Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18801 - 18820 Napsat příspěvek
Benedict Cumberbatch bude ve Spidermanovi 3. :+
767465
Benedict Cumberbatch bude ve Spidermanovi 3. *:+*
6 0
reagovat
reaguje na: kyller
Sebevětší sračka vždycky zní líp v angličtině, no.:D Vím o tom svoje.
Jako člověk, který má ke psaní blízko, jsem se nikdy k dokončení nápadu, natož pak knihy, nedokopal. Obrovský respekt!:+
767451
Sebevětší sračka vždycky zní líp v angličtině, no.*:D* Vím o tom svoje. Jako člověk, který má ke psaní blízko, jsem se nikdy k dokončení nápadu, natož pak knihy, nedokopal. Obrovský respekt!*:+*
767449
10 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Zatiaľ nie. Pýtalo sa ma to už viac ľudí, ale audiobook stojí celkom slušné prachy, ktoré do toho nebudem dávať skôr než si na to kniha zarobí. Je aj možnosť royalty share bez počiatočných nákladov, ale o to musí najprv mať záujem nejaká producentská spoločnosť.

@pepo/Memphis Je to iba anglicky. Vychádzal som zo svojho rozpísaného scenára, resp. skôr takého dlhšieho námetu a rôznych poznámok k tomu. Všetko som to mal v angličtine. Kedysi som robil prekladateľa na voľnej nohe a odvtedy som začal písať všetky veci v angličtine. A úprimne, odvtedy sa mi píše omnoho lepšie. V slovenčine som sa nikdy necítil vo svojej koži pokiaľ ide o tvorbu.
767449
Zatiaľ nie. Pýtalo sa ma to už viac ľudí, ale audiobook stojí celkom slušné prachy, ktoré do toho nebudem dávať skôr než si na to kniha zarobí. Je aj možnosť royalty share bez počiatočných nákladov, ale o to musí najprv mať záujem nejaká producentská spoločnosť. @pepo/Memphis Je to iba anglicky. Vychádzal som zo svojho rozpísaného scenára, resp. skôr takého dlhšieho námetu a rôznych poznámok k tomu. Všetko som to mal v angličtine. Kedysi som robil prekladateľa na voľnej nohe a odvtedy som začal písať všetky veci v angličtine. A úprimne, odvtedy sa mi píše omnoho lepšie. V slovenčine som sa nikdy necítil vo svojej koži pokiaľ ide o tvorbu.
767434
5 -1
reagují: Godlike
reagovat
Sem línej... bude audiobook? :))8)
JInak congrats!
A ty dvě Godzilly nebyly tak špatné, škoda, žes to tehdá smazal ?):D...
767434
Sem línej... bude audiobook? *:))**8)* JInak congrats! A ty dvě Godzilly nebyly tak špatné, škoda, žes to tehdá smazal *?)**:D*...
7 -1
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: kyller
I kdyby sa mi to nakonec nepáčilo, tak tak jako tak RESPEKT! :+

Jenom dotaz, psal si to in English nebo si využil služeb překladatele? A s tím souvisí: Je to teda jen anglicky? :)

edit: pepo mě předběhl.
767422
I kdyby sa mi to nakonec nepáčilo, tak tak jako tak RESPEKT! *:+* Jenom dotaz, psal si to in English nebo si využil služeb překladatele? A s tím souvisí: Je to teda jen anglicky? *:)* edit: pepo mě předběhl.
767398
6 -1
reagovat
reaguje na: kyller
a iba v anglictine to je?
767419
a iba v anglictine to je?
767398
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Schválně tam budu vysedávat na datech. :D
767413
Schválně tam budu vysedávat na datech. *:D*
767360
1 -3
reagovat
reaguje na: kyller
The next step: Second Godzilla 

