Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19841 - 19860 Napsat příspěvek
Introducing a new era of movie theater

Social distancing v kině, mělo by se stavět v Paříži.

Každý je gangsta, než se objeví kancléř a vyhlásí PRVNÍ GALAKTICKÉ IMPÉRIUM!
759900
[url=https://youtu.be/4PgD0Xj4pBk]Introducing a new era of movie theater[/url] Social distancing v kině, mělo by se stavět v Paříži. Každý je gangsta, než se objeví kancléř a vyhlásí PRVNÍ GALAKTICKÉ IMPÉRIUM!
5 0
reagovat
John Cena je teda strasna svina.:(
759766
John Cena je teda [url=https://i.ibb.co/dprSyn7/110189162-10158449537208416-472113490401109936-n.jpg]strasna svina[/url].*:(*
10 0
reagovat
Ja mam za sebou celou serii a vetsinu knih jsem cetl i trikrat, ale ackoliv je to pro me srdcovka tak bych si v zivote nedovolil to nekomu doporucovat :D
759758
Ja mam za sebou celou serii a vetsinu knih jsem cetl i trikrat, ale ackoliv je to pro me srdcovka tak bych si v zivote nedovolil to nekomu doporucovat *:D*
759604
2 -1
reagovat
yves tumor > purple mountains > yaeji > lyra pramuk > moses sumney > the soft pink truth 
759737
yves [url=https://youtu.be/N0c7lVHMyaY]tumor[/url] > purple mountains > yaeji > lyra pramuk > moses sumney > the soft pink truth 
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jsem pro. Když už máme sekci štětky a zajíčci proč ne knihy a komiksy. :D
759720
Jsem pro. Když už máme sekci [i]štětky a zajíčci[/i] proč ne [i]knihy a komiksy. *:D*[/i]
759690
8 -1
reagovat
Můžu poprosit o založení sekce knihy a časopisy? :D
759690
Můžu poprosit o založení sekce knihy a časopisy? *:D*
9 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: vZeč
Já mám ságu rozečtenou, jsem zhruba v půlce a jako baví mě to, ale na čtení je to pro mě strašně náročný. Musím to číst v kuse a soustředit se. Žádný čtení po večeru na půl hodinky. Takže to budu mít rozečtený asi ještě dlouho, což je škoda protože ta komplexita světa je úžasná a některé pasáže jsem přímo hltal
759671
Já mám ságu rozečtenou, jsem zhruba v půlce a jako baví mě to, ale na čtení je to pro mě strašně náročný. Musím to číst v kuse a soustředit se. Žádný čtení po večeru na půl hodinky. Takže to budu mít rozečtený asi ještě dlouho, což je škoda protože ta komplexita světa je úžasná a některé pasáže jsem přímo hltal
759669
2 0
reagovat
Ja Zahrady docetl, ale opravdu jsem si to neuzival a sagu jsem vzdal :D a to jsem se snazil to mit rad :D neco mi ale rika, ze to tu nebude popularni nazor :D
759669
Ja Zahrady docetl, ale opravdu jsem si to neuzival a sagu jsem vzdal *:D* a to jsem se snazil to mit rad *:D* neco mi ale rika, ze to tu nebude popularni nazor *:D*
759604
1 -2
reagují: Luban
reagovat

Sean McLoughlin

Gervaisov predskokan. Asi polovicu materiálu z tohto stand-upu použil aj na Supernature minulý rok v Prahe :+ Myslím, že si zaslúži viac pozornosti. Snáď sa mu raz podarí preraziť.
759651
Gervaisov predskokan. Asi polovicu materiálu z tohto [url=https://www.youtube.com/watch?v=AzQwEum3WJQ]stand-upu [/url]použil aj na Supernature minulý rok v Prahe *:+* Myslím, že si zaslúži viac pozornosti. Snáď sa mu raz podarí preraziť.
Sean McLoughlin
1 -1
reagovat
Netflix, to není jenom samá akce link " In the 1960s after World War II in Southern Ohio, bizarre, compelling and mentally disturbed people suffer from the war's psychological damages. " Tenhle film je láska :+
759621
Netflix, to není jenom samá akce https://twitter.com/NetflixFilm/status/1283749743626055681?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1283749743626055681%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2F " In the 1960s after World War II in Southern Ohio, bizarre, compelling and mentally disturbed people suffer from the war's psychological damages. " Tenhle film je láska *:+*
2 -2
reagovat
Trochu jiný konec a sled událostí. Kniha je 10x lepší a má i hutnější atmosféru. 
759601
Trochu jiný konec a sled událostí. Kniha je 10x lepší a má i hutnější atmosféru. 
759599
7 0
reagovat
reaguje na: MarvinP
S Pádem teprve začínám, tak jsem zvědavý - Hyperion ale fakt moc nenadchl, jen ta první povídka s knězem mezi divochy, z jejího závěru mě mrazí ještě teď. 
759593
S Pádem teprve začínám, tak jsem zvědavý - Hyperion ale fakt moc nenadchl, jen ta první povídka s knězem mezi divochy, z jejího závěru mě mrazí ještě teď. 
759572
1 -1
reagovat
reaguje na: SHUTTER
Souhlasím. Čtvrtý díl je na čtení nejhorší. Přečetl jsem si celou sérii už 3x a Božský Imperátor je pro mě fakt utrpení.
759588
Souhlasím. Čtvrtý díl je na čtení nejhorší. Přečetl jsem si celou sérii už 3x a Božský Imperátor je pro mě fakt utrpení.
759575
1 -1
reagovat
Koukal jsi třeba na tenhle žebříček? link

