Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128021 - 128040 Napsat příspěvek

scroochy

Zapisuju si. Momentálně dělám na něčem jiném, ale slibuju, že to výhledově zařídím.
436999
Zapisuju si. Momentálně dělám na něčem jiném, ale slibuju, že to výhledově zařídím.
scroochy
0 0
reagovat

KVIZ

imf: takze napriklad v pripade tohoto kvizu, nevadi ked su herci v zatvorkach, a nie oddeleny ciarkami? :) [radsej sa spytam ;) ]
436998
imf: takze napriklad v pripade tohoto kvizu, nevadi ked su herci v zatvorkach, a nie oddeleny ciarkami? :) [radsej sa spytam ;) ]
KVIZ
0 0
reagovat

RSS

prosim vas, nechteli byste zavest RSS kanal? bylo by to lepsi, pohodlnejsi a prijemnejsi nez novinky na mail, z kterych se nic nedozvim...
436997
prosim vas, nechteli byste zavest RSS kanal? bylo by to lepsi, pohodlnejsi a prijemnejsi nez novinky na mail, z kterych se nic nedozvim...
RSS
0 0
reagovat

davidb

a co ja s tymi zabudnutymi hercami?
436996
a co ja s tymi zabudnutymi hercami?
davidb
0 0
reagovat
Acheron: Carky. Je rozdil mezi gramatickymi chybami a zjevnymi omyly. Mame urcitou miru tolerance v tom prvnim, ne v tom druhem. ;)
436995
Acheron: Carky. Je rozdil mezi gramatickymi chybami a zjevnymi omyly. Mame urcitou miru tolerance v tom prvnim, ne v tom druhem. ;)
0 0
reagovat

KVIZ

to redakce: ked sa ma odpoved skladat z viacerych informacii staci odpoved oddelovat ciarkamy? napr.:

Nazov Filmu, postava (herec), postava... ???

a dalsia otazka, ako velmi prihliadate na gramaticke chyby v odpovedi, napr: Nazov Fylmu, alebo pri anglickych nazvoch gramatika alebo 2 rovnake pismenka za sebou?
436994
to redakce: ked sa ma odpoved skladat z viacerych informacii staci odpoved oddelovat ciarkamy? napr.:
Nazov Filmu, postava (herec), postava... ???
a dalsia otazka, ako velmi prihliadate na gramaticke chyby v odpovedi, napr: Nazov Fylmu, alebo pri anglickych nazvoch gramatika alebo 2 rovnake pismenka za sebou?
KVIZ
0 0
reagovat
Díky za ty Superbowl teasery. Nejvíc mě asi potěšil Batman. Constantine nic novýho neukázal a War Of The Worlds nahání husinu ;) Pěknej den přeju.
436993
Díky za ty Superbowl teasery. Nejvíc mě asi potěšil Batman. Constantine nic novýho neukázal a War Of The Worlds nahání husinu ;) Pěknej den přeju.
0 0
reagovat

Winner

ježiši já sem vyhrál
436992
ježiši já sem vyhrál
Winner
0 0
reagovat

Hlášení operátora

Dneškem počínaje můžete nalézt u většiny filmů i jejich český název (pokud existuje a už jsme ho stačili doplnit. Pokud najdete film, kde má být a není, buďte trpěliví, během pár dní se objeví). Podle českých názvů můžete samozřejmě jednotlivé trailery i vyhledávat.
436991
Dneškem počínaje můžete nalézt u většiny filmů i jejich český název (pokud existuje a už jsme ho stačili doplnit. Pokud najdete film, kde má být a není, buďte trpěliví, během pár dní se objeví). Podle českých názvů můžete samozřejmě jednotlivé trailery i vyhledávat.
Hlášení operátora
0 0
reagovat

davidb

kurna, ja som zabudol napisat mena hercov, da sa to doplnit alebo som to prepasol?
436990
kurna, ja som zabudol napisat mena hercov, da sa to doplnit alebo som to prepasol?
davidb
0 0
reagovat

Scrytcher

Když napíšeš obojí, nic nezkazíš ;)
436989
Když napíšeš obojí, nic nezkazíš ;)
Scrytcher
0 0
reagovat

QuizzzzZZZzzz

Ma se tam napsat jmena tech hercu?? nebo jmena postav, ktere tam hraji??
436988
Ma se tam napsat jmena tech hercu?? nebo jmena postav, ktere tam hraji??
QuizzzzZZZzzz
0 0
reagovat

war of the worlds superbowl?

