Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128921 - 128940 Napsat příspěvek

TZ

Nedávno jsme byl v kině, kde jsem shlédl ukázku na Francouzský film s Gérardem Depardieum, 36 Quai des Orfèvres(Válka policajtů)...trailer byl jaksi zajímaVÝ, nebyl by ke stáhnuTÍ?
438050
Nedávno jsme byl v kině, kde jsem shlédl ukázku na Francouzský film s Gérardem Depardieum, 36 Quai des Orfèvres(Válka policajtů)...trailer byl jaksi zajímaVÝ, nebyl by ke stáhnuTÍ?
TZ
0 0
reagovat

Vincent

a kdo ty ses? sry, jestli te znam :) ale ted nejak netusim...:)
438049
a kdo ty ses? sry, jestli te znam :) ale ted nejak netusim...:)
Vincent
0 0
reagovat
Holka, ty mě děsíš.;-)
438048
Holka, ty mě děsíš.;-)
0 0
reagovat

:/

Lidi to nejde zadávám(Quicktime)
a nic...... ale já dám to www zkusím
438047
Lidi to nejde zadávám(Quicktime) a nic...... ale já dám to www zkusím
:/
0 0
reagovat

buffy

no primej odkaz mas tady nahore, ale jak rikam - lepsi je alternative: www.stahuj.cz vpravo nahore si zadej ve vyhledavani slovo: QUICKTIME, vyjede se ti novy okno a v tom si najdi ten alternativni prehravac. Menuje se to myslim primo Alternative, proste jakmile nekde tohle slovo uvidis, tak na nej klikni, pak jen klikni na Chci zdarma stahnout... a ono se ti to stahne. Ale taky to musis nainstalovat, to uz snad zvladnes...
438046
no primej odkaz mas tady nahore, ale jak rikam - lepsi je alternative: www.stahuj.cz vpravo nahore si zadej ve vyhledavani slovo: QUICKTIME, vyjede se ti novy okno a v tom si najdi ten alternativni prehravac. Menuje se to myslim primo Alternative, proste jakmile nekde tohle slovo uvidis, tak na nej klikni, pak jen klikni na Chci zdarma stahnout... a ono se ti to stahne. Ale taky to musis nainstalovat, to uz snad zvladnes...
buffy
0 0
reagovat

jackieboy

hm nemám,to bude asi ten problém.s tím že mi to nejde,prosím tě pokud jsem tu na někoho byla zlá,tak se omlouvám,ale mám mamku v nemocnici a štve mě to.....

PROSÍM TĚ Jackieboy:))
nemáš www,kde si mohu ti Quicktime stáhnout?
438045
hm nemám,to bude asi ten problém.s tím že mi to nejde,prosím tě pokud jsem tu na někoho byla zlá,tak se omlouvám,ale mám mamku v nemocnici a štve mě to..... PROSÍM TĚ Jackieboy:)) nemáš www,kde si mohu ti Quicktime stáhnout?
jackieboy
0 0
reagovat

buffy

a mas stazenej quicktime? pokud jo, tak si stahni alternativ, treba na stahuj cz, to je jedno kde
438044
a mas stazenej quicktime? pokud jo, tak si stahni alternativ, treba na stahuj cz, to je jedno kde
buffy
0 0
reagovat

jackieboy

Nevím stáhnout jdou,ale nejde spustit:(
438043
Nevím stáhnout jdou,ale nejde spustit:(
jackieboy
0 0
reagovat
Scroochy, místo chatování raději udělej titulky na Forever, yup? ;)
438042
Scroochy, místo chatování raději udělej titulky na Forever, yup? ;)
0 0
reagovat

buffy

"Já když se do něčeho pustím to stojí za to!!!"...tak to teda mas pravdu. pustila ses tedka do nas a pokud mam mluvit za sebe, tak uz mi uprimne lezou na nervy tvoje -prinejmensim divny - prispevky. Polovine nerozumim a navic porad nechapu, jak ti muze nejit Stahnout trailer.....btw:ono je ji triadvacet?
438041
"Já když se do něčeho pustím to stojí za to!!!"...tak to teda mas pravdu. pustila ses tedka do nas a pokud mam mluvit za sebe, tak uz mi uprimne lezou na nervy tvoje -prinejmensim divny - prispevky. Polovine nerozumim a navic porad nechapu, jak ti muze nejit Stahnout trailer.....btw:ono je ji triadvacet?
buffy
0 0
reagovat

buffy, scroochy

presne pre tieto pripady bol pred nejakou dobou vytvoreny CHAT...
link
438040
presne pre tieto pripady bol pred nejakou dobou vytvoreny CHAT... http://trailerzone.net/chat.php
buffy, scroochy
0 0
reagovat

Buffy=film

Když už film k Buffy tak spíš(SURPRISE)Já mám doma stáhnutý kousek.Ale je to jen na 4 minuty ani ne:(
438039
Když už film k Buffy tak spíš(SURPRISE)Já mám doma stáhnutý kousek.Ale je to jen na 4 minuty ani ne:(
Buffy=film
0 0
reagovat

scroochy

Né já to byl můj nápad!!!Ta přezdívka,ale můžu jenom doufat,že mu to nebude vadit:o)(CO MYSLÍŠ?)

No roztekaná to taky ale i smutná!!
438038
Né já to byl můj nápad!!!Ta přezdívka,ale můžu jenom doufat,že mu to nebude vadit:o)(CO MYSLÍŠ?) No roztekaná to taky ale i smutná!!
scroochy
0 0
reagovat

"kocicak"

hihi, tak koukam, ze sem chudakovi kocourovi prisil novou prezdivku...a buffy, pripadas mi takova roztekana :)
438037
hihi, tak koukam, ze sem chudakovi kocourovi prisil novou prezdivku...a buffy, pripadas mi takova roztekana :)
"kocicak"
0 0
reagovat

Kočičáku(vzkaz)

Díky moc za zmenšení ikony.
A proto tě nechci otravovat s dalšími věcmi !Já když se do něčeho pustím to stojí za to!!!
438036
Díky moc za zmenšení ikony. A proto tě nechci otravovat s dalšími věcmi !Já když se do něčeho pustím to stojí za to!!!
Kočičáku(vzkaz)
0 0
reagovat

Filip.s

Ale víš ,co,,já ho vážně nechci otravovat,už jsem ho otravovala s IKONOU!!!
Díky KOČIČÁKU!!!
A už ho nechci otravovat!!!!Mě je to prostě blbý!!!
438035
Ale víš ,co,,já ho vážně nechci otravovat,už jsem ho otravovala s IKONOU!!! Díky KOČIČÁKU!!! A už ho nechci otravovat!!!!Mě je to prostě blbý!!!
Filip.s
0 0
reagovat

Buffy

To je od teba velmi laskave, Kocour sa urcite potesi.
438034
To je od teba velmi laskave, Kocour sa urcite potesi.
Buffy
0 0
reagovat

scroochy

to je zase nějaký for tady:o)
Když už film mohužel za peníze,milý scroochy!!!!!!kdo by dneska dělal všcehno bez peněz!?Kocour možná má jinou práci,já ho nechci pořád otravovat!!!!!
438033
to je zase nějaký for tady:o) Když už film mohužel za peníze,milý scroochy!!!!!!kdo by dneska dělal všcehno bez peněz!?Kocour možná má jinou práci,já ho nechci pořád otravovat!!!!!
scroochy
0 0
reagovat
hihi, to sem zvedavej tedka
438032
hihi, to sem zvedavej tedka
0 0
reagovat

filmy

no jasne, pokud chces stahnout film, tak na trailerzone pochopitelne muzes, napis kocourovi email, on ti film stahne, vypali a posle postou (bez poplatku)...dobry co?
438031
no jasne, pokud chces stahnout film, tak na trailerzone pochopitelne muzes, napis kocourovi email, on ti film stahne, vypali a posle postou (bez poplatku)...dobry co?
filmy
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se