Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18741 - 18760 Napsat příspěvek
Frasier je taky super.
766169
Frasier je taky super.
2 -5
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jsou skvělé i opakovaně. :+
766165
Jsou skvělé i opakovaně. *:+*
766163
3 0
reagovat
Já si dávám do pozadí Moviezone speciály, ideální stav:+
766163
Já si dávám do pozadí Moviezone speciály, ideální stav*:+*
4 0
reagují: Ne__Ty
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Pokud mam neco posledni dobou pusteneho, tak jsou to spis veci, ktere se nejakym zpusobem vazou k oboru, z tech "neutralnich" veci se pravidelne vracim k tomuhle – Jocko Willink 4 hodiny s Timem Ferrissem rozebira Musashiho od Eijiho Yoshikawy. Pak samozrejme JRE, ale uz cca rok si poustim spis jenom epizody, ktere me vylozene zajimaji. 

Jinak, prestoze jsem jeden z lidi, co se zaprisahali tim, ze se jim s muzikou (ci jinymi ruchy) dela lip, ten zminovany cca rok se snazim poslech cehokoliv pri praci omezit a rozdil v produktivite tam rozhodne je... 
766160
Pokud mam neco posledni dobou pusteneho, tak jsou to spis veci, ktere se nejakym zpusobem vazou k oboru, z tech "neutralnich" veci se pravidelne vracim k [url=https://www.youtube.com/watch?v=7GNRn3GtJ3g]tomuhle[/url] – Jocko Willink 4 hodiny s Timem Ferrissem rozebira Musashiho od Eijiho Yoshikawy. Pak samozrejme JRE, ale uz cca rok si poustim spis jenom epizody, ktere me vylozene zajimaji.  Jinak, prestoze jsem jeden z lidi, co se zaprisahali tim, ze se jim s muzikou (ci jinymi ruchy) dela lip, ten zminovany cca rok se snazim poslech cehokoliv pri praci omezit a rozdil v produktivite tam rozhodne je... 
765980
5 -3
reagovat

do výplachu

766141
https://9gag.com/gag/aBmOewx
do výplachu
1 -1
reagovat
766138
[url=https://www.youtube.com/watch?v=jv7y7TbHlQM&list=WL&index=3]Film vs Digital. [/url]
1 -1
reagovat
U poslouchání kulis na pozadí se mi osvědčily v poslední době osmdesátkový hity, herní soundtracky či třeba jen Simpsonovi. 
766100
U poslouchání kulis na pozadí se mi osvědčily v poslední době osmdesátkový hity, herní soundtracky či třeba jen Simpsonovi. 
4 0
reagovat

Evil has a name

Audiokniha o Golden state killer.
Vrah a nasilnik z Kalifornie. Zacinal v 70tych rokoch, chytili ho pred dvoma rokmi. Pribehy obeti a tych, ktori sa ho snazili chytit.
8/10
Zatial to mam takto
1. Endurance
2. Hardcore history (King of Kings 1,2,3)
3. Sapiens
4. Evil has a name
5. Hardcore History (Supernova in the east)
5. World war Z
6. Moment, ktory vsetko zmenil
7. Martan
8. The three-body problem (zatial len hodina)
766062
Audiokniha o Golden state killer. Vrah a nasilnik z Kalifornie. Zacinal v 70tych rokoch, chytili ho pred dvoma rokmi. Pribehy obeti a tych, ktori sa ho snazili chytit. 8/10 Zatial to mam takto 1. Endurance 2. Hardcore history (King of Kings 1,2,3) 3. Sapiens 4. Evil has a name 5. Hardcore History (Supernova in the east) 5. World war Z 6. Moment, ktory vsetko zmenil 7. Martan 8. The three-body problem (zatial len hodina)
Evil has a name
2 -1
reagovat
Hm, tak můžu sjíždět dalsi seriály, filmy, hry a přítelkyni... Dělám v gastru a od ctvrtka budu mit zase spoustu casu... 
766057
Hm, tak můžu sjíždět dalsi seriály, filmy, hry a přítelkyni... Dělám v gastru a od ctvrtka budu mit zase spoustu casu... 
5 0
reagovat
Přesně. Jako kulisy pouštím ty věci které jsem viděl desetkrát :) Za mě ještě MASH, Gilmorky atd...
765999
Přesně. Jako kulisy pouštím ty věci které jsem viděl desetkrát *:)* Za mě ještě MASH, Gilmorky atd...
2 0
reagovat
Nejlepší jsou sitcomy. Dva a půl chlapa, Jak jsem potkal vaši matku, Zlatá sedmdesátá, Přátelé, IT Crowd, Teorie velkého třesku, Office, Fresh prince, Ženatý se závazky, Simpsonovi, Jmenuju se Earl, 2 $ocky, Seinfeld a pod.
765987
Nejlepší jsou sitcomy. Dva a půl chlapa, Jak jsem potkal vaši matku, Zlatá sedmdesátá, Přátelé, IT Crowd, Teorie velkého třesku, Office, Fresh prince, Ženatý se závazky, Simpsonovi, Jmenuju se Earl, 2 $ocky, Seinfeld a pod.
5 0
reagovat
Tak seriál myslím něco jako 2 a půl chlapa, kde je jedno, že odposlechneš třetinu, rozhodně ne Temný Případ nebo tak něco. :)
765985
Tak seriál myslím něco jako 2 a půl chlapa, kde je jedno, že odposlechneš třetinu, rozhodně ne Temný Případ nebo tak něco. *:)*
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Home office nemam, ale jako kulisa pri obcasnem psani rozhodne soundtracky, pripadne hospodsky hluk / vinarenske "sepotani".

