Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127961 - 127980 Napsat příspěvek

imf

Mohu se zeptat jestli obrazky z kvizu se vyskytuji na teto strance ?? protoze od priste bych je chtel resit !! at vim !! dekuji predem !!!
439010
Mohu se zeptat jestli obrazky z kvizu se vyskytuji na teto strance ?? protoze od priste bych je chtel resit !! at vim !! dekuji predem !!!
imf
0 0
reagovat

imf

nemusis se mi omlouvat ;)
439009
nemusis se mi omlouvat ;)
imf
0 0
reagovat

Island

Až tak špatné? No, to je co říct. Čekal jsem, že to vyjde (ale to asi každý, že?). Jinak zajímavá diskuze tady předemnou. :-
439008
Až tak špatné? No, to je co říct. Čekal jsem, že to vyjde (ale to asi každý, že?). Jinak zajímavá diskuze tady předemnou. *:-*
Island
0 0
reagovat

mystic

Sorry, ale z tveho prispevku me boli hlava, kdyz se ho snazim pochopit. ;)
439007
Sorry, ale z tveho prispevku me boli hlava, kdyz se ho snazim pochopit. ;)
mystic
0 0
reagovat

cival

thomase
439006
thomase
cival
0 0
reagovat

cival

ja sem nerek ze jo ! ale ze me to napadlo , ale hned jsem vedel ze to neni pravda protoze omase z nam s jeho stranek takze za 1min jsem vedel ze to neni pravda , ale proste me to taky napadlo tak jsem to napsal ?)
439005
ja sem nerek ze jo ! ale ze me to napadlo , ale hned jsem vedel ze to neni pravda protoze omase z nam s jeho stranek takze za 1min jsem vedel ze to neni pravda , ale proste me to taky napadlo tak jsem to napsal *?)*
cival
0 0
reagovat

Mystic, Monster

A jinak, priste prosim trochu premysleni pred tak hnusnym obvinenim. Mne osobne to docela urazi... navic kdyz identity alespon dvou z nich se muzete dopatrat behem nekolika malo sekund...
439004
A jinak, priste prosim trochu premysleni pred tak hnusnym obvinenim. Mne osobne to docela urazi... navic kdyz identity alespon dvou z nich se muzete dopatrat behem nekolika malo sekund...
Mystic, Monster
0 0
reagovat
Navic si zkuste secist clanky, co jsou na FilmPubu podepsany ode me a od Imfa. Tohle byl jeden clovek nemohl zvladnout :) I kdyz podle toho, jak hodne imf posledni dobou pise, si rikam, ze snad ma nejaky brigadniky :))
439003
Navic si zkuste secist clanky, co jsou na FilmPubu podepsany ode me a od Imfa. Tohle byl jeden clovek nemohl zvladnout :) I kdyz podle toho, jak hodne imf posledni dobou pise, si rikam, ze snad ma nejaky brigadniky :))
0 0
reagovat

Thomas

Kung Fu Mela byla super :-)
439002
Kung Fu Mela byla super :-)
Thomas
0 0
reagovat
A ja mam radsi Kunf-gu melu nez Shaolin Soccer :)
439001
A ja mam radsi Kunf-gu melu nez Shaolin Soccer :)
0 0
reagovat

THOMAS

jj tebe znam z hastalavista :D
tvoje stranky jsou fakt super
439000
jj tebe znam z hastalavista *:D* tvoje stranky jsou fakt super
THOMAS
0 0
reagovat
No ano... navic ja nenasim tortelini a on uprednostnuje Kirsten Dunst pred Elishou Cuthbert. To je neslucitelny.
438999
No ano... navic ja nenasim tortelini a on uprednostnuje Kirsten Dunst pred Elishou Cuthbert. To je neslucitelny.
0 0
reagovat
Co k tomu rict? Nekteri lide si proste ucast v kvizu berou osobne... je to pro ne vyzva (pro Thomase urcite, vzhledem k formatu jeho odpovedi). A ty kvizy rozhodne nejsou tak tezke, aby se nedaly uhodnout, pokud jste opravdu zatvrzeli. :) Jestli jim zavidite, zkuste se do toho taky obcas oprit s vetsi vervou a na ty odpovedi urcite prijdete. Narknout nas z toho, ze si ty ceny davame sami sobe je trochu podpasovka, navic, jak uz napsal Kocour, dost pomatena.
438998
Co k tomu rict? Nekteri lide si proste ucast v kvizu berou osobne... je to pro ne vyzva (pro Thomase urcite, vzhledem k formatu jeho odpovedi). A ty kvizy rozhodne nejsou tak tezke, aby se nedaly uhodnout, pokud jste opravdu zatvrzeli. :) Jestli jim zavidite, zkuste se do toho taky obcas oprit s vetsi vervou a na ty odpovedi urcite prijdete. Narknout nas z toho, ze si ty ceny davame sami sobe je trochu podpasovka, navic, jak uz napsal Kocour, dost pomatena.
0 0
reagovat
Monster: Kdyz si kliknes na muj profil, uvidise ze nemuzu byt imf. Ja treba vubec nemam rad salamovou pizzu.
438997
Monster: Kdyz si kliknes na muj profil, uvidise ze nemuzu byt imf. Ja treba vubec nemam rad salamovou pizzu.
0 0
reagovat

MONSTER

taky me to napadlo
438996
taky me to napadlo
MONSTER
0 0
reagovat

Monster

Můžeš mi říct, co bychom z toho asi tak měli? :) Kdybychom si ta DVD chtěli sami nechat, nevyhlašujeme o ně kvízy.
438995
Můžeš mi říct, co bychom z toho asi tak měli? :) Kdybychom si ta DVD chtěli sami nechat, nevyhlašujeme o ně kvízy.
Monster
0 0
reagovat

Monster

Za sebe muzu potvrdit, ze nejsem ani imf ani k0c0ur. Vsimnete si, ze nepisu tecku ani za smajlik jako k0c0ur, ani pred smajlik jako imf ;)
438994
Za sebe muzu potvrdit, ze nejsem ani imf ani k0c0ur. Vsimnete si, ze nepisu tecku ani za smajlik jako k0c0ur, ani pred smajlik jako imf ;)
Monster
0 0
reagovat

Forrest

Klidek, nejsme slepi. ;)
438993
Klidek, nejsme slepi. ;)
Forrest
0 0
reagovat

e-mail

Dělá se mi z toho mdlo.
438992
Dělá se mi z toho mdlo.
e-mail
0 0
reagovat

CSFD.cz

To je zajímavý, ten e-mail v novinkách. :-
438991
To je zajímavý, ten e-mail v novinkách. *:-*
CSFD.cz
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se