Posledních pár dní mě hrozně baví tohleto link
Vůbec nechápu ten hejt co se na to snesl.
Atmoška originálu je jinde, ale tohle je spíš taková pocta. A za mě fajn.
Music Zone
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
davidb
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
Memphis
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|


tak to som si nikdy nevšimol. Môj život už nikdy nebude akým býval
ale vážne by sa hodilo zvuk rozbitého skla |
reagovat
|



|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|