Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127841 - 127860 Napsat příspěvek

Ixi

Napis Civalovi na mejla (cival@seznam.cz), na aku adresu ti ma vyhru poslat.
439130
Napis Civalovi na mejla (cival@seznam.cz), na aku adresu ti ma vyhru poslat.
Ixi
0 0
reagovat

kvíz

Wow, já vyhrála, tak co teď? :)
439129
Wow, já vyhrála, tak co teď? :)
kvíz
0 0
reagovat

Manderlay - Cival

Už se těším!!!!A vypadá to, že mám na co. :+
439128
Už se těším!!!!A vypadá to, že mám na co. *:+*
Manderlay - Cival
0 0
reagovat

kryšpín

Víme. Není zač.
(schválně se zkus rozhlídnout, jestli tuhle databázi songů právě kvůli těmto dotazům někde nelinkujeme).
439127
Víme. Není zač.
(schválně se zkus rozhlídnout, jestli tuhle databázi songů právě kvůli těmto dotazům někde nelinkujeme).
kryšpín
0 0
reagovat

Domino

Nevíte jaký písničky byly použity v traileru na Domino?? THX
439126
Nevíte jaký písničky byly použity v traileru na Domino?? THX
Domino
0 0
reagovat

Ikonka

Díky za pochvalu ikonky,ale já zase půjdu.Tak dobrou noc .Si pustím "HŘBITOV DOMÁCÍCH ZVÍŘÁTEK"Pobrečím si u scénky,jak tam zastřelejí psa a bude mi dobře":):+:+;):))
439125
Díky za pochvalu ikonky,ale já zase půjdu.Tak dobrou noc .Si pustím "HŘBITOV DOMÁCÍCH ZVÍŘÁTEK"Pobrečím si u scénky,jak tam zastřelejí psa a bude mi dobře":)*:+**:+**;)**:))*
Ikonka
0 0
reagovat

kfk

Nerad bych byl pred ostatnimi za brucouna nebo za nekoho, kdo se rad bavi na ucet druhych, takze to nebudu komentovat.
439124
Nerad bych byl pred ostatnimi za brucouna nebo za nekoho, kdo se rad bavi na ucet druhych, takze to nebudu komentovat.
kfk
0 0
reagovat

imf

A nekoukej tak na mně;-)...tenhle ksichtík na mne neplatí:-).
439123
A nekoukej tak na mně;-)...tenhle ksichtík na mne neplatí:-).
imf
0 0
reagovat

kfk

Ty jsi básník? :) Jinak si myslím, že i taková Buffy má lepší ikonku než imf. :))
439122
Ty jsi básník? :) Jinak si myslím, že i taková Buffy má lepší ikonku než imf. *:))*
kfk
0 0
reagovat

imf,kOCOUR,Cival

Hele, tak já budu první, kdo ti řekne, že se mu ta tvoje ikonka nelíbí;-)...no a je to...Vždy tady musí být ten, co vybočuje z normálu...Kdyby ti tady každej všechno chválil, tak by to bylo k nevydržení:-)...rozumíš...tím ti naznačuju, že mne musíš pochválit za to, že se stavím k tvý ikonce negativně, protože jinak by se to tady stalo imfzone.net ...Pochop, já jsem jeden z těch, kteří to regulují...Tímto vlastně chci zároveň pochválit ostatní členy trailerzone, kteří se nenechají svést z cesty imfem a udrží si svoji ikonku, neb v našich očích jsou pořád tam kde jsou...:-)...
439121
Hele, tak já budu první, kdo ti řekne, že se mu ta tvoje ikonka nelíbí;-)...no a je to...Vždy tady musí být ten, co vybočuje z normálu...Kdyby ti tady každej všechno chválil, tak by to bylo k nevydržení:-)...rozumíš...tím ti naznačuju, že mne musíš pochválit za to, že se stavím k tvý ikonce negativně, protože jinak by se to tady stalo imfzone.net ...Pochop, já jsem jeden z těch, kteří to regulují...Tímto vlastně chci zároveň pochválit ostatní členy trailerzone, kteří se nenechají svést z cesty imfem a udrží si svoji ikonku, neb v našich očích jsou pořád tam kde jsou...:-)...
imf,kOCOUR,Cival
0 0
reagovat

Oli.G

Tezky ohanet se tu ironii, nadsazkou a sarkasmem, co? Welcome to my nightmare. ;)
439120
Tezky ohanet se tu ironii, nadsazkou a sarkasmem, co? Welcome to my nightmare. *;)*
Oli.G
0 0
reagovat

oli.G

Ale já sem myslel new ikonku, ale np.;]
439119
Ale já sem myslel new ikonku, ale np.;]
oli.G
0 0
reagovat

MYSTIC

Omyl, prvy bol Vincent, ked ho pochvalil za recenziu na F4. ;)
439118
Omyl, prvy bol Vincent, ked ho pochvalil za recenziu na F4. ;)
MYSTIC
0 0
reagovat
Ale já sem byl první!:D
439117
Ale já sem byl první!*:D*
1
0 0
reagovat
No dobre, vidim ze chvalit imfa je dnes strasne in, takze... fakt cool avatar, boss. ;)
439116
No dobre, vidim ze chvalit imfa je dnes strasne in, takze... fakt cool avatar, boss. ;)
0 0
reagovat
Přidávám se (my redaktoři si musíme pochlebovat navzájem... nikdo jiný to za nás neudělá ;).
439115
Přidávám se (my redaktoři si musíme pochlebovat navzájem... nikdo jiný to za nás neudělá ;).
0 0
reagovat

Cival

Takova Kim Cong-Ilovska... ale dik ;)
439114
Takova Kim Cong-Ilovska... ale dik ;)
Cival
0 0
reagovat
IMFe, to je teda narezova ikonka :-)
439113
IMFe, to je teda narezova ikonka :-)
0 0
reagovat

MYSTIC

JJ, spoilerovat The Hard Goodbye vo fore o traileroch je dobry napad, ved vsetci to uz videli... ?)
439112
JJ, spoilerovat The Hard Goodbye vo fore o traileroch je dobry napad, ved vsetci to uz videli... *?)*
MYSTIC
0 0
reagovat

imf

Nová fotka:+
439111
Nová fotka*:+*
imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se