Jinak fakt zkus toho Bureše, celá ta trilogie je zábavná, nerve tam přesahy za každou cenu, ale přes to nabízí výprávění prostřednictvím zajímavé hlavní hrdinky. Jinak je super čtivá Artemis od Andyho Weira. Mám k tomu příběhu výhrady, ale zrovna tenhle prvek je tam skvělý. 

Jinak se teď hodně doporučuje  Sněgoňová link
Mně osobně to přijde hrozný a podle mne ta holka psát neumí, ale lidi si to dost chválí...

S tím sexismem to byla nadsázka for fuck sake :D
759584
Koukal jsi třeba na tenhle žebříček? [url=https://www.barnesandnoble.com/blog/sci-fi-fantasy/50-sci-fi-must-reads-by-women/]https://www.barnesandnoble.com/blog/sci-fi-fantasy/50-sci-fi-must-reads-by-women/ [/url]Jinak fakt zkus toho Bureše, celá ta trilogie je zábavná, nerve tam přesahy za každou cenu, ale přes to nabízí výprávění prostřednictvím zajímavé hlavní hrdinky. Jinak je super čtivá Artemis od Andyho Weira. Mám k tomu příběhu výhrady, ale zrovna tenhle prvek je tam skvělý.  Jinak se teď hodně doporučuje  Sněgoňová [url=https://www.databazeknih.cz/vydane-knihy/kristyna-snegonova-11744]https://www.databazeknih.cz/vydane-knihy/kristyna-snegonova-11744[/url] Mně osobně to přijde hrozný a podle mne ta holka psát neumí, ale lidi si to dost chválí... S tím sexismem to byla nadsázka for fuck sake *:D*
759582
2 -2
reagovat
reaguje na: SHUTTER
Souhlasím. Tak jsem to úplně nemyslel. Bylo by nesmyslný snažit se psát Dunu líp než Herbert. Spíš jsem měl na mysli, že tyhle příběhy o kosmických imperiích budoucnosti a jejich problémech výzvách mají nějaký vývoj, vždycky je jde vzít a udělat s mina něco nového, dalšího, ne nutně kvalitativně lepšího, ale posunout je dál v tom smyslu, že autor i čtenář už mají na čem stavět, ty ideje prosákly do popkultury, není třeba je znovu uvádět, dá se s nima dělat něco dalšího...
759579
Souhlasím. Tak jsem to úplně nemyslel. Bylo by nesmyslný snažit se psát Dunu líp než Herbert. Spíš jsem měl na mysli, že tyhle příběhy o kosmických imperiích budoucnosti a jejich problémech výzvách mají nějaký vývoj, vždycky je jde vzít a udělat s mina něco nového, dalšího, ne nutně kvalitativně lepšího, ale posunout je dál v tom smyslu, že autor i čtenář už mají na čem stavět, ty ideje prosákly do popkultury, není třeba je znovu uvádět, dá se s nima dělat něco dalšího...
759575
3 0
reagovat
Knihy by si dle mě zasloužily vlastní diskusi. Obzvláště, když je tu i jedna s diskovejma zajičkama a Tedovejma zrzkama.
759577
Knihy by si dle mě zasloužily vlastní diskusi. Obzvláště, když je tu i jedna s diskovejma zajičkama a Tedovejma zrzkama.
9 -1
reagovat
reaguje na: MarvinP
Sorry ale Dunu nejde posunúť ďalej :D. Ked som dočítal 4. knihu kde sa istá postava stáva bohom tak , že sa tisícročiami mení na niekolko kilometrov velkeho červa ktorý vníma realitu ako šupku na pomaranči..
Herbert tam dáva obrovské metafyzické transtextuálne význami kotré aby som plne pochopil musím ešte aspoň dva krát prečítať. A to ako vníma náboženstvo a no keby som to všetko vypisoval.. :D:D:D
759575
Sorry ale Dunu nejde posunúť ďalej :D. Ked som dočítal 4. knihu kde sa [spoiler]istá postava stáva bohom tak , že sa tisícročiami mení na niekolko kilometrov velkeho červa ktorý[/spoiler] vníma realitu ako šupku na pomaranči.. Herbert tam dáva obrovské metafyzické transtextuálne význami kotré aby som plne pochopil musím ešte aspoň dva krát prečítať. A to ako vníma náboženstvo a no keby som to všetko vypisoval.. *:D**:D**:D*
