Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127861 - 127880 Napsat příspěvek

kfk

Já nevím, prostě mi do té role vcelku sedl, i když nebyla nějak velká, ale smál se dobře, jak mu marv uřezal hlavu, nebo ten psík ochutnával maso.;]
439110
Já nevím, prostě mi do té role vcelku sedl, i když nebyla nějak velká, ale smál se dobře, jak mu marv uřezal hlavu, nebo ten psík ochutnával maso.;]
kfk
0 0
reagovat

Mystic(Sin City-Wood)

Vždyť se tam tvářil jenom takhle: ":-)"
439109
Vždyť se tam tvářil jenom takhle: ":-)"
Mystic(Sin City-Wood)
0 0
reagovat

Kruh2

Mno včera jsem trochu opožděně, ale sice levně viděl(konečně) Kruh2 a jsem spokojený. Skoro všude, ve všech recenzích, diskuzích jsem četl jaká to není howadina, tak jsem se bál a musím říct, že zbytečně. Mě se to líbilo a to dost, sice nepřekoná jedničku, ale i tak je to prima film, až na tu scénu s jelenamu. Nevíte jestli ten japonec co to točil, bude, nebo teď točí ještě nějaký film?;]
439108
Mno včera jsem trochu opožděně, ale sice levně viděl(konečně) Kruh2 a jsem spokojený. Skoro všude, ve všech recenzích, diskuzích jsem četl jaká to není howadina, tak jsem se bál a musím říct, že zbytečně. Mě se to líbilo a to dost, sice nepřekoná jedničku, ale i tak je to prima film, až na tu scénu s jelenamu. Nevíte jestli ten japonec co to točil, bude, nebo teď točí ještě nějaký film?;]
Kruh2
0 0
reagovat

buffy_?_

Buffy? To je ta s tým mívalem? Co tu včera psala?
439107
Buffy? To je ta s tým mívalem? Co tu včera psala?
buffy_?_
0 0
reagovat
Nespominej ji proboha, jeste tady uvidi svoje jmeno a zase zahaji rozsahle bombardovani prispevkama.:D:D
439106
Nespominej ji proboha, jeste tady uvidi svoje jmeno a zase zahaji rozsahle bombardovani prispevkama.*:D**:D*
0 0
reagovat
Ja stal, stojim a vzdycky budu stat.....za buffy ;)
439105
Ja stal, stojim a vzdycky budu stat.....za buffy *;)*
0 0
reagovat

Cival

Já stojím za civalem:D.
439104
Já stojím za civalem*:D*.
Cival
0 0
reagovat
Jasny. Napodobne :-)
439103
Jasny. Napodobne :-)
0 0
reagovat

Cival

Každý má jiný názor, ten tvůj ti neberu.:)
439102
Každý má jiný názor, ten tvůj ti neberu.:)
Cival
0 0
reagovat
Tak dobrou noc všem8)
439101
Tak dobrou noc všem*8)*
0 0
reagovat

Pozdrav

Jinak zdravím celý TRAILERZONE:););)
439100
Jinak zdravím celý TRAILERZONE:)*;)**;)*
Pozdrav
0 0
reagovat
Oh my... :)
439099
Oh my... :)
0 0
reagovat

Drakula 2000

Ahoj jsem tu dlouho nebyla

Jak se Vám tady líbí třeba DRAKULA 2000?:oKoukám,že tu jsou novinky tak se mějte papa
439098
Ahoj jsem tu dlouho nebyla Jak se Vám tady líbí třeba DRAKULA 2000?*:o*Koukám,že tu jsou novinky tak se mějte papa
Drakula 2000
0 0
reagovat
Ja bych to rekl presne naopak. V SC ne, v Hooligans mi prijde OK :-)
439097
Ja bych to rekl presne naopak. V SC ne, v Hooligans mi prijde OK :-)
0 0
reagovat

Hooligans

Stejně mi Eliah Wood jako zuřivý fans moc nepříde a myslím, že se do té role vůbec nehodí, ale jde jen o názor, třeba toho padoucha zahrál v Sin city bezvadně. ;)
439096
Stejně mi Eliah Wood jako zuřivý fans moc nepříde a myslím, že se do té role vůbec nehodí, ale jde jen o názor, třeba toho padoucha zahrál v Sin city bezvadně. ;)
Hooligans
0 0
reagovat

vincent

Ok, diky?)
439095
Ok, diky*?)*
vincent
0 0
reagovat
Marty, uz je venku nejakej patek dvd a v Nemecku prave Bobby bezi v kinech. Kazdej ma svy zdroje, ale tady se o tom stejne nema cenu rozsirovat, na to jsou jiny diskuze. A jsem ted na cestach, takze icq nejak moc nepouzivam, staci?
439094
Marty, uz je venku nejakej patek dvd a v Nemecku prave Bobby bezi v kinech. Kazdej ma svy zdroje, ale tady se o tom stejne nema cenu rozsirovat, na to jsou jiny diskuze. A jsem ted na cestach, takze icq nejak moc nepouzivam, staci?
0 0
reagovat

Hooligans

Tady je plakátek
link target="_blank">link border="0" alt="Free Image Hosting at www.ImageShack.us" />
439093
Tady je plakátek Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Hooligans
0 0
reagovat

oli.G

Tenhle překlad ještě jde, ale některé jsou fakt k smíchu př. American Pie = Prci,prci,prcičky, Welcome to collinwood = Bomba kšeft a našlo by se spoustu dalších pěkných kousků. :)
439092
Tenhle překlad ještě jde, ale některé jsou fakt k smíchu př. American Pie = Prci,prci,prcičky, Welcome to collinwood = Bomba kšeft a našlo by se spoustu dalších pěkných kousků. *:)*
oli.G
0 0
reagovat

MYSTIC

V poho, to su tie ceske distribucne nazvy... :)
439091
V poho, to su tie ceske distribucne nazvy... :)
MYSTIC
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se