Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128061 - 128080 Napsat příspěvek

M@rty

Nedelas nahodou titulky k nekterym filmum !! V Divx a avi. ? zrovna jsem se dival na film a bylo tam created by M@rty tak me napadlo :))
438910
Nedelas nahodou titulky k nekterym filmum !! V Divx a avi. ? zrovna jsem se dival na film a bylo tam created by M@rty tak me napadlo *:))*
M@rty
0 0
reagovat

MYSTIC

Tak se těž, protože zmíněný režisér bude dělat na Dungeon Siege:(.
438909
Tak se těž, protože zmíněný režisér bude dělat na Dungeon Siege*:(*.
MYSTIC
0 0
reagovat

vincent

release">link dates Love Song....u nas asi nee
438908
release dates Love Song....u nas asi nee
vincent
0 0
reagovat

jj

jj stahl !! ale fakt v dobre kvalite ale to je jedno lepsi bych se dival na trailer nez na cely film ! Bylo to fakt strasne !!
Efekty , pribeh a vykon hercu , proste k placi :-(
438907
jj stahl !! ale fakt v dobre kvalite ale to je jedno lepsi bych se dival na trailer nez na cely film ! Bylo to fakt strasne !! Efekty , pribeh a vykon hercu , proste k placi :-(
jj
0 0
reagovat
mystic-hehe, sis stahnul, ne? ....... vinc:koukni sem,ale">link je to jen pro region 1.V kinech to asi necekej.tady">link je jeste review, ale znova jen R1.Budes muset objednavat z ciziny...
438906
mystic-hehe, sis stahnul, ne? ....... vinc:koukni sem,ale je to jen pro region 1.V kinech to asi necekej.tady je jeste review, ale znova jen R1.Budes muset objednavat z ciziny...
0 0
reagovat

Alone in the Dakr

Mel nekdo takovou smulu jako ze skoukl Alone in the Dark ???
Jestli se tomu reziserovi dostane do rukiy jeste nejaka predelavka hry tak osobne zaletim do HHoollyywwoodduu a nakopu ho do pr..le ! takova kravina 1hvezda z deseti se zavrenyma ocima !! radim nedivejte se nikdo na to !!!
438905
Mel nekdo takovou smulu jako ze skoukl Alone in the Dark ??? Jestli se tomu reziserovi dostane do rukiy jeste nejaka predelavka hry tak osobne zaletim do HHoollyywwoodduu a nakopu ho do pr..le ! takova kravina 1hvezda z deseti se zavrenyma ocima !! radim nedivejte se nikdo na to !!!
Alone in the Dakr
0 0
reagovat
jo jasne, ja sem jen zpruzenej, chtel sem na kungfu hustle, fakt sem se na to tesil, jenze v tomhle vedru ani prd. stacilo mi pet minut se psem /a jemu taky/. Po Bobbym se taky shanim, nemuzu si najit Scarlett, tak se ozvu podle uspechu ;)
438904
jo jasne, ja sem jen zpruzenej, chtel sem na kungfu hustle, fakt sem se na to tesil, jenze v tomhle vedru ani prd. stacilo mi pet minut se psem /a jemu taky/. Po Bobbym se taky shanim, nemuzu si najit Scarlett, tak se ozvu podle uspechu *;)*
0 0
reagovat
Sakra, to mi nikdy neřekne co je s tim Bobbym Longem? Už vás ale opravdu atakuju :)
438903
Sakra, to mi nikdy neřekne co je s tim Bobbym Longem? Už vás ale opravdu atakuju :)
0 0
reagovat

jackieboy

Nikdo tě neatakuje, nebuď taková citlivka ;). Normálně se bavíme, ne?
438902
Nikdo tě neatakuje, nebuď taková citlivka ;). Normálně se bavíme, ne?
jackieboy
0 0
reagovat
nevim. jeste mi neprisla pozvanka, vnutil sem se tam teprve..kdy...ee...v utery. Ted este sem dohadoval dvdcka. ja vecer odjizdim pryc, tak me to jen zajimalo...vy hned zas atakujete, achjo. Hele lidi nevite nekdo, jak je to se Spidermanem 2.5?(DVD)Nekde sem cet /a myslim,ze zrovna na filmpubu/, ze Raimi chysta 2.5 dvd edici, kde by byly delsi akcni sceny a lepsi bonusy...uz je to celkem dlouho.nevi nekdo?
438901
nevim. jeste mi neprisla pozvanka, vnutil sem se tam teprve..kdy...ee...v utery. Ted este sem dohadoval dvdcka. ja vecer odjizdim pryc, tak me to jen zajimalo...vy hned zas atakujete, achjo. Hele lidi nevite nekdo, jak je to se Spidermanem 2.5?(DVD)Nekde sem cet /a myslim,ze zrovna na filmpubu/, ze Raimi chysta 2.5 dvd edici, kde by byly delsi akcni sceny a lepsi bonusy...uz je to celkem dlouho.nevi nekdo?
0 0
reagovat

