Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128461 - 128480 Napsat příspěvek

casper

stahni si bittorrent, nebo neco podobnyho. na stahuj.cz to je pod sdilenim souboru, ci tak nejak. pak jednoduse kliknes na to, cos dostal...
438510
stahni si bittorrent, nebo neco podobnyho. na stahuj.cz to je pod sdilenim souboru, ci tak nejak. pak jednoduse kliknes na to, cos dostal...
casper
0 0
reagovat
Prosim vas nevite nekdo jak se pouziva torrent? Vubec nemam tuseni co s tim a kamos mi to poslal misto linku,kterej jsem chtel...
438509
Prosim vas nevite nekdo jak se pouziva torrent? Vubec nemam tuseni co s tim a kamos mi to poslal misto linku,kterej jsem chtel...
0 0
reagovat
Nachystej mi uzenáče. Na snídani jsem zpátky. ;)
438508
Nachystej mi uzenáče. Na snídani jsem zpátky. ;)
0 0
reagovat

kOCOUR

Za prvé: Mám rád Červeného trpaslíka...za druhé:Mám rád Červeného traslíka...sice je to jedna a ta samá informace, ale považoval jsem ji za tak důležitou, že jsem ji musel zmínit dvakrát. ;-)
438507
Za prvé: Mám rád Červeného trpaslíka...za druhé:Mám rád Červeného traslíka...sice je to jedna a ta samá informace, ale považoval jsem ji za tak důležitou, že jsem ji musel zmínit dvakrát. ;-)
kOCOUR
0 0
reagovat

imf

Jo tomu teda říkám podprahovka :)
438506
Jo tomu teda říkám podprahovka :)
imf
0 0
reagovat

kfk

Fanda Červenýho Trpaslíka, koukám ;)
438505
Fanda Červenýho Trpaslíka, koukám ;)
kfk
0 0
reagovat

překlep

Podle mě máte všichni pravdu...kromě mě...takže zapomeňte, že jsem něco říkal.
438504
Podle mě máte všichni pravdu...kromě mě...takže zapomeňte, že jsem něco říkal.
překlep
0 0
reagovat
To nebyl preklep, byla to podprahova narazka na Colinovo muzstvi. ;) Diky Civalovi za opravu.
438503
To nebyl preklep, byla to podprahova narazka na Colinovo muzstvi. ;) Diky Civalovi za opravu.
0 0
reagovat

new world

ano, scroochy opet nepochopil :-)...jinak vpoho, znam mnohem horsi preklepy.Ale vypadalo to opravdu pekne.
438502
ano, scroochy opet nepochopil :-)...jinak vpoho, znam mnohem horsi preklepy.Ale vypadalo to opravdu pekne.
new world
0 0
reagovat

jackieboy

Opraveny preklep vznikly pri preformulovani... klasika :-)
438501
Opraveny preklep vznikly pri preformulovani... klasika :-)
jackieboy
0 0
reagovat

jackieboy

Jo ta věta moc smysl nedává, ale stejně všichni pochopí co tím chtěl básnik naznačit.
"kterému v brnění vypadá"
To musí být překlep jinak to nevidím. Ne?
438500
Jo ta věta moc smysl nedává, ale stejně všichni pochopí co tím chtěl básnik naznačit. "kterému v brnění vypadá" To musí být překlep jinak to nevidím. Ne?
jackieboy
0 0
reagovat

jackieboy

v New World pochopitelne zadny zasahovy jednotky a tuniky nejsou, jestli ti na tom vadi tohle. To je narazka na farrelovi filmy SWAT a Alexander (myslim)...
438499
v New World pochopitelne zadny zasahovy jednotky a tuniky nejsou, jestli ti na tom vadi tohle. To je narazka na farrelovi filmy SWAT a Alexander (myslim)...
jackieboy
0 0
reagovat

new world

"A pak je tu Colin Farrell, kterému v brnění vypadá stejně dobře jako v tunice nebo kombinéze ostrých hochů ze zásahových jednotek."...ehm, nezni to nejak divne?...nejak hodne divne :-) mozna sem jen spatne pochopil zbytek, ale uznejte...:)
438498
"A pak je tu Colin Farrell, kterému v brnění vypadá stejně dobře jako v tunice nebo kombinéze ostrých hochů ze zásahových jednotek."...ehm, nezni to nejak divne?...nejak hodne divne :-) mozna sem jen spatne pochopil zbytek, ale uznejte...:)
new world
0 0
reagovat

titulky

tak sem koukal, ze v tom quicktime alternative dou zobrazovat titulky i u movu...nevite, kde sehnat anglicky titulky k trailerum, pak bych klidne i neco prekladal, ale z poslechu to nedam (teda rozhodne ne vsechno):)
438497
tak sem koukal, ze v tom quicktime alternative dou zobrazovat titulky i u movu...nevite, kde sehnat anglicky titulky k trailerum, pak bych klidne i neco prekladal, ale z poslechu to nedam (teda rozhodne ne vsechno):)
titulky
0 0
reagovat
Jako ja to taky neumim a vubec mne to netrapi, proste tam jenom hodim adresu a snad kazdej zvladne CTRL+C tuknout na adresovy radek a CTRL+V.MF
438496
Jako ja to taky neumim a vubec mne to netrapi, proste tam jenom hodim adresu a snad kazdej zvladne CTRL+C tuknout na adresovy radek a CTRL+V.MF
0 0
reagovat
z toho si nic nedelej, ja to este pred par dnema taky neumel...kdyz me to tu ale tak hezky naucili: (a href="odkaz")nazev odkazu(/a) akorat misto kulatejch zavorek davej tyhle < > tak :-) a uz to umis.jinak diky // 267062444
438495
z toho si nic nedelej, ja to este pred par dnema taky neumel...kdyz me to tu ale tak hezky naucili: (a href="odkaz")nazev odkazu(/a) akorat misto kulatejch zavorek davej tyhle < > tak :-) a uz to umis.jinak diky // 267062444
0 0
reagovat

jackieboy

Nauč mě to pls :o btw nemáš ICQ?
438494
Nauč mě to pls :o btw nemáš ICQ?
jackieboy
0 0
reagovat

jackieboy

splašíš to tady: link Sorry neumim udělat link ;-(
438493
splašíš to tady: http://www.stahuj.cz/internet_a_site/download_manazery/flashget/ Sorry neumim udělat link ;-(
jackieboy
0 0
reagovat

t-enter

a kde to splasim?..... btw: QuickTime">link Alternative 1.50 Beta 1 ....mnamka!
438492
a kde to splasim?..... btw: QuickTime Alternative 1.50 Beta 1 ....mnamka!
t-enter
0 0
reagovat

jackieboy

Podle mě je nejlepší FlashGet
438491
Podle mě je nejlepší FlashGet
jackieboy
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se