Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127121 - 127140 Napsat příspěvek

Six feet under

Jj, video k šestý sezóně je dokonalý! Až na ČT2 zopakujou druhou a třetí, snad navážou i čtvrtou... :)
439850
Jj, video k šestý sezóně je dokonalý! Až na ČT2 zopakujou druhou a třetí, snad navážou i čtvrtou... *:)*
Six feet under
0 0
reagovat

SK8

Zajímá se někdo z návštěvníku, nebo nedej bože s tří hlav MZ o skateboarding??? Teď jsem od jednoho kámoše půjčené DVDčko Rodnyho Mullena a trochu jsem s něho nedal a jinak musím se pochlubit že už dávám z 90% darkslide jestli někdo víte co je tenhle trik tak určitě chápete proč jsem to tu musel napsat :) a jinak už to tu s takovýma vzkazama nebudu tapetovat. :-)) SRY and SK8 4 EV3R.
439849
Zajímá se někdo z návštěvníku, nebo nedej bože s tří hlav MZ o skateboarding??? Teď jsem od jednoho kámoše půjčené DVDčko Rodnyho Mullena a trochu jsem s něho nedal a jinak musím se pochlubit že už dávám z 90% darkslide jestli někdo víte co je tenhle trik tak určitě chápete proč jsem to tu musel napsat *:)* a jinak už to tu s takovýma vzkazama nebudu tapetovat. :-)) SRY and SK8 4 EV3R.
SK8
0 0
reagovat

Videl jsem

Mno teď jsem skoukl The Great Raid a vcelku vpoho :-)) Bude recenze v brzké době??? THX
439848
Mno teď jsem skoukl The Great Raid a vcelku vpoho :-)) Bude recenze v brzké době??? THX
Videl jsem
0 0
reagovat

Koty

:D
439847
*:D*
Koty
0 0
reagovat

Koty

no nazdar...
439846
no nazdar...
Koty
0 0
reagovat

Odpočívej v pokoji

Seriál Six Feet Under má opravdu skvěle udělané upoutávky na nové série. Tohle je promo na 3. sérii. Je to bez dialogů, pouze dokonalé propojení nápadu a hudby. I když nejste fanoušci seriálu, určitě se na to podívejte. Vřele doporučuji! (v případě zájmu mám promo i na 4. a 5. řadu). Stahujte TADY">link
439845
Seriál Six Feet Under má opravdu skvěle udělané upoutávky na nové série. Tohle je promo na 3. sérii. Je to bez dialogů, pouze dokonalé propojení nápadu a hudby. I když nejste fanoušci seriálu, určitě se na to podívejte. Vřele doporučuji! (v případě zájmu mám promo i na 4. a 5. řadu). Stahujte TADY
Odpočívej v pokoji
0 0
reagovat
nazdárek
439844
nazdárek
0 0
reagovat
ja sem taky jen tipoval,ostatne, sehnat se da vsechno (;)), jenom to umet ?) cimz samozrejme nechci nijak zpochybnovat eMZacky oldies :)
439843
ja sem taky jen tipoval,ostatne, sehnat se da vsechno (*;)*), jenom to umet *?)* cimz samozrejme nechci nijak zpochybnovat eMZacky oldies *:)*
0 0
reagovat
Ok, jen jsem tipoval :-)
439842
Ok, jen jsem tipoval :-)
0 0
reagovat

ne tak uplně

teda já jsem Back to the Future Part II splasil8)... link
439841
teda já jsem Back to the Future Part II splasil*8)*... http://www.bttf.com/ImageFolio3_files/gallery/Theatrical_Trailers/backfut2.mov
ne tak uplně
0 0
reagovat

