Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127161 - 127180 Napsat příspěvek

M@rty

Běz se hádat někde jinde můj bratránek dělá titulky a má dobré a už je má asi 3-4 týdnů. Takže sry dmnt. :-)) a neopruzuj.
439810
Běz se hádat někde jinde můj bratránek dělá titulky a má dobré a už je má asi 3-4 týdnů. Takže sry dmnt. :-)) a neopruzuj.
M@rty
0 0
reagovat

MYSTIC

Ne, mel jsi shity, dobre vysly teprve vcera vecer kolem 20:00.
439809
Ne, mel jsi shity, dobre vysly teprve vcera vecer kolem 20:00.
MYSTIC
0 0
reagovat

Re: Factotum

Podle tohoto">link zdroje jsem zjistila jen, ze jsou to "non-source songs and have lyrics by Bukowski himself". To jsem ti moc nepomohla, co? :) Kdyz neco zjistis, taky by me to zajimalo.
439808
Podle tohoto zdroje jsem zjistila jen, ze jsou to "non-source songs and have lyrics by Bukowski himself". To jsem ti moc nepomohla, co? *:)* Kdyz neco zjistis, taky by me to zajimalo.
Re: Factotum
0 0
reagovat

M@rty

Měl jsem normal titulky, které nebyly opožděné a nebyly tam chyby nic takže asi nic, ale snažil ses. :-))
439807
Měl jsem normal titulky, které nebyly opožděné a nebyly tam chyby nic takže asi nic, ale snažil ses. :-))
M@rty
0 0
reagovat

kviz

Chybi odpoved k predchozimu kvizu?).
439806
Chybi odpoved k predchozimu kvizu*?)*.
kviz
0 0
reagovat

MYSTIC

Musim te pochvalit, ze jsi se na ten film vydrzel divat se shitovymi titulky:+. prejetymi pres PC translator.
439805
Musim te pochvalit, ze jsi se na ten film vydrzel divat se shitovymi titulky*:+*. prejetymi pres PC translator.
MYSTIC
0 0
reagovat

Apple Downloads

hele, des SEM,">link kliknes dejme tomu na film ICE">link AGE, kerej je stahnutelnej jako dalsich dvacet jinejch i v HD. Na ty strance pak das "Zobrazit zdrojovy kod", neboli "ViewSource!". Ve zdrojaku si najdes link, koncici .mov (pred nim ale musi bejt HREF, myslim/teda jako pred celym tim linkem/). Ten zkopirujes a vypada v nasem pripade takle: link .... Ty ten link upravis tak, ze pred cislo 1080 akorat napises h....und das ist alles...alles gutte? Pak to jednoduse hodis do DWNLD acceleratoru,...
439804
hele, des SEM, kliknes dejme tomu na film ICE AGE, kerej je stahnutelnej jako dalsich dvacet jinejch i v HD. Na ty strance pak das "Zobrazit zdrojovy kod", neboli "ViewSource!". Ve zdrojaku si najdes link, koncici .mov (pred nim ale musi bejt HREF, myslim/teda jako pred celym tim linkem/). Ten zkopirujes a vypada v nasem pripade takle: http://movies.apple.com/movies/fox/ice_age_2/ice_age_2-tsr_1080p.mov .... Ty ten link upravis tak, ze pred cislo 1080 akorat napises h....und das ist alles...alles gutte? Pak to jednoduse hodis do DWNLD acceleratoru,...
Apple Downloads
0 0
reagovat

to měnění

A kde se to m změní na h nebo jak to je. Sem nepochopil.
439803
A kde se to m změní na h nebo jak to je. Sem nepochopil.
to měnění
0 0
reagovat

Sinner

Na family Stone kalime, na Yours mozna taky, je fajn, ze Big White po trech dnech konecne jede :-)
439802
Na family Stone kalime, na Yours mozna taky, je fajn, ze Big White po trech dnech konecne jede :-)
Sinner
0 0
reagovat
2sinner hele, osobo nemuzes to davat do jednoho prispevku? :))
2Yuri zkus se zeptat TADY,">link nebo si to najdi TADY">link
439801
2sinner hele, osobo nemuzes to davat do jednoho prispevku? :)) 2Yuri zkus se zeptat TADY, nebo si to najdi TADY
0 0
reagovat

The Family Stone

International trailer 2 - stáhnutelná verze na stránce tady">link
439800
International trailer 2 - stáhnutelná verze na stránce tady
The Family Stone
0 0
reagovat

Yours, Mine and Ours (Dennis Quaid/Rene Russo)

Full trailer tady">link
439799
Full trailer tady
Yours, Mine and Ours (Dennis Quaid/Rene Russo)
0 0
reagovat

Factotum a...

