reaguje na:
AndyKaufman
Samozřejmě, já píšu jenom sračky a ty máš patent na rozum. Takže mi prosím dokaž, že je ta jeho klauzule stejně standardní, jako ta tvá v hypotéce, děkuji.
|
reagovat
|