st39.6

S tou sehnatelnosti oldies se myslim pletes. Jasne, American Beauty maj na movie-listu asi stejnou, ale treba Jonese nebo Back to the Future imho tezko splasis.
439840
S tou sehnatelnosti oldies se myslim pletes. Jasne, American Beauty maj na movie-listu asi stejnou, ale treba Jonese nebo Back to the Future imho tezko splasis.
st39.6
0 0
reagovat
mno, teoreticky oldies oznamkovat moh, staci si je najit kdekoliv jinde, coz pokud se nepletu, lze snad u vsech, kery tu byly publikovany....ale ruku na srdce, to nas Saman asi neudelal.ja osobne ted postupne stahuju skoro vsechny classic, ale i now playing na ml, myslim, ze zrovna tam sou. btw: Saman nas bud vsechny povazuje za mlade slecny, nebo je veeelice spatny cestinar :D, ne, mi/y na nej nezapomnelY :))
439839
mno, teoreticky oldies oznamkovat moh, staci si je najit kdekoliv jinde, coz pokud se nepletu, lze snad u vsech, kery tu byly publikovany....ale ruku na srdce, to nas Saman asi neudelal.ja osobne ted postupne stahuju skoro vsechny classic, ale i now playing na ml, myslim, ze zrovna tam sou. btw: Saman nas bud vsechny povazuje za mlade slecny, nebo je veeelice spatny cestinar *:D*, ne, mi/y na nej nezapomnelY :))
0 0
reagovat
Premyslim nad tim, jestli te mam jenom ignorovat nebo rovnou podobne hodnotne prispevky (jako ten pod timhle) mazat. (jeste par takovych a zvitezi moznost cislo dve).
439838
Premyslim nad tim, jestli te mam jenom ignorovat nebo rovnou podobne hodnotne prispevky (jako ten pod timhle) mazat. (jeste par takovych a zvitezi moznost cislo dve).
0 0
reagovat

imf

no když se podivam na statistiky uživatelů tak tam vidim blonda na 32 místě a agent tam taky někde bude:D
439837
no když se podivam na statistiky uživatelů tak tam vidim blonda na 32 místě a agent tam taky někde bude*:D*
imf
0 0
reagovat
Nevidim zadnou spojitost.
439836
Nevidim zadnou spojitost.
0 0
reagovat

imf

no to zakázaly ale neodstanili;)
439835
no to zakázaly ale neodstanili*;)*
imf
0 0
reagovat
oldie maji zivotnost jeden mesic... bylo to uvadeno v zahlavi rubriky, v dobach, kdy jeste existovala TZ, takze je tva otazka bezpredmetna, zdaleka ovsem neni tak naivni jako dotaz, proc se nemuzes prihlasit s identitami, ktere jsme zakazali...
439834
oldie maji zivotnost jeden mesic... bylo to uvadeno v zahlavi rubriky, v dobach, kdy jeste existovala TZ, takze je tva otazka bezpredmetna, zdaleka ovsem neni tak naivni jako dotaz, proc se nemuzes prihlasit s identitami, ktere jsme zakazali...
0 0
reagovat

imf

hele ale zajímalo by mě proč tu ty trailery nejsou???...jo a taky by mě zajímalo proč se do teď s blondem nemůžu přihlásit...a přitom jste tu přezdívku nevymazaly...jo a u agenta platí totéž:))...jo hele taky se divim že jste na mě ještě nezapoměly...jo a taky dík za tu podmínku ať ti ta nálada vydži co nejdýl:D
439833
hele ale zajímalo by mě proč tu ty trailery nejsou???...jo a taky by mě zajímalo proč se do teď s blondem nemůžu přihlásit...a přitom jste tu přezdívku nevymazaly...jo a u agenta platí totéž*:))*...jo hele taky se divim že jste na mě ještě nezapoměly...jo a taky dík za tu podmínku ať ti ta nálada vydži co nejdýl*:D*
imf
0 0
reagovat

Brokeback mountain

Nazdar lidi, vřele všem doporučuju zkouknout trailer na Brokeback Mountain, hodně dlouho jsem neviděl tak působivej trailer, kterýmu nazajímavosti nepomáhájí digitální triky...
439832
Nazdar lidi, vřele všem doporučuju zkouknout trailer na Brokeback Mountain, hodně dlouho jsem neviděl tak působivej trailer, kterýmu nazajímavosti nepomáhájí digitální triky...
Brokeback mountain
0 0
reagovat

imf

Ale je to takova ta podminka "odhodnot a nechame te zit", ne? :-)
439831
Ale je to takova ta podminka "odhodnot a nechame te zit", ne? :-)
imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se