Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127741 - 127760 Napsat příspěvek

ad. Sin city

No ty jo. Teprve před čtyřma hodinama jsem viděl poprvé druhej trailer na Sin City (od tý doby asi sedmkrát) a pořád mu nemůžu přijít na chuť. Jasnej posun dolů, menší grády a ty obrázky sice vypadaj parádně, ale v rámci traileru do sebe nezapadaj tak dokonale jako minule. Přesně jak zahlásila moje přítelkyně - oproti prvnímu traileru je to nuda. Tentokrát mi to neudrží bulvy v extázi od začátku do konce. To jen tak na okraj, aby bylo o čem flamovat, když se koukám, že jsem za jedinýho exota se čtyřma hvězdičkama :-)
437197
No ty jo. Teprve před čtyřma hodinama jsem viděl poprvé druhej trailer na Sin City (od tý doby asi sedmkrát) a pořád mu nemůžu přijít na chuť. Jasnej posun dolů, menší grády a ty obrázky sice vypadaj parádně, ale v rámci traileru do sebe nezapadaj tak dokonale jako minule. Přesně jak zahlásila moje přítelkyně - oproti prvnímu traileru je to nuda. Tentokrát mi to neudrží bulvy v extázi od začátku do konce. To jen tak na okraj, aby bylo o čem flamovat, když se koukám, že jsem za jedinýho exota se čtyřma hvězdičkama :-)
ad. Sin city
0 0
reagovat

Elm Street etc.

Merlin: Tady je trailer na nejstarší Noční můru v Elm Street: link
Na týhle stránce jsou trailery snad na všechny díly Elm Street, stačí trochu hledat.


BTW: Jestli někdo přežijete návštěvu příšernýho webu, koukněte se sem (moje práce):
link
437196
Merlin: Tady je trailer na nejstarší Noční můru v Elm Street: http://www.movie-list.com/trailers.php?id=nightmareonelmstreet Na týhle stránce jsou trailery snad na všechny díly Elm Street, stačí trochu hledat. BTW: Jestli někdo přežijete návštěvu příšernýho webu, koukněte se sem (moje práce): http://www.tiger-fantrailers.wz.cz/
Elm Street etc.
0 0
reagovat
Merlin: Zrovna tentokrat to Nocni mura prohrala na body s Big Trouble... ale mozna... prepriste... na priste uz neco mame. Nechte se prekvapit.
437195
Merlin: Zrovna tentokrat to Nocni mura prohrala na body s Big Trouble... ale mozna... prepriste... na priste uz neco mame. Nechte se prekvapit.
0 0
reagovat

Oldie

Nemohli byste prosím sehnat jako Oldie trailer ně některý díl Noční můry z Elm street? prosim prosim
437194
Nemohli byste prosím sehnat jako Oldie trailer ně některý díl Noční můry z Elm street? prosim prosim
Oldie
0 0
reagovat

ad. Weather Man

Asi pred trema tydnama jsem zjistil, ze Weather Mana presunuli kvuli Sin City na prosinec, ale CZ premieru jsem neopravoval, protoze oficialni mista u nas na to zareagovali o poznani pozdejc. Proto jsem to tam "provizorne" nechal a cekal az se distributor vyjadri. Navic, ten film je hotovej, takze kdyz by byl Verbinski velkej king, mohl to nejdriv poslat do Evropy :-)
437193
Asi pred trema tydnama jsem zjistil, ze Weather Mana presunuli kvuli Sin City na prosinec, ale CZ premieru jsem neopravoval, protoze oficialni mista u nas na to zareagovali o poznani pozdejc. Proto jsem to tam "provizorne" nechal a cekal az se distributor vyjadri. Navic, ten film je hotovej, takze kdyz by byl Verbinski velkej king, mohl to nejdriv poslat do Evropy :-)
ad. Weather Man
0 0
reagovat

teaser vs. trailer

Nepřipadá vám teď první trailer na Sin City jako teaser?
437192
Nepřipadá vám teď první trailer na Sin City jako teaser?
teaser vs. trailer
0 0
reagovat

Weather Man

pockat, takze Weather Man ma premieru az v prosinci?!?!? Neeeeee
437191
pockat, takze Weather Man ma premieru az v prosinci?!?!? Neeeeee
Weather Man
0 0
reagovat

One night with the king

Dáte sem trailer k tomuto filmu s P. O´Toolem a O. Sharifem? Vypadá to zajímavě, nedávno vyšel na movie-list.com
437190
Dáte sem trailer k tomuto filmu s P. O´Toolem a O. Sharifem? Vypadá to zajímavě, nedávno vyšel na movie-list.com
One night with the king
0 0
reagovat
Jaká je ta adresa na hudbu z trailerů? Já to měl napsaný a teď už nevim kde.
437189
Jaká je ta adresa na hudbu z trailerů? Já to měl napsaný a teď už nevim kde.
0 0
reagovat
Americka premiera Weather Mana se posunula, bohuzel nekdo nestihl opravit tu ceskou.
437188
Americka premiera Weather Mana se posunula, bohuzel nekdo nestihl opravit tu ceskou.
0 0
reagovat

weather man

Podle UFD weather man vůbec do kin nepůjde. Myslím ale že by to byla škoda. Nemáte někdo o premíéře přesnější informace?
437187
Podle UFD weather man vůbec do kin nepůjde. Myslím ale že by to byla škoda. Nemáte někdo o premíéře přesnější informace?
weather man
0 0
reagovat

Vincent

Mám stejné pocity,ale kolikrát se už stalo,že trailer byl mnohem lepší než film samotný.
437186
Mám stejné pocity,ale kolikrát se už stalo,že trailer byl mnohem lepší než film samotný.
Vincent
0 0
reagovat
Takze Sin City opravdu rulez. Jestli tenhle film nebude geniální, tak už ničemu nevěřim :)
437185
Takze Sin City opravdu rulez. Jestli tenhle film nebude geniální, tak už ničemu nevěřim :)
0 0
reagovat

weather man

myslim ze mate chybu u weather mana :) usa premiera asi nebude az sest mesicu po cesky ne? :))
437184
myslim ze mate chybu u weather mana :) usa premiera asi nebude az sest mesicu po cesky ne? :))
weather man
0 0
reagovat

kOCOUR

Špatně jsem se vyjádřil.....myslím tím,že když šel film jménem Dark City do distribuce....teď nevím jestli byl v kinech,nebo šel rovnou na VHS......,tak příslušné orgány tento film nazvaly Smrtihlav a ne logicky Temné město.Asi si mysleli,že to přitáhne více lidí.
437183
Špatně jsem se vyjádřil.....myslím tím,že když šel film jménem Dark City do distribuce....teď nevím jestli byl v kinech,nebo šel rovnou na VHS......,tak příslušné orgány tento film nazvaly Smrtihlav a ne logicky Temné město.Asi si mysleli,že to přitáhne více lidí.
kOCOUR
0 0
reagovat

Loco

Distrubutor nikdy nic nezměnil. Smrtihlav to byl v našich končinách odjakživa.
437182
Distrubutor nikdy nic nezměnil. Smrtihlav to byl v našich končinách odjakživa.
Loco
0 0
reagovat

To Cival

Tak on tam nebude?:(
437181
Tak on tam nebude?:(
To Cival
0 0
reagovat

kryšpín

Nechápu proč český distributor změnil název z Dark City na Smrtihlava.A ty jsi viděl trailer na Dunu?
437180
Nechápu proč český distributor změnil název z Dark City na Smrtihlava.A ty jsi viděl trailer na Dunu?
kryšpín
0 0
reagovat
ááá,Sin city rulez!!!
437179
ááá,Sin city rulez!!!
0 0
reagovat

Loco

Ne? Myslel jsem smrtihlava, jseš si jistej, že si viděl ten správný trailer?
437178
Ne? Myslel jsem smrtihlava, jseš si jistej, že si viděl ten správný trailer?
Loco
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se