nevite kde najit superbowl trailer na war of the worlds? vsechny odkazy sou zruseny...ja to do nedelniho utkani snad nevydrzim...a k tomu ti, co to stihli stahnout rikaj ze je to super...ach jo...
436987
nevite kde najit superbowl trailer na war of the worlds? vsechny odkazy sou zruseny...ja to do nedelniho utkani snad nevydrzim...a k tomu ti, co to stihli stahnout rikaj ze je to super...ach jo...
war of the worlds superbowl?
0 0
reagovat
Rozhodne je fajn, ze se prislo na pricinu. Verim, ze se to vyresi. A ceka vas za par dni i par dalsich novinek. Nechte se prekvapit. ;)
436986
Rozhodne je fajn, ze se prislo na pricinu. Verim, ze se to vyresi. A ceka vas za par dni i par dalsich novinek. Nechte se prekvapit. ;)
0 0
reagovat
Jak je vidět, tak tady každej píše obsáhlejší příspěvky, takže by se nebylo čeho bát :)
436985
Jak je vidět, tak tady každej píše obsáhlejší příspěvky, takže by se nebylo čeho bát :)
0 0
reagovat

k0C0UR

Není zač.

No tak alespoň něco ;) do diskuze nechodim, tak mi to ani moc neva :), ale slibuju, že pokud budu mít čas(!), tak se na to mrknu.. Ona to bude určitě jen malá prkotina, která se však v cizím kodu hledá dost blbě, ale zkusit to můžu.
436984
Není zač.
No tak alespoň něco ;) do diskuze nechodim, tak mi to ani moc neva :), ale slibuju, že pokud budu mít čas(!), tak se na to mrknu.. Ona to bude určitě jen malá prkotina, která se však v cizím kodu hledá dost blbě, ale zkusit to můžu.
k0C0UR
0 0
reagovat

runner

V pohodě, není se za co omlouvat, náhodou jsi přispěl dost k věci. Máš pravdu, celá věc hapruje kvůli cleaneru, jenže on má v diskuzi svůj účel, totiž dorovnat terénní nerovnosti, pokud se v dané oblasti (třeba příspěvku) vyskytne málo textu ;). Netýká se to ale profilu filmu, kde je vždycky textu dost, takže tam jsem to odstranil. Moc díky za advice, vzpomínám si, že už jsem se tím jednou zabýval, ale pak jsem to nechal být, byly přednější věci k promptnímu vyřízení (...no a pak jsem na to tradičně zapomněl ;)).
436983
V pohodě, není se za co omlouvat, náhodou jsi přispěl dost k věci. Máš pravdu, celá věc hapruje kvůli cleaneru, jenže on má v diskuzi svůj účel, totiž dorovnat terénní nerovnosti, pokud se v dané oblasti (třeba příspěvku) vyskytne málo textu ;). Netýká se to ale profilu filmu, kde je vždycky textu dost, takže tam jsem to odstranil. Moc díky za advice, vzpomínám si, že už jsem se tím jednou zabýval, ale pak jsem to nechal být, byly přednější věci k promptnímu vyřízení (...no a pak jsem na to tradičně zapomněl ;)).
runner
0 0
reagovat

ad Mozilla

Předem se omlouvám za technický příspěvek, ale nechce se mi psát mejla :)

A není to tím, že hned po infu o filmu (který mimochodem nemá <p>...</p>) obsahuje kod ... <div class="cleaner"></div> ... Bohužel to nemám momentálně nijak zkusit a taky se mi nechce stahovat těch hafo obrázků... no, případně to zkuste a taky vyzkoušejte IE, aby to zase nerozhodilo jeho. ;)
436982
Předem se omlouvám za technický příspěvek, ale nechce se mi psát mejla :) A není to tím, že hned po infu o filmu (který mimochodem nemá <p>...</p>) obsahuje kod ... <div class="cleaner"></div> ... Bohužel to nemám momentálně nijak zkusit a taky se mi nechce stahovat těch hafo obrázků... no, případně to zkuste a taky vyzkoušejte IE, aby to zase nerozhodilo jeho. ;)
ad Mozilla
0 0
reagovat
Hmm docela slusnej clanek,taky sem se natlemil. Jo a obavam se ze pravdivej,protoze jestli to je horsi nez Dungeon and Dragons,tak to fakt musi bejt katastrofa...
436981
Hmm docela slusnej clanek,taky sem se natlemil. Jo a obavam se ze pravdivej,protoze jestli to je horsi nez Dungeon and Dragons,tak to fakt musi bejt katastrofa...
0 0
reagovat
Reknete mi, kdo psal komentar k BloodRayne. Málem mi prasklo bricho smichy, pochlubte se ROFL!
436980
Reknete mi, kdo psal komentar k BloodRayne. Málem mi prasklo bricho smichy, pochlubte se ROFL!
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se