Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18761 - 18780 Napsat příspěvek
Já mu dal mínus, charita si tu korunu za dobrej fór zaslouží. 
765876
Já mu dal mínus, charita si tu korunu za dobrej fór zaslouží. 
5 -1
reagovat
reaguje na: Barv666
Ale jo, zasmál jsem se, máš plusko. :D
765872
Ale jo, zasmál jsem se, máš plusko. *:D*
765871
2 -2
reagovat
Tak v případě Vojtěcha jde o loutkové divadlo.
765871
Tak v případě Vojtěcha jde o loutkové divadlo.
8 -15
reagují: Memphis
reagovat
Taky bych hlasoval proti politice :+

Pokud se to přímo netýká filmů apod. 
765870
Taky bych hlasoval proti politice *:+* Pokud se to přímo netýká filmů apod. 
6 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Politiku nééé... :)
765863
Politiku nééé... *:)*
765857
9 -1
reagovat

Popojedem

Ten Vojtěch :D:D:D
765857
Ten Vojtěch *:D**:D**:D*
Popojedem
3 -3
reagují: CAPS_LOCK, DarkSith, Memphis
reagovat

ComicsZone - Dve novinky

Nové české vydavateľstvo vydáva zaujímavé sci-fíčko - link
A Keanu si napísal vlastný comics so sebou v hlavnej úlohe - 
link
765846
Nové české vydavateľstvo vydáva zaujímavé sci-fíčko - https://www.hithit.com/cs/project/8501/autorsky-komiksovy-komplet-pristav-zeme-zatmeni?fbclid=IwAR3pkHkj2R762rtiUO736aN4eXfEQWh0VonAjdQkhzfPI4wKXhcSnxvZDi4 A Keanu si napísal vlastný comics so sebou v hlavnej úlohe -  https://www.kickstarter.com/projects/boom-studios/brzrkr-by-keanu-reeves-matt-kindt-and-ron-garney?fbclid=IwAR2pMHsMNwCI6oeFgVVYFBBataDmd9vLwam_7Fdb5CUYySMwZ_2LpRN1feA&ref=erthu7
ComicsZone - Dve novinky
3 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Není třeba, ruka mi ještě v pohodě slouží.
765835
Není třeba, ruka mi ještě v pohodě slouží.
765824
12 -1
reagovat
reaguje na: Marnotratnej
Počkat, jakože dítě z afriky umí česky? Docela success.
765827
Počkat, jakože dítě z afriky umí česky? Docela success.
765746
3 -3
reagovat
Za každej like přispěju 1 Kč Diskovi na Fleshjacka
765824
Za každej like přispěju 1 Kč Diskovi na Fleshjacka
12 -5
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Clavius
indeed (dost možná i má první nadávka tady :D)
765811
indeed (dost možná i má první nadávka tady *:D*)
765803
5 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Díky za info, píšu si to do deníčku a do kalendáře si dávám upomínku, že za 14 dní tě zde mám přivítat. 
P.S.: Ach jo, tobě je vážně přes 30 let, že se zde musíš občas vyjadřovat jako malé dítě? Uvědom si, že každý z nás zde má svůj život, své starosti, své problémy a každému je jedno, zda tu já, ty nebo kdokoliv jiný je či není.
765808
Díky za info, píšu si to do deníčku a do kalendáře si dávám upomínku, že za 14 dní tě zde mám přivítat.  P.S.: Ach jo, tobě je vážně přes 30 let, že se zde musíš občas vyjadřovat jako malé dítě? Uvědom si, že každý z nás zde má svůj život, své starosti, své problémy a každému je jedno, zda tu já, ty nebo kdokoliv jiný je či není.
765806
10 -3
reagovat
Tak si zase minimálně na čtrnáct dní ordinuji dobrovolnou karanténu, abych byl zodpovědný vůči ostatním lidem. Zvládl jsem to s obtížemi na jaře (psychika totálně na dně) a musím se s tím poprat i nyní. Velkou daní za zodpovědnost je samota, ale musím to nějak vydržet. Pokud jsem vás svým příšerným chováním někdy vytočil, omlouvám se vám. Když tak mi někdy prosím napište PM, protože fakt nechci být sám ani virtuálně...
765806
Tak si zase minimálně na čtrnáct dní ordinuji dobrovolnou karanténu, abych byl zodpovědný vůči ostatním lidem. Zvládl jsem to s obtížemi na jaře (psychika totálně na dně) a musím se s tím poprat i nyní. Velkou daní za zodpovědnost je samota, ale musím to nějak vydržet. Pokud jsem vás svým příšerným chováním někdy vytočil, omlouvám se vám. Když tak mi někdy prosím napište PM, protože fakt nechci být sám ani virtuálně...
4 -10
reagují: Clavius
reagovat
reaguje na: Gonzi
Čekal bych, že ti s tím barevným vyznačením, se zde budou vyjadřovat jako lidé...
Aspoň jde vidět, že nějaký Lojza z horní dolní dokáže vyprovokovat kdekoho :D
765803
Čekal bych, že ti s tím barevným vyznačením, se zde budou vyjadřovat jako lidé... Aspoň jde vidět, že nějaký Lojza z horní dolní dokáže vyprovokovat kdekoho *:D*
765799
8 -1
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Marnotratnej
Ty jsi taková píča, že to není možné. Charita dostane peníze, které by jinak nedostala a ty sem nakráčíš rozdávat svá moudra? Jdi do prdele. Díky.
765799
Ty jsi taková píča, že to není možné. Charita dostane peníze, které by jinak nedostala a ty sem nakráčíš rozdávat svá moudra? Jdi do prdele. Díky.
765760
20 -4
reagují: Clavius
reagovat
Za každý další příspěvek Marnotratného na tohle téma úvěru z výsledné částky stovku. :D
765784
Za každý další příspěvek Marnotratného na tohle téma úvěru z výsledné částky stovku. *:D*
9 -2
reagovat
reaguje na: Marnotratnej
Z toho tvého ubíjejícího moralizování je mi dost smutno. Mimochodem pokud ti opravdu záleží na hladových lidech v Africe, nic ti nebrání poslat jim tam zásobu antikoncepce, aby jich nebylo ještě víc. 8)
765780
Z toho tvého ubíjejícího moralizování je mi dost smutno. Mimochodem pokud ti opravdu záleží na hladových lidech v Africe, nic ti nebrání poslat jim tam zásobu antikoncepce, aby jich nebylo ještě víc. *8)*
765746
4 -8
reagovat
No tak toto je sila. Zvrhne sa tu debata okolo palcov dole v diskusii. Andy zo srandy navrhne že za každé minusko Barvovi, pošle moviezone korunu. Príde Ted upije si z vína a povie rozhodným hlasom, serte na moviezone! keď chcete niekam poslať prachy, poslime ich radšej na charitu. Dajme si termín do konca mesiaca, ja pošlem minimálne 5000 bez ohľadu na počet palcov dole a kto chce nech sa pridá. Všetci kto bol tejto diskusie svedkom, uznanlivo pokýval hlavou za toto milé nezištne gestom, ktorým sa ukončila nezmyselná debata o podstate palcov. 
A potom príde marnotratny a všetkým vynadá do debilov lebo on by to zvládol zorganizovať rýchlejšie a lepšie. 


Ted mimochodom som ti ani nenapísal lebo som to bral v mojej hlave ako samozrejmosť, ale so mnou počítaj tiež. Neviem síce koľko, ale niečim určite prispejem. 
765776
No tak toto je sila. Zvrhne sa tu debata okolo palcov dole v diskusii. Andy zo srandy navrhne že za každé minusko Barvovi, pošle moviezone korunu. Príde Ted upije si z vína a povie rozhodným hlasom, serte na moviezone! keď chcete niekam poslať prachy, poslime ich radšej na charitu. Dajme si termín do konca mesiaca, ja pošlem minimálne 5000 bez ohľadu na počet palcov dole a kto chce nech sa pridá. Všetci kto bol tejto diskusie svedkom, uznanlivo pokýval hlavou za toto milé nezištne gestom, ktorým sa ukončila nezmyselná debata o podstate palcov.  A potom príde marnotratny a všetkým vynadá do debilov lebo on by to zvládol zorganizovať rýchlejšie a lepšie.  Ted mimochodom som ti ani nenapísal lebo som to bral v mojej hlave ako samozrejmosť, ale so mnou počítaj tiež. Neviem síce koľko, ale niečim určite prispejem. 
9 -3
reagovat
reaguje na: Barv666
On chce, aby se vybraly peníze i na něj. ?)
765772
On chce, aby se vybraly peníze i na něj. *?)*
765767
3 -2
reagovat
reaguje na: Marnotratnej
Všiml sis jak to vzniklo? Že já měl tak trochu docela dost velký úlet ohledně dislajků, zvrhlo se to v blbou hádku, která hodně kazila diskuse - a TedGeorg to vtipně překlopil na pozitivní věc? 
765767
Všiml sis jak to vzniklo? Že já měl tak trochu docela dost velký úlet ohledně dislajků, zvrhlo se to v blbou hádku, která hodně kazila diskuse - a TedGeorg to vtipně překlopil na pozitivní věc? 
765760
3 -12
reagují: Cinefil
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se