?)Hele please lidi nevíte od koho je ta skvělá píseň u traileru na Factotum a taky ten chytlavý song na traileru The Weather Man ??:D:D
439798
*?)*Hele please lidi nevíte od koho je ta skvělá píseň u traileru na Factotum a taky ten chytlavý song na traileru The Weather Man ??*:D**:D*
Factotum a...
0 0
reagovat

Domino

Stáhnutelná verze TV Spotu tady">link
439797
Stáhnutelná verze TV Spotu tady
Domino
0 0
reagovat

THE BIG WHITE

Starring: Robin Williams, Woody Harrelson, Holly Hunter, Giovanni Ribisi, Alison Lohman - trailer tady">link
439796
Starring: Robin Williams, Woody Harrelson, Holly Hunter, Giovanni Ribisi, Alison Lohman - trailer tady
THE BIG WHITE
0 0
reagovat

Factotum a...

Hele, mám dotaz nevíte někdo od koho je ta baladická píseň u traileru na Factotum? Moooc se mi to líbí...:D Jo a ještě ten song u traileru The Weather Man...je super- to lalala....:D;) však víte ne? Tak co neznáte někdo tyhle interprety jménem...?)Please!
439795
Hele, mám dotaz nevíte někdo od koho je ta baladická píseň u traileru na Factotum? Moooc se mi to líbí...*:D* Jo a ještě ten song u traileru The Weather Man...je super- to lalala....*:D**;)* však víte ne? Tak co neznáte někdo tyhle interprety jménem...*?)*Please!
Factotum a...
0 0
reagovat
aaargh, sem checknul ty hd trailery ted uz vsechny. to je napytel. nema to zadnou barevnou hloubku, cerna neni nikde cerna, semtam prepadne dokonce do nechutne sedivy. a takova je vetsina encodingu...skoda...ale porad hd :);....a navic se mi stava, co se mi uz dlouho nestalo s novym QT alt, a to sice, ze se mi to dokonce misty kouse. chjo chjo...ale stejne se Apple vytah, to se musi nechat.
439794
aaargh, sem checknul ty hd trailery ted uz vsechny. to je napytel. nema to zadnou barevnou hloubku, cerna neni nikde cerna, semtam prepadne dokonce do nechutne sedivy. a takova je vetsina encodingu...skoda...ale porad hd :);....a navic se mi stava, co se mi uz dlouho nestalo s novym QT alt, a to sice, ze se mi to dokonce misty kouse. chjo chjo...ale stejne se Apple vytah, to se musi nechat.
0 0
reagovat

MYSTIC

V čem konkrétně nesouhlasíš? Rád se o tom s tebou pobavím, protože nikdo jiný to udělat nechce ;). Ale prosím přímo pod recenzi nebo do vzkazníku. Díky.
439793
V čem konkrétně nesouhlasíš? Rád se o tom s tebou pobavím, protože nikdo jiný to udělat nechce ;). Ale prosím přímo pod recenzi nebo do vzkazníku. Díky.
MYSTIC
0 0
reagovat

Země Mrtvých

Mno už jsem to teda shlédl a jsem spokojen! Mě se to líbilo a to dost a s recenzi nesouhlasím, ale no co 100 lidí 100 názoru. Takže nemám nic proti k0C0URovi. :-))
439792
Mno už jsem to teda shlédl a jsem spokojen! Mě se to líbilo a to dost a s recenzi nesouhlasím, ale no co 100 lidí 100 názoru. Takže nemám nic proti k0C0URovi. :-))
Země Mrtvých
0 0
reagovat
Už to kleslo na 6hod:), na začátku to dost vypadávalo, mám GPRS, má to 112mega, rychlost kolem 5,2 kB/s.:-
439791
Už to kleslo na 6hod*:)*, na začátku to dost vypadávalo, mám GPRS, má to 112mega, rychlost kolem 5,2 kB/s.*:-*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se