Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127941 - 127960 Napsat příspěvek
Marty: Ale byl... (viz super bowl spoty)
437045
Marty: Ale byl... (viz super bowl spoty)
0 0
reagovat

War of The Worlds

Jak jste věděli že řídil Tom Cruise? To jste typli? To byla hodně těžká otázka když tady ten tv spot na Válku světů nebyl.
437044
Jak jste věděli že řídil Tom Cruise? To jste typli? To byla hodně těžká otázka když tady ten tv spot na Válku světů nebyl.
War of The Worlds
0 0
reagovat

HGtG

Opravdu statečný trailer... Jeden z těch mírně nadprůměrných... Ale je...
437043
Opravdu statečný trailer... Jeden z těch mírně nadprůměrných... Ale je...
HGtG
0 0
reagovat

stoparuv pruvodce

na movie-list.com je uz stiahnutelna verzia
437042
na movie-list.com je uz stiahnutelna verzia
stoparuv pruvodce
0 0
reagovat

Kontroll

Tak jsem je viděl a řekl bych,že jsou řemeslně dobře odvedenou prácičkou........z čeho jsem ale byl velice rozpačitý byla Antalova neobratnost s používáním vážnosti a humoru.
437041
Tak jsem je viděl a řekl bych,že jsou řemeslně dobře odvedenou prácičkou........z čeho jsem ale byl velice rozpačitý byla Antalova neobratnost s používáním vážnosti a humoru.
Kontroll
0 0
reagovat
Memhis: ja viem, ale je to ZLATEEEE ;))) [na dnesnu dobu :D] ja som to davno pozeral, ked som sa siel najest a sadol som pred telku a akurat to islo, uz som o tom vela pocul, tak som si to len tak z recesie pozrel. A celkom dobre som sa pobavil, ale zase to berem tak, ze kedy to bolo natocene, a co mali Amiiici v tej dobe v hlavach.
437040
Memhis: ja viem, ale je to ZLATEEEE ;))) [na dnesnu dobu :D] ja som to davno pozeral, ked som sa siel najest a sadol som pred telku a akurat to islo, uz som o tom vela pocul, tak som si to len tak z recesie pozrel. A celkom dobre som sa pobavil, ale zase to berem tak, ze kedy to bolo natocene, a co mali Amiiici v tej dobe v hlavach.
0 0
reagovat

to imf

dekuji, mate to ve schrance
437039
dekuji, mate to ve schrance
to imf
0 0
reagovat
Jackieboy: Je to na dohode. Jsou tam a) spratelene weby (na kterych je obsah TZ); b) kamaradi; c) kvalitni stranky. Pokud mas neco k tomu tematu, napis mi na mail.
437038
Jackieboy: Je to na dohode. Jsou tam a) spratelene weby (na kterych je obsah TZ); b) kamaradi; c) kvalitni stranky. Pokud mas neco k tomu tematu, napis mi na mail.
0 0
reagovat

to redakce

ty vlevo dole :-) na filmpub, hastalavista a tak..
437037
ty vlevo dole :-) na filmpub, hastalavista a tak..
to redakce
0 0
reagovat
mě je u WoW jasné jen to,že jakkoli to bude dobré,nakonec si to Spielberg jako vždy podělá dojemným Happyendem,nejlépe v zátiší s americkou vlajkou.

Bylo by fajn kdyby ten stopařův průvodce měl větší kvalitu a hlavně šel stáhnout!
437036
mě je u WoW jasné jen to,že jakkoli to bude dobré,nakonec si to Spielberg jako vždy podělá dojemným Happyendem,nejlépe v zátiší s americkou vlajkou. Bylo by fajn kdyby ten stopařův průvodce měl větší kvalitu a hlavně šel stáhnout!
0 0
reagovat
Jackieboy: Jake odkazy?
437035
Jackieboy: Jake odkazy?
0 0
reagovat

redakci:

