Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127841 - 127860 Napsat příspěvek
No ja taky nejsu tak majetnej abych kazdej tejden drepel v kine ale do sin city bych urcite sel! No jejich problem, bude se holt stahovat!
437097
No ja taky nejsu tak majetnej abych kazdej tejden drepel v kine ale do sin city bych urcite sel! No jejich problem, bude se holt stahovat!
0 0
reagovat
Rastr: Přesně tak. Jsi můj člověk...
437096
Rastr: Přesně tak. Jsi můj člověk...
0 0
reagovat
A čekat cca 5 měsíců než vyjde dvd ...
437095
A čekat cca 5 měsíců než vyjde dvd ...
0 0
reagovat
A když je člověk ještě z menšího města tak takový film jako saw tam do kina nemusí vůbec přijít.
437094
A když je člověk ještě z menšího města tak takový film jako saw tam do kina nemusí vůbec přijít.
0 0
reagovat
Memhis: Co tím jako myslíš? Kdo má pořád dávat takové prachy. Každý nemůže být finačně tak zajištěný jak všichni...
437093
Memhis: Co tím jako myslíš? Kdo má pořád dávat takové prachy. Každý nemůže být finačně tak zajištěný jak všichni...
0 0
reagovat

Memhis

Tak nejak, viz Saw, ktery videli taky uz skoro vsichni :-)
437092
Tak nejak, viz Saw, ktery videli taky uz skoro vsichni :-)
Memhis
0 0
reagovat
Ja tohle fakt nechapu. Dyt se sami pripravujou o prachy! Pak at se nedivi ze piratstvi jen roste. Pres internet to tady bude den po premiere a do kina pujde o polovinu min lidi.
437091
Ja tohle fakt nechapu. Dyt se sami pripravujou o prachy! Pak at se nedivi ze piratstvi jen roste. Pres internet to tady bude den po premiere a do kina pujde o polovinu min lidi.
0 0
reagovat

Saw

Tyjo. Právě jsem se dodíval na Saw. Je to dost nářez. Snad mejlepší psychothriller (jestli se to tak dá nazvat) co jsem viděl. Viděl ho tady někdo? Co vy na to?
437090
Tyjo. Právě jsem se dodíval na Saw. Je to dost nářez. Snad mejlepší psychothriller (jestli se to tak dá nazvat) co jsem viděl. Viděl ho tady někdo? Co vy na to?
Saw
0 0
reagovat
To jsou hrozný svině, už jsem chtěl dělat předrezervace na 1. dubna :(
437089
To jsou hrozný svině, už jsem chtěl dělat předrezervace na 1. dubna :(
0 0
reagovat

memhis

Je odlozena na jeste pozdeji. Na 18. srpna (neoficialni zdroje mluvi az o 1. zari).
437088
Je odlozena na jeste pozdeji. Na 18. srpna (neoficialni zdroje mluvi az o 1. zari).
memhis
0 0
reagovat

...

Je pravda, ze premiere Sin city je odlozena na 5.srpna, kvuli festvalu v Cannes?
437087
Je pravda, ze premiere Sin city je odlozena na 5.srpna, kvuli festvalu v Cannes?
...
0 0
reagovat

...

Je pravda, ze premiere Sin city je odlozena na 5.srpna, kvuli festvalu v Cannes?
437086
Je pravda, ze premiere Sin city je odlozena na 5.srpna, kvuli festvalu v Cannes?
...
0 0
reagovat
acheron:Viděl a je skvělej,začíná to zkráceným proslovem od císařovy dcery a jakmile svým svůdným pohledem a charizmatickým hlasem řekne jméno inkriminované planety, tak nastupuje TOTO se svým nádherným hudebním motivem,který jakožto i celý trailer ukazuje nádhernou ponurou až psychedelickou atmosféru celého filmu.....jenže tohle mi ukazuje trailer a já už si Dunu nepamatuju...např. jsem si neuvědomil,že tam hrál Patrick Stewart...
437085
acheron:Viděl a je skvělej,začíná to zkráceným proslovem od císařovy dcery a jakmile svým svůdným pohledem a charizmatickým hlasem řekne jméno inkriminované planety, tak nastupuje TOTO se svým nádherným hudebním motivem,který jakožto i celý trailer ukazuje nádhernou ponurou až psychedelickou atmosféru celého filmu.....jenže tohle mi ukazuje trailer a já už si Dunu nepamatuju...např. jsem si neuvědomil,že tam hrál Patrick Stewart...
0 0
reagovat
Nejspíš... Nebo tak něco
437084
Nejspíš... Nebo tak něco
0 0
reagovat
Co se stalo se všemi trailery? Nějakej zásek mezinárodní huh?
437083
Co se stalo se všemi trailery? Nějakej zásek mezinárodní huh?
0 0
reagovat
Loco: ale inak ta Duna by sa tam hodila, docela. No, aj ked som este nevidel trailer :"> Ty si ho videl? co ty na to?
437082
Loco: ale inak ta Duna by sa tam hodila, docela. No, aj ked som este nevidel trailer :"> Ty si ho videl? co ty na to?
0 0
reagovat
Sewec: WOW: islo iba o to, ze si po zhliadnuti jedneho traileru(teaseru) povedal, ze to bude bezkonkurencni film. Nic viac nic menej. Ohladom Duny... ja som to myslel ironicky, a nie len trochu ;) Ta tvoja veta teda znela naozaj "ironicky" :D no a tvoja reakcia .... no, kasli na to :]

