Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127121 - 127140 Napsat příspěvek

scroochy

Smallville no to je nic moc....
,příjde mi to x krát přenatáčený Super man ale to nevadíd ,se kvůli kámošce na to budu muset kouknout

I když si to přeložil heh Lol:o)
438009
Smallville no to je nic moc.... ,příjde mi to x krát přenatáčený Super man ale to nevadíd ,se kvůli kámošce na to budu muset kouknout I když si to přeložil heh Lol:o)
scroochy
0 0
reagovat

KFK

No já kruh 2 ještě neviděla ale sestra ano,a prej je to ještě více strašidelné..:o)
438008
No já kruh 2 ještě neviděla ale sestra ano,a prej je to ještě více strašidelné..:o)
KFK
0 0
reagovat

scroochy

Dal jsem si jen jednu epizodku. Hodně mě zaujala (no vlastně, přišla mi zatím úplně nejlepší ;) a zrovna byl čas...
438007
Dal jsem si jen jednu epizodku. Hodně mě zaujala (no vlastně, přišla mi zatím úplně nejlepší ;) a zrovna byl čas...
scroochy
0 0
reagovat
To seš ty scroochy? TO je náhodička, že se potkáváme :)
438006
To seš ty scroochy? TO je náhodička, že se potkáváme :)
0 0
reagovat

clonewars

ja sice uz nejakej ten tejden clone wars mam, 22-5 mi ale chybi, takze dekan!
438005
ja sice uz nejakej ten tejden clone wars mam, 22-5 mi ale chybi, takze dekan!
clonewars
0 0
reagovat
jinak scroochy taky preklada (smallville rulez auch) :))
438004
jinak scroochy taky preklada (smallville rulez auch) :))
0 0
reagovat

k0C0UR

koukam, ze kocourek se cini a dokonce i preklada :) lost rulez ;)
438003
koukam, ze kocourek se cini a dokonce i preklada :) lost rulez ;)
k0C0UR
0 0
reagovat

Neboli

link
...až SW_CW_21.mov a SW_CW_22.avi až SW_CW_25.avi.
438002
http://force-crusaders.org/ftp/Pliki/Clone_Wars/SW_CW_01.mov
...až SW_CW_21.mov a SW_CW_22.avi až SW_CW_25.avi.
Neboli
0 0
reagovat

layer

Tak ten film je prej uz z roku 2004
438001
Tak ten film je prej uz z roku 2004
layer
0 0
reagovat

layer cake

Cus lidi, jak je to s tim Layer Cake? Vyslo to v kvetnu nebo uz par o mesicu driv? Tady je uz totiz ke stazeni dvdrip uz od brezna link
438000
Cus lidi, jak je to s tim Layer Cake? Vyslo to v kvetnu nebo uz par o mesicu driv? Tady je uz totiz ke stazeni dvdrip uz od brezna http://www.warezblog.net/index.php?s=Layer+Cake++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
layer cake
0 0
reagovat

Casper

Druhá řada Clone wars (díly 21-25) jsou volně ke stažení z oficiálních stránek starwars.com/clonewars
437999
Druhá řada Clone wars (díly 21-25) jsou volně ke stažení z oficiálních stránek starwars.com/clonewars
Casper
0 0
reagovat
Jo a chtel jsem se jeste optat, jestli se nekdo chystate shlidnout peklo se jmenem Revenge of the Sith na pulnocni premiere,kterou chysta cswu??? Takova ta pro fajnsmekry :)
437998
Jo a chtel jsem se jeste optat, jestli se nekdo chystate shlidnout peklo se jmenem Revenge of the Sith na pulnocni premiere,kterou chysta cswu??? Takova ta pro fajnsmekry :)
0 0
reagovat
Chtel jsem se optat jestli nevite kde budou k sehnani/stazeni ty Clone wars??? Ta ukazka vypada huste,tak bych chtel zbytek...
437997
Chtel jsem se optat jestli nevite kde budou k sehnani/stazeni ty Clone wars??? Ta ukazka vypada huste,tak bych chtel zbytek...
0 0
reagovat

transporter 2

holy shit! tak to je fakt drsnej trailer...
437996
holy shit! tak to je fakt drsnej trailer...
transporter 2
0 0
reagovat

Buffy

Hmm, strašidelnej...někdy jo, ale nic mi to neříkalo.Kruh 1 jsem viděl, ale ten mě taky moc nebral.
437995
Hmm, strašidelnej...někdy jo, ale nic mi to neříkalo.Kruh 1 jsem viděl, ale ten mě taky moc nebral.
Buffy
0 0
reagovat
Jen pro pripad, ze byste se chteli podivovat te SW smrsti v klipech - jen jsem dohazel do profilu starsi a stahnutelny kousky, pro stale stahovace nic noveho :-)
437994
Jen pro pripad, ze byste se chteli podivovat te SW smrsti v klipech - jen jsem dohazel do profilu starsi a stahnutelny kousky, pro stale stahovace nic noveho :-)
0 0
reagovat

Cival

Tohle už máme za sebou, ne? ;)
Jinak zrovna jsme včera říkali, že tahle dvojka už bude jen čirá komedie, takže už teď ti slibuju, že se ode mě ničeho nedočkáš... ;)
437993
Tohle už máme za sebou, ne? ;)
Jinak zrovna jsme včera říkali, že tahle dvojka už bude jen čirá komedie, takže už teď ti slibuju, že se ode mě ničeho nedočkáš... ;)
Cival
0 0
reagovat

Kocour

No vo tom zadna... ale jsem zvedav na pateticko-romanticko-dramatickou rovinu, ta bude asi obzvlast vyzivna... to se zas na me budes durdit, ze u toho neslzim :-))
437992
No vo tom zadna... ale jsem zvedav na pateticko-romanticko-dramatickou rovinu, ta bude asi obzvlast vyzivna... to se zas na me budes durdit, ze u toho neslzim :-))
Kocour
0 0
reagovat

Sw

No mě se na Star Wars spíš líbějí ty jejich svítící meče.:o)
437991
No mě se na Star Wars spíš líbějí ty jejich svítící meče.:o)
Sw
0 0
reagovat
Je hrozný, jak SW ovládnou při premiéře celej vesmír vždycky arf :)
437990
Je hrozný, jak SW ovládnou při premiéře celej vesmír vždycky arf :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se