Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128041 - 128060 Napsat příspěvek

IMF

diky moc, ted se ji snazim stahnout, ale nikde ji nemuzu najit:((
Jinak thx 4 help:)
436979
diky moc, ted se ji snazim stahnout, ale nikde ji nemuzu najit:(( Jinak thx 4 help:)
IMF
0 0
reagovat

StormCZ

tady">link
436978
StormCZ
0 0
reagovat

Fantastic Four

docela by mě zajímalo jak se ta písnička jmenuje v tomhle filmu, je docela cool, neznáte ji někdo?:)
436977
docela by mě zajímalo jak se ta písnička jmenuje v tomhle filmu, je docela cool, neznáte ji někdo?:)
Fantastic Four
0 0
reagovat
Loco: :-) klidne, muj nazor se tim nezmeni:)
436976
Loco: :-) klidne, muj nazor se tim nezmeni:)
0 0
reagovat

Scrytcher

Já si tě najdu:))
436975
Já si tě najdu:))
Scrytcher
0 0
reagovat
Loco: moje byly negativni:)
436974
Loco: moje byly negativni:)
0 0
reagovat

Trailery

Já si stahuju také všechny trailery teasery,tv spoty. Mám toho spoustu. Jsem z Prahy. m.č. 723/531492 nebo mail radekno@centrum.cz stačí se ozvat nějak se domluvíme.
436973
Já si stahuju také všechny trailery teasery,tv spoty. Mám toho spoustu. Jsem z Prahy. m.č. 723/531492 nebo mail radekno@centrum.cz stačí se ozvat nějak se domluvíme.
Trailery
0 0
reagovat

Cival

No jo ,ale převládaly tady ty negativní emoce:-).
436972
No jo ,ale převládaly tady ty negativní emoce:-).
Cival
0 0
reagovat

PROSBA

Ahoj. Zdravim všechny fanoušky trailerů a teaserů. Stala se mi nemilá věc. Asi před dvěma měsíci mi vyhořel hard disk a s ním i 12 GB ukázek. Chtěl bych se proto zeptat jestli je tu někdo kdo si stejně jako já stahuje téměř všechy trailery, teasery, (prvních 10 minut.....) a prostě vše co k tomu patří a byl by ochotný, mi to všechno vypálit na CD nebo lépe DVD. Samozřejmě bych to zaplatil přes účet nebo složenku. Pokud je tu někdo takový, ozvěte se mi prosim na t.enter@centrum.cz Děkuji
436971
Ahoj. Zdravim všechny fanoušky trailerů a teaserů. Stala se mi nemilá věc. Asi před dvěma měsíci mi vyhořel hard disk a s ním i 12 GB ukázek. Chtěl bych se proto zeptat jestli je tu někdo kdo si stejně jako já stahuje téměř všechy trailery, teasery, (prvních 10 minut.....) a prostě vše co k tomu patří a byl by ochotný, mi to všechno vypálit na CD nebo lépe DVD. Samozřejmě bych to zaplatil přes účet nebo složenku. Pokud je tu někdo takový, ozvěte se mi prosim na t.enter@centrum.cz Děkuji
PROSBA
0 0
reagovat

Loco

Ja se o nem bavil pouze v dobrem. V nejlepsim :-)
436970
Ja se o nem bavil pouze v dobrem. V nejlepsim :-)
Loco
0 0
reagovat

Mirror Mask

na comingsoon.net je na Mirrormask kromě teaseru už i trailer,ale bohužel pořád jen streaming
436969
na comingsoon.net je na Mirrormask kromě teaseru už i trailer,ale bohužel pořád jen streaming
Mirror Mask
0 0
reagovat

Alexander

Tak jsem ho konečně viděl..a musim říct,že se mi velmi líbil.Překvapilo mě,jak moc se mi líbil..vzhledem k tomu jaké měl recenze.Už jste se tady o něm bavili a myslim,že ne v dobrém.
436968
Tak jsem ho konečně viděl..a musim říct,že se mi velmi líbil.Překvapilo mě,jak moc se mi líbil..vzhledem k tomu jaké měl recenze.Už jste se tady o něm bavili a myslim,že ne v dobrém.
Alexander
0 0
reagovat

