Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127961 - 127980 Napsat příspěvek

War of the words

Já si myslím, že Válka světů bude bezkonkurenční film. Stačilo mi vidět jen jeden jediný trailer a myslím si, že to bude mazec....
437025
Já si myslím, že Válka světů bude bezkonkurenční film. Stačilo mi vidět jen jeden jediný trailer a myslím si, že to bude mazec....
War of the words
0 0
reagovat

WoW

to Memhis: neviem ako Cruise, ale hadam Spielberg bude zarukov kvality :) aj ja som videl stary WoW(1953) a bol v pohode... na svoju dobu ;) A efekty pouzite vo filme a aj "takovy ty pohyblivy kovovy vejce co strileli lasery" :)) predbehli svoju dobu a svedci o tom aj to ze si efekty iny rezisery neskor casto "poziciavali".
437024
to Memhis: neviem ako Cruise, ale hadam Spielberg bude zarukov kvality :) aj ja som videl stary WoW(1953) a bol v pohode... na svoju dobu ;) A efekty pouzite vo filme a aj "takovy ty pohyblivy kovovy vejce co strileli lasery" :)) predbehli svoju dobu a svedci o tom aj to ze si efekty iny rezisery neskor casto "poziciavali".
WoW
0 0
reagovat
Btw, ten momentální kvíz je hodně ez ;)
437023
Btw, ten momentální kvíz je hodně ez ;)
0 0
reagovat
Bude. Pracuje se na tom.
437022
Bude. Pracuje se na tom.
0 0
reagovat

kviz

O globálním žebříčku je řeč už na hlavní stránce kvízu. Bude nebo ne?
437021
O globálním žebříčku je řeč už na hlavní stránce kvízu. Bude nebo ne?
kviz
0 0
reagovat

Redakce TZ

Nechtěli by jste vést historický žebříček, kde by se body počítali pořád bez resetování?
437020
Nechtěli by jste vést historický žebříček, kde by se body počítali pořád bez resetování?
Redakce TZ
0 0
reagovat

oldie

please, neviem zohnat trailer na Highlandera (1986)
437019
please, neviem zohnat trailer na Highlandera (1986)
oldie
0 0
reagovat
Baffer: a) je to na hlavni strance, b) je to vyznaceno v zebricku resitelu
437018
Baffer: a) je to na hlavni strance, b) je to vyznaceno v zebricku resitelu
0 0
reagovat
Jak se dozvim, kdo vyhral kviz?
437017
Jak se dozvim, kdo vyhral kviz?
0 0
reagovat

WoW

Ja se jen modlim aby to nebyl dalsi den nezavislosti. Ale jmena Cruise a Spielberg by mely byt zarukou kvality. Ja sem videl jen tu puvodni verzi x let starou a tam byly jen takovy ty pohyblivy kovovy vejce co strileli lasery. Emzaci tam byli videt, ale jen malo a myslim ze na sobe mely naky to brneni.
437016
Ja se jen modlim aby to nebyl dalsi den nezavislosti. Ale jmena Cruise a Spielberg by mely byt zarukou kvality. Ja sem videl jen tu puvodni verzi x let starou a tam byly jen takovy ty pohyblivy kovovy vejce co strileli lasery. Emzaci tam byli videt, ale jen malo a myslim ze na sobe mely naky to brneni.
WoW
0 0
reagovat

WoW

V knihe su mimozemstania, ale ked si dobre pamatm tak len v nejakych brneniach
437015
V knihe su mimozemstania, ale ked si dobre pamatm tak len v nejakych brneniach
WoW
0 0
reagovat

Danny

A ke spotum, nejak jsme to v ramci redakce neresili, coz je mozna skoda, ale pro nezarazeni mluvi hned nekolik okolnosti. 1) do profilu radime teasery a trailery, ne klipy 2) kdyz bychom priradili jeden, museli bychom priradit vsechny, coz by v pripade Hitche ci Pacifiera bylo vice mene zbytecne 3) podle meho jde spis o zpestreni, ktere po par tydnech prestaneme hostovat, protoze po plnohodnotnych trailerech k Batmaovi a Valce svetu ztrati smysl. Ale ted nemluvim ani tak za redakci, jako spis za sebe, takze je mozny, ze kolegove na to budou koukat jinak a vytasi se s lepsimi duvody :-)
437014
A ke spotum, nejak jsme to v ramci redakce neresili, coz je mozna skoda, ale pro nezarazeni mluvi hned nekolik okolnosti. 1) do profilu radime teasery a trailery, ne klipy 2) kdyz bychom priradili jeden, museli bychom priradit vsechny, coz by v pripade Hitche ci Pacifiera bylo vice mene zbytecne 3) podle meho jde spis o zpestreni, ktere po par tydnech prestaneme hostovat, protoze po plnohodnotnych trailerech k Batmaovi a Valce svetu ztrati smysl. Ale ted nemluvim ani tak za redakci, jako spis za sebe, takze je mozny, ze kolegove na to budou koukat jinak a vytasi se s lepsimi duvody :-)
Danny
0 0
reagovat

Merlin

Sice ti neodpovim tvou otazku, protoze nevim, ale za sebe jednoznacne doufam, ze eMZaci budou videt a ze budou konecne i cool :-)
437013
Sice ti neodpovim tvou otazku, protoze nevim, ale za sebe jednoznacne doufam, ze eMZaci budou videt a ze budou konecne i cool :-)
Merlin
0 0
reagovat

War of the Worlds

Jak tak koukám na trailer,spoty,klipy...ve Válce světů ještě asi nedělají efekty,ale napadá mě,budou tam mimozemšťani vůbec vidět? Znáte někdo knihu?
Kdyby je neukázali,bylo by to super,ty ukázky bez nich vypadají strašidelně
437012
Jak tak koukám na trailer,spoty,klipy...ve Válce světů ještě asi nedělají efekty,ale napadá mě,budou tam mimozemšťani vůbec vidět? Znáte někdo knihu? Kdyby je neukázali,bylo by to super,ty ukázky bez nich vypadají strašidelně
War of the Worlds
0 0
reagovat

Super Bowl spots

Proč nejsou tyto spoty přidány do profilů k filmům ke kterým patří?
437011
Proč nejsou tyto spoty přidány do profilů k filmům ke kterým patří?
Super Bowl spots
0 0
reagovat

M@rty

Ten profil byl testovací (z dob vývoje webu) a vůbec se neměl zobrazit... už je to ok ;)
437010
Ten profil byl testovací (z dob vývoje webu) a vůbec se neměl zobrazit... už je to ok ;)
M@rty
0 0
reagovat

DOOM

To je nějaká blbost že doom bude až 24. 11. 2006 v kinech ne?
Já sem teda našel tohle datum August 5, 2005 in US movie theaters :-).
437009
To je nějaká blbost že doom bude až 24. 11. 2006 v kinech ne? Já sem teda našel tohle datum August 5, 2005 in US movie theaters :-).
DOOM
0 0
reagovat
imf:My bad. :)
437008
imf:My bad. :)
0 0
reagovat
Loki: Jestli ti jde o posledni kviz, tak ten se jeste nebodoval. Klidek.
437007
Loki: Jestli ti jde o posledni kviz, tak ten se jeste nebodoval. Klidek.
0 0
reagovat

Kviz

Vcelku by mne zajimalo co sem mel na te moji odpovedi spatne. :/ Mne zdalo ze sem odpovedel dobre. Mohli by ste to pls jeste skontrolovat?
437006
Vcelku by mne zajimalo co sem mel na te moji odpovedi spatne. :/ Mne zdalo ze sem odpovedel dobre. Mohli by ste to pls jeste skontrolovat?
Kviz
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se