Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127141 - 127160 Napsat příspěvek

boze

co se to deje se statistikama? kocour neni prvni? hmmmm.....a kdo mi to sakra sebral moje oblibeny devaty misto?!!!
439830
co se to deje se statistikama? kocour neni prvni? hmmmm.....a kdo mi to sakra sebral moje oblibeny devaty misto?!!!
boze
0 0
reagovat

Shaman05

Jinymi slovy... kdo jiny z novych uzivatelu by hodnotil podle abecedy i trailery, ktery uz tu davno nejsou, ze??) Mas podminku (a to jen proto, ze mam dobrou naladu), tak si to nepokaz.8)
439829
Jinymi slovy... kdo jiny z novych uzivatelu by hodnotil podle abecedy i trailery, ktery uz tu davno nejsou, ze?*?)* Mas podminku (a to jen proto, ze mam dobrou naladu), tak si to nepokaz.*8)*
Shaman05
0 0
reagovat

Forrest

Jo fakt...a kdo to je?
439828
Jo fakt...a kdo to je?
Forrest
0 0
reagovat
J N Howard mi prijde asi dvacetkrat zajimavejsi nez Howard S (viz LOTRovske reminiscence v Dejinach nasili), takze jen dobre. 8)
439827
J N Howard mi prijde asi dvacetkrat zajimavejsi nez Howard S (viz LOTRovske reminiscence v Dejinach nasili), takze jen dobre. *8)*
0 0
reagovat

King Kong Score 2

J.N. Howarda mám osobně mnohem raději než Shorea, vždyť jediné jeho opravdu uznávané soundtracky jsou k Pánovi Prstenů. Howard zatím zkouší všechno možné, jeho poslední známější dílko Batman Begins spolu s H. Zimmerem bylo vynikající a navíc již zmiňované filmy M. Night Shyamalana - jednoduše řečeno perfektní. Tak co chtít od hudby ke Kongovi víc?
439826
J.N. Howarda mám osobně mnohem raději než Shorea, vždyť jediné jeho opravdu uznávané soundtracky jsou k Pánovi Prstenů. Howard zatím zkouší všechno možné, jeho poslední známější dílko Batman Begins spolu s H. Zimmerem bylo vynikající a navíc již zmiňované filmy M. Night Shyamalana - jednoduše řečeno perfektní. Tak co chtít od hudby ke Kongovi víc?
King Kong Score 2
0 0
reagovat

King Kong Score

Co jsem slyšel, tak důvod je neshoda s režisérovou vizí hudby ve filmu. Proto aby oba (režisér x skaladatel) zbytečně neplýtvali časem při řešení sporů, přátelsky se dohodli na ukončení spolupráce na Kongovi. Jinak J. N. Howarda si cením (zváště za hudbu k filmum M. Night Shyamalana), takže doufám, že to bude dobrá volba :+
439825
Co jsem slyšel, tak důvod je neshoda s režisérovou vizí hudby ve filmu. Proto aby oba (režisér x skaladatel) zbytečně neplýtvali časem při řešení sporů, přátelsky se dohodli na ukončení spolupráce na Kongovi. Jinak J. N. Howarda si cením (zváště za hudbu k filmum M. Night Shyamalana), takže doufám, že to bude dobrá volba *:+*
King Kong Score
0 0
reagovat

Kambek :)

Hádejte kdo se nám vrátil... pořád to rejpe a dělá to problémy. Comeback of blond ?)
439824
Hádejte kdo se nám vrátil... pořád to rejpe a dělá to problémy. Comeback of blond *?)*
Kambek :)
0 0
reagovat

EDDIE

No nevim, J.N. Howard je skvělej, ale přece jenom... Důvodem je prý Shoreova práce na soundtracku ke Společenstvu - na ten už se těším.
439823
No nevim, J.N. Howard je skvělej, ale přece jenom... Důvodem je prý Shoreova práce na soundtracku ke Společenstvu - na ten už se těším.
EDDIE
0 0
reagovat

dr.Orlok:

Zkus oficiální web kapely www.dadafon.com, jsou tam nějaké ukázky.;)
439822
Zkus oficiální web kapely www.dadafon.com, jsou tam nějaké ukázky.*;)*
dr.Orlok:
0 0
reagovat

scroochy

Humor? ;)
439821
Humor? ;)
scroochy
0 0
reagovat
k cemu treba delal hudbu Shore? tedka nak nevim :)
439820
k cemu treba delal hudbu Shore? tedka nak nevim :)
0 0
reagovat

Forrest

Jo taky jsem slyšel. Myslím že to byl hodně dobrý tah.
439819
Jo taky jsem slyšel. Myslím že to byl hodně dobrý tah.
Forrest
0 0
reagovat

King Kong

Howard Shore byl nahrazen Jamesem Newtonem Howardem při práci na hudbě ke King Kongovi. :o
439818
Howard Shore byl nahrazen Jamesem Newtonem Howardem při práci na hudbě ke King Kongovi. *:o*
King Kong
0 0
reagovat
tak na allmusic.com jsem hledal ty dadafon a písničku z traileru na factotum a nenašel jsem to...
439817
tak na allmusic.com jsem hledal ty dadafon a písničku z traileru na factotum a nenašel jsem to...
0 0
reagovat

Napola

Nevíte někdo, kde by se dal sehnat trailer na německý film Napola? Film sem viděl, tak by mě zajímalo, jak vypadá trailer.
439816
Nevíte někdo, kde by se dal sehnat trailer na německý film Napola? Film sem viděl, tak by mě zajímalo, jak vypadá trailer.
Napola
0 0
reagovat

UPDATE

Na četná přání rozšířena sekce RSS. Enjoy.
439815
Na četná přání rozšířena sekce RSS. Enjoy.
UPDATE
0 0
reagovat

MovieZone vládne

MovieZone vládne
439814
MovieZone vládne
MovieZone vládne
0 0
reagovat

Factotum

Dikas všem, tak už to mám... Ve traileru Factotum je píseň Slow day od norské skupiny DADAFON z posledního alba LOST LOVE CHORDS. No a u The Weather Man to je Iggy Pop album Lust for life a píseň The Passenger. :D:D V pohodě muzika ne?
439813
Dikas všem, tak už to mám... Ve traileru Factotum je píseň Slow day od norské skupiny DADAFON z posledního alba LOST LOVE CHORDS. No a u The Weather Man to je Iggy Pop album Lust for life a píseň The Passenger. *:D**:D* V pohodě muzika ne?
Factotum
0 0
reagovat

M@rty, MYSTIC

Chlapci, jděte s tím, s prominutím, do háje. Myslím, že to tady nikoho absolutně nezajímá. Vyřvěte se ve vzkazníku, jakékoliv pokračování debaty v tomhle fóru bude promazáno.
439812
Chlapci, jděte s tím, s prominutím, do háje. Myslím, že to tady nikoho absolutně nezajímá. Vyřvěte se ve vzkazníku, jakékoliv pokračování debaty v tomhle fóru bude promazáno.
M@rty, MYSTIC
0 0
reagovat
To je brutální diskuze...a vo co tu vůbec de?
439811
To je brutální diskuze...a vo co tu vůbec de?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se