
reaguje na:
Papricek
Pamatuju dobu kdy jsme si dělali srandu, že je to 10 minut. 

|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
link|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
(Mimochodem, Sundown není jediná, kterou od Gordona Lightfoota převzal.)
(Což neznamená, že jsou špatné, třeba právě Poštulka/Bobek jsou možná lepší než originál.)|
reagovat
|

|
reagují:
Memphis
|
reagovat
|