Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18821 - 18840 Napsat příspěvek
reaguje na: SteKi
Ja na to vytáhl dalsi čtyři lidi a nelitovali jsme nikdo... Pak jsem si hned pořídil mangu, abych se dozvěděl, jak to dopadne. No a blucko a nejaky ten merch v podobe Pop figurky:D Ten film se mi líbil tak, že se ze mě stal regulérní fanda něčeho, co jsem donedávna bral jen jako "jo, to je to s tou holkou s velkýma očima" 
767353
Ja na to vytáhl dalsi čtyři lidi a nelitovali jsme nikdo... Pak jsem si hned pořídil mangu, abych se dozvěděl, jak to dopadne. No a blucko a nejaky ten merch v podobe Pop figurky*:D* Ten film se mi líbil tak, že se ze mě stal regulérní fanda něčeho, co jsem donedávna bral jen jako "jo, to je to s tou holkou s velkýma očima" 
767341
12 0
reagovat
reaguje na: SteKi
ja som to tiež videl až doma lebo trailery ma vôbec nepresvedčili ale bol som veľmi spokojný (teda s filmom, nie že som to videl doma)
767351
ja som to tiež videl až doma lebo trailery ma vôbec nepresvedčili ale bol som veľmi spokojný (teda s filmom, nie že som to videl doma)
767341
7 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Alita si zaslouží druhou diváckou šanci jako např. Batman začíná, jen aby zjistili, že jim budou u pokračování vybuchovat pokladničky. Film, jehož sequel bych viděl 1000x radši, než digitální zvířátka bez análního otvoru.
767343
Alita si zaslouží druhou diváckou šanci jako např. Batman začíná, jen aby zjistili, že jim budou u pokračování vybuchovat pokladničky. Film, jehož sequel bych viděl 1000x radši, než digitální zvířátka bez análního otvoru.
767341
11 -1
reagovat
Od pátku pravděpodobně ohlášení zavření kin, takže řeším dilema, jít dnes na Honest Thief (Liam Neeson) nebo Chlast (Mads Mikkelsen). Viděl tady někdo něco z těchto dvou filmů? 
767342
Od pátku pravděpodobně ohlášení zavření kin, takže řeším dilema, jít dnes na Honest Thief (Liam Neeson) nebo Chlast (Mads Mikkelsen). Viděl tady někdo něco z těchto dvou filmů? 
1 -1
reagovat
Toto ma vytáča najviac vzhľadom na to koľko to zarobilo. Všetci čo ste to videli až doma, ste boli nakoniec spokojní a ľutovali, že ste to nevideli v kine. Ale to nie len tu, to krížom každou diskusiou čo som videl. Ale robil som čo bolo v mojich silách a bol som na tom 6 krát :D
767341
Toto ma vytáča najviac vzhľadom na to koľko to zarobilo. Všetci čo ste to videli až doma, ste boli nakoniec spokojní a ľutovali, že ste to nevideli v kine. Ale to nie len tu, to krížom každou diskusiou čo som videl. Ale robil som čo bolo v mojich silách a bol som na tom 6 krát *:D*
17 0
reagují: (=LIFTY=), gaboo, Cinefil
reagovat
reaguje na: Cinefil
Film u kterýho nakonec i přítelkyně u Blučka litovala, že jsem jí nepřemluvil na kino. Dal bych si klidně znovu na velkym plátně a i to 3D :+
767336
Film u kterýho nakonec i přítelkyně u Blučka litovala, že jsem jí nepřemluvil na kino. Dal bych si klidně znovu na velkym plátně a i to 3D *:+*
767308
6 0
reagovat
Popravdě to Cameron fakt sympaticky teasoval na sockách. Divím se, že to takhle neudělalo víc tvůrců se svými filmy. Já to zrovna nedávno viděl podruhé a už to není guilty pleasure, ale neprávem opomíjený klenot. 
767334
Popravdě to Cameron fakt sympaticky teasoval na sockách. Divím se, že to takhle neudělalo víc tvůrců se svými filmy. Já to zrovna nedávno viděl podruhé a už to není guilty pleasure, ale neprávem opomíjený klenot. 
11 0
reagovat
reaguje na: remy
Já bych si to „překvapivě“ vlastně i odpustil, když hlavním producentem byl člověk, co se postaral o masové rozšíření formátu a režisér byl (nejen) v tomto směru jeho žákem 8):));).
767333
Já bych si to „překvapivě“ vlastně i odpustil, když hlavním producentem byl člověk, co se postaral o masové rozšíření formátu a režisér byl (nejen) v tomto směru jeho žákem *8)**:))**;)*.
767320
3 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Hodně fajn podívaná s překvapivě fajn 3Dčkem :)
767320
Hodně fajn podívaná s překvapivě fajn 3Dčkem :)
767308
10 0
reagují: KARLOS
reagovat
767308
[url=https://www.instagram.com/p/CGDDaOgF7Nf/?igshid=4s7k4uxety80]Alita se vrací do kin.[/url]
11 -1
reagují: yeniczek, remy
reagovat
hubda:
pull my hair back (9/10) --> all the time (7/10)
the assassination of julius caesar (9/10) --> flowers of evil (5/10)
767284
hubda: pull my hair back (9/10) --> all the time (7/10) the assassination of julius caesar (9/10) --> flowers of evil (5/10)
1 -2
reagovat

Eddie van Halen

Už si hraje s ďáblem :o:( 
Dnes zemřel...

Je mě z tohohle roku čím dál víc blbě.
767237
Už si hraje s ďáblem *:o**:(*  Dnes zemřel... Je mě z tohohle roku čím dál víc blbě.
Eddie van Halen
6 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Mně přijde u expata podezřelý mail u Tiscali.
767233
Mně přijde u expata podezřelý mail u Tiscali.
767231
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Píše až podezřele dobře špatnou češtinou s angličtinou dohromady, taky si už asi třikrát vyměnila profilovku a místo k věci mi přijde, že to jsou spíš takový výkřiky do tmy a čekání, jestli se někdo chytí. Nevím, přijde mi to podezřelý, ale zatím se bavím.
767231
Píše až podezřele dobře špatnou češtinou s angličtinou dohromady, taky si už asi třikrát vyměnila profilovku a místo k věci mi přijde, že to jsou spíš takový výkřiky do tmy a čekání, jestli se někdo chytí. Nevím, přijde mi to podezřelý, ale zatím se bavím.
767229
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: do_Od
Pise k věci, jestli je to Catfishing tak povedenej.
767229
Pise k věci, jestli je to Catfishing tak povedenej.
767228
2 -1
reagují: do_Od
reagovat
Tak se přiznejte, čí mulťák je ta Paula, a kolik soukromých zpráv už vám přišlo? :D
767228
Tak se přiznejte, čí mulťák je ta Paula, a kolik soukromých zpráv už vám přišlo? *:D*
3 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Bylo mi lito chudaku v Regal Cinemas, tak jsem si dal dneska konecne TENET v jejich mistnim fake IMAXu. Film slusnej, i kdyz mam asi ted inverzi mozku, coz mi zpusobila druha pulka filmu :D
767132
Bylo mi lito chudaku v Regal Cinemas, tak jsem si dal dneska konecne TENET v jejich mistnim fake IMAXu. Film slusnej, i kdyz mam asi ted inverzi mozku, coz mi zpusobila druha pulka filmu *:D*
12 0
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
Neber to tak vazne a radsi nekam reuploadni ty fotky. Hlavne tu s Vaclavem Vydrou nejmladsim.
767120
Neber to tak vazne a radsi nekam reuploadni ty fotky. Hlavne tu s Vaclavem Vydrou nejmladsim.
767115
10 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Posedlej? Já jsem ji za posledních 11 let viděl naživo jen jednou. Do divadla jsem na něco s ní nešel ani nepamatuji a na filmu jsem byl za poslední roky jen na 3Bobule. Tomu říkáš posedlost?
767115
Posedlej? Já jsem ji za posledních 11 let viděl naživo jen jednou. Do divadla jsem na něco s ní nešel ani nepamatuji a na filmu jsem byl za poslední roky jen na 3Bobule. Tomu říkáš posedlost?
?
767093
1 -2
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: RainMakeR
To já bych si oči vyplakal. :o
767098
To já bych si oči vyplakal. *:o*
767097
0 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se