
2 0
reagují: Ex-SOLDIER, Snipsley
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Vtipné je, jak se ostatní dekovali pryč, ale Vašek néé :D:+:+
760460
Vtipné je, jak se ostatní dekovali pryč, ale Vašek néé *:D**:+**:+*
760455
8 0
reagovat
Jak tady před pár lety Imf zveřejnil fotku, jak potkal Cumberbatche v obchodě s komiksy, tak teď zveřejnil Scott Derickson svoje video, kde je vidět v pozadí jistý redaktor... :D

Link
760455
Jak tady před pár lety Imf zveřejnil fotku, jak potkal Cumberbatche v obchodě s komiksy, tak teď zveřejnil Scott Derickson svoje video, kde je vidět v pozadí jistý redaktor... *:D* [url=https://mobile.twitter.com/scottderrickson/status/1287922036258398208]Link[/url]
19 0
reagují: Cinefil, KARLOS
reagovat
reaguje na: remy
Myslím, že ano. Když Hollywood zjistí, že lidi do kina chodí a konkurence je mizivá, pak přestanou utíkat na příští rok a risknou to letos snad. To by ale Tenet musel vydělat tak 80% obvyklé částky.
760420
Myslím, že ano. Když Hollywood zjistí, že lidi do kina chodí a konkurence je mizivá, pak přestanou utíkat na příští rok a risknou to letos snad. To by ale Tenet musel vydělat tak 80% obvyklé částky.
760415
3 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
K podobný strategii by se mohli přiklonit i v souvislosti s Bondem, ne?
760415
K podobný strategii by se mohli přiklonit i v souvislosti s Bondem, ne?
760409
3 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ano, film se bude hrát v Česku i na Slovensku. link
760411
Ano, film se bude hrát v Česku i na Slovensku. [url=https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3266964663325181&set=a.1539032826118382&type=3&theater]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=3266964663325181&set=a.1539032826118382&type=3&theater[/url]
760409
5 -2
reagovat

Tenet

Tak nakonec má jít do kin 26. 8. včetně vybraných sálů v USA. Zatím se nemůžu dočíst, jestli je tam i naše zemička, ale vzhledem k většině Evropy to u nás budou hrát taky. Po půl roce první dobrá zpráva! :+:+:+ 
760409
Tak nakonec [url=https://editorial.rottentomatoes.com/article/everything-we-know-about-christopher-nolans-tenet/]má jít do kin[/url] [b]26. 8.[/b] včetně vybraných sálů v USA. Zatím se nemůžu dočíst, jestli je tam i naše zemička, ale vzhledem k většině Evropy to u nás budou hrát taky. Po půl roce první dobrá zpráva! *:+**:+**:+* 
Tenet
4 -1
reagují: remy, Disketa1
reagovat

Když by Les Grossman vyjednával s Hansem Gruberem

link

asi jste to už měli v nějakým výplachu ale je to fakt boží :D:D:D:D:D:D:D:D8):+
760408
https://www.youtube.com/watch?v=gi4WIJkwEeU asi jste to už měli v nějakým výplachu ale je to fakt boží *:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**8)**:+*
Když by Les Grossman vyjednával s Hansem Gruberem
2 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Měl jsem ho moc rád, už jsem se díval na jeho 13. komnatu a bylo mi u toho fakt smutno.

link

Doporučuju, kdo neviděl.
760398
Měl jsem ho moc rád, už jsem se díval na jeho 13. komnatu a bylo mi u toho fakt smutno. [url=https://www.ceskatelevize.cz/porady/1186000189-13-komnata/213562210800029-13-komnata-jana-skopecka/]https://www.ceskatelevize.cz/porady/1186000189-13-komnata/213562210800029-13-komnata-jana-skopecka/[/url] Doporučuju, kdo neviděl.
760397
3 0
reagovat

Diskova kronika

V 94 letech zemřel Jan Skopeček.
760397
V 94 letech zemřel Jan Skopeček.
Diskova kronika
1 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Nevěděl jsem, že je ještě na živu , ale RIP.
760358
Nevěděl jsem, že je ještě na živu , ale RIP.
760355
2 -1
reagovat

Diskova kronika

Ve 104 letech zemřela Olivia de Havilland. Její Dědička nebo Sladká Charlotte Jsou fantastické. Jo a taky hrála v Jihu proti Severu. 
760355
Ve 104 letech zemřela Olivia de Havilland. Její Dědička nebo Sladká Charlotte Jsou fantastické. Jo a taky hrála v Jihu proti Severu. 
Diskova kronika
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se