Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127201 - 127220 Napsat příspěvek

eh

ja se nikdy nezmoh na vic, nez undergroundy 1, 2 a GTA VC a SA, pricemz SA sem ani nedohral. Nak me to nikdy nebralo, posledni doubou uz vubec. Hele lidi, nakej tipan na ML nadhodil vybornou stranku od Nera, kde sou trailery ve vysich kvalitach (dokonce i HD, zbytek aspon 1280*720). Muzete tu sehnat TR i do mobilu a PSPcek, vsechno (teda ja zatim stahoval ty nejvyssi) je v mp4, encode neni sice uplne uchvatnej a je to trochu neostry, ale furt super. Proto honem na link
">Nero.com!
439770
ja se nikdy nezmoh na vic, nez undergroundy 1, 2 a GTA VC a SA, pricemz SA sem ani nedohral. Nak me to nikdy nebralo, posledni doubou uz vubec. Hele lidi, nakej tipan na ML nadhodil vybornou stranku od Nera, kde sou trailery ve vysich kvalitach (dokonce i HD, zbytek aspon 1280*720). Muzete tu sehnat TR i do mobilu a PSPcek, vsechno (teda ja zatim stahoval ty nejvyssi) je v mp4, encode neni sice uplne uchvatnej a je to trochu neostry, ale furt super. Proto honem na Nero.com!
eh
0 0
reagovat

oli.g

V tomhle bychom si asi rozumeli. ;)

Snipsley: Most Wanted bude ubohej ripoff Burnoutu.
439769
V tomhle bychom si asi rozumeli. ;)
Snipsley: Most Wanted bude ubohej ripoff Burnoutu.
oli.g
0 0
reagovat

oli.G

Yeah :)... ale stejne se tesim na Most Wanted... konecne budu fizly :D:+
439768
Yeah :)... ale stejne se tesim na Most Wanted... konecne budu fizly *:D**:+*
oli.G
0 0
reagovat

Snipsley

Ano... ale ak ta to potesi, tak mam radsej NFS Underground 2, ako NFS Underground. :)
439767
Ano... ale ak ta to potesi, tak mam radsej NFS Underground 2, ako NFS Underground. :)
Snipsley
0 0
reagovat

oli.G

Ehm... dovoluju si tipnout, ze tobe se libila vic jednicka... :))
439766
Ehm... dovoluju si tipnout, ze tobe se libila vic jednicka... *:))*
oli.G
0 0
reagovat

Snipsley

Aj mojej spoluziacke sa pacila viac dvojka... ak si aspon tak pekny, ako ona, mozno odpustim aj tebe. ;)
439765
Aj mojej spoluziacke sa pacila viac dvojka... ak si aspon tak pekny, ako ona, mozno odpustim aj tebe. ;)
Snipsley
0 0
reagovat

The Fast and Furious 3

Trošku mě zarazilo, když jste napsali v článku o Rychle a Zběsile 3 - cituji:" Může to dopadnout skvěle (jako jednička) nebo hrozně (jako dvojka)."
Mě se dvojka líbila víc než původní díl, ale je to jen věc názoru, že. (Píšu to sem spíše z nudy - pozn. autora)
439764
Trošku mě zarazilo, když jste napsali v článku o Rychle a Zběsile 3 - cituji:" Může to dopadnout skvěle (jako jednička) nebo hrozně (jako dvojka)." Mě se dvojka líbila víc než původní díl, ale je to jen věc názoru, že. (Píšu to sem spíše z nudy - pozn. autora)
The Fast and Furious 3
0 0
reagovat

2nash:

omg, zalezte do děr haters a nezkoušejte na ostřílený filmáky flamewarz.
peace & enjoy 4 best movie web
439763
omg, zalezte do děr haters a nezkoušejte na ostřílený filmáky flamewarz. peace & enjoy 4 best movie web
2nash:
0 0
reagovat
Když už jde o chválu, tak ať se to netrousí mezi příspěvky... taky jsem přišel MovieZone na chuť a celkovou změnu hodnotím jedině pozitivně:+ Osobně to vidím cca jako spojení FilmPubu a TrailerZone... v podstatě to má i podobnou kombinaci jmen. Pokud jsem na TrailerZone skočil jen sem tam, MZ mám na denním pořádku ;)
439762
Když už jde o chválu, tak ať se to netrousí mezi příspěvky... taky jsem přišel MovieZone na chuť a celkovou změnu hodnotím jedině pozitivně*:+* Osobně to vidím cca jako spojení FilmPubu a TrailerZone... v podstatě to má i podobnou kombinaci jmen. Pokud jsem na TrailerZone skočil jen sem tam, MZ mám na denním pořádku *;)*
0 0
reagovat
nash: s tim nesouhlasim. trailery zůstaly nedotčeny a když je náhodou trailerové sucho, tak si člověk aspoň přečtě i něco z jiných oblastí filmu. je mi jasné, že tahle změna se nemůže líbit úplně všem, ale já a spousta dalších lidí si už teď moviezone oblíbila. přiznám se, pořád se chodím dívat na filmpub a občas jsou tam opravdu stále zajímavý články, ale tady se mi líbí prostě víc.
439761
nash: s tim nesouhlasim. trailery zůstaly nedotčeny a když je náhodou trailerové sucho, tak si člověk aspoň přečtě i něco z jiných oblastí filmu. je mi jasné, že tahle změna se nemůže líbit úplně všem, ale já a spousta dalších lidí si už teď moviezone oblíbila. přiznám se, pořád se chodím dívat na filmpub a občas jsou tam opravdu stále zajímavý články, ale tady se mi líbí prostě víc.
0 0
reagovat

web

Někdy všeho moc škodí... takže z přehledného supertrailerového webu se stala další přeplácaná tuctová všehochuť...:-
439760
Někdy všeho moc škodí... takže z přehledného supertrailerového webu se stala další přeplácaná tuctová všehochuť...*:-*
web
0 0
reagovat

kOCOUR

Škoda, že jen nutkání... :+
439759
Škoda, že jen nutkání... *:+*
kOCOUR
0 0
reagovat

sidda

No nic jsem neudělal... každopádně nemáš zač ;)
439758
No nic jsem neudělal... každopádně nemáš zač ;)
sidda
0 0
reagovat

Trailers

Uz zase jedou...parada...dekuji vsem zucastnenym...diky...
439757
Uz zase jedou...parada...dekuji vsem zucastnenym...diky...
Trailers
0 0
reagovat

Forrest

Ale je fakt, že Krtek a peněženka byla odpověd natolik originální, že jsem měl nutkání označit ji jako správnou ;)
439756
Ale je fakt, že Krtek a peněženka byla odpověd natolik originální, že jsem měl nutkání označit ji jako správnou ;)
Forrest
0 0
reagovat

imf

:D To je tim, ze stahujem vsechno, i kdyz predem vime, ze se na to nebude dat divat ;)
439755
*:D* To je tim, ze stahujem vsechno, i kdyz predem vime, ze se na to nebude dat divat *;)*
imf
0 0
reagovat

Kvíz

Já to neuhádl? :o
439754
Já to neuhádl? *:o*
Kvíz
0 0
reagovat

k0C0UR

taky se mi to u nejakyho ukazalo sakra, ale nevim u kteryho :(
439753
taky se mi to u nejakyho ukazalo sakra, ale nevim u kteryho *:(*
k0C0UR
0 0
reagovat

Sqdw

Diky. Evidentne se lekli trafficu, kdyz jsme jim tam poslali nase verne ctenare. ;)
439752
Diky. Evidentne se lekli trafficu, kdyz jsme jim tam poslali nase verne ctenare. ;)
Sqdw
0 0
reagovat

Anděl páně

Nevím, jestli vám funguje, ale mě link na trailer nejede, kazdopadne je na link
439751
Nevím, jestli vám funguje, ale mě link na trailer nejede, kazdopadne je na http://www.czech-tv.cz/specialy/andelpane/andel.mpg.
Anděl páně
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se