Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128061 - 128080 Napsat příspěvek
k0C0URe, tys nikdy nebyl moc dobrej Engineer viď? Vždycky si určitě lítal s HW nebo Sniperem :P
436959
k0C0URe, tys nikdy nebyl moc dobrej Engineer viď? Vždycky si určitě lítal s HW nebo Sniperem :P
0 0
reagovat

Rastr

Ano, je to tak. Každou neděli o půlnoci se žebříček vyresetuje a jede se nanovo...
436958
Ano, je to tak. Každou neděli o půlnoci se žebříček vyresetuje a jede se nanovo...
Rastr
0 0
reagovat

filip.s

Neřekl bych, že je "úplně rozbitá". Je tam jenom jedna chyba, za zbytek ručím ;). Jinak už nemám chuť opět vysvětlovat příčinu, zalistuj v diskuzi :).
436957
Neřekl bych, že je "úplně rozbitá". Je tam jenom jedna chyba, za zbytek ručím ;). Jinak už nemám chuť opět vysvětlovat příčinu, zalistuj v diskuzi :).
filip.s
0 0
reagovat

Top 10

Podle čeho se sřazuje ten žebříček top 10 týdne ? Podle počtu otevření stránky s trailerem ?
436956
Podle čeho se sřazuje ten žebříček top 10 týdne ? Podle počtu otevření stránky s trailerem ?
Top 10
0 0
reagovat
Uz se to resilo... popravde nikdo z redakce (a programatoru) nevi jak to vyresit. ;)
436955
Uz se to resilo... popravde nikdo z redakce (a programatoru) nevi jak to vyresit. ;)
0 0
reagovat
Vcera som presiel na Mozillu (predtym som pouzival Netscape 7.2) a mam uplne rozbitu TrailerZone (strasne velke medzery medzi infom o filme a hodnotenim traileru v profiloch, obrovska medzera medzi prvym prispevkom v diskusii a ostatnymi...)- je chyba u mna, alebo u vas?
436954
Vcera som presiel na Mozillu (predtym som pouzival Netscape 7.2) a mam uplne rozbitu TrailerZone (strasne velke medzery medzi infom o filme a hodnotenim traileru v profiloch, obrovska medzera medzi prvym prispevkom v diskusii a ostatnymi...)- je chyba u mna, alebo u vas?
0 0
reagovat

xshot

Protoze autor je blbec a popleta. ;) Jdu to opravit.
436953
Protoze autor je blbec a popleta. ;) Jdu to opravit.
xshot
0 0
reagovat

nove trailery

chtel jsem si jeste na dobrou noc pustit nove trailery, ale vsechny odkazy v sekci "na obzoru" odkazuji zpatky na trailerzone.net :/
436952
chtel jsem si jeste na dobrou noc pustit nove trailery, ale vsechny odkazy v sekci "na obzoru" odkazuji zpatky na trailerzone.net :/
nove trailery
0 0
reagovat
Je to možný, ale nemohl jsem si odpustit poznámku =)
436951
Je to možný, ale nemohl jsem si odpustit poznámku =)
0 0
reagovat
Potvrzuji ze tam ten trailer vazne byl!
436950
Potvrzuji ze tam ten trailer vazne byl!
0 0
reagovat

Merlin

Tak ho alespoň popiš.
436949
Tak ho alespoň popiš.
Merlin
0 0
reagovat
fakt ne,šel přehrávat ve WM nebo real playeru,ale jenom streaming...
436948
fakt ne,šel přehrávat ve WM nebo real playeru,ale jenom streaming...
0 0
reagovat
Merline, ty sis ho vykouzlil v tvojí imagination :)
436947
Merline, ty sis ho vykouzlil v tvojí imagination :)
0 0
reagovat
Sakra! teď jsem se tam díval znova a ten Teaser už tam není,prej "coming soon" ?????
436946
Sakra! teď jsem se tam díval znova a ten Teaser už tam není,prej "coming soon" ?????
0 0
reagovat
teda Preview :-)
436945
teda Preview :-)
0 0
reagovat
v sekci Prewiev
436944
v sekci Prewiev
0 0
reagovat

Merlin

Hmm..fotky zajímavý..,ale kde je ten teaser?
436943
Hmm..fotky zajímavý..,ale kde je ten teaser?
Merlin
0 0
reagovat

Mirror Mask

Právě jsem shlédl trailer(no spíš teaser) na film,kterej bude pro mě nejočekávanější hned po Sin city- Mirror mask....je to "fantasmagorický" film,ve kterém má prsty génius Neil Gaiman. moc rád bych tady viděl ten teaser,prosím,prosím!!!
www.sonypictures.com/movies/mirrormask/main.html
436942
Právě jsem shlédl trailer(no spíš teaser) na film,kterej bude pro mě nejočekávanější hned po Sin city- Mirror mask....je to "fantasmagorický" film,ve kterém má prsty génius Neil Gaiman. moc rád bych tady viděl ten teaser,prosím,prosím!!! www.sonypictures.com/movies/mirrormask/main.html
Mirror Mask
0 0
reagovat
imf: mě stačilo, že to bylo už předtím natočeno ... a na srazech fanoušků se promítají takové věci i v kinech .. na stříbrném plátně :D :D ...

btw: já chtěl jen upozornit na tu malinkatou nesrovnalost :D
436941
imf: mě stačilo, že to bylo už předtím natočeno ... a na srazech fanoušků se promítají takové věci i v kinech .. na stříbrném plátně :D :D ... btw: já chtěl jen upozornit na tu malinkatou nesrovnalost :D
0 0
reagovat
Taky mi pixeluje obraz a zvuk nejde, asi špatnej trailer hm..
436940
Taky mi pixeluje obraz a zvuk nejde, asi špatnej trailer hm..
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se