Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127161 - 127180 Napsat příspěvek

cival

No podle mě se to v létě asi moc nechytne(i když ono by se to možná nechytlo vůbec).Já bych to dal na začátek roku,protože to moc hitů v kinech nebylo. V létě to je moc velké riziko
437777
No podle mě se to v létě asi moc nechytne(i když ono by se to možná nechytlo vůbec).Já bych to dal na začátek roku,protože to moc hitů v kinech nebylo. V létě to je moc velké riziko
cival
0 0
reagovat

Marty

Nic proti, ale zda se mi to, nebo mas porad nejaky problemy? :-)
437776
Nic proti, ale zda se mi to, nebo mas porad nejaky problemy? :-)
Marty
0 0
reagovat

spooner

Souhlasim s tebou, ja se nad tim taky podivoval. Ale myslim, ze puvodne tomu producenti moc neverili a ze se to celkem ujalo ve svete, byt casto na videu, a tak to (i s ohledem na pomerne solidni trzby Exorcisty) placli do letni sezony, kde se muze stat cokoliv.
437775
Souhlasim s tebou, ja se nad tim taky podivoval. Ale myslim, ze puvodne tomu producenti moc neverili a ze se to celkem ujalo ve svete, byt casto na videu, a tak to (i s ohledem na pomerne solidni trzby Exorcisty) placli do letni sezony, kde se muze stat cokoliv.
spooner
0 0
reagovat

Mindhunters

Hele mám takovej dotaz.Jaktože jde v Americe thriller Mindhunters(u nás Lovec myšlenek) do kin až toto léto,když u nás je už na videu a já už to mám skoro rok stáhlí z netu?Přijde mi to docela zajímavý že byl u nás dřív než v Americe
437774
Hele mám takovej dotaz.Jaktože jde v Americe thriller Mindhunters(u nás Lovec myšlenek) do kin až toto léto,když u nás je už na videu a já už to mám skoro rok stáhlí z netu?Přijde mi to docela zajímavý že byl u nás dřív než v Americe
Mindhunters
0 0
reagovat

island

Nezdá se vám že byl ten kvíz s odpovědí moc tmavy? V ukazce to bylo krasne svetle.
437773
Nezdá se vám že byl ten kvíz s odpovědí moc tmavy? V ukazce to bylo krasne svetle.
island
0 0
reagovat

HGG klip

taxe mi to povedlo stahnout (delfini), desna prca.nechci bejt rejpal, ale ten nabeh bubnu po thanx for all the fish napisu mi desne pripomina Trainspotting, respektive byl bych se vsadil, ze je to to samy (uvodni scena trspttng, jak ewan zdrha pred bengama)
437772
taxe mi to povedlo stahnout (delfini), desna prca.nechci bejt rejpal, ale ten nabeh bubnu po thanx for all the fish napisu mi desne pripomina Trainspotting, respektive byl bych se vsadil, ze je to to samy (uvodni scena trspttng, jak ewan zdrha pred bengama)
HGG klip
0 0
reagovat

kviz

no teda, trailer na the island sem videl stokrat a stejne sem to nepoznal...hm :(
437771
no teda, trailer na the island sem videl stokrat a stejne sem to nepoznal...hm :(
kviz
0 0
reagovat

jo,

novej Batman rules....akorat se nemuzu ubranit pocitu, ze reziser ma uchylku na to auto...proste je ho tam nak moc
437770
novej Batman rules....akorat se nemuzu ubranit pocitu, ze reziser ma uchylku na to auto...proste je ho tam nak moc
jo,
0 0
reagovat
Novej Batman owns, co říkáte? =)
437769
Novej Batman owns, co říkáte? =)
0 0
reagovat

kfk

Nebude... vyjde DVDcko.
437768
Nebude... vyjde DVDcko.
kfk
0 0
reagovat

TZ

Nevíte, jestli bude Nová Police Story uvedena v našich kinech?
437767
Nevíte, jestli bude Nová Police Story uvedena v našich kinech?
TZ
0 0
reagovat

lol

sorry ne tamtem ale kOCOUR ... ono to je nejak zabrzdeny cely =)
437766
sorry ne tamtem ale kOCOUR ... ono to je nejak zabrzdeny cely =)
lol
0 0
reagovat
...
437765
...
0 0
reagovat

firefox

hi, velmi dobry stranky! ale maj jednu chybku ve firefoxu nejsou nejak nejlip zobrazeny...
treba hned ted, ten prispevek od Scrytchera jde na celou obrazovku a po konec tech tabulek napravo
po nas banner a az teprv pak jsou dalsi prispevky ... :( jinak preju gl ! fandim...
437764
hi, velmi dobry stranky! ale maj jednu chybku ve firefoxu nejsou nejak nejlip zobrazeny... treba hned ted, ten prispevek od Scrytchera jde na celou obrazovku a po konec tech tabulek napravo po nas banner a az teprv pak jsou dalsi prispevky ... :( jinak preju gl ! fandim...
firefox
0 0
reagovat
No a mně... taky ;)
437763
No a mně... taky ;)
0 0
reagovat
Mne taky :-)
437762
Mne taky :-)
0 0
reagovat

Sqdw

Nevim co presne ti chybi, ale me se ty ukazky zdaji v poradku
437761
Nevim co presne ti chybi, ale me se ty ukazky zdaji v poradku
Sqdw
0 0
reagovat

bttf 1,3

Tak jsem si potahal trailery na bttf a nejak se mi zda, ze ty na prvni a treti dil jsou nekompletni - chybi konec. Je mozny, ze je to wosklivejma wokynkama, ale ted jsem si stahnul znovu ten na jednicku a prijde mi, ze to je skutecne chyba v nem...
437760
Tak jsem si potahal trailery na bttf a nejak se mi zda, ze ty na prvni a treti dil jsou nekompletni - chybi konec. Je mozny, ze je to wosklivejma wokynkama, ale ted jsem si stahnul znovu ten na jednicku a prijde mi, ze to je skutecne chyba v nem...
bttf 1,3
0 0
reagovat

k0C0UR

Aha tak toho jsem si nevšiml :-)
437759
Aha tak toho jsem si nevšiml :-)
k0C0UR
0 0
reagovat

Spooner

Ten trailer tu je od rána, podívej se do pravého sloupce. Do profilu přibyde, až bude stáhnutelný.
Herald: Něco s tím udělám, slibuju.
437758
Ten trailer tu je od rána, podívej se do pravého sloupce. Do profilu přibyde, až bude stáhnutelný.
Herald: Něco s tím udělám, slibuju.
Spooner
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se