Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128041 - 128060 Napsat příspěvek

IP adresa

Vim, že to sem nepatří, ale potřebuju se nutně zeptat, jak zjistim svoji IP adresu.
438930
Vim, že to sem nepatří, ale potřebuju se nutně zeptat, jak zjistim svoji IP adresu.
IP adresa
0 0
reagovat

MYSTIC

To nebudeš. A nauč se pravopis. Papa.
438929
To nebudeš. A nauč se pravopis. Papa.
MYSTIC
0 0
reagovat

MYSTIC

Sbohem...
438928
Sbohem...
MYSTIC
0 0
reagovat

ll

ale nechapu co vas tak prudi na tom ze se zeptam jestli nema nejake ! ja se neptam jestli mi je posle atd. !! a kviz jsem chtel resit poprve ! a nevedel jestli je to adsud nebo jak !! protoze to tam vubec nemate vysvetlene , coz take neni dobre kdo teprve nekdy ted zacal chodit na tuhle stranku !
jestli by se tady melo jen o trailerech tak by tahle diskuze mela nanejvys 10 prispevku za rok !! coz by se vam asi libilo vic ! tak hodne stesti ve vasich podivnich kecech radsi nebudu do diskuzi uz vubec nic psat !!!!!!!
438927
ale nechapu co vas tak prudi na tom ze se zeptam jestli nema nejake ! ja se neptam jestli mi je posle atd. !! a kviz jsem chtel resit poprve ! a nevedel jestli je to adsud nebo jak !! protoze to tam vubec nemate vysvetlene , coz take neni dobre kdo teprve nekdy ted zacal chodit na tuhle stranku ! jestli by se tady melo jen o trailerech tak by tahle diskuze mela nanejvys 10 prispevku za rok !! coz by se vam asi libilo vic ! tak hodne stesti ve vasich podivnich kecech radsi nebudu do diskuzi uz vubec nic psat !!!!!!!
ll
0 0
reagovat

SRY

dobre dobre uz o divx atd. nebudu mluvit !
438926
dobre dobre uz o divx atd. nebudu mluvit !
SRY
0 0
reagovat

koCOUR

:+:D
438925
*:+**:D*
koCOUR
0 0
reagovat

Forrest

Sobota.
438924
Sobota.
Forrest
0 0
reagovat

:)

Je otázka z traileru odsud nebo odjinud??)
438923
Je otázka z traileru odsud nebo odjinud?*?)*
:)
0 0
reagovat
Kocour ma recht a jestli se jeste nekdo zepta, jestli je otazka z traileru odsud nebo odjinud, zazije muceni lebky zvane budik. ;)
438922
Kocour ma recht a jestli se jeste nekdo zepta, jestli je otazka z traileru odsud nebo odjinud, zazije muceni lebky zvane budik. ;)
0 0
reagovat

Kviz

Uz parkrat byl kviz i z traileru, co bu neni, tak si to preber ;)
438921
Uz parkrat byl kviz i z traileru, co bu neni, tak si to preber ;)
Kviz
0 0
reagovat

Pánové...

své kšeftíky s titulkama a divxama si laskavě řešte soukromě. Odteď budu podobné příspěvky nemilosrdně mazat a dotyčný krasavec si vyslouží moji zvýšenou pozornost (třeba blond by vám o ní mohl vyprávět).

M@rty: Gothika.
438920
své kšeftíky s titulkama a divxama si laskavě řešte soukromě. Odteď budu podobné příspěvky nemilosrdně mazat a dotyčný krasavec si vyslouží moji zvýšenou pozornost (třeba blond by vám o ní mohl vyprávět).

M@rty: Gothika.
Pánové...
0 0
reagovat

Kviz

ten tac (kviz) ! je nekde v trailerehc na filmy na strance trailerzone nebo to muze byt od jinud !!??!!
438919
ten tac (kviz) ! je nekde v trailerehc na filmy na strance trailerzone nebo to muze byt od jinud !!??!!
Kviz
0 0
reagovat

M@rty

a nemas v kompiku nejake novinky na dvd-ripu (divx avi) ???
438918
a nemas v kompiku nejake novinky na dvd-ripu (divx avi) ???
M@rty
0 0
reagovat

re

Prohledal jsem všechny databáze a našel jsem pouze EN na Gods and Monsters.
Hold se nikomu nechce do prekladu.
PS: Napište mi pls z jakého filmu patřil obličej Halle Berry (posledni moznost, kterou bych tipoval, na obr. to totiz vypada jako beloska).:(
438917
Prohledal jsem všechny databáze a našel jsem pouze EN na Gods and Monsters. Hold se nikomu nechce do prekladu. PS: Napište mi pls z jakého filmu patřil obličej Halle Berry (posledni moznost, kterou bych tipoval, na obr. to totiz vypada jako beloska).*:(*
re
0 0
reagovat
M@rty:Hele kdyz delas do tech titulku, nemas nahodou nekde doma schovany pod posteli titule na tyhle filmy:All the Presidents Men, Gods and Monsters a/nebo 4 svatby a jeden pohreb???
438916
M@rty:Hele kdyz delas do tech titulku, nemas nahodou nekde doma schovany pod posteli titule na tyhle filmy:All the Presidents Men, Gods and Monsters a/nebo 4 svatby a jeden pohreb???
0 0
reagovat

Jackieboy

Jo a ještě, ty jsi si Fantastic Four nestáhl z netu?:D
438915
Jo a ještě, ty jsi si Fantastic Four nestáhl z netu?*:D*
Jackieboy
0 0
reagovat

Jackieboy

Vím, že budu vypadat jak blbec, ale jak najdu na IMDB release k jednotlivým filmům?
438914
Vím, že budu vypadat jak blbec, ale jak najdu na IMDB release k jednotlivým filmům?
Jackieboy
0 0
reagovat

MYSTIC

Náhodou jo:D.
438913
Náhodou jo*:D*.
MYSTIC
0 0
reagovat
Vincent: Na videu urcite vyjde, ale ne driv jak na podzim (bylo by naivni doufat, ze to vyjde ted nekdy na DVD, kdyz to v sousednim Nemecku jde teprve do kin... distributorska politika je v tomhle neuprosna, i kdyz vyjimky se najdou (ale vetsinou u Seagalovek ;))
438912
Vincent: Na videu urcite vyjde, ale ne driv jak na podzim (bylo by naivni doufat, ze to vyjde ted nekdy na DVD, kdyz to v sousednim Nemecku jde teprve do kin... distributorska politika je v tomhle neuprosna, i kdyz vyjimky se najdou (ale vetsinou u Seagalovek ;))
0 0
reagovat
Dík za snahu jackie, ale hledal jsem už všude možně, takže mi právě už jen zbejvá zasvěcenej zdroj tady místní redakce :)
438911
Dík za snahu jackie, ale hledal jsem už všude možně, takže mi právě už jen zbejvá zasvěcenej zdroj tady místní redakce :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se