Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127101 - 127120 Napsat příspěvek

mystic

Je to direct-to-video titul, takze u nas do kin urcite nepujde, pochybuju ale ze by si ho nechali ujit v pujcovnach. Akorat to chvilku potrva. Na jare je tady (imho).
439870
Je to direct-to-video titul, takze u nas do kin urcite nepujde, pochybuju ale ze by si ho nechali ujit v pujcovnach. Akorat to chvilku potrva. Na jare je tady (imho).
mystic
0 0
reagovat

American Pie 4 ?

Co bude s tímhle filmen??? Bude u nás v kině (doufám že ne) a bude u nás vůbec na DVD??? (doufám že jo) a jinak na jedné nejmenované stránce už je v DVDripu takže už jaksi je :-)) kdy dorazí do středozemě ČR???
439869
Co bude s tímhle filmen??? Bude u nás v kině (doufám že ne) a bude u nás vůbec na DVD??? (doufám že jo) a jinak na jedné nejmenované stránce už je v DVDripu takže už jaksi je :-)) kdy dorazí do středozemě ČR???
American Pie 4 ?
0 0
reagovat

Bonusy před premiérou?

Co říkáte na vydání bonusových DVD ještě před premiérou (King Kong)? Peter Jackson (nebo Universal?) je příliš unesený DVDčky... viz link
439868
Co říkáte na vydání bonusových DVD ještě před premiérou (King Kong)? Peter Jackson (nebo Universal?) je příliš unesený DVDčky... viz tady
Bonusy před premiérou?
0 0
reagovat

imf

Yes BoSS. :-))
439867
Yes BoSS. :-))
imf
0 0
reagovat

Shaman05

Dobrej pokus, ale tys byl vyrazenej za uplne jiny veci (absence slusnych mravu, otevrene vysmivani, zakladani dalsich identit navzdory zakazu atd.). Takze si tuhle stvavou kampan muzes zase strcit zpatky za klobouk.
439866
Dobrej pokus, ale tys byl vyrazenej za uplne jiny veci (absence slusnych mravu, otevrene vysmivani, zakladani dalsich identit navzdory zakazu atd.). Takze si tuhle stvavou kampan muzes zase strcit zpatky za klobouk.
Shaman05
0 0
reagovat

M@rty má pravdu

radši si to kluci fakt nechce na vzkazíky nebo tak...přeci nechcete dopadnout jako já když mě kvůli těmhle (i jiným) věcem vykoply z traierzone a na půl roku jsem utřel:-
439865
radši si to kluci fakt nechce na vzkazíky nebo tak...přeci nechcete dopadnout jako já když mě kvůli těmhle (i jiným) věcem vykoply z traierzone a na půl roku jsem utřel*:-*
M@rty má pravdu
0 0
reagovat
oli.G: myslim, ze nedavno sem ji stahoval na movie-listu z exclusives, ale uz je to starsi zalezitost. kouknu po linku a poslu ti ho do vzkazniku
439864
oli.G: myslim, ze nedavno sem ji stahoval na movie-listu z exclusives, ale uz je to starsi zalezitost. kouknu po linku a poslu ti ho do vzkazniku
0 0
reagovat

M@rty

A ako vies, ci sme to uz pred niekolkymi hodinami neurobili? ;)
439863
A ako vies, ci sme to uz pred niekolkymi hodinami neurobili? ;)
M@rty
0 0
reagovat

mystic a spol

Co to tady vedete za "smysluplnou" diskuzi?:o
Tyhle kraviny si piste na ICQ:(
439862
Co to tady vedete za "smysluplnou" diskuzi?*:o* Tyhle kraviny si piste na ICQ*:(*
mystic a spol
0 0
reagovat

Mystic

Buď hodný big brother.8)
439861
Buď hodný big brother.*8)*
Mystic
0 0
reagovat

Mystic

Pokud ti ty data nepřepsal tak je můžeš celkem v klidu obnovit.
439860
Pokud ti ty data nepřepsal tak je můžeš celkem v klidu obnovit.
Mystic
0 0
reagovat

DPC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Můj teď nejnaviděnější mladší bratr mi právě smazal 9GB traileru, které sem měl jen v PC a nikde jinde, takže můžu začít zas stahovat. :-((
439859
Můj teď nejnaviděnější mladší bratr mi právě smazal 9GB traileru, které sem měl jen v PC a nikde jinde, takže můžu začít zas stahovat. :-((
DPC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
reagovat

oli:G

Chuťovka. Ty wole mě od toho skejtovaní chceš asi odradit co? :-)) Něco podobného jsem viděl už párkrát ve skateparku na vlastní oči a je to fakt hnus.
439858
Chuťovka. Ty wole mě od toho skejtovaní chceš asi odradit co? :-)) Něco podobného jsem viděl už párkrát ve skateparku na vlastní oči a je to fakt hnus.
oli:G
0 0
reagovat

MYSTIC

Len">link si pri tom darkslidovani prosim davaj pozor. ;)

A aby som nebol az tak off-topic... ma niekto tip, kde zohnat trailer na Vranu? Na DVD bolo snad vsetko, okrem traileru. :-
439857
Len si pri tom darkslidovani prosim davaj pozor. ;)

A aby som nebol az tak off-topic... ma niekto tip, kde zohnat trailer na Vranu? Na DVD bolo snad vsetko, okrem traileru. *:-*
MYSTIC
0 0
reagovat

RSS

Diky moc za vyslyseni proseb! :+:+
439856
Diky moc za vyslyseni proseb! *:+**:+*
RSS
0 0
reagovat

mystic

aneb co delaji ctenari MZ ve svem volnu :D
439855
aneb co delaji ctenari MZ ve svem volnu :D
mystic
0 0
reagovat

oli.G

HH možná že jo.:D :-))
439854
HH možná že jo.*:D* :-))
oli.G
0 0
reagovat

MYSTIC

Nahraj video a hod sem. ;)
439853
Nahraj video a hod sem. ;)
MYSTIC
0 0
reagovat

oli.G

THX :-)) jj už ho dám ještě jenom musím trochu kutit ten skok zpět z tyče jinak už OