Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19741 - 19760 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
Jak by ses cítil kdyby ses koukal na LGBTQ film v Rusku nebo arabských zemích s odborným komentářem na téma, že je homosexualita nemoc ? 

Chápeš, kam tím mířím ? 
757433
Jak by ses cítil kdyby ses koukal na LGBTQ film v Rusku nebo arabských zemích s odborným komentářem na téma, že je homosexualita nemoc ?  Chápeš, kam tím mířím ? 
757428
5 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
A jen tedy krátce k tématu - odborně naučný kometrář je přínosný, ale pokud někdo u Forresta nepochopí, samu protirastickou (a jiné) myšlenku, pak mu nepomůže ani ten komentář...
757432
A jen tedy krátce k tématu - odborně naučný kometrář je přínosný, ale pokud někdo u Forresta nepochopí, samu protirastickou (a jiné) myšlenku, pak mu nepomůže ani ten komentář...
757428
11 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Být tebou, tak slovy o upravování hodnocení filmů, jenom abyses někomu zalíbil, velmi šetřil. Nejsou to ani dva roky, co si začal třeba velmi hlasitě říkat, že už v životě nechceš vidět žádný film Singera, že pro tebe ty filmy přestaly existovat.
Možná to není změna hodnocení kvalit, ale rozhodně je to změna názoru, navíc podmíněná tím, že se už "nechceš mít nic společného" s daným tvůrcem. Jestli to není změna v hodnocení za učelem se "někomu" zavděčit, pak nevím, co to je.
A věty "Nemám potřebu se někomu zalíbit" můžeš psát doaleluja, ale činy, v tvém případě na MZ komentáře, jasně mluví o opaku. Jako vrchol pokrytectví navíc považuju spílat z pozice, kdy o tom víš podle vlastních slov naprosté kulové, protože za prvé v té americe taky nežiješ, za druhé to posuzuješ zprostředkovaně, což při vší úctě k Vincentovi, jeho zkušenostem a za mě vítaným pohledem z dané země, je opět jen čistě subjektivní pohled.
Takže až zase příště budeš metat slovy jako buranismus a pokrytci, raději si to odpusť, protože sám máš často chlívek pod nohama.
757430
Být tebou, tak slovy o upravování hodnocení filmů, jenom abyses někomu zalíbil, velmi šetřil. Nejsou to ani dva roky, co si začal třeba velmi hlasitě říkat, že už v životě nechceš vidět žádný film Singera, že pro tebe ty filmy přestaly existovat. Možná to není změna hodnocení kvalit, ale rozhodně je to změna názoru, navíc podmíněná tím, že se už "nechceš mít nic společného" s daným tvůrcem. Jestli to není změna v hodnocení za učelem se "někomu" zavděčit, pak nevím, co to je. A věty "Nemám potřebu se někomu zalíbit" můžeš psát doaleluja, ale činy, v tvém případě na MZ komentáře, jasně mluví o opaku. Jako vrchol pokrytectví navíc považuju spílat z pozice, kdy o tom víš podle vlastních slov naprosté kulové, protože za prvé v té americe taky nežiješ, za druhé to posuzuješ zprostředkovaně, což při vší úctě k Vincentovi, jeho zkušenostem a za mě vítaným pohledem z dané země, je opět jen čistě subjektivní pohled. Takže až zase příště budeš metat slovy jako buranismus a pokrytci, raději si to odpusť, protože sám máš často chlívek pod nohama.
757425
17 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jo tu druhou jmenovanou knihu jsem na střední četl (spolužák mi ji půjčil) a můžu říct, že je to strašný odpad. A nevím jak by se někomu soudnému mohlo stát, že by ho dnes nějak oslovila. Ale vsadím se, že Disk by mi poradil, že se mám vcítit do autora. :D 
757429
Jo tu druhou jmenovanou knihu jsem na střední četl (spolužák mi ji půjčil) a můžu říct, že je to strašný odpad. A nevím jak by se někomu soudnému mohlo stát, že by ho dnes nějak oslovila. Ale vsadím se, že Disk by mi poradil, že se mám vcítit do autora. *:D* 
757426
4 -2
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Klidně, ale právě proto jsou důležité okolnosti vzniku toho filmu. Proto je třeba odborný komentář k některým filmům, které mohou být z nějakého hlediska problematické, i když nám problematické nepřijdou. Proto nemám problém s natočením odborného stanoviska filmových historiků a historiček k jakémukoli filmu. Ostatně třeba filmy s nacistickou propagandou (mj. Věčný Žid, Triumf vůle) se jinak než s odborným komentářem ani promítat nesmí, jak jsme před několika lety zažili na LFŠ, kde jsem viděl pár nacistických děl. Právě zde platí, že špičkové řemeslo nesmí přehlušit děsivé vyznění. Odborné komentáře neříkají, co si má člověk myslet, ale donutí ho se nad nějakým dílem hlouběji zamyslet a můžou mu pomoci jednak k novému pohledu a jednak to člověku prohloubí vzdělání a znalosti.
757428
Klidně, ale právě proto jsou důležité okolnosti vzniku toho filmu. Proto je třeba odborný komentář k některým filmům, které mohou být z nějakého hlediska problematické, i když nám problematické nepřijdou. Proto nemám problém s natočením odborného stanoviska filmových historiků a historiček k jakémukoli filmu. Ostatně třeba filmy s nacistickou propagandou (mj. Věčný Žid, Triumf vůle) se jinak než s odborným komentářem ani promítat nesmí, jak jsme před několika lety zažili na LFŠ, kde jsem viděl pár nacistických děl. Právě zde platí, že špičkové řemeslo nesmí přehlušit děsivé vyznění. Odborné komentáře neříkají, co si má člověk myslet, ale donutí ho se nad nějakým dílem hlouběji zamyslet a můžou mu pomoci jednak k novému pohledu a jednak to člověku prohloubí vzdělání a znalosti.
757426
8 -3
reagují: Gonzi, AndyKaufman, KARLOS
reagovat
reaguje na: Disketa1
Opět souhlasím, že je Zrození národa rasistické dílo, ale rád bych se na něj podíval a udělal si vlastní názor. Ty, ne? 

Já třeba tvrdím, že by měl být Kapitál a Mein Kampf povinná literatura. 
757426
Opět souhlasím, že je Zrození národa rasistické dílo, ale rád bych se na něj podíval a udělal si vlastní názor. Ty, ne?  Já třeba tvrdím, že by měl být Kapitál a Mein Kampf povinná literatura. 
757425
3 -1
reagují: DarkSith, Disketa1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
WTF? Nevím, proč bych měl upravovat hodnocení filmů, abych se někomu zalíbil. Není pro to jediný důvod. Je naprosto legitimní, že někdo jiný má s těmi filmy nějaký problém a o těchto problémech hovoří a píše. Jasně, že takové zákazy nejsou moc účinné, ostatně i mnozí Američané s těmi zákazy a stahováním z platforem nesouhlasí. Na druhou stranu nikdo soudný nebude nekriticky adorovat takové Zrození národa od Davida W. Griffitha, které je otevřeně rasistickým a netolerantním dílem. Špičkové řemeslo nesmí zastínit pravý účel vzniku filmu.

Jak jsem napsal, měnit hodnocení na základě nějakého přání nehodlám. Ani tvého ani někoho jiného. Nemám potřebu se někomu zalíbit. Ani tobě ani někomu jinému. Nic o mně nevíš, neznáš mě, ale máš na mě názor. Hodně to o tobě vypovídá, bohužel. Navíc jsi potvrdil můj minulý příspěvek, totiž že všechno sleduješ výhradně českýma očima a českým myšlením, a nejsi schopen se vcítit do duše jiného člověka, který má na věc odlišný názor.
757425
WTF? Nevím, proč bych měl upravovat hodnocení filmů, abych se někomu zalíbil. Není pro to jediný důvod. Je naprosto legitimní, že někdo jiný má s těmi filmy nějaký problém a o těchto problémech hovoří a píše. Jasně, že takové zákazy nejsou moc účinné, ostatně i mnozí Američané s těmi zákazy a stahováním z platforem nesouhlasí. Na druhou stranu nikdo soudný nebude nekriticky adorovat takové Zrození národa od Davida W. Griffitha, které je otevřeně rasistickým a netolerantním dílem. Špičkové řemeslo nesmí zastínit pravý účel vzniku filmu. Jak jsem napsal, měnit hodnocení na základě nějakého přání nehodlám. Ani tvého ani někoho jiného. Nemám potřebu se někomu zalíbit. Ani tobě ani někomu jinému. Nic o mně nevíš, neznáš mě, ale máš na mě názor. Hodně to o tobě vypovídá, bohužel. Navíc jsi potvrdil můj minulý příspěvek, totiž že všechno sleduješ výhradně českýma očima a českým myšlením, a nejsi schopen se vcítit do duše jiného člověka, který má na věc odlišný názor.
757415
6 -5
reagují: KARLOS, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
My východní burani si totiž pamatujeme nebo známe z vyprávění, jak se tu na hajzlech schovávaly a prepisovaly samizdatové texty a závadná literatura. Tak nám podobné chování přijde povědomé. Taky máme narozdíl od některých západních zemí docela dobrý vzdělávací systém, tak nám nejsou cizí znalosti o postavách jako je páter Koniáš.

Moc bych se nedivil kdybys byl z většiny těch zakazovaných nebo připomínkovaných věci dle ČSFD hotový a po článku od Kamila Fily nebo Apoleny Rychlíkové běžel upravovat hodnocení. :)
757415
My východní burani si totiž pamatujeme nebo známe z vyprávění, jak se tu na hajzlech schovávaly a prepisovaly samizdatové texty a závadná literatura. Tak nám podobné chování přijde povědomé. Taky máme narozdíl od některých západních zemí docela dobrý vzdělávací systém, tak nám nejsou cizí znalosti o postavách jako je páter Koniáš. Moc bych se nedivil kdybys byl z většiny těch zakazovaných nebo připomínkovaných věci dle ČSFD hotový a po článku od Kamila Fily nebo Apoleny Rychlíkové běžel upravovat hodnocení. *:)*
757405
11 -4
reagují: Disketa1
reagovat

vy ostatní

Triggered much?
Když uděláte "co se brzy zakáže sledovat" z "Could Use Warning Labels" v jednom článku nějakého pochybného novináře, pod kterým v diskuzi mu to dávají sežrat i ti Američané, tak si s těmi voliči Trumpa fakt nezadáte. Posuzovat je podle tohohle je jakoby za mořem posuzovali Čechy podle toho co si přečtou na A2larmu.
757410
Triggered much? Když uděláte "co se brzy zakáže sledovat" z "Could Use Warning Labels" v jednom článku nějakého pochybného novináře, pod kterým v diskuzi mu to dávají sežrat i ti Američané, tak si s těmi voliči Trumpa fakt nezadáte. Posuzovat je podle tohohle je jakoby za mořem posuzovali Čechy podle toho co si přečtou na A2larmu.
vy ostatní
10 -2
reagují: Jeržik
reagovat
reaguje na: Disketa1
link 8)
757409
[url=https://www.youtube.com/watch?v=fno24bsKmCk]link[/url] *8)*
757405
6 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Co to meleš?
757408
Co to meleš?
757405
11 -1
reagovat
Pánové, vy absolutně nerozumíte americké mentalitě a všechno posuzujete svýma českýma očima. To se potom nemůžete divit, že tomu vůbec nerozumíte. Vincent vám to tady nedávno dost jasně a zevrubně popsal. Přečtěte si to ještě jednou.

A upřímně: byl bych raději, kdyby se Česko a Slovensko staly skutečnými západními zeměmi se vším, co k tomu patří. Protože ten východní buranismus nás jednou skutečně zničí. Nadáváte na západní země, ale prachy z těch západních zemí vám vůbec nesmrdí. Pokrytci. ?)
757405
Pánové, vy absolutně nerozumíte americké mentalitě a všechno posuzujete svýma českýma očima. To se potom nemůžete divit, že tomu vůbec nerozumíte. Vincent vám to tady nedávno dost jasně a zevrubně popsal. Přečtěte si to ještě jednou. A upřímně: byl bych raději, kdyby se Česko a Slovensko staly skutečnými západními zeměmi se vším, co k tomu patří. Protože ten východní buranismus nás jednou skutečně zničí. Nadáváte na západní země, ale prachy z těch západních zemí vám vůbec nesmrdí. Pokrytci. *?)*
6 -13
reagují: AndyKaufman, DarkSith, HAL
reagovat
reaguje na: MarvinP
Pak se budou hrozně divit, proč asi ten Trump znovu vyhrál. 8) 
757400
Pak se budou hrozně divit, proč asi ten Trump znovu vyhrál. *8)* 
757399
11 -2
reagovat
Vezměte libovolný problém, vymyslete si... ani ne nejhorší možné řešení, ale opak řešení... realita Vás vždycky trumfne. Střílej v Americe černochy? No tak to asi stáhneme ze streamu Forresta Gumpa, ne?
Logicky!

Já fakt netuším, jak můžou nevidět, že tím ve skutečnosti ten problém můžou jedině zhoršit. Nevěřím, že je to záležitost pouhý inteligence, něco na té (míněno jakékoliv) ideologii je, co znemožňuje lidem představit si, jak bizarně vypadají jejich činy zvenčí...
757399
Vezměte libovolný problém, vymyslete si... ani ne nejhorší možné řešení, ale opak řešení... realita Vás vždycky trumfne. Střílej v Americe černochy? No tak to asi stáhneme ze streamu Forresta Gumpa, ne? Logicky! Já fakt netuším, jak můžou nevidět, že tím ve skutečnosti ten problém můžou jedině zhoršit. Nevěřím, že je to záležitost pouhý inteligence, něco na té (míněno jakékoliv) ideologii je, co znemožňuje lidem představit si, jak bizarně vypadají jejich činy zvenčí...
10 -2
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: MarvinP
Nestraš s takovejhlema chujovinama.
757398
Nestraš s takovejhlema chujovinama.
757392
3 -3
reagovat
reaguje na: departed
Žijeme v době pomalého rozkladu západní civilizace. Sluníčka tady udělají světovou duhovou revoluci a pak všechny lidi s mozkem, kteří se nebudou chtít "přizpůsobit" s láskou eliminují...  :( 
757397
Žijeme v době pomalého rozkladu západní civilizace. Sluníčka tady udělají světovou duhovou revoluci a pak všechny lidi s mozkem, kteří se nebudou chtít "přizpůsobit" s láskou eliminují...  *:(* 
757384
5 -6
reagovat
reaguje na: Jeržik

třetí série Dark se odkládá

...dokud nenajdou novej, nezávadnej název.

ne, sorry, tahle vypatlanost, to je fakt totální dno.
757392
...dokud nenajdou novej, nezávadnej název. ne, sorry, tahle vypatlanost, to je fakt totální dno.
třetí série Dark se odkládá
757354
6 -7
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: departed
Protože láska v nás stále zůstává. Nenávist jednou nebude. Mimochodem držet se za ruce je náhodou strašně dobrá věc a super pocit, který v člověku posiluje sebevědomí. :+
757390
Protože láska v nás stále zůstává. Nenávist jednou nebude. Mimochodem držet se za ruce je náhodou strašně dobrá věc a super pocit, který v člověku posiluje sebevědomí. *:+*
757384
7 -8
reagovat
Ty vole, my se do pár let opravdu dočkáme toho, že ze světa bude sluníčkový ráj, kde se všichni drží za ruce, nosí křiklavě barevné oblečení, násilí se vymýtí, zakáže se sprostá mluva, slovo rasismus už ani nebude existovat a všichni si budou čuchat k vlastním prdelím.

Co se to do haj*lu děje? Proč jsou lidi tak debilní?! 
757384
Ty vole, my se do pár let opravdu dočkáme toho, že ze světa bude sluníčkový ráj, kde se všichni drží za ruce, nosí křiklavě barevné oblečení, násilí se vymýtí, zakáže se sprostá mluva, slovo rasismus už ani nebude existovat a všichni si budou čuchat k vlastním prdelím. Co se to do haj*lu děje? Proč jsou lidi tak debilní?! 
11 -4
reagují: DarkSith, Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Souhlas, taky se mi nelíbí a Reflex nemusím, ale proč jí zakazovat ? 


Což už teda jak koukám Facebook tenhle obrázek blokuje :-
757383
Souhlas, taky se mi nelíbí a Reflex nemusím, ale proč jí zakazovat ?  Což už teda jak koukám Facebook tenhle obrázek blokuje *:-*
757380
4 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se