Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127181 - 127200 Napsat příspěvek
no a jaky mas pripojeni? ma to 170mega...ikdyz 720 asi min
439790
no a jaky mas pripojeni? ma to 170mega...ikdyz 720 asi min
0 0
reagovat

Trailery - adresy

Nevim jestli to tak jde vždy, ale kliknu třeba na 720p, otevře se QT7 tam Ctrl+I Source: link .NJakopíruju do Download Expresu: 24h 3min left :o
439789
Nevim jestli to tak jde vždy, ale kliknu třeba na 720p, otevře se QT7 tam Ctrl+I Source: http://http://movies.apple.com/movies/universal/king_kong/king_kong_h720p.mov .NJakopíruju do Download Expresu: 24h 3min left *:o*
Trailery - adresy
0 0
reagovat
zejo? uz sem na to taky prisel. jeden tipek mi poradil davat v QT7 movie info atd, jenze ja mam alt. tak sem taky blbnul v dwnld acc., az to vyslo. desna prdel! ale dik, uz sjizdim, sice to neni uuuuplne uuuuzasny, ale me uplne uzasny staci :D nadhera!
439788
zejo? uz sem na to taky prisel. jeden tipek mi poradil davat v QT7 movie info atd, jenze ja mam alt. tak sem taky blbnul v dwnld acc., az to vyslo. desna prdel! ale dik, uz sjizdim, sice to neni uuuuplne uuuuzasny, ale me uplne uzasny staci *:D* nadhera!
0 0
reagovat
Ve zdroji to normalne je, misto "m" se doplnuje "h" (miluju apple... tipnul jsem to od oka a proste to vyslo... nemaji holt moc invence ;)
439787
Ve zdroji to normalne je, misto "m" se doplnuje "h" (miluju apple... tipnul jsem to od oka a proste to vyslo... nemaji holt moc invence ;)
0 0
reagovat
lidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to me podrzte! huuuge update HD traileru na apple! Check HERE.....ted">link uz jenom jedna opruz question...eMZaci, prosim, prosim, moc prosim, jak jinak ne pres source najit ten hlevni soubor, resp. adresu na nej? pres dwnld accelerator to nestahnu a pres zdroj to proste nemuzu najit. is there any other way? pleease!
439786
lidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to me podrzte! huuuge update HD traileru na apple! Check HERE.....ted uz jenom jedna opruz question...eMZaci, prosim, prosim, moc prosim, jak jinak ne pres source najit ten hlevni soubor, resp. adresu na nej? pres dwnld accelerator to nestahnu a pres zdroj to proste nemuzu najit. is there any other way? pleease!
0 0
reagovat
jj, kraaasny 2Mb/s :))), ted si zamanu a mam to. pres vytaceny sem ale nevydrzel ani u low, coz sou uplne mini soubory...
439785
jj, kraaasny 2Mb/s :))), ted si zamanu a mam to. pres vytaceny sem ale nevydrzel ani u low, coz sou uplne mini soubory...
0 0
reagovat

Vytáčený připojení

Když sem se na Trailer Zone dostel poprve,měl sem taky vytaceny připojení.Asi sem fakt uchyl ale i tehdy sem nechaval internet bezet od 19 h(dřív by to bylo ještě víc expencive) a stahoval trailery zásadně v High kvalitě.Vetsinou se dalo stihnout 2 za vecer8)
439784
Když sem se na Trailer Zone dostel poprve,měl sem taky vytaceny připojení.Asi sem fakt uchyl ale i tehdy sem nechaval internet bezet od 19 h(dřív by to bylo ještě víc expencive) a stahoval trailery zásadně v High kvalitě.Vetsinou se dalo stihnout 2 za vecer*8)*
Vytáčený připojení
0 0
reagovat
pekny. ja kdyz to mam z dvd, tak to nechavam ve VOBech, mam jich zatim jen kolem padesati. Klipy teda nestahuju, no, ale stejne...tak takle, ja stahuju teprv od zacatku roku, kdy sem dostal pripojeni k netu, predtim sem mel vytaceny spojeni, takze...
439783
pekny. ja kdyz to mam z dvd, tak to nechavam ve VOBech, mam jich zatim jen kolem padesati. Klipy teda nestahuju, no, ale stejne...tak takle, ja stahuju teprv od zacatku roku, kdy sem dostal pripojeni k netu, predtim sem mel vytaceny spojeni, takze...
0 0
reagovat

trailery

No několik let uz stahuju co se dá. + par traileru z dvd predelanych do divx. Může se stát že je tam něco 2x ale velmi vyjímečně. tj. 1 giga. mám tam fakt všechno možny. Teasery,trailery,tv spoty,feattures,i par ukazek primo z filmu (klip). Ale jen část mám rozdělenou. Jinak bordel.
439782
No několik let uz stahuju co se dá. + par traileru z dvd predelanych do divx. Může se stát že je tam něco 2x ale velmi vyjímečně. tj. 1 giga. mám tam fakt všechno možny. Teasery,trailery,tv spoty,feattures,i par ukazek primo z filmu (klip). Ale jen část mám rozdělenou. Jinak bordel.
trailery
0 0
reagovat
a jejej, tak sem to schytal...ne, ze by ten banner byl primo osklivej, me de spis o to, ze kdyz ho vidim, tak mi to pride spis jak reklama na blesk, super, nebo nakou takovou blbost. a tim mi to pride ubohy. kdybych hledal neco s filmovou tematikou, tak tohle by bylo posledni, kde bych skoncil....ale nechme toho. kdyz uz ste u tech her, rikal sem, ze zadny nehraju? :DRavenhorn: urpimne nechapu, kde to beres, ja mam dohromady traileru a tv spotu cca 23giga a hotovo. plus nakejch dalsich 6g dokumentu a amateru, ale 50g? eh?! to sem hodne pozadu...
439781
a jejej, tak sem to schytal...ne, ze by ten banner byl primo osklivej, me de spis o to, ze kdyz ho vidim, tak mi to pride spis jak reklama na blesk, super, nebo nakou takovou blbost. a tim mi to pride ubohy. kdybych hledal neco s filmovou tematikou, tak tohle by bylo posledni, kde bych skoncil....ale nechme toho. kdyz uz ste u tech her, rikal sem, ze zadny nehraju? *:D*Ravenhorn: urpimne nechapu, kde to beres, ja mam dohromady traileru a tv spotu cca 23giga a hotovo. plus nakejch dalsich 6g dokumentu a amateru, ale 50g? eh?! to sem hodne pozadu...
0 0
reagovat
A je to tu... trailery. ;))


scroochy: Mne teda ide, ale (spolu s Far Cry a Half-Life 2) to odkladam na den, ked si domov doveziem 5.1. Zatial mam aj tak dost prace s prvym Maxom Payneom. :)
439780
A je to tu... trailery. ;))

scroochy: Mne teda ide, ale (spolu s Far Cry a Half-Life 2) to odkladam na den, ked si domov doveziem 5.1. Zatial mam aj tak dost prace s prvym Maxom Payneom. :)
0 0
reagovat

moje trailery

Sem dělal revizy svých traileru a ted mam na disku asi 50 GB. (trailery,teasery,tv spoty atd.) Kdo má víc jak já?:D
439779
Sem dělal revizy svých traileru a ted mam na disku asi 50 GB. (trailery,teasery,tv spoty atd.) Kdo má víc jak já?*:D*
moje trailery
0 0
reagovat
Battlefielda bych si zahral taky, kdyby mi sel :(
439778
Battlefielda bych si zahral taky, kdyby mi sel *:(*
0 0
reagovat

scroochy

Tak si to uzime, kym nepride nejaky n00b a nezacne otravovat s trailermi. :)
439777
Tak si to uzime, kym nepride nejaky n00b a nezacne otravovat s trailermi. :)
scroochy
0 0
reagovat

scroochy

Dokud jsou to hry, ktery sam hraju, tak to toleruju. Ale ted mas peska, pac ja radsi Battlefield 2 a AA. Takze CoD z kola ven. ;)
439776
Dokud jsou to hry, ktery sam hraju, tak to toleruju. Ale ted mas peska, pac ja radsi Battlefield 2 a AA. Takze CoD z kola ven. ;)
scroochy
0 0
reagovat

hry

se divim ze imf nezarazil tu rozvijejici se diskuzi o pocitacovejch hrach btw: CoD rulezz
439775
se divim ze imf nezarazil tu rozvijejici se diskuzi o pocitacovejch hrach btw: CoD rulezz
hry
0 0
reagovat

st39.6

Mne sa ten banner nahodou dost paci. ;)
439774
Mne sa ten banner nahodou dost paci. ;)
st39.6
0 0
reagovat
Nahodou banner je super, sa mi na nom lubi ze pripomina trailer8):+
439773
Nahodou banner je super, sa mi na nom lubi ze pripomina trailer*8)**:+*
0 0
reagovat

st39.6

To mas blby no, nam ubohej neprijde, na takhle maly plose nejde o efekt, ale o informovani lidi, kteri o nasem webu nic nevedi. Tvuj nazor ti ale neberem. ;)
439772
To mas blby no, nam ubohej neprijde, na takhle maly plose nejde o efekt, ale o informovani lidi, kteri o nasem webu nic nevedi. Tvuj nazor ti ale neberem. ;)
st39.6
0 0
reagovat
ad: eMZaci, nic ve zlym, ale co ten banner? neni nakej trochu mimo? ja ho tudle videl na filmopolis a vubec sem nemel tusenmi vocogo. je takovej...ja vim, sem drzej, mel bych drzet... no proste sorry, ale me pride takovej...ubohej...fakt nic ve zlym hosi, vite za vas mam rad ;) ale ten banner :- chjo, nerad to rikam...
439771
ad: eMZaci, nic ve zlym, ale co ten banner? neni nakej trochu mimo? ja ho tudle videl na filmopolis a vubec sem nemel tusenmi vocogo. je takovej...ja vim, sem drzej, mel bych drzet... no proste sorry, ale me pride takovej...ubohej...fakt nic ve zlym hosi, vite za vas mam rad *;)* ale ten banner *:-* chjo, nerad to rikam...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se