Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127921 - 127940 Napsat příspěvek
Kdybych mel dekovat kazdymu, kdo me chvali, nedelal bych nic jinyho (EHM ;)
439050
Kdybych mel dekovat kazdymu, kdo me chvali, nedelal bych nic jinyho (EHM ;)
0 0
reagovat

imf

Já bych si rád nějakej trailer stáhnul...třeba do oldies byste mohli zařadit skvělej trailer na Lynchovu Dunu;).
439049
Já bych si rád nějakej trailer stáhnul...třeba do oldies byste mohli zařadit skvělej trailer na Lynchovu Dunu;).
imf
0 0
reagovat

Prime

Nová komedie s Umou Thurman a Meryl Streep. trailer">link

Děj: "Prime" is a sophisticated, character comedy set in New York City about Rafi (Thurman), a recently divorced 37-year-old career woman from Manhattan, and what happens when Dave (Greenberg), a talented 23-year-old painter from Brooklyn, falls in love with her.

439048
Nová komedie s Umou Thurman a Meryl Streep. trailer

Děj: "Prime" is a sophisticated, character comedy set in New York City about Rafi (Thurman), a recently divorced 37-year-old career woman from Manhattan, and what happens when Dave (Greenberg), a talented 23-year-old painter from Brooklyn, falls in love with her.

Prime
0 0
reagovat

Vincent

Achjo...tak jinak-nic proti tobě nemám, ale nemohl jsem odolat, když jsem viděl tvoji poznámku o "konstruktivnosti" tvých příspěvků...uvedl jsem to jen jako malý žertík a taky jsem to ihned polopaticky vysvětlil...ty sis odbyl svoje...já si odbyl svoje a najednou z naší "konstruktivní" debaty se pomaličku stává destruktivní viz imf:-)...radši to ukončíme a bude, jo?Pokud ti to nestačí, tak mě žaluj;-).
439047
Achjo...tak jinak-nic proti tobě nemám, ale nemohl jsem odolat, když jsem viděl tvoji poznámku o "konstruktivnosti" tvých příspěvků...uvedl jsem to jen jako malý žertík a taky jsem to ihned polopaticky vysvětlil...ty sis odbyl svoje...já si odbyl svoje a najednou z naší "konstruktivní" debaty se pomaličku stává destruktivní viz imf:-)...radši to ukončíme a bude, jo?Pokud ti to nestačí, tak mě žaluj;-).
Vincent
0 0
reagovat

The Deep End

Nemáte prosím někdo ve slušné kvalitě trailer na starší film The Deep End? Hraji: Tilda Swinton, Goran Visnjic.
439046
Nemáte prosím někdo ve slušné kvalitě trailer na starší film The Deep End? Hraji: Tilda Swinton, Goran Visnjic.
The Deep End
0 0
reagovat
Chlapci... pan domaci vas sleduje. Bezte si stahnout trailery a poridte si cuc na klade, nebo vas promaznu. :)
439045
Chlapci... pan domaci vas sleduje. Bezte si stahnout trailery a poridte si cuc na klade, nebo vas promaznu. :)
0 0
reagovat

Vincent

Dostal jsi mě...už ti nebudu narušovat tvoji vysoce "konstruktivní" debatu...adios.
439044
Dostal jsi mě...už ti nebudu narušovat tvoji vysoce "konstruktivní" debatu...adios.
Vincent
0 0
reagovat

stary kviz

A uz si pls prosim nehrajte s temi obrazkami. V zivote by me nenapadllo ze to patrilo Kirsten D. Ja si totiz myslel, ze to cerne pozadi je i ve filmu. :)
439043
A uz si pls prosim nehrajte s temi obrazkami. V zivote by me nenapadllo ze to patrilo Kirsten D. Ja si totiz myslel, ze to cerne pozadi je i ve filmu. *:)*
stary kviz
0 0
reagovat

kviz

Vite co mi muzete s kvizem:D:D:D
439042
Vite co mi muzete s kvizem*:D**:D**:D*
kviz
0 0
reagovat
Už podruhý se pokoušíš bejt vtipnej a opět se ti to nedaří, musíš víc trénovat 8)
439041
Už podruhý se pokoušíš bejt vtipnej a opět se ti to nedaří, musíš víc trénovat *8)*
0 0
reagovat

Vincent

Už ti někdo někdy řekl, že máš tolik šarmu a vtipu jako německej ovčák po transplantaci hlavy?:-))...Hele, vždyť o tom mluvim...všichni prchaj...zdar;-).
439040
Už ti někdo někdy řekl, že máš tolik šarmu a vtipu jako německej ovčák po transplantaci hlavy?:-))...Hele, vždyť o tom mluvim...všichni prchaj...zdar;-).
Vincent
0 0
reagovat
Whatcha cookin' bitch! :))

A jsem moc naštvanej, nikdo nepřijde na návštěvu a tebe (kfk) nikdo nezval! b00 :D
439039
Whatcha cookin' bitch! *:))*
A jsem moc naštvanej, nikdo nepřijde na návštěvu a tebe (kfk) nikdo nezval! b00 *:D*
0 0
reagovat

Vincent

Protože když někdo vidí ty tvoje "konstruktivní" příspěvky, tak radši rychle uteče:-)) P.S.:Aby ses hned nenaštval, tak je to míněno jen jako žertík;-).
439038
Protože když někdo vidí ty tvoje "konstruktivní" příspěvky, tak radši rychle uteče:-)) P.S.:Aby ses hned nenaštval, tak je to míněno jen jako žertík;-).
Vincent
0 0
reagovat
Ja vim jax to myslel, ničeho se neboj. :) Akorát je mi záhadou proč tady za poslední 2 dny nikdo nediskutuje hm? ?)
439037
Ja vim jax to myslel, ničeho se neboj. *:)* Akorát je mi záhadou proč tady za poslední 2 dny nikdo nediskutuje hm? *?)*
0 0
reagovat

Vincent

Ok, sorry. Dělal jsem si jen srandu, nechci se hádat (nechci tu utvořit další takovou podobnou diskuzi). ;)
439036
Ok, sorry. Dělal jsem si jen srandu, nechci se hádat (nechci tu utvořit další takovou podobnou diskuzi). *;)*
Vincent
0 0
reagovat
Forrest, calm down and listen ;) Možná sis nevšimnul faktu, že to jsou 4 konstruktivní příspěvky za sebou. :))
439035
Forrest, calm down and listen ;) Možná sis nevšimnul faktu, že to jsou 4 konstruktivní příspěvky za sebou. *:))*
0 0
reagovat

Vincent

Čtyři příspěvky za sebou - to mi zase připomíná BLONDa. :)
439034
Čtyři příspěvky za sebou - to mi zase připomíná BLONDa. :)
Vincent
0 0
reagovat
imfe, už dlouho si mě nerozesmál tak jako u čtení recenze F4. Good job! :D
439033
imfe, už dlouho si mě nerozesmál tak jako u čtení recenze F4. Good job! *:D*
0 0
reagovat
A ještě chci poděkovat za X-Men. Jako fanoušek comicsů a X-Men vůbec to náležitě oceňuju ;)

Jinak dostal Island 60 % od k0C0URA, tj. podle mě dobrej výsledek, když nebyl nadšenej z Batmana. To mě se to bude líbit určitě víc, stejně jako v případě Batmana :)
439032
A ještě chci poděkovat za X-Men. Jako fanoušek comicsů a X-Men vůbec to náležitě oceňuju *;)*
Jinak dostal Island 60 % od k0C0URA, tj. podle mě dobrej výsledek, když nebyl nadšenej z Batmana. To mě se to bude líbit určitě víc, stejně jako v případě Batmana *:)*
0 0
reagovat
A k tý diskuzi ehm "diskuzi" kterou jsem si právě přečetl.. Nechybí vám Buffy? :D
439031
A k tý diskuzi ehm "diskuzi" kterou jsem si právě přečetl.. Nechybí vám Buffy? *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se