Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127721 - 127740 Napsat příspěvek

Robo

Je jen v traileru ve filmu už bude FULL verze.
437217
Je jen v traileru ve filmu už bude FULL verze.
Robo
0 0
reagovat

RoBo

zvlastni, zvlast kdyz v predloze Marv tolik zduraznuje Lucillino telo :)
437216
zvlastni, zvlast kdyz v predloze Marv tolik zduraznuje Lucillino telo :)
RoBo
0 0
reagovat

Sin City

Chtel bych jenom upozornit, ze jsem zjistil drobnou zmenu v trailerech na Sin City. Jedna se o zaber na obnazenou zenu (znalcum se omlouvam- Sin City jsem necetl).Kdy v prvnim teaseru bylo videt poprsi, ale tedka v traileru 2 (zaber prijde na radu po napisu "there is no justice") ma jiz na sobe podprsenku. Mam dojem, ze Rodriguez dostal strach z mozne vyssi pristupnosti a upravuje. No snad to nijak film neovlivni.
437215
Chtel bych jenom upozornit, ze jsem zjistil drobnou zmenu v trailerech na Sin City. Jedna se o zaber na obnazenou zenu (znalcum se omlouvam- Sin City jsem necetl).Kdy v prvnim teaseru bylo videt poprsi, ale tedka v traileru 2 (zaber prijde na radu po napisu "there is no justice") ma jiz na sobe podprsenku. Mam dojem, ze Rodriguez dostal strach z mozne vyssi pristupnosti a upravuje. No snad to nijak film neovlivni.
Sin City
0 0
reagovat

StarWars

Mě by spíš zajímalo, jak to bude s dabingem - zda-li bude nebo ne (nebo titulkovaný kopie budou jen v Pze - to doufám že ne:).
437214
Mě by spíš zajímalo, jak to bude s dabingem - zda-li bude nebo ne (nebo titulkovaný kopie budou jen v Pze - to doufám že ne:).
StarWars
0 0
reagovat

EPIZODA 3

Chtel jsem se optat jestli tu nekdo nevi jak to bude s premierou v CR. Premierou myslim tu pulnocni,ktera zacina okolo 00:01. ;) Jestli o tom nevite neco,treba ¨jak se daj sehnat listky atd. Na minulou epizodu jsem to provaril a ted kdyz mam kostym Vadera,bych si to nerad nechal utect ;(
437213
Chtel jsem se optat jestli tu nekdo nevi jak to bude s premierou v CR. Premierou myslim tu pulnocni,ktera zacina okolo 00:01. ;) Jestli o tom nevite neco,treba ¨jak se daj sehnat listky atd. Na minulou epizodu jsem to provaril a ted kdyz mam kostym Vadera,bych si to nerad nechal utect ;(
EPIZODA 3
0 0
reagovat

runner

Právě, že nemá... super kvalita vyžaduje kdejakou registraci a poplatky s tím spojené. Ale pokud se někde objeví, rádi přenecháme problémy druhým ;)
437212
Právě, že nemá... super kvalita vyžaduje kdejakou registraci a poplatky s tím spojené. Ale pokud se někde objeví, rádi přenecháme problémy druhým ;)
runner
0 0
reagovat

SW

ááá... akorát jsem ho stahoval.. doprd... no neva, ale je jasný, že tohle provideři nevidí rádi vysokej traffic. :) Copak ho nemá jinej zahraniční server, kterej by se dal zalinkovat?
437211
ááá... akorát jsem ho stahoval.. doprd... no neva, ale je jasný, že tohle provideři nevidí rádi vysokej traffic. :) Copak ho nemá jinej zahraniční server, kterej by se dal zalinkovat?
SW
0 0
reagovat

! Upozornění !

Z technických důvodů jsme na přesně neurčenou dobu donuceni stáhnout z oběhu trailer na Star Wars ve vysoké kvalitě. Omlouváme se, o dalším vývoji budeme informovat. Důvodem je gigantický nárůst trafficu, který našeho providera lehce vyděsil ;)
437210
Z technických důvodů jsme na přesně neurčenou dobu donuceni stáhnout z oběhu trailer na Star Wars ve vysoké kvalitě. Omlouváme se, o dalším vývoji budeme informovat. Důvodem je gigantický nárůst trafficu, který našeho providera lehce vyděsil ;)
! Upozornění !
0 0
reagovat
Spooner: Souhlasim - Star Wars o chlup před Sin City. Smithovi jdou zatim tak trochu mimo mě.
437209
Spooner: Souhlasim - Star Wars o chlup před Sin City. Smithovi jdou zatim tak trochu mimo mě.
0 0
reagovat
Tak tento týden se na nás vyřítily 3 vynikající trailery 3 trháků roku.No taky bylo na čase,poslední dobou moc dobrejch trailerů nebylo.Ale jakej vás dostal nejvíc:Sin City,SW nebo Smithovi.Mě asi SW ale jen opravdu těsně před Sin City :-)
437208
Tak tento týden se na nás vyřítily 3 vynikající trailery 3 trháků roku.No taky bylo na čase,poslední dobou moc dobrejch trailerů nebylo.Ale jakej vás dostal nejvíc:Sin City,SW nebo Smithovi.Mě asi SW ale jen opravdu těsně před Sin City :-)
0 0
reagovat
Za chvili bude k dispozici 40MB macek k Epizode III. Je to DivX a lepsi kvalitu mit asi dlouho nebudeme (mozna az fullscreen MOV, cert vi kdy). Uzijte si to.
437207
Za chvili bude k dispozici 40MB macek k Epizode III. Je to DivX a lepsi kvalitu mit asi dlouho nebudeme (mozna az fullscreen MOV, cert vi kdy). Uzijte si to.
0 0
reagovat
RoBo: To je nemile. Udelame mirror vysoke kvality (11MB), ty trailery bohuzel jako by zmizely z povrchu zemskeho.

Jinak omluvte obcasnou nestabilitu, George Lucas dava nasemu webu pekne zabrat. ;)
437206
RoBo: To je nemile. Udelame mirror vysoke kvality (11MB), ty trailery bohuzel jako by zmizely z povrchu zemskeho.
Jinak omluvte obcasnou nestabilitu, George Lucas dava nasemu webu pekne zabrat. ;)
0 0
reagovat
Nefunguje odkaz na int. trailer na Mr and Mrs Smith. Ani na jednu kvalitu.
437205
Nefunguje odkaz na int. trailer na Mr and Mrs Smith. Ani na jednu kvalitu.
0 0
reagovat
imf:Ne, ne, ne....Dwight je málo.Hartigan....jo...jo..toho tam chceme..........co se dá stihnout za šest minut......za šest minut se nazadejchá ani myš v kole.:)
437204
imf:Ne, ne, ne....Dwight je málo.Hartigan....jo...jo..toho tam chceme..........co se dá stihnout za šest minut......za šest minut se nazadejchá ani myš v kole.:)
0 0
reagovat
Merlin: Ty ses taky peknej provokater. ;) MovieMaze je cool, jen by vetsina traileru nesmela bejt nadabovana nemecky.
437203
Merlin: Ty ses taky peknej provokater. ;) MovieMaze je cool, jen by vetsina traileru nesmela bejt nadabovana nemecky.
0 0
reagovat
danny: Ses hroznej provokater ;)
437202
danny: Ses hroznej provokater ;)
0 0
reagovat
Proč jste dali k traileru týdne Sin City obrázek od minula?
437201
Proč jste dali k traileru týdne Sin City obrázek od minula?
0 0
reagovat

Stránky

Jaké používáte stánky na stahování Trailerů? Trailerzone samozřejmě nadevše:-))má jiné přednosti:-) Já krom movie-listu používám pro mě nově nalezenou link -hlavně tam všechny odkazy fungujou
437200
Jaké používáte stánky na stahování Trailerů? Trailerzone samozřejmě nadevše:-))má jiné přednosti:-) Já krom movie-listu používám pro mě nově nalezenou http://www.moviemaze.de/media/trailer/ -hlavně tam všechny odkazy fungujou
Stránky
0 0
reagovat
Imf,Tiger: díky
437199
Imf,Tiger: díky
0 0
reagovat

ad. Sin City

No, mně připadá takový rychlejší,ale pořád mi přijde moc dobrej, i když to na tr. k Příběhům obyč. šílenství moc nemá:-)........dvojky přece málokdy překonají jedničku:-).
437198
No, mně připadá takový rychlejší,ale pořád mi přijde moc dobrej, i když to na tr. k Příběhům obyč. šílenství moc nemá:-)........dvojky přece málokdy překonají jedničku:-).
ad. Sin City
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se