Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128421 - 128440 Napsat příspěvek
Dooky:Ja tiez nie ale pomaly postupujem do predu.
436517
Dooky:Ja tiez nie ale pomaly postupujem do predu.
0 0
reagovat

kvíz

za těch 10 minut sem na to jěště nepřišel.
436516
za těch 10 minut sem na to jěště nepřišel.
kvíz
0 0
reagovat

co bude dál

tak se nám blíží půlnoc, sem zvědavej na new qíz
436515
tak se nám blíží půlnoc, sem zvědavej na new qíz
co bude dál
0 0
reagovat

prosiiiiiiiiim

NEMÁTE NĚKDO TITULKY K FILMU "YOU GOT SERVED" JE TO AMERICKÝ MUZIKÁL. JESTLI JE NĚKDO MÁTE NEBO VÍTE KDE JE VZÍT TAK VÁS MOOOOC PROSIM UDĚLJTE SI TU PRÁCI A NAPIŠTE MI NA E-MAIL "t.enter@centrum.cz" DĚKUJI MOC
436514
NEMÁTE NĚKDO TITULKY K FILMU "YOU GOT SERVED" JE TO AMERICKÝ MUZIKÁL. JESTLI JE NĚKDO MÁTE NEBO VÍTE KDE JE VZÍT TAK VÁS MOOOOC PROSIM UDĚLJTE SI TU PRÁCI A NAPIŠTE MI NA E-MAIL "t.enter@centrum.cz" DĚKUJI MOC
prosiiiiiiiiim
0 0
reagovat
Jo našel jsem to tam, sice jsou to spíš spekulace..
436513
Jo našel jsem to tam, sice jsou to spíš spekulace..
0 0
reagovat

Loco

Dvě třetiny naší redakce jsou hardcore fandy, ale na tohle odpověď neznám. Na níže uvedené adrese ji určitě najdeš.
436512
Dvě třetiny naší redakce jsou hardcore fandy, ale na tohle odpověď neznám. Na níže uvedené adrese ji určitě najdeš.
Loco
0 0
reagovat
Loco: Try www.cervenytrpaslik.cz
436511
Loco: Try www.cervenytrpaslik.cz
0 0
reagovat

kOCOUR

Jo pistolníci jsou dobrý,ale.. . Není tady nějakej hardcore fanda Red Dwarfu,kterej by mi mohl vysvětlit proč Rob Grant nespolupracoval na scénářích k sedmé sérii s Doughem Naylorem?
436510
Jo pistolníci jsou dobrý,ale.. . Není tady nějakej hardcore fanda Red Dwarfu,kterej by mi mohl vysvětlit proč Rob Grant nespolupracoval na scénářích k sedmé sérii s Doughem Naylorem?
kOCOUR
0 0
reagovat

Loco

Bezkonkurenčně Pistolníci z Apokalypsy. Co tam vyvádí Riviera Kid mě vždycky dostane do kolen ;)
436509
Bezkonkurenčně Pistolníci z Apokalypsy. Co tam vyvádí Riviera Kid mě vždycky dostane do kolen ;)
Loco
0 0
reagovat

Sin city

trailer už jsem si dal na ftp a bude brzy k dispozici, nejspíš ještě dnešní půlnocí.

imf: Ale teaser Sin city, splňoval spíš podmínky traileru. Proto tomu říkám trailer. ;-)
436508
trailer už jsem si dal na ftp a bude brzy k dispozici, nejspíš ještě dnešní půlnocí.
imf: Ale teaser Sin city, splňoval spíš podmínky traileru. Proto tomu říkám trailer. ;-)
Sin city
0 0
reagovat

HEZKÉ SVÁTKY

Loco:Polymorph je skvělej,ale u mě spíš vítězí D.N.A.Sin City-myslíte,že ten kytarový motiv na konci traileru vytvořil sám Rodriguez?
436507
Loco:Polymorph je skvělej,ale u mě spíš vítězí D.N.A.Sin City-myslíte,že ten kytarový motiv na konci traileru vytvořil sám Rodriguez?
HEZKÉ SVÁTKY
0 0
reagovat

Loki

Já to chápu,mám jich taky dost,ale přece jenom tenhle u mně vyčnívá. P.S.:ŠŤASTNÉ A VESELÉ VŠEM!
436506
Já to chápu,mám jich taky dost,ale přece jenom tenhle u mně vyčnívá. P.S.:ŠŤASTNÉ A VESELÉ VŠEM!
Loki
0 0
reagovat
Na Sin City se maximálně těším, ale na svátky jsem mimo dosah mojí oblíbený T1 lajny, takže si všechno stáhnu zase nejdřív až 3. ledna..
436505
Na Sin City se maximálně těším, ale na svátky jsem mimo dosah mojí oblíbený T1 lajny, takže si všechno stáhnu zase nejdřív až 3. ledna..
0 0
reagovat
Jojo Vanoce necekaji, imf odleta a vrati se do internetujici civilizace az na konci vikendu. Vsem preju Vesely Vanoce a uzijte si patecni kviz o vic cen nez byva zvykem...
436504
Jojo Vanoce necekaji, imf odleta a vrati se do internetujici civilizace az na konci vikendu. Vsem preju Vesely Vanoce a uzijte si patecni kviz o vic cen nez byva zvykem...
0 0
reagovat

RD

Loco:U mne je to problem, ja jich mam straaaasne moc. :))) Ale urcite Pekelne Ostry Vylet, Navrat do cerveneho, Pete I. II., Kasandra, Bila Dira, Ozveny budoucnosti a vlastne uplne vsechny. :P
436503
Loco:U mne je to problem, ja jich mam straaaasne moc. :))) Ale urcite Pekelne Ostry Vylet, Navrat do cerveneho, Pete I. II., Kasandra, Bila Dira, Ozveny budoucnosti a vlastne uplne vsechny. :P
RD
0 0
reagovat

Loco

Bude dneska v noci i s dalsima kouskama. Mame lehci skluz. Holt predvanocni shon je svine :-)
436502
Bude dneska v noci i s dalsima kouskama. Mame lehci skluz. Holt predvanocni shon je svine :-)
Loco
0 0
reagovat

ScorM

Jo, třeba na comingsoon.net nebo na movie-list.com
436501
Jo, třeba na comingsoon.net nebo na movie-list.com
ScorM
0 0
reagovat
Ten novej trailer na Sin City už je možný někde stáhnout?
436500
Ten novej trailer na Sin City už je možný někde stáhnout?
0 0
reagovat
A kdy tady bude Sin City?
436499
A kdy tady bude Sin City?
0 0
reagovat

kryspin

Je jinej... tamto byl teaser.
436498
Je jinej... tamto byl teaser.
kryspin
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se