Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127221 - 127240 Napsat příspěvek
Koukám na ty recenze. Hezky udělaný. ;-)

Jen nechápu, proč pořád dáváte stream odkazy na klipy, když jsou ke stažení zde">link (4 klipy) a potom taky zde">link (Making of).
437717
Koukám na ty recenze. Hezky udělaný. ;-) Jen nechápu, proč pořád dáváte stream odkazy na klipy, když jsou ke stažení zde (4 klipy) a potom taky zde (Making of).
0 0
reagovat

program

MOV to AVI MPEG WMV Converter
437716
MOV to AVI MPEG WMV Converter
program
0 0
reagovat

RE

Tak jsem již viděl Sin City a musím uznat že celkem dobrý film.
437715
Tak jsem již viděl Sin City a musím uznat že celkem dobrý film.
RE
0 0
reagovat

Episode III

Rád bych ti poradil, ale bohužel nevím jak. Já bych se tam dostal, ale mě rodiče nepustěj, ale optám se ti po lístku a bude to asi ve Slovanu
437714
Rád bych ti poradil, ale bohužel nevím jak. Já bych se tam dostal, ale mě rodiče nepustěj, ale optám se ti po lístku a bude to asi ve Slovanu
Episode III
0 0
reagovat

2red

otazecka-cim prevadite z *mov do *avi prosim? ja nemuzu nic sehnat...nejakej odkaz nebo drobna radicka, prosim moc moc moc
437713
otazecka-cim prevadite z *mov do *avi prosim? ja nemuzu nic sehnat...nejakej odkaz nebo drobna radicka, prosim moc moc moc
2red
0 0
reagovat

k0COUR

Moc děkuju!! Tenhle trailer si užívám stejně jako film - gorgeous! Měl bych ještě jednu prosbu - je to oříšek - sháním už dlouho trailer na argentický (alespoň myslím) film DEVĚT KRÁLOVEN. Běželo to u nás v kině (Intersonic) a v kinech na to běžel i skvostný trailer bez dialogů, ale s úžasnou hudbou a nebyčejně působivou atmosférou. Od té doby ho hledám na netu, ale našel jsem vždy jen průměrný klasický trailer s dialogy. Ani na oficiálním DVD není uvedený. Nepomohl by někdo?? Předem moc děkuju!
437712
Moc děkuju!! Tenhle trailer si užívám stejně jako film - gorgeous! Měl bych ještě jednu prosbu - je to oříšek - sháním už dlouho trailer na argentický (alespoň myslím) film DEVĚT KRÁLOVEN. Běželo to u nás v kině (Intersonic) a v kinech na to běžel i skvostný trailer bez dialogů, ale s úžasnou hudbou a nebyčejně působivou atmosférou. Od té doby ho hledám na netu, ale našel jsem vždy jen průměrný klasický trailer s dialogy. Ani na oficiálním DVD není uvedený. Nepomohl by někdo?? Předem moc děkuju!
k0COUR
0 0
reagovat
Je přece jasný, že si raději dám Jessicu než Zákopčaníka =)
437711
Je přece jasný, že si raději dám Jessicu než Zákopčaníka =)
0 0
reagovat

Marty a jeho rosnicka

Ty si fakt nedas pokoj. Ten film je evidentne uz dlouho natocenej... a par tydnu po zverejneni traileru na Sin City (ktery melo startovat ve stejny den, 1. dubna) posunuli americkou i celosvetovou premieru. Takze duvod je vice nez zrejmej a vice mene i logickej. V dubnu se vedle sebe neuzivej dva velky filmy a jelikoz US boxoffice stoji hlane na prvnim vikendu mohl Weather Man nehezky propadnout (tedy, tezko by vedle polonahe Jessicy Alby udelal vic jak 10M za vikend). Mno, takze proto oznamili posunuti premiery na 31.12.2005, coz ale ten film definitivne pohrbi, protoze na nej malokdo pujde rok po rozjeti promokampane (BTW ty idioti meli dokonce reklamni bannery na US webech i par tydnu pote, co vyslo najevo, ze se film presouva). Momentalne je situace nejspis takova, ze se ceka az se uvolni nejaka skulinka na podzim, do ktery by mohl Weather Man vklouznout - v Americe se release dates meni kazdej tejden dramaticteji, nez by se ti mohlo zdat - a na zaklade traileru jednotlivych titulu (jak moc bude konkurence nebezpecna) a potencialnich sanci na Oscary (tohle by mohlo zabodovat aspon mezi herci, jestli bude film dobrej) se konkretni datum teprv vybere a objevi v nejblizsich tydnech. Mno. To jetak vsechno. Jestli am nekdo lepsi informace nebo jsem neco placl, rad se necham opravit, protoze pouze dedukuji z toho, co se okolo Weather Mana na webu tocilo...
437710
Ty si fakt nedas pokoj. Ten film je evidentne uz dlouho natocenej... a par tydnu po zverejneni traileru na Sin City (ktery melo startovat ve stejny den, 1. dubna) posunuli americkou i celosvetovou premieru. Takze duvod je vice nez zrejmej a vice mene i logickej. V dubnu se vedle sebe neuzivej dva velky filmy a jelikoz US boxoffice stoji hlane na prvnim vikendu mohl Weather Man nehezky propadnout (tedy, tezko by vedle polonahe Jessicy Alby udelal vic jak 10M za vikend). Mno, takze proto oznamili posunuti premiery na 31.12.2005, coz ale ten film definitivne pohrbi, protoze na nej malokdo pujde rok po rozjeti promokampane (BTW ty idioti meli dokonce reklamni bannery na US webech i par tydnu pote, co vyslo najevo, ze se film presouva). Momentalne je situace nejspis takova, ze se ceka az se uvolni nejaka skulinka na podzim, do ktery by mohl Weather Man vklouznout - v Americe se release dates meni kazdej tejden dramaticteji, nez by se ti mohlo zdat - a na zaklade traileru jednotlivych titulu (jak moc bude konkurence nebezpecna) a potencialnich sanci na Oscary (tohle by mohlo zabodovat aspon mezi herci, jestli bude film dobrej) se konkretni datum teprv vybere a objevi v nejblizsich tydnech. Mno. To jetak vsechno. Jestli am nekdo lepsi informace nebo jsem neco placl, rad se necham opravit, protoze pouze dedukuji z toho, co se okolo Weather Mana na webu tocilo...
Marty a jeho rosnicka
0 0
reagovat

Sinner

The">link Hours (20.9 MB). Enjoy ;).
437709
Sinner
0 0
reagovat

M@rty

Je to jenom komedie???Neřekl bych.A taky se na to moc těším.
437708
Je to jenom komedie???Neřekl bych.A taky se na to moc těším.
M@rty
0 0
reagovat

hehe

tak to sem se totaaaalne ztratil.hold nejlepsi reseni bude si proste pockat...kdo si pocka, ten se docka
437707
tak to sem se totaaaalne ztratil.hold nejlepsi reseni bude si proste pockat...kdo si pocka, ten se docka
hehe
0 0
reagovat

RE Jackieboy

Jo, myslim ze tam pisi release 17. september ja jen bych chtel vedet proc je to odlozene, byl sem na to natesenej, dokonce i na jeho oficialnich strankach neni nic zmeneno. A co vic link
437706
Jo, myslim ze tam pisi release 17. september ja jen bych chtel vedet proc je to odlozene, byl sem na to natesenej, dokonce i na jeho oficialnich strankach neni nic zmeneno. A co vic http://www.cinema.com/films/9017/weather_man/index.phtml
RE Jackieboy
0 0
reagovat

The Hours

Nevíte prosím někdo, odkud bych si mohl stáhnout trailer na The Hours v co možná nejlepší kvalitě? Předem moc díky!
437705
Nevíte prosím někdo, odkud bych si mohl stáhnout trailer na The Hours v co možná nejlepší kvalitě? Předem moc díky!
The Hours
0 0
reagovat

2¨marty

ty si fakt neuveritelnej stoural. co takhle se na takovou blbost treba vy...t?! a myslim, ze na imdb to je taky, takze nevidim duvod, proc bys to mel zpochybnovat tady.
437704
ty si fakt neuveritelnej stoural. co takhle se na takovou blbost treba vy...t?! a myslim, ze na imdb to je taky, takze nevidim duvod, proc bys to mel zpochybnovat tady.
2¨marty
0 0
reagovat

re all

Proc by proboha posouvali americani Weather Mena z dubna na prosinec. Vzdyt je to jen komedie. To by pak mel preci jeho novejsi film Lord of War premieru jeste driv v USA nez ten Weather Men. A to sem jeste nevidel aby se neco takoveho v usa stalo. U nas klidne teda jo:-).
437703
Proc by proboha posouvali americani Weather Mena z dubna na prosinec. Vzdyt je to jen komedie. To by pak mel preci jeho novejsi film Lord of War premieru jeste driv v USA nez ten Weather Men. A to sem jeste nevidel aby se neco takoveho v usa stalo. U nas klidne teda jo:-).
re all
0 0
reagovat

jeee

lidi, takhle brutalne sem se fakt dlouho nepobavil - koukal sem na Jacksonovo Dead Alive (Braindead), fakt dobrej ulet, docela to bastim, zvlast tu finalni rezbu. presto se nemuzu ubranit pocitu, ze se mi libilo vic evil dead, to je proste fantazie, obzvlast dvojka.
437702
lidi, takhle brutalne sem se fakt dlouho nepobavil - koukal sem na Jacksonovo Dead Alive (Braindead), fakt dobrej ulet, docela to bastim, zvlast tu finalni rezbu. presto se nemuzu ubranit pocitu, ze se mi libilo vic evil dead, to je proste fantazie, obzvlast dvojka.
jeee
0 0
reagovat

Cival RE.:ex-Loco

Až příště ty voe...;-).
437701
Až příště ty voe...;-).
Cival RE.:ex-Loco
0 0
reagovat
hehe =)
437700
hehe =)
0 0
reagovat

ex-Loco

Ty voe, priste si dej rovnou KFC :-)
437699
Ty voe, priste si dej rovnou KFC :-)
ex-Loco
0 0
reagovat

UPOZORNĚNÍ

Od této chvíle má "Loco" nový nick...snad nemusím vysvětlovat jaký;-).
437698
Od této chvíle má "Loco" nový nick...snad nemusím vysvětlovat jaký;-).
UPOZORNĚNÍ
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se