Audioknihy a podcasty idealni na usinani.

Co se serialu jako kulisy tyce - nechapu, preju vam to, mozna jenom nezehlim a tim padem to nechapu.
765983
Home office nemam, ale jako kulisa pri obcasnem psani rozhodne soundtracky, pripadne hospodsky hluk / vinarenske "sepotani". Audioknihy a podcasty idealni na usinani. Co se serialu jako kulisy tyce - nechapu, preju vam to, mozna jenom nezehlim a tim padem to nechapu.
765980
6 -2
reagovat

HomeOffice kulisa

Už nějakou dobu to máme povinně a já jsem z těch lidí, kterým to nevyhovuje, prostě potřebuju k práci nějaký procento kancelářského ruchu a komunikace. 

Takže otázka co posloucháte jako kulisu při HO ? Jenom hudbu, audioknihy, TV nějaké seriály? 

Asi by byl ideální Office, kdybych to neviděl nedávno, u audioknihy mi uteče spousta děje a ČT24 vydržím poslouchat tak 20 minut. Docela fajn jsou MZ speciály a EAF. 
765980
Už nějakou dobu to máme povinně a já jsem z těch lidí, kterým to nevyhovuje, prostě potřebuju k práci nějaký procento kancelářského ruchu a komunikace.  Takže otázka co posloucháte jako kulisu při HO ? Jenom hudbu, audioknihy, TV nějaké seriály?  Asi by byl ideální Office, kdybych to neviděl nedávno, u audioknihy mi uteče spousta děje a ČT24 vydržím poslouchat tak 20 minut. Docela fajn jsou MZ speciály a EAF. 
HomeOffice kulisa
3 -2
reagují: Spazz, TedGeorge
reagovat

Diskova kronika

Zemřel Michael Lonsdale. Bylo mu 89 let.
765962
Zemřel Michael Lonsdale. Bylo mu 89 let.
Diskova kronika
6 0
reagovat
Real life Gundam
Narodil jsem se moc brzo, za 50 let to bude normální.:D
765949
[url=https://youtu.be/sgx2S8aH3jI]Real life Gundam[/url] Narodil jsem se moc brzo, za 50 let to bude normální.*:D*
4 0
reagovat
reaguje na: verbst
765945
https://www.youtube.com/watch?v=3Bx3kfsZpqA&fbclid=IwAR2I9qUCZJjKVRjl6al0M1JPFH12WbJOGgui0jl6hrf3dGRCwyPyLHtt9ZA *;)*
765857
2 -1
reagovat
Tohle je jedna z nejvtipnějších (protože proto), nejsmutnějších (jak to nechápe) a nejhezčích (jak se ona snaží) věcí, co jsem kdy viděl :D

Asi to notoricky znáte, já z toho viděl jenom jeden screenshot meme a nemůžu, viděl jsem i tu 70 minutovou verzi a skvělý. :D:D

link
765900
Tohle je jedna z nejvtipnějších (protože proto), nejsmutnějších (jak to nechápe) a nejhezčích (jak se ona snaží) věcí, co jsem kdy viděl *:D* Asi to notoricky znáte, já z toho viděl jenom jeden screenshot meme a nemůžu, viděl jsem i tu 70 minutovou verzi a skvělý. *:D**:D* https://www.youtube.com/watch?v=jlvfM9qQyPI
3 -1
reagovat
Preco som tohto umelca objavil az teraz?!:o
765893
Preco som [url=https://youtu.be/P2jn_lxrrPg]tohto umelca[/url] objavil az teraz?!*:o*
3 -2
reagovat
reaguje na: verbst
Bychom na něj po nástupu Prymuli ještě s láskou nevzpomínali, až nám všechno zakáže. 8)
765885
Bychom na něj po nástupu Prymuli ještě s láskou nevzpomínali, až nám všechno zakáže. *8)*
765857
1 -3
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se