Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19001 - 19020 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
2 Godzilly, Xiaomi soundbar, Diskovo příhody s Rimsym, 2. místo na místrovství Rakouska v Beatboxu :D
767037
2 Godzilly, Xiaomi soundbar, Diskovo příhody s Rimsym, 2. místo na místrovství Rakouska v Beatboxu *:D*
767029
9 -1
reagují: Clavius, TedGeorge
reagovat
reaguje na: KARLOS
Sestru jsem v jejích 12ti trochu traumatizoval Silent Hillem. Jinak se se mnou na horory dívala ráda, 30 dní dlouhá noc se se mnou tenkrát i slušně vysmála, ale tohle nesla kupodivu těžce... :D
767035
Sestru jsem v jejích 12ti trochu traumatizoval Silent Hillem. Jinak se se mnou na horory dívala ráda, 30 dní dlouhá noc se se mnou tenkrát i slušně vysmála, ale tohle nesla kupodivu těžce... *:D*
767006
3 0
reagovat
reaguje na: HAL
Jo, to bude ono - ja to videl kdysi na Nove nekdy v 9 letech, coz byla chyba :D
767031
Jo, to bude ono - ja to videl kdysi na Nove nekdy v 9 letech, coz byla chyba :D
766986
3 0
reagovat
Koukám, že z toho dílu Věřte nevěřte jsem nesral jenom já. :D

Já se ale jako prcek bál i dílů My z Kačerova, ve kterejch se objevila Magika Von Čáryová. Potom později  ještě pořadů na Primě - Záhady a mysteria a taky ten co uváděl Miroslav Moravec. Těm jsem se vyhejbal jak čert kříži.
767030
Koukám, že z toho dílu Věřte nevěřte jsem nesral jenom já. *:D* Já se ale jako prcek bál i dílů My z Kačerova, ve kterejch se objevila Magika Von Čáryová. Potom později  ještě pořadů na Primě - Záhady a mysteria a taky ten co uváděl Miroslav Moravec. Těm jsem se vyhejbal jak čert kříži.
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Souhlas - uz jich bylo strasne moc (skoro stejne, jako tech srackovejch diskuzi :D ) a plno jich zmizlo v zapomneni...
767029
Souhlas - uz jich bylo strasne moc (skoro stejne, jako tech srackovejch diskuzi :D ) a plno jich zmizlo v zapomneni...
767028
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Při tom vzpomínkovém článku k 15 letům MZ jsem si říkal, že by bylo dobré mít nějaký archiv kvalitních diskuzních vláken pro podobně super diskuze. :)
767028
Při tom vzpomínkovém článku k 15 letům MZ jsem si říkal, že by bylo dobré mít nějaký archiv kvalitních diskuzních vláken pro podobně super diskuze. *:)*
4 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Hrôzy z naivného detstva (cca do 8 rokov)

Artex v bažinách
Čokoľvek z raptormi v Jurskom parku
Diely z Toomsom v Aktoch X
Alien 3, hlavne keď tam zostal maglajz, myslím, že zo psa vo vetracej šachte. 
Robocop, kyselina samozrejme. 
767024
Artex v bažinách Čokoľvek z raptormi v Jurskom parku Diely z Toomsom v Aktoch X Alien 3, hlavne keď tam zostal maglajz, myslím, že zo psa vo vetracej šachte.  Robocop, kyselina samozrejme. 
Hrôzy z naivného detstva (cca do 8 rokov)
4 0
reagovat
By the way, já musel stvořit celkem silný traumatizuící zážitek mojí ségře, když sem ji vzal do kina na Lovely Bones :D?)… Bylo jí chuděrce myslím jedenáct. Ale zase sem měl jistotu, že by si v životě k nikohu cizímu do auta nevlezla 8)8)8)...
767006
By the way, já musel stvořit celkem silný traumatizuící zážitek mojí ségře, když sem ji vzal do kina na Lovely Bones *:D**?)*… Bylo jí chuděrce myslím jedenáct. Ale zase sem měl jistotu, že by si v životě k nikohu cizímu do auta nevlezla *8)**8)**8)*...
6 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Gorecki
TYVOLE! :D:D:D:D:D:D:D
To je nejgeniálnější věc ze SNL od Damonova WHAT! :D
767001
TYVOLE! *:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D* To je nejgeniálnější věc ze SNL od Damonova WHAT! *:D*
766952
3 -3
reagovat
reaguje na: Memphis
Very nice! :+
767000
Very nice! *:+*
766951
2 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Jo, ta ovce byla horší jak Sloní muž.
766999
Jo, ta ovce byla horší jak Sloní muž.
766996
5 0
reagovat
Mňa celkom desilo toto :D Link
766998
Mňa celkom desilo toto *:D* [url=https://www.youtube.com/watch?v=kozThyFY2p8&ab_channel=Where%27sTheJump%3F]Link[/url]
5 0
reagovat
Jó, Akta X, hlavně epizoda s nějakou plísní, co ji roznášeli dva bratři. El Chupacabra se to myslím jmenovalo. Bál jsem se nějaký čas dotknout se úplně všeho. Ale asi úplně nejvíc mě někdy ve druhé třídě poznamenalo necelých 10 vteřin z jednoho dílu Hellraisera. Děsil jsem se pak být sám na záchodě, natož spláchnout, ještě dlouhé týdny a možná měsíce. :D

No a dodnes nemůžu z ovčí hlavy z pohádky Anička s lískovými oříšky. Don't google it. :D
766996
Jó, Akta X, hlavně epizoda s nějakou plísní, co ji roznášeli dva bratři. El Chupacabra se to myslím jmenovalo. Bál jsem se nějaký čas dotknout se úplně všeho. Ale asi úplně nejvíc mě někdy ve druhé třídě poznamenalo necelých 10 vteřin z jednoho dílu Hellraisera. Děsil jsem se pak být sám na záchodě, natož spláchnout, ještě dlouhé týdny a možná měsíce. *:D* No a dodnes nemůžu z ovčí hlavy z pohádky Anička s lískovými oříšky. Don't google it. *:D*
7 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Cinefil
Pri Bloku 99 som si zakrýval oči :D:D
766995
Pri Bloku 99 som si zakrýval oči *:D**:D*
766987
3 0
reagovat

Traumata

No rozhodně Chucky... Ale to byl takovy extrém, ze když to mělo jit v televizi, tak jsem vyhazoval televizní program, protože jsem věděl, ze tam z toho budou obrázky:D Naši pak chudáci neměli přehled, co dávají:D
Pak ten zmíněný díl "Zrcadlo pravdy" z Věřte nevěřte, kde ta zmutovana ovce v zrcadle byla fakt extrém.
Zahlédl jsem v televizi scénu z Modre ocele, kde nějak rozstříleli chlapa hned na začátku a z toho filmu jsem pak měl hrůzu.
Pak si pamatuju nějakou reklamu na mléko, byla na dvě části a v té druhe byli v lednici nějaké zmutované potvory, co mi naháněly strach. Dodnes ji němužu najít...
Pak jsem špatně snášel smrt botičky v Kralikovi Rodgerovi. 
Jo a utekl jsem ze Ztraceného světa z kina, ale to protože mi mamka způsobila trauma tím, ze mi jako decku půjčila v půjčovně film "Tammy a T-Rex" s tím, ze je to hezká komedie... Vyřezával se tam mozek, trhaly hlavy a zaslapavali lidi... :D
766994
No rozhodně Chucky... Ale to byl takovy extrém, ze když to mělo jit v televizi, tak jsem vyhazoval televizní program, protože jsem věděl, ze tam z toho budou obrázky*:D* Naši pak chudáci neměli přehled, co dávají*:D* Pak ten zmíněný díl "Zrcadlo pravdy" z Věřte nevěřte, kde ta zmutovana ovce v zrcadle byla fakt extrém. Zahlédl jsem v televizi scénu z Modre ocele, kde nějak rozstříleli chlapa hned na začátku a z toho filmu jsem pak měl hrůzu. Pak si pamatuju nějakou reklamu na mléko, byla na dvě části a v té druhe byli v lednici nějaké zmutované potvory, co mi naháněly strach. Dodnes ji němužu najít... Pak jsem špatně snášel smrt botičky v Kralikovi Rodgerovi.  Jo a utekl jsem ze Ztraceného světa z kina, ale to protože mi mamka způsobila trauma tím, ze mi jako decku půjčila v půjčovně film "Tammy a T-Rex" s tím, ze je to hezká komedie... Vyřezával se tam mozek, trhaly hlavy a zaslapavali lidi... *:D*
Traumata
7 0
reagovat
Ještě tuhle perlu jsem zapomněl. Zajímalo by mě, jestli se moje fóbie z těch hnusnejch věcí tímhle opravdu spustila, nebo jen akcentovala, ale ve výsledku je to jedno.
766992
Ještě [url=https://www.csfd.cz/film/119672-slimaci/prehled/]tuhle perlu[/url] jsem zapomněl. Zajímalo by mě, jestli se moje fóbie z těch hnusnejch věcí tímhle opravdu spustila, nebo jen akcentovala, ale ve výsledku je to jedno.
2 0
reagovat
U mne nestrašidělnější vzpomínky na film, tak jednak Vetřelci od Camerona, které jsem musel vidět, tak v 6 letech a pomatujisi, že snová sekvence na začátku, kdy se vetřelec dere Ripley ze břicha a pak scéna, kdy je někde schovaný v místnosti facehugger mne děsila ještě dlouho potom.
A pak na první příčce jsou první Critters, které jsou spíše hororová komedie, ale v předškolním věku mne to vyděsilo tak, že jsem nemohl pak celou noc usnout na chatě a naproti posteli byl úložný prostor se závěsem a ten závěs byl trochu odkytý a za ním jen černá tma, že už jsem si představoval, jak tam uvidím červené oči Crittera :D
Pak už jsou jen útržkové vzpomínky na Nightmare on Elm Street a překvapivě i Ghostbusters II s Gozerem.
766990
U mne nestrašidělnější vzpomínky na film, tak jednak Vetřelci od Camerona, které jsem musel vidět, tak v 6 letech a pomatujisi, že snová sekvence na začátku, kdy se vetřelec dere Ripley ze břicha a pak scéna, kdy je někde schovaný v místnosti facehugger mne děsila ještě dlouho potom. A pak na první příčce jsou první Critters, které jsou spíše hororová komedie, ale v předškolním věku mne to vyděsilo tak, že jsem nemohl pak celou noc usnout na chatě a naproti posteli byl úložný prostor se závěsem a ten závěs byl trochu odkytý a za ním jen černá tma, že už jsem si představoval, jak tam uvidím červené oči Crittera *:D* Pak už jsou jen útržkové vzpomínky na Nightmare on Elm Street a překvapivě i Ghostbusters II s Gozerem.
6 0
reagovat

Traumatické filmy

Já toho měl opravdu dost, jelikož jsem se v dětství bál čehokoliv. :D Ale z těch nejbizarnějších:

Ledově ostří (ta parodie) - scéna, kde je video záznam železného lotuse v Severní Koreji a krasobruslini upadne hlava. 

Terminátor 3 - T-X probodne rukou řidiče a "bude řídit".

Terminátor 2 - Kostra Lindy Hamilton při jaderném výbuchu.

Terminátor - vyrvané srdce v úvodu.

Seven - probuzení lenivé mrtvoli v tom hnusném baráku + hudba.

Titanic - dlouho jsem se bál jezdit na lodi po Moravě.

Večerníček Jája a Pája - scéna, kde Sedlákovi narostou obří nohy po konzumaci okurek. Okurky jsem pak 2 roky nejedl.

Z nedávných je to Blok 99 - celý (skvělý) film.
766987
Já toho měl opravdu dost, jelikož jsem se v dětství bál čehokoliv. *:D* Ale z těch nejbizarnějších: [i]Ledově ostří[/i] (ta parodie) - scéna, kde je video záznam železného lotuse v Severní Koreji a krasobruslini upadne hlava.  [i]Terminátor 3 [/i]- T-X probodne rukou řidiče a "bude řídit". [i]Terminátor 2[/i] - Kostra Lindy Hamilton při jaderném výbuchu. [i]Terminátor[/i] - vyrvané srdce v úvodu. [i]Seven[/i] - probuzení lenivé mrtvoli v tom hnusném baráku + hudba. [i]Titanic[/i] - dlouho jsem se bál jezdit na lodi po Moravě. Večerníček [i]Jája a Pája[/i] - scéna, kde Sedlákovi narostou obří nohy po konzumaci okurek. Okurky jsem pak 2 roky nejedl. Z nedávných je to [i]Blok 99[/i] - celý (skvělý) film.
Traumatické filmy
4 0
reagují: slord
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tohle má blíž právě k těm filmům které mě poznamenaly svou sračkovitostí... ale já to viděl poprvé až předloni na festivalu :(
766986
Tohle má blíž právě k těm filmům které mě poznamenaly svou sračkovitostí... ale já to viděl poprvé až předloni na festivalu :(
766973
1 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: KARLOS
Jo, Panna a Netvor. Ale to jsem byl fakt maličký, jen pár scén mi tehdy utkvělo silně v paměti. Tedy aspoň myslím že to bylo z tohohle filmu.

Jinak si na žádné trauma nepamatuji, minimálně ne z dětství - později mě hodně filmů traumatizovalo svou sračkovitostí, to je pravda :D
766984
Jo, Panna a Netvor. Ale to jsem byl fakt maličký, jen pár scén mi tehdy utkvělo silně v paměti. Tedy aspoň myslím že to bylo z tohohle filmu. Jinak si na žádné trauma nepamatuji, minimálně ne z dětství - později mě hodně filmů traumatizovalo svou sračkovitostí, to je pravda *:D*
766971
5 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se