Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128021 - 128040 Napsat příspěvek

koCOUR

Sorry, never more.
438950
Sorry, never more.
koCOUR
0 0
reagovat

KK

Je tu nový fanouškovský trailer na King Konga. Je docela dobrý, je tam King Kong z 33. roku a taky jinak sestříhaný ten dnešní trailer - link
438949
Je tu nový fanouškovský trailer na King Konga. Je docela dobrý, je tam King Kong z 33. roku a taky jinak sestříhaný ten dnešní trailer - http://www.reel6.de/kaihoro/kong_fantrailer2.htm
KK
0 0
reagovat

Doom

Už je k dispozici vysoká kvalita k Doomovi v QT. Jestli to má cenu? :(
438948
Už je k dispozici vysoká kvalita k Doomovi v QT. Jestli to má cenu? :(
Doom
0 0
reagovat

re

No , ja myslim, ze to nemuzes soudit. Pokud ten clovek ten trailer nevidel (nebo film), nema sanci. (jako ja:))
438947
No , ja myslim, ze to nemuzes soudit. Pokud ten clovek ten trailer nevidel (nebo film), nema sanci. (jako ja*:)*)
re
0 0
reagovat

M@rty

S připomínkami tentokrát na imfa. Ale pokud může mluvit za sebe, přijde mi to opravdu zatraceně lehké :).
438946
S připomínkami tentokrát na imfa. Ale pokud může mluvit za sebe, přijde mi to opravdu zatraceně lehké :).
M@rty
0 0
reagovat

re

Aha tak sry, ja myslel, ze kviz delas ty.
PS: K tomu Mysticovi mi to krades z pusy:D.
438945
Aha tak sry, ja myslel, ze kviz delas ty. PS: K tomu Mysticovi mi to krades z pusy*:D*.
re
0 0
reagovat

MYSTIC

Zajímalo by mě, jestli jsi viděl alespoň dvacetinu trailerů z toho, co jsi tu ohodnotil. Na tu dobu, co jsi tady, by byla dost fuška je vůbec stáhnout, nehledě na to, že vím o spoustě linků, které nejsou funkční (takže jsi ty trailery neviděl, pokud jsi je nehledal jinde, o čemž směle pochybuju). Doufám, že tě ten celý den prolézání profilů a hodnocení trailerů bavil. Mě by to asi upřímně sralo.
438944
Zajímalo by mě, jestli jsi viděl alespoň dvacetinu trailerů z toho, co jsi tu ohodnotil. Na tu dobu, co jsi tady, by byla dost fuška je vůbec stáhnout, nehledě na to, že vím o spoustě linků, které nejsou funkční (takže jsi ty trailery neviděl, pokud jsi je nehledal jinde, o čemž směle pochybuju). Doufám, že tě ten celý den prolézání profilů a hodnocení trailerů bavil. Mě by to asi upřímně sralo.
MYSTIC
0 0
reagovat

M@rty

Ke kvízu jsem nikam nic nepsal, nevím jak jsi na to přišel. K tvé druhé otázce: uvažoval.
438943
Ke kvízu jsem nikam nic nepsal, nevím jak jsi na to přišel. K tvé druhé otázce: uvažoval.
M@rty
0 0
reagovat

pm

Kocoure neuvazoval jsi, ze by jsi tady zridil soukrome zpravy PM? Jako to byva ve forech?:)
438942
Kocoure neuvazoval jsi, ze by jsi tady zridil soukrome zpravy PM? Jako to byva ve forech?*:)*
pm
0 0
reagovat
Mam takovy tušení, asi si to ani ověřovat nebudu a tipnu to. Ten film jsem tušim viděl jen jednou, ale připomíná mi to hned na první pohled ;)
438941
Mam takovy tušení, asi si to ani ověřovat nebudu a tipnu to. Ten film jsem tušim viděl jen jednou, ale připomíná mi to hned na první pohled *;)*
0 0
reagovat

kviz

Prijde vam ten novy kviz lehky? Jak pise kocour? No, me teda ne8)
438940
Prijde vam ten novy kviz lehky? Jak pise kocour? No, me teda ne*8)*
kviz
0 0
reagovat
Funkcni link bude asi az behem noci, dopoledne to nekdo uvolnil neopravnene, proto se to stahovalo. Zitra dopoledne snad bude trailer i profil.
438939
Funkcni link bude asi az behem noci, dopoledne to nekdo uvolnil neopravnene, proto se to stahovalo. Zitra dopoledne snad bude trailer i profil.
0 0
reagovat

Forrest

Tak sem hod link, protoze vse co sem nasel nejak nefakalo:(.
438938
Tak sem hod link, protoze vse co sem nasel nejak nefakalo*:(*.
Forrest
0 0
reagovat

lol

shut up
438937
shut up
lol
0 0
reagovat

MYSTIC

Kdyz mas tolik ohodnocenych traileru, tak proc nemas zadny bod v kvizu. Trochu divne ze??)
438936
Kdyz mas tolik ohodnocenych traileru, tak proc nemas zadny bod v kvizu. Trochu divne ze?*?)*
MYSTIC
0 0
reagovat

Ghost Rider

Už od rána je na netu trailer na Ghost Ridera. Nechci provokovat, jen informuji ostatní.
438935
Už od rána je na netu trailer na Ghost Ridera. Nechci provokovat, jen informuji ostatní.
Ghost Rider
0 0
reagovat

MYSTIC

No rozhodně ne v tom, že už sem nebudeš chodit. :))
438934
No rozhodně ne v tom, že už sem nebudeš chodit. *:))*
MYSTIC
0 0
reagovat
OK SEM TICHO !!!
ale v necem sem mel pravdu ne ???
438933
OK SEM TICHO !!! ale v necem sem mel pravdu ne ???
d
0 0
reagovat
Forrest: To bude asi tim teplem... nechava me to chladnym. ;) Ta hlaska se soutezi byla for, ale diskuzi o DivXech tu vazne podporovat nebudeme. Na to je spousta jinych webu a resilo se to tu uz nekolikrat. Jestli ma nekdo potrebu chlubit se tim, co kde stahnul, at to dela jinde. Nikdo samozrejme nebrani diskuzi o filmech samotnych. Nijak nas netrapi, jak jste si je sehnali. Asi tak.
438932
Forrest: To bude asi tim teplem... nechava me to chladnym. ;) Ta hlaska se soutezi byla for, ale diskuzi o DivXech tu vazne podporovat nebudeme. Na to je spousta jinych webu a resilo se to tu uz nekolikrat. Jestli ma nekdo potrebu chlubit se tim, co kde stahnul, at to dela jinde. Nikdo samozrejme nebrani diskuzi o filmech samotnych. Nijak nas netrapi, jak jste si je sehnali. Asi tak.
0 0
reagovat

koCOUR, imf

Teda jo, jste oba v pořádku? Mě by teda MYSTICův příspěvek pěkně rozhodil ;)
438931
Teda jo, jste oba v pořádku? Mě by teda MYSTICův příspěvek pěkně rozhodil *;)*
koCOUR, imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se