Scrytcher: mam rad lynchove filmy aj ked niektore su tazke ;) Jakoukoli? :)) takze aj mazaciu hlavu? :D tu je jeden malicky(500kB) trailer link Na niektore jeho filmy by bol teda zaujimavy trailer :) na to by som sa pozrel ;)
437081
Sewec: WOW: islo iba o to, ze si po zhliadnuti jedneho traileru(teaseru) povedal, ze to bude bezkonkurencni film. Nic viac nic menej. Ohladom Duny... ja som to myslel ironicky, a nie len trochu ;) Ta tvoja veta teda znela naozaj "ironicky" :D no a tvoja reakcia .... no, kasli na to :]
Scrytcher: mam rad lynchove filmy aj ked niektore su tazke ;) Jakoukoli? :)) takze aj mazaciu hlavu? :D tu je jeden malicky(500kB) trailer http://www.davidlynch.de/eraserhead.wmv Na niektore jeho filmy by bol teda zaujimavy trailer :) na to by som sa pozrel ;)
0 0
reagovat

DUNA JAKO OLDIE

Sewec:No já to s tou vykopávkou pochopil taky jako on....víš ono to tak vyznělo,ale nech to bejt.acheron:ten trailer je moc dobrej a podle mě i na dnešní dobu...TOTOva hudba je vynikající.Scrytcher:Chlape neštvi mě:-)...za to,že jsem ti dobrovolně:) přenechal Bowling for Colimbine,tak alespoň vysloveně hlasuj pro Dunu:-).
437080
Sewec:No já to s tou vykopávkou pochopil taky jako on....víš ono to tak vyznělo,ale nech to bejt.acheron:ten trailer je moc dobrej a podle mě i na dnešní dobu...TOTOva hudba je vynikající.Scrytcher:Chlape neštvi mě:-)...za to,že jsem ti dobrovolně:) přenechal Bowling for Colimbine,tak alespoň vysloveně hlasuj pro Dunu:-).
DUNA JAKO OLDIE
0 0
reagovat
Acheron:Tou vykopávkou jsem myslel její stáří a ne pointu... To samé i s tou Válkou světů napsal jsem, že si myslím, že to bude mazaný film a ne, že JE to mazaný film. Víš buďto jsi mě vůbec nepochpil a nebo neumíš pořádně česky. Jestli chceš pošlu ti Česko-slovenský slovník. První si pořádně přečti co píšu. Tu vykopávku jsem myslel taky trochu ironicky tak si hned všechno neber k tělu chlape...
437079
Acheron:Tou vykopávkou jsem myslel její stáří a ne pointu... To samé i s tou Válkou světů napsal jsem, že si myslím, že to bude mazaný film a ne, že JE to mazaný film. Víš buďto jsi mě vůbec nepochpil a nebo neumíš pořádně česky. Jestli chceš pošlu ti Česko-slovenský slovník. První si pořádně přečti co píšu. Tu vykopávku jsem myslel taky trochu ironicky tak si hned všechno neber k tělu chlape...
0 0
reagovat

OLDIE

Jako oldie bych kazdopadne navrhoval jakoukoli Lynchovinu...
437078
Jako oldie bych kazdopadne navrhoval jakoukoli Lynchovinu...
OLDIE
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se