LiOn

Mam dojem ze jsem ho videl na www.comingsooon.net/trailers
436967
Mam dojem ze jsem ho videl na www.comingsooon.net/trailers
LiOn
0 0
reagovat

liOn

Ked ho chces, nie je predsa problem stiahnut si to aj cez stream. (stiahnes si streamovaci .asx subor, ten otvoris v textovom editore (najjednoduchsie Notepad), tam je url samotneho videa a tu potom uz len zadas do svojho download manageru).
436966
Ked ho chces, nie je predsa problem stiahnut si to aj cez stream. (stiahnes si streamovaci .asx subor, ten otvoris v textovom editore (najjednoduchsie Notepad), tam je url samotneho videa a tu potom uz len zadas do svojho download manageru).
liOn
0 0
reagovat
není někde na stáhnutí trailer na mirrormask??...steam nechci...
436965
není někde na stáhnutí trailer na mirrormask??...steam nechci...
0 0
reagovat
imf: Sakra chlape, ty už seš jak Sherry Palmerová. Dneska jsem se díval na závěrečný díl druhé řady seriálu 24 a ona hned dvakrát někomu říkala: "nepodceňujte mojí inteligenci." :-) Taky je mi jasný, že nejseš nejmladší a hodně si toho pamatuješ a .. beztak hraješ něco dodnes checht. Však ono na tom nic neni, i já si chodim zahrát mojí oblíbenou hru, kterou hraju více či méně online už víc než 4 roky ;)
436964
imf: Sakra chlape, ty už seš jak Sherry Palmerová. Dneska jsem se díval na závěrečný díl druhé řady seriálu 24 a ona hned dvakrát někomu říkala: "nepodceňujte mojí inteligenci." :-) Taky je mi jasný, že nejseš nejmladší a hodně si toho pamatuješ a .. beztak hraješ něco dodnes checht. Však ono na tom nic neni, i já si chodim zahrát mojí oblíbenou hru, kterou hraju více či méně online už víc než 4 roky ;)
0 0
reagovat

ad male tajemstvi

Myslim, ze trochu podcenujes inteligenci a vek uzivatelu tohoto fora. Clovek nemusi bejt takovej pametnik, aby si TF pamatoval, popr. se velmi snadno dovtipi o cem mluvite. Tak tady nemachrujte. (kazdej tehdy neco takovyho hral a kdo tvrdi ze ne, ten to hraje dodnes ;)
436963
Myslim, ze trochu podcenujes inteligenci a vek uzivatelu tohoto fora. Clovek nemusi bejt takovej pametnik, aby si TF pamatoval, popr. se velmi snadno dovtipi o cem mluvite. Tak tady nemachrujte. (kazdej tehdy neco takovyho hral a kdo tvrdi ze ne, ten to hraje dodnes ;)
ad male tajemstvi
0 0
reagovat
Loki: Kdepak, mluvíme o jedné old skool hře, která měla opravdu něco do sebe a jestli bude k0C0UR sohlasit, tak to zustane naše malé tajemství :-)

k0C0UR: Yo, to byly časy. Medic vyléčil, nakazil nebo ustřelil palici brokama a ke všemu byl tak rychlej :) Takový jsem neměl moc rád, protože jsem většinou byl Sniper a v těch modemovejch časech to bylo takový malý předvídání budoucnosti heh. Když už mi došla trpělivost, tak jsem si postavil věžičku a číhal, aby mi jí Spy nevyhodil do luftu :) Kdepak ty časy jsou? Kdo nám je vzal? ... Malá pomlka v ději.. Časy jsou nenávratně pryč a může za to Mr. Steam ;)

Tak jsem si udělal klid na duši a můžu vesele stahovat dál checht..
436962
Loki: Kdepak, mluvíme o jedné old skool hře, která měla opravdu něco do sebe a jestli bude k0C0UR sohlasit, tak to zustane naše malé tajemství :-)
k0C0UR: Yo, to byly časy. Medic vyléčil, nakazil nebo ustřelil palici brokama a ke všemu byl tak rychlej :) Takový jsem neměl moc rád, protože jsem většinou byl Sniper a v těch modemovejch časech to bylo takový malý předvídání budoucnosti heh. Když už mi došla trpělivost, tak jsem si postavil věžičku a číhal, aby mi jí Spy nevyhodil do luftu :) Kdepak ty časy jsou? Kdo nám je vzal? ... Malá pomlka v ději.. Časy jsou nenávratně pryč a může za to Mr. Steam ;)
Tak jsem si udělal klid na duši a můžu vesele stahovat dál checht..
0 0
reagovat
Vincent:kOCOUR:Ted mluvite o ET ne?
436961
Vincent:kOCOUR:Ted mluvite o ET ne?
0 0
reagovat

Vincent

Hrával jsem Medica, ale tuhle chybu vyléčit neumím ;)
436960
Hrával jsem Medica, ale tuhle chybu vyléčit neumím ;)
Vincent
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se