Sorry bylo to silnější. :D

Dobrá práce :+
767410
The next step: Second Godzilla  Sorry bylo to silnější. *:D* Dobrá práce *:+*
767398
7 -1
reagovat
reaguje na: Barv666
No já bydlím a pracuju v absolutním centru Prahy a člověk by trochu čekal, když už se tu třeba volí rozumně, je tu koncentrace peněz a inteligence, že se tu lidi budou chovat zodpovědně a ani náhodou. Je to snad ještě horší než kdekoliv jinde.
767409
No já bydlím a pracuju v absolutním centru Prahy a člověk by trochu čekal, když už se tu třeba volí rozumně, je tu koncentrace peněz a inteligence, že se tu lidi budou chovat zodpovědně a ani náhodou. Je to snad ještě horší než kdekoliv jinde.
767377
7 -1
reagovat
reaguje na: kyller
Nejsi v tom sám. :D:) Knížka vypadá zajímavě :+
767405
Nejsi v tom sám. *:D**:)* Knížka vypadá zajímavě *:+*
767398
4 -1
reagovat
Ak ste si mysleli, že rok 2020 vás už ničím neprekvapí, tak ste sa zase raz popálili. Ale aj tak dúfam, že ma teraz nepošlete do riti, keď si tu spravím trochu reklamu. :D Zrovna som vydal svoju prvú knihu. Rozmýšľal som, že či to sem vôbec dávať, ale predsa len tu mám po dvoch godzillách solídny fanklub, tak prečo nie :D Tak ak by to niekoho zaujímalo viac info cez moj web alebo rovno na Amazon. Je tam dostupný paperback aj e-book a kniha je iba v angličtine.

PS: Keby si chcel niekto prečítať pár slov navyše. Nie som žiadny full-time writer a nikdy som sa tým ani neživil. Pracoval som doteraz iba v oblasti, ktorá s kreatívnou tvorbou nemá vôbec nič spoločné a teraz si dávam trochu pauzu, aby som sa mohol zase raz venovať tomu, čo bolo mojim hobby už dlhé roky, vlastne celý život, aj keď som to možno často zanedbával. Pôvodne som písal filmové scenáre, ale bolo to všetko len tzv. do šuplíku a demotivoval ma fakt, že to vlastne nikto nikdy nebude ani len čítať (nie to ešte aby to niekto natočil, keďže všetko sú to veci iba pre vysokorozpočtové produkcie) takže som žiadny z tých scenárov nikdy ani nedokončil. No a nakoniec som dal na radu jednej známej a prepisujem to teraz všetko do knižnej podoby. A je to celkom boj, keďže knihy som nikdy písať nechcel a celkovo k nim nemám až tak blízko ako k filmom. Ale snáď tu tomu niekto dá šancu a možno sa to aj niekomu bude páčiť. V každom prípade budem veľmi rád za akúkoľvek podporu.Tak a teraz ma tu už asi nikdy neuvidíte :D 
767398
Ak ste si mysleli, že rok 2020 vás už ničím neprekvapí, tak ste sa zase raz popálili. Ale aj tak dúfam, že ma teraz nepošlete do riti, keď si tu spravím trochu reklamu. *:D* Zrovna som vydal svoju prvú knihu. Rozmýšľal som, že či to sem vôbec dávať, ale predsa len tu mám po dvoch godzillách solídny fanklub, tak prečo nie *:D* Tak ak by to niekoho zaujímalo viac info cez moj [url=https://adriansiska.com/]web[/url] alebo rovno na [url=https://www.amazon.com/dp/B08KQJ8JRN]Amazon[/url]. Je tam dostupný paperback aj e-book a kniha je iba v angličtine. PS: Keby si chcel niekto prečítať pár slov navyše. [spoiler]Nie som žiadny full-time writer a nikdy som sa tým ani neživil. Pracoval som doteraz iba v oblasti, ktorá s kreatívnou tvorbou nemá vôbec nič spoločné a teraz si dávam trochu pauzu, aby som sa mohol zase raz venovať tomu, čo bolo mojim hobby už dlhé roky, vlastne celý život, aj keď som to možno často zanedbával. Pôvodne som písal filmové scenáre, ale bolo to všetko len tzv. do šuplíku a demotivoval ma fakt, že to vlastne nikto nikdy nebude ani len čítať (nie to ešte aby to niekto natočil, keďže všetko sú to veci iba pre vysokorozpočtové produkcie) takže som žiadny z tých scenárov nikdy ani nedokončil. No a nakoniec som dal na radu jednej známej a prepisujem to teraz všetko do knižnej podoby. A je to celkom boj, keďže knihy som nikdy písať nechcel a celkovo k nim nemám až tak blízko ako k filmom. Ale snáď tu tomu niekto dá šancu a možno sa to aj niekomu bude páčiť. V každom prípade budem veľmi rád za akúkoľvek podporu.Tak a teraz ma tu už asi nikdy neuvidíte *:D* [/spoiler]
26 -1
reagovat
No a nachcípaní chodí do práce...to jsem čekal, že aspoň tohle trochu na čas zmizí. 
767384
No a nachcípaní chodí do práce...to jsem čekal, že aspoň tohle trochu na čas zmizí. 
12 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jo, maš recht, i teď je to běs, jak se i na zakladní opatření kašle, půlka lidí pod nosem atd. Vyžereme si to právem.
767377
Jo, maš recht, i teď je to běs, jak se i na zakladní opatření kašle, půlka lidí pod nosem atd. Vyžereme si to právem.
767376
10 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Barv666
To není jenom o státu, teda taky, ale o všech lidech, srali na to komplet všichni, já se snažil být zodpovědný i přes léto a koukali na mne lidi akorát tak jako na magora s rouškou a desinfekcí rukou. :)
767376
To není jenom o státu, teda taky, ale o všech lidech, srali na to komplet všichni, já se snažil být zodpovědný i přes léto a koukali na mne lidi akorát tak jako na magora s rouškou a desinfekcí rukou. :)
767362
13 -1
reagují: Barv666
reagovat
No bude to víc než 14 dní, to si nemusíme namlouvat. Posrali to parádně, "best in covid", "Itálie to nezvládla" - ech, dnes jsem fakt hodně nasranej na tenhle stát.
767362
No bude to víc než 14 dní, to si nemusíme namlouvat. Posrali to parádně, "best in covid", "Itálie to nezvládla" - ech, dnes jsem fakt hodně nasranej na tenhle stát.
10 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
Do těch obchodních center jíst nikdo nepůjde, když zakazují veřejnou WiFi:D 
Dělám v gastru, tak jsem dnes psal na FCB, že tímto tempem budu za dva týdny stíhat Ulici po práci:D
767360
Do těch obchodních center jíst nikdo nepůjde, když zakazují veřejnou WiFi*:D*  Dělám v gastru, tak jsem dnes psal na FCB, že tímto tempem budu za dva týdny stíhat Ulici po práci*:D*
767357
9 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Disketa1
Jo, vnitřní sportoviště už ode dnešní půlnoci...

No, dneska se do toho fitka bojím i jít, jestli tam nebude fronta :D:D:D
767358
Jo, vnitřní sportoviště už ode dnešní půlnoci... No, dneska se do toho fitka bojím i jít, jestli tam nebude fronta *:D**:D**:D*
767357
4 0
reagovat

Nejnovější nařízení (zdroj ČT24)

Od pondělí 12. října se na dva týdny zastaví kulturní akce. Uzavření se týká divadel, kin, ale například i zoologických zahrad.

Budou zrušeny veškeré profesionální i volnočasové aktivity sportovců, venku smí sportovat nejvýš 20 osob. Mohou se hrát mezistátní zápasy.

Restaurace budou muset zavírat ve 20:00, u stolů budou moct sedět nanejvýš čtyři lidé. V jídelnách v obchodních centrech jen dva.
767357
Od pondělí 12. října se na dva týdny zastaví kulturní akce. Uzavření se týká divadel, kin, ale například i zoologických zahrad. Budou zrušeny veškeré profesionální i volnočasové aktivity sportovců, venku smí sportovat nejvýš 20 osob. Mohou se hrát mezistátní zápasy. Restaurace budou muset zavírat ve 20:00, u stolů budou moct sedět nanejvýš čtyři lidé. V jídelnách v obchodních centrech jen dva.
Nejnovější nařízení (zdroj ČT24)
3 -1
reagují: (=LIFTY=), Clavius
reagovat
Moc rád to tu ohledně Ality čtu, naštěstí jsme s klucíma byli v kině.:D A bylo to fakt skvělý.
767355
Moc rád to tu ohledně Ality čtu, naštěstí jsme s klucíma byli v kině.*:D* A bylo to fakt skvělý.
9 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Ja na to vytáhl dalsi čtyři lidi a nelitovali jsme nikdo... Pak jsem si hned pořídil mangu, abych se dozvěděl, jak to dopadne. No a blucko a nejaky ten merch v podobe Pop figurky:D Ten film se mi líbil tak, že se ze mě stal regulérní fanda něčeho, co jsem donedávna bral jen jako "jo, to je to s tou holkou s velkýma očima" 
767353
Ja na to vytáhl dalsi čtyři lidi a nelitovali jsme nikdo... Pak jsem si hned pořídil mangu, abych se dozvěděl, jak to dopadne. No a blucko a nejaky ten merch v podobe Pop figurky*:D* Ten film se mi líbil tak, že se ze mě stal regulérní fanda něčeho, co jsem donedávna bral jen jako "jo, to je to s tou holkou s velkýma očima" 
767341
12 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se