Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128921 - 128940 Napsat příspěvek
Ahoj Trailerzone. Sleduji vas web uz od Vaseho zalozeni a chci Vas moc pochvalit jak jste ho prepracovali. Jsem s tim velice spokojen. Chtelo by to sice jeste par uprav ale jinak jste opravdu SUPER. Jo a ten tucnak opravdu neni tak tezkej, z toho traileru je to snad nejkomictejsi scena :-)
436099
Ahoj Trailerzone. Sleduji vas web uz od Vaseho zalozeni a chci Vas moc pochvalit jak jste ho prepracovali. Jsem s tim velice spokojen. Chtelo by to sice jeste par uprav ale jinak jste opravdu SUPER. Jo a ten tucnak opravdu neni tak tezkej, z toho traileru je to snad nejkomictejsi scena :-)
0 0
reagovat
Cival: Jakozto zenska si tuhle scenu pamatuju spis kvuli ty uzasny pisnicce od The Calling ;)
436098
Cival: Jakozto zenska si tuhle scenu pamatuju spis kvuli ty uzasny pisnicce od The Calling ;)
0 0
reagovat

POhoDA

No, ja sem chodim od zacatkiu a tyhle prevraty jsou dokonalost sama, hlavne, kdyz se "page" zobrazuje korektne uz i v MOzille :o)))
436097
No, ja sem chodim od zacatkiu a tyhle prevraty jsou dokonalost sama, hlavne, kdyz se "page" zobrazuje korektne uz i v MOzille :o)))
POhoDA
0 0
reagovat
Pacey-cz: Jinak receno, Lasku nebeskou - ani trailer, ani film - jsi nevidel. Protoze vsichni ostatni musi mit presne tenhle obrazek ulozeny v pameti az do skonani sveta. Kazdy sen se nepostesti valet se v betli se Shannon Elizabeth, Elishou Cuthbert a dalsimi dvema kocenami... navic naked a v jedny posteli :-)
436096
Pacey-cz: Jinak receno, Lasku nebeskou - ani trailer, ani film - jsi nevidel. Protoze vsichni ostatni musi mit presne tenhle obrazek ulozeny v pameti az do skonani sveta. Kazdy sen se nepostesti valet se v betli se Shannon Elizabeth, Elishou Cuthbert a dalsimi dvema kocenami... navic naked a v jedny posteli :-)
0 0
reagovat
Ja som tiez tipoval Polar Expres
Making">link of ALexander

436095
Ja som tiez tipoval Polar Expres Making of ALexander
0 0
reagovat

Hi

ten obrazek - to ze je z filmu laska nebeska jo?? bych rekl ze to je nejakej animovanej treba The Polar Express , nebo santa klaus 3d - ja nevim ale urcite ne tendle film
436094
ten obrazek - to ze je z filmu laska nebeska jo?? bych rekl ze to je nejakej animovanej treba The Polar Express , nebo santa klaus 3d - ja nevim ale urcite ne tendle film
Hi
0 0
reagovat

uz to mam

yes, yes .... :o)
436093
yes, yes .... :o)
uz to mam
0 0
reagovat

Kviz

Foggy:Neni to tak tažké.

Inak ten deň, kedy bude uzávierka kvízu mám narodeniny. Snáď sa mi pošťastí.:)))
436092
Foggy:Neni to tak tažké. Inak ten deň, kedy bude uzávierka kvízu mám narodeniny. Snáď sa mi pošťastí.:)))
Kviz
0 0
reagovat

c@arlos

jak EASY ? tak to vypada ze jedinej nevim z ceho to je :o(
436091
jak EASY ? tak to vypada ze jedinej nevim z ceho to je :o(
c@arlos
0 0
reagovat
Skoda ze jsem se prihlasil az ted. Ten tucnak je EASY :))
436090
Skoda ze jsem se prihlasil az ted. Ten tucnak je EASY :))
0 0
reagovat

kocour

sem to zkusil, no :o) proc zrovna tucnak ? to tam nemohlo bejt neco jinciho ?
436089
sem to zkusil, no :o) proc zrovna tucnak ? to tam nemohlo bejt neco jinciho ?
kocour
0 0
reagovat

foggy

Hrajeme o DVD. Nápovědy nevedeme ;)
436088
Hrajeme o DVD. Nápovědy nevedeme ;)
foggy
0 0
reagovat

tucnak

hodte mi nekdo malou napovedu z jakyho filmu je ten tucnak ? at dumam jak dumam tak si nemuzu vzpomenout ale urcite jsem to videl.. :o(
436087
hodte mi nekdo malou napovedu z jakyho filmu je ten tucnak ? at dumam jak dumam tak si nemuzu vzpomenout ale urcite jsem to videl.. :o(
tucnak
0 0
reagovat

Mayhem

Není zač ;)
436086
Není zač ;)
Mayhem
0 0
reagovat

Pulp Fiction

Moc mě potěšil trailer na PF. Díky za něj!
436085
Moc mě potěšil trailer na PF. Díky za něj!
Pulp Fiction
0 0
reagovat

Blair

Zkus to podpořit nějakými argumenty a rozveď co je na něm geniálního, ať si o tom můžeme popovídat... takový výkřik do tmy nemá valný význam :)
436084
Zkus to podpořit nějakými argumenty a rozveď co je na něm geniálního, ať si o tom můžeme popovídat... takový výkřik do tmy nemá valný význam :)
Blair
0 0
reagovat
Van Helsing je geniální film ...
436083
Van Helsing je geniální film ...
0 0
reagovat

T-Enter

A kde by je vzal? Soutezit se zacalo az od druheho kvizu, takze druhou hvezdicku muzes ziskat az za ten treti (aktualni)
436082
A kde by je vzal? Soutezit se zacalo az od druheho kvizu, takze druhou hvezdicku muzes ziskat az za ten treti (aktualni)
T-Enter
0 0
reagovat

hvězdičky

Jakto, že nikdo nemá 2 hvězdičky? **
436081
Jakto, že nikdo nemá 2 hvězdičky? **
hvězdičky
0 0
reagovat

Žebříček rešitelů

Projde ted mirnymi zmenami, aby bylo na prvni pohled jak je na tom kdo nejen s bodovym ohodnoceni, ale i sanci na vyhru (hvezdicky u nicku jsou zatim textove, budou graficke, aby to bylo kontrastnejsi)
436080
Projde ted mirnymi zmenami, aby bylo na prvni pohled jak je na tom kdo nejen s bodovym ohodnoceni, ale i sanci na vyhru (hvezdicky u nicku jsou zatim textove, budou graficke, aby to bylo kontrastnejsi)
Žebříček rešitelů
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se