jackieboy

No když ses tam vnutil, tak už to přece víš, ne?
438900
No když ses tam vnutil, tak už to přece víš, ne?
jackieboy
0 0
reagovat

imf

uprimne,prvni me teprv ceka,pac sem se do novinarskejch sekci vnutil az ted.jenom chci vedet casy, abych vedel jak hodne se budu ulejvat ze skoly...
438899
uprimne,prvni me teprv ceka,pac sem se do novinarskejch sekci vnutil az ted.jenom chci vedet casy, abych vedel jak hodne se budu ulejvat ze skoly...
imf
0 0
reagovat
Jackieboy: Uprimne... pokud na nich mas co delat, tak vis, kdy jsou. ;) (kazdopadne bejvaj vetsinou dopoledne, v dobe kdy bezny novinar spi/chce spat ;)
438898
Jackieboy: Uprimne... pokud na nich mas co delat, tak vis, kdy jsou. ;) (kazdopadne bejvaj vetsinou dopoledne, v dobe kdy bezny novinar spi/chce spat ;)
0 0
reagovat

Baz

o deset prispevku niz sou na ni vsechny trailery, tak sjed tam. navic dnes pry bude v profilu.....2imf or some1 - kolem kolikaty hodiny prosimvas vetsinou bejvaj nov.projekce. Jenom cas kdy to bejva nejobvyklejsi.Pls!Diky
438897
o deset prispevku niz sou na ni vsechny trailery, tak sjed tam. navic dnes pry bude v profilu.....2imf or some1 - kolem kolikaty hodiny prosimvas vetsinou bejvaj nov.projekce. Jenom cas kdy to bejva nejobvyklejsi.Pls!Diky
Baz
0 0
reagovat
Proč mě nejde odkaz na stažení BloodRayne ??
:o
438896
Proč mě nejde odkaz na stažení BloodRayne ?? *:o*
0 0
reagovat
Volám volám do světa, jak to u nás vypadá s Love Song For Bobby Long? Bude to u nás v kinech nebo to vyjde na DVD, nějaký datum nebo něco se ví? Nebo aspon nejaky drby, lidi pomozte mi, já to chci vidět ?)
438895
Volám volám do světa, jak to u nás vypadá s Love Song For Bobby Long? Bude to u nás v kinech nebo to vyjde na DVD, nějaký datum nebo něco se ví? Nebo aspon nejaky drby, lidi pomozte mi, já to chci vidět *?)*
0 0
reagovat
br,tak vybrano.vzhledem k bide sveho konta, na ktere mi jaksi nikdo moc prispivat nechtel, sem se musel trosku brzdit, takze se z toho nakonec vyklubala "jen" P4 3,2Ghz,1GB RAM,ATI Radeon 9550.Procesor jeste mozna utahnu na 3,4 to zalezi na tom, jak se ted budu rozhazovat na slapech,kde to bejva...ehm.DRAHY.Ale i tak sem rad, ze mam takovyho drahouska, pac ten muj uz nevydrzi "vzhuru" ani pet minut. Jakmile mu neco zadam, tak klekne. A to uz sme ho chudaka xkrat kompletne...ted nevim, jak se to rika. No proste vsechno nahodit znova.Juuu, ja se tesim na novy PCcko, to na nem mozna sjedu i 720p!!!Hurraaaa!!!
438894
br,tak vybrano.vzhledem k bide sveho konta, na ktere mi jaksi nikdo moc prispivat nechtel, sem se musel trosku brzdit, takze se z toho nakonec vyklubala "jen" P4 3,2Ghz,1GB RAM,ATI Radeon 9550.Procesor jeste mozna utahnu na 3,4 to zalezi na tom, jak se ted budu rozhazovat na slapech,kde to bejva...ehm.DRAHY.Ale i tak sem rad, ze mam takovyho drahouska, pac ten muj uz nevydrzi "vzhuru" ani pet minut. Jakmile mu neco zadam, tak klekne. A to uz sme ho chudaka xkrat kompletne...ted nevim, jak se to rika. No proste vsechno nahodit znova.Juuu, ja se tesim na novy PCcko, to na nem mozna sjedu i 720p!!!Hurraaaa!!!
0 0
reagovat
Ja to nemyslel nijak "zle". Co se tyce compu... kdyz mas penize, neni co resit... A64 3500+, 1GB RAM, 6800GT ;)
438893
Ja to nemyslel nijak "zle". Co se tyce compu... kdyz mas penize, neni co resit... A64 3500+, 1GB RAM, 6800GT ;)
0 0
reagovat

imf

zejtra odjizdim, tak si toho chci postahovat co nejvic. rozhodne se nenudim, vybiram novej komp a vubec si nevim rady. heeelp. meli byste bejt radi, ze pomaham :)
438892
zejtra odjizdim, tak si toho chci postahovat co nejvic. rozhodne se nenudim, vybiram novej komp a vubec si nevim rady. heeelp. meli byste bejt radi, ze pomaham :)
imf
0 0
reagovat
BloodRayne bude zitra...
438891
BloodRayne bude zitra...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se