Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127981 - 128000 Napsat příspěvek

Trailery

Už je tu nový Zorro, bratři Grimmové a muzikál Rent.
438990
Už je tu nový Zorro, bratři Grimmové a muzikál Rent.
Trailery
0 0
reagovat

re

Aha sry, uz to vidim moje chyba.
link target="_blank">link border="0" alt="Free Image Hosting at www.ImageShack.us" />
Vincente diky.
438989
Aha sry, uz to vidim moje chyba. Free Image Hosting at www.ImageShack.us Vincente diky.
re
0 0
reagovat
Taky by si všichni měli uvědomit, že tohle není plnohodnotný diskuzní fórum, ale "pouze" diskuze. Zní to sice divně, ale je to tak a fakt, že tady fungujou html tagy nemění nic na tom, že se neustále nenacházíme na fóru. Aneb You still believe there is an island? :))
438988
Taky by si všichni měli uvědomit, že tohle není plnohodnotný diskuzní fórum, ale "pouze" diskuze. Zní to sice divně, ale je to tak a fakt, že tady fungujou html tagy nemění nic na tom, že se neustále nenacházíme na fóru. Aneb You still believe there is an island? *:))*
0 0
reagovat

M@rty

Zkus tu pls "nedavat kraviny", ať nemusím přidávat zcela zbytečnou funkci na editaci příspěvku, který můžeš mimochodem smazat a napsat znova.
438987
Zkus tu pls "nedavat kraviny", ať nemusím přidávat zcela zbytečnou funkci na editaci příspěvku, který můžeš mimochodem smazat a napsat znova.
M@rty
0 0
reagovat
Marty: Je to ten s tim A HREF a IMG SRC na jednom řádku konkrétně pro tuhle diskuzi :)
438986
Marty: Je to ten s tim A HREF a IMG SRC na jednom řádku konkrétně pro tuhle diskuzi *:)*
0 0
reagovat

re

hmmh proc to nejde na jine forum to jde link
Hele vincente napis mi pls ktery odkaz mam zkopcit, aby byl i maly nahled:)
438985
hmmh proc to nejde na jine forum to jde http://img113.imageshack.us/my.php?image=intotheblue6vr.jpg Hele vincente napis mi pls ktery odkaz mam zkopcit, aby byl i maly nahled*:)*
re
0 0
reagovat

re

Pánové už se těším:D
[URL=link
438984
Pánové už se těším*:D* [URL=http://img113.imageshack.us/my.php?image=intotheblue6vr.jpg][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/2417/intotheblue6vr.th.jpg[/IMG][/URL]
re
0 0
reagovat
Tak jsem si to spletl, teď už zase tápu ve tmě jako obvykle s kvízem heh! :o
438983
Tak jsem si to spletl, teď už zase tápu ve tmě jako obvykle s kvízem heh! *:o*
0 0
reagovat
8)?)
438982
*8)**?)*
0 0
reagovat
Přesně tak, aneb citace Scarlett:

"I was driving through Los Angeles and I look up and see the biggest photo of me I have ever seen in my life on a massive ad space," she told Scotland's Daily Record. "I screamed and slammed on the brakes. It's very strange to see my cleavage the size of a brontosaurus. My breasts were huge . . . I couldn't get past the cleavage." :))
438981
Přesně tak, aneb citace Scarlett:
"I was driving through Los Angeles and I look up and see the biggest photo of me I have ever seen in my life on a massive ad space," she told Scotland's Daily Record. "I screamed and slammed on the brakes. It's very strange to see my cleavage the size of a brontosaurus. My breasts were huge . . . I couldn't get past the cleavage." *:))*
0 0
reagovat

novoten

Nekde jsem cetl, ze Scarlett skoro nabourala, kdyz videla poprve billboard s timhle plakatem (billboard velikosti mrakodrapu ;)... Prej z toho byla uplne paf. Jeji starosti bych chtel mit...
438980
Nekde jsem cetl, ze Scarlett skoro nabourala, kdyz videla poprve billboard s timhle plakatem (billboard velikosti mrakodrapu ;)... Prej z toho byla uplne paf. Jeji starosti bych chtel mit...
novoten
0 0
reagovat
Premiéra Wedding Crashers u nás 22. září, trapněji už to snad nejde! Nestačí stoletý zpoždění u Sin City nebo The Island, ale už i komedie se u nás posouvají o světelný roky, kurvadrát!
438979
Premiéra Wedding Crashers u nás 22. září, trapněji už to snad nejde! Nestačí stoletý zpoždění u Sin City nebo The Island, ale už i komedie se u nás posouvají o světelný roky, kurvadrát!
0 0
reagovat

Narnie a Potter

Nevíte někdo kdy ma být další trailer na Narnii nebo Pottera? :))
438978
Nevíte někdo kdy ma být další trailer na Narnii nebo Pottera? *:))*
Narnie a Potter
0 0
reagovat

Scarlett

Plakát dobrej, ale nemá je nějaký přefouknutý? :o
438977
Plakát dobrej, ale nemá je nějaký přefouknutý? *:o*
Scarlett
0 0
reagovat
Tohle je teda diskuze.:D:D:D
438976
Tohle je teda diskuze.*:D**:D**:D*
0 0
reagovat

kocour

pls s mysticem me nesrovnavej:))
438974
pls s mysticem me nesrovnavej*:))*
kocour
0 0
reagovat

koCOUR

Aha, JÁ MYSLEL(vážně!), že TY JSI to MYLSLEL všeobecně, že už se o tom nebudeš bavit, tak nic.
438973
Aha, JÁ MYSLEL(vážně!), že TY JSI to MYLSLEL všeobecně, že už se o tom nebudeš bavit, tak nic.
koCOUR
0 0
reagovat

Forrest

Nějak nechápu, kam míříš. To přece patřilo Mysticovi.
438972
Nějak nechápu, kam míříš. To přece patřilo Mysticovi.
Forrest
0 0
reagovat

koCOUR, cituji:

"už tě nechám žít a na téma TZ + ty už nenapíšu ani znak." ?)
438971
"už tě nechám žít a na téma TZ + ty už nenapíšu ani znak." *?)*
koCOUR, cituji:
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se