rad bych se zeptal, jestli jsou odkazy u vas na trailerzone placene, nebo zavisi na dohode
437034
rad bych se zeptal, jestli jsou odkazy u vas na trailerzone placene, nebo zavisi na dohode
redakci:
0 0
reagovat

stoparuv pruvodce

skvely trailer
437033
skvely trailer
stoparuv pruvodce
0 0
reagovat

Stoparuv pruvodce

Exkluzivni">link trailer. Bude soucasti dnesniho Na obzoru.
437032
Exkluzivni trailer. Bude soucasti dnesniho Na obzoru.
Stoparuv pruvodce
0 0
reagovat

2acheron

Ja si nemuzu pomoct ale stara Valka svetu me uplne polozila smichy! Alieni to drti, nic je nemuze zastavit, lidi se shromazdi v kostele k posledni modlitbe a driv nez tam alieni dojdou tak je zkosi nejaky bakterie? Hmm, dobra pointa! :-))
437031
Ja si nemuzu pomoct ale stara Valka svetu me uplne polozila smichy! Alieni to drti, nic je nemuze zastavit, lidi se shromazdi v kostele k posledni modlitbe a driv nez tam alieni dojdou tak je zkosi nejaky bakterie? Hmm, dobra pointa! :-))
2acheron
0 0
reagovat

War of the worlds

Scénář od Davida Koeppa...hmmm...nevkládal bych do toho moc nadějí:-).
437030
Scénář od Davida Koeppa...hmmm...nevkládal bych do toho moc nadějí:-).
War of the worlds
0 0
reagovat

War of the words

Samozřejmě, že jsem myslel teaser a ten se mi zdál už jen jako prewiev dost dobrý...
437029
Samozřejmě, že jsem myslel teaser a ten se mi zdál už jen jako prewiev dost dobrý...
War of the words
0 0
reagovat

War of the words

Neboj nic jsi mě nezničil, ale přesto si pořád myslím svoje... No a k tomu rozpočtu-myslím, že 130 mil. dolarů není zas tak málo i když jde o velkofilm takového formátu...
437028
Neboj nic jsi mě nezničil, ale přesto si pořád myslím svoje... No a k tomu rozpočtu-myslím, že 130 mil. dolarů není zas tak málo i když jde o velkofilm takového formátu...
War of the words
0 0
reagovat
Sewec: [Vojna Slov?? trefneee :)))] Nechcem nicit tvoj detsky entuziazmus ale stacilo ti vidiet jeden trailer???? Vsak poriadny trailer este ani nevysiel! :D Dufam, ze to neusudzujes z toho teaseru. Ak by chcel niekto usudzovat aky kvalitny to bude film tak to urcite nebude robit na zaklade tych uputavok ktore zatial vysli! Neviem ako ty, ale mne sa zda, ze najlepsie sa hodnoti film po jeho zhliadnuti. ;)
437027
Sewec: [Vojna Slov?? trefneee :)))] Nechcem nicit tvoj detsky entuziazmus ale stacilo ti vidiet jeden trailer???? Vsak poriadny trailer este ani nevysiel! :D Dufam, ze to neusudzujes z toho teaseru. Ak by chcel niekto usudzovat aky kvalitny to bude film tak to urcite nebude robit na zaklade tych uputavok ktore zatial vysli! Neviem ako ty, ale mne sa zda, ze najlepsie sa hodnoti film po jeho zhliadnuti. ;)
0 0
reagovat

WoW

I sám Spielberg říkal, že z něj chce udělat film desetiletí. Já myslím, že to přehání, možná to bude film roku, ale desetiletí? Nemá šanci. Ani to nemá moc velký rozpočet, i když Spielberg umí šetřit.
437026
I sám Spielberg říkal, že z něj chce udělat film desetiletí. Já myslím, že to přehání, možná to bude film roku, ale desetiletí? Nemá šanci. Ani to nemá moc velký rozpočet, i když Spielberg umí šetřit.
WoW
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se