759572
2 0
reagují: l-e-t-o, MarvinP
reagovat
reaguje na: HAL
Tyjo, já Dunu četl těsně před Hyperionem a připadá mi, že si z Nadace a Duny Simmons ani tak nepůjčuje, jako spíš že to posouvá někam jinam a asi i trošku dál. Pád Hyperionu mi připadal promyšlenej, komplexní a úchvatnej. Je tam spousta žánrovejch a béčkovejch věcí, ale taky spousta naprosto prvotřídního materiálu. Simmons prostě využívá celý spektrum, včetně kýče, ale mě to teda přišlo prudce geniální a zároveň strašně šťavnatej nářez. Endymion (zatím) slabší (jsem skoro u konce poslední knihy). 
759572
Tyjo, já Dunu četl těsně před Hyperionem a připadá mi, že si z Nadace a Duny Simmons ani tak nepůjčuje, jako spíš že to posouvá někam jinam a asi i trošku dál. Pád Hyperionu mi připadal promyšlenej, komplexní a úchvatnej. Je tam spousta žánrovejch a béčkovejch věcí, ale taky spousta naprosto prvotřídního materiálu. Simmons prostě využívá celý spektrum, včetně kýče, ale mě to teda přišlo prudce geniální a zároveň strašně šťavnatej nářez. Endymion (zatím) slabší (jsem skoro u konce poslední knihy). 
759569
3 0
reagují: HAL, SHUTTER
reagovat
Zkus knihu Prvních 100. Podle ní vznikl i stejnojmenný seriál, který také není špatný. 
759571
Zkus knihu Prvních 100. Podle ní vznikl i stejnojmenný seriál, který také není špatný. 
759531
1 0
reagovat
reaguje na: MarvinP
Také teď čtu Hyperion cantos, a asi bych si to užíval víc kdybych měl míň o dvacet let  (a to mi ani není tolik) - krátce nato jsem tehdy přečetl Dunu, Nadaci, Heinlena a další klasická díla ze kterých si Simmons mohutně půjčuje, a tak už by mě to pak moc zaujmout nemohlo.
Takže moc nechápu proslulost Hyperionu a jeho řazení k nej sf románům - nezábavný rozhodně není, ale pořád je to nepříliš promyšlený kýč (navíc první kniha ani není román, ale sbírka povídek - ne že by toto mi zásadně vadilo, sbírek jsem s chutí přečetl mraky) 

Ale se silnými ženskými hrdinkami postavami, ty jsou napsány dobře. Až na vlhké myšlenky Brawne Lamie. 

Btw na Docora Who se teď paradoxně dívám taky a jo, ta podobnost mě taky napadla. I když až pod vedením Moffata, v jejích "začátcích" ten proud setkávání v čase nebyl až tak přímočarý. 
759569
Také teď čtu Hyperion cantos, a asi bych si to užíval víc kdybych měl míň o dvacet let  (a to mi ani není tolik) - krátce nato jsem tehdy přečetl Dunu, Nadaci, Heinlena a další klasická díla ze kterých si Simmons mohutně půjčuje, a tak už by mě to pak moc zaujmout nemohlo. Takže moc nechápu proslulost Hyperionu a jeho řazení k nej sf románům - nezábavný rozhodně není, ale pořád je to nepříliš promyšlený kýč (navíc první kniha ani není román, ale sbírka povídek - ne že by toto mi zásadně vadilo, sbírek jsem s chutí přečetl mraky)  Ale se silnými ženskými hrdinkami postavami, ty jsou napsány dobře. Až na vlhké myšlenky Brawne Lamie.  Btw na Docora Who se teď paradoxně dívám taky a jo, ta podobnost mě taky napadla. I když až pod vedením Moffata, v jejích "začátcích" ten proud setkávání v čase nebyl až tak přímočarý. 
759550
1 -1
reagují: MarvinP
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se