Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19601 - 19620 Napsat příspěvek

Diskova kronika

Ve 104 letech zemřela Olivia de Havilland. Její Dědička nebo Sladká Charlotte Jsou fantastické. Jo a taky hrála v Jihu proti Severu. 
760355
Ve 104 letech zemřela Olivia de Havilland. Její Dědička nebo Sladká Charlotte Jsou fantastické. Jo a taky hrála v Jihu proti Severu. 
Diskova kronika
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: DarkSith
Epizody by byly podle mě spíš jako kapitoly. Nebo by chtěli dát ke konci každé cliffhanger? :D
760315
Epizody by byly podle mě spíš jako kapitoly. Nebo by chtěli dát ke konci každé cliffhanger? *:D*
760314
1 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Osobně by mi nevadil ani dlouhý třeba čtyř hodinoví film ani minisérie. Záleží hodně na obsahu. ;) 
760314
Osobně by mi nevadil ani dlouhý třeba čtyř hodinoví film ani minisérie. Záleží hodně na obsahu. *;)* 
760313
3 0
reagují: Cinefil
reagovat

Justice League

Chtěli byste radši jeden dlouhý film nebo epizodní rozdělení?
760313
Chtěli byste radši jeden dlouhý film nebo epizodní rozdělení?
Justice League
1 -3
reagují: DarkSith
reagovat

Diskova kronika

V 88 letech zemřel Regis Philbin. Jeden z nejznámějších amerických moderátorů vůbec a držitel světového rekordu času stráveného před televizní kamerou, což mu v roce 2009 dělalo cca 2 roky čistého času. Byl 10 let prvním moderátorem Chcete být milionářem a taky prvním moderátorem Amerického talentu. A moderoval ještě letos. Jinak se pravidelně objevoval ve štěcích v TV i filmech a byl prostě podstatnou součástí americké popkultury. 
760308
V 88 letech zemřel [b]Regis Philbin[/b]. Jeden z nejznámějších amerických moderátorů vůbec a držitel světového rekordu času stráveného před televizní kamerou, což mu v roce 2009 dělalo cca 2 roky čistého času. Byl 10 let prvním moderátorem Chcete být milionářem a taky prvním moderátorem Amerického talentu. A moderoval ještě letos. Jinak se pravidelně objevoval ve štěcích v TV i filmech a byl prostě podstatnou součástí americké popkultury. 
Diskova kronika
4 -1
reagovat
reaguje na: kubqo
760305
[url=https://app.missingflix.com/#/tabs/Home]Missing flix[/url]
760271
1 0
reagovat
reaguje na: kubqo
760278
[url=http://ogres-crypt.com/public/NetFlix-Streaming-Genres2.html]Tohle[/url]?
760271
1 0
reagovat
Niekto sem asi pred mesiacom dával skvelý filter an netflix filmy? Nemožete poslať znovu?
760271
Niekto sem asi pred mesiacom dával skvelý filter an netflix filmy? Nemožete poslať znovu?
1 -1
reagují: xnewstedx, Ash_Black
reagovat
Od soboty znovu začneme nosit roušky na vnitřních akcí nad 100 lidí, od pondělí bude kapacita takových akcí omezena na 500 lidí.
760132
Od soboty znovu začneme nosit roušky na vnitřních akcí nad 100 lidí, od pondělí bude kapacita takových akcí omezena na 500 lidí.
4 -4
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Čo to meleš? To ako s k tomu pristupuje u nás sa s tým bordelom v Amerike nedá ani len porovnať. 
760130
Čo to meleš? To ako s k tomu pristupuje u nás sa s tým bordelom v Amerike nedá ani len porovnať. 
760129
7 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
jj, Trump je narcistní hňup a je tragédií, že jeho vyzyvatel je ještě horší. Vyděšená Čína reagovala velmi urputně a protože nejsou ignoranti, byli schopni to syntetické svinstvo zastavit. Co vidíme zde, na Západě, v Americe? Snahu o maximální rozšíření, minimální informovanost obyvatel (čínská média neustále vysvětlovala, co a proč je nutné dělat), minimální testování a maximální ignoranci.
760129
jj, Trump je narcistní hňup a je tragédií, že jeho vyzyvatel je ještě horší. Vyděšená Čína reagovala velmi urputně a protože nejsou ignoranti, byli schopni to syntetické svinstvo zastavit. Co vidíme zde, na Západě, v Americe? Snahu o maximální rozšíření, minimální informovanost obyvatel (čínská média neustále vysvětlovala, co a proč je nutné dělat), minimální testování a maximální ignoranci.
760099
1 -19
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: SteKi
Chudák Buzz :D
760120
Chudák Buzz *:D*
760119
2 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
... Is he activating The Winter Soldier? :D:D:D
Ja keď ho vidím rozprávať tak nemôžem uveriť, že je to reálna osoba a asi sa tvárim presne takto  link
On je prisaham bohu živé vyobrazenie karikatúry. 
760119
... Is he activating The Winter Soldier? *:D**:D**:D* Ja keď ho vidím rozprávať tak nemôžem uveriť, že je to reálna osoba a asi sa tvárim presne takto  https://twitter.com/thehumanxp/status/1286228372314566656?s=19 On je prisaham bohu živé vyobrazenie karikatúry. 
760099
6 -2
reagují: Memphis
reagovat
Trumpeta znovu zavalala.:D

Film Idiocracy aspon mal len necelu hodku a pol (a happyend), toto nema konca.
760099
[url=https://mashable.com/article/trump-interview-person-woman-man-camera-tv-memes/?europe=true]Trumpeta znovu zavalala.[/url]*:D* Film Idiocracy aspon mal len necelu hodku a pol (a happyend), toto nema konca.
10 -4
reagují: CAPS_LOCK, SteKi
reagovat
Asi víte, že probíhá soud s Tomášem Krejčím za Aporver. Česká televize mezitím každý všední den po poledni vysílá jeho seriál Horákovi. :D
760032
Asi víte, že probíhá soud s Tomášem Krejčím za Aporver. Česká televize mezitím každý všední den po poledni vysílá jeho seriál Horákovi. *:D*
3 -5
reagovat
760020
[url=https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/av8m3zW_700bwp.webp]link[/url] *:D*
4 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Dekuju, zkusit bych to teoreticky i mohl. Povedomi o tech mytech jsem konec koncu cerpal predevsim od nej :) 
760007
Dekuju, zkusit bych to teoreticky i mohl. Povedomi o tech mytech jsem konec koncu cerpal predevsim od nej :) 
760002
2 -1
reagovat
reaguje na: Spazz
To bych zkusil hodit Gaimanovi na Twitter, paráda :+
760002
To bych zkusil hodit Gaimanovi na Twitter, paráda *:+*
760000
3 -1
reagují: Spazz
reagovat
Rikal jsem si, ze zas po nejake dobe nabehnu s attention whoring postem, jelikoz jsem mel pocit, ze se mi tentokrat ve vysledku docela zadarilo, obzvlast vzhledem k tomu, jake jsem mel ze startu potize, takze tady prikladam svoji nejnovejsi ilustraci.
Zaroven je to pro me teoreticky i posledni z tohohle projektu, kterou muzu sdilet pred vypustenim na trh, takze to je svym zpusobem takove zlomove... :D

Ale aby to zas nebylo jenom o mne, treba se nekomu zalibi tenhle cover skladby Helvegen, kterym jsem v prvotnich fazich rozdmychaval inspiraci k vyse postovanemu obrazku :). 
760000
Rikal jsem si, ze zas po nejake dobe nabehnu s attention whoring postem, jelikoz jsem mel pocit, ze se mi tentokrat ve vysledku docela zadarilo, obzvlast vzhledem k tomu, jake jsem mel ze startu potize, takze tady prikladam svoji nejnovejsi [url=https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/028/691/376/large/vojtech-camfrla-odinfinalweb.jpg?1595235941]ilustraci[/url]. Zaroven je to pro me teoreticky i posledni z tohohle projektu, kterou muzu sdilet pred vypustenim na trh, takze to je svym zpusobem takove zlomove... *:D* Ale aby to zas nebylo jenom o mne, treba se nekomu zalibi tenhle [url=https://www.youtube.com/watch?v=o6by9cl24Cw&frags=wn]cover[/url] skladby Helvegen, kterym jsem v prvotnich fazich rozdmychaval inspiraci k vyse postovanemu obrazku :). 
7 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: dreamy
Ach jo, on je asi opravdu nepoučitelný...
759966
Ach jo, on je asi opravdu nepoučitelný...
759956
2 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se