Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127181 - 127200 Napsat příspěvek

Spooner

Ten trailer tu je od rána, podívej se do pravého sloupce. Do profilu přibyde, až bude stáhnutelný.
Herald: Něco s tím udělám, slibuju.
437758
Ten trailer tu je od rána, podívej se do pravého sloupce. Do profilu přibyde, až bude stáhnutelný.
Herald: Něco s tím udělám, slibuju.
Spooner
0 0
reagovat
Nazdar lidi.Hele nechci nějak rejpat,ale nějak vám tady chybí novej trailer na Batman Begins.Nevim jak dlouho už je na netu,ale já na něj narazil na MTV stránkách.Tak si pospěšte,ať nejste pozadu :-)
437757
Nazdar lidi.Hele nechci nějak rejpat,ale nějak vám tady chybí novej trailer na Batman Begins.Nevim jak dlouho už je na netu,ale já na něj narazil na MTV stránkách.Tak si pospěšte,ať nejste pozadu :-)
0 0
reagovat

index

čau lidi! navrhoval bych malou změnu: rozdělení indexu podle anglických názvů a českých názvů. teď se v tom trochu špatně hledá a kyž je text na celou řádku, přijde mi to lehce nepřehledné. čus
437756
čau lidi! navrhoval bych malou změnu: rozdělení indexu podle anglických názvů a českých názvů. teď se v tom trochu špatně hledá a kyž je text na celou řádku, přijde mi to lehce nepřehledné. čus
index
0 0
reagovat
Moje řeč ;)
437755
Moje řeč ;)
0 0
reagovat

oli.G

To budes mit tezky, my se nepozname ani sami od sebe. ;)
437754
To budes mit tezky, my se nepozname ani sami od sebe. ;)
oli.G
0 0
reagovat

filip.s

k0C0UR a imf používajú ";)" a Cival používa ":-)"
ale zatiaľ sa mi nepodarilo prísť na spôsob, ako odlíšiť imf-a od k0C0UR-a, keď ti niečo napadne, určite sa ozvi.. :)
437753
k0C0UR a imf používajú ";)" a Cival používa ":-)"
ale zatiaľ sa mi nepodarilo prísť na spôsob, ako odlíšiť imf-a od k0C0UR-a, keď ti niečo napadne, určite sa ozvi.. :)
filip.s
0 0
reagovat

imf

uz sa to tu sice raz preberalo, ale mohli by ste sa pod recenzie trailerov podpisovat, aby sme vedeli kto moze byt nas oblubenec ;)
437752
uz sa to tu sice raz preberalo, ale mohli by ste sa pod recenzie trailerov podpisovat, aby sme vedeli kto moze byt nas oblubenec ;)
imf
0 0
reagovat

TZ

no, kdbyste ty videa hostovali...me se to taky nechce porad hledat :-)
437751
no, kdbyste ty videa hostovali...me se to taky nechce porad hledat :-)
TZ
0 0
reagovat

kfk

My nejsme roboti, takze se obcas ve svych nazorech lisime a nekteri ctenari maji urcite sve "oblibence", takze u opravdu velkych hitovek pravdepodobne budou nazory vsech tri.


Hudebni videa s filmovou tematikou jsou hodne ridkym jevem, navic MALOKDY dostupnym online, takze delat jim samostatnou rubriku skutecne nema smysl.
437750
My nejsme roboti, takze se obcas ve svych nazorech lisime a nekteri ctenari maji urcite sve "oblibence", takze u opravdu velkych hitovek pravdepodobne budou nazory vsech tri.

Hudebni videa s filmovou tematikou jsou hodne ridkym jevem, navic MALOKDY dostupnym online, takze delat jim samostatnou rubriku skutecne nema smysl.
kfk
0 0
reagovat

TZ

Upgrady moc fajn...možná ale stačí jen jeden názor v podobě minirecenze k filmu "XY".Nechcete v budoucnu zařadit samostatnou rubriku s hudebními videi?
437749
Upgrady moc fajn...možná ale stačí jen jeden názor v podobě minirecenze k filmu "XY".Nechcete v budoucnu zařadit samostatnou rubriku s hudebními videi?
TZ
0 0
reagovat
Neutekl, js jsem jen na obou mistech:-)
437748
Neutekl, js jsem jen na obou mistech:-)
0 0
reagovat
A co si myslíš ty o tom? Když si utekl z chatu =)
437747
A co si myslíš ty o tom? Když si utekl z chatu =)
0 0
reagovat

Vincent

Evidentne si to moc lidi nemysli :-)
437746
Evidentne si to moc lidi nemysli :-)
Vincent
0 0
reagovat
Ja to vlastně vůbec nepotřebuju, protože jsem jí asi před půl hodinkou dokoukal, ale zajímalo mě to. Protože to je IMO stejně koukatelný jako Daredevil, takže to celkem nechápu..
437745
Ja to vlastně vůbec nepotřebuju, protože jsem jí asi před půl hodinkou dokoukal, ale zajímalo mě to. Protože to je IMO stejně koukatelný jako Daredevil, takže to celkem nechápu..
0 0
reagovat

Vincent

Co bych mel jeste vedet? Z distribucniho vyhledu zmizela, za pouziti selskeho rozumu a kalkulacky je jasne, ze vyjde nekdy cerven-srpen. Co vic potrebujes?
437744
Co bych mel jeste vedet? Z distribucniho vyhledu zmizela, za pouziti selskeho rozumu a kalkulacky je jasne, ze vyjde nekdy cerven-srpen. Co vic potrebujes?
Vincent
0 0
reagovat
A víc akože nevíš nebo co?
437743
A víc akože nevíš nebo co?
0 0
reagovat

Vincent

Zatim nic nenasvedcuje tomu, ze by se do kin dostala.
437742
Zatim nic nenasvedcuje tomu, ze by se do kin dostala.
Vincent
0 0
reagovat
Ptám se vás zasvěcených do tajů a mýtů naší kinematografie, bude u nás Elektra někdy v kině nebo kdy se dočkáme rovnou dvd vydání?
437741
Ptám se vás zasvěcených do tajů a mýtů naší kinematografie, bude u nás Elektra někdy v kině nebo kdy se dočkáme rovnou dvd vydání?
0 0
reagovat

Recenze

Ty recenze jsou super. Začínám se těšit na Království nebeské a Saharu.
437740
Ty recenze jsou super. Začínám se těšit na Království nebeské a Saharu.
Recenze
0 0
reagovat

nice

thx
437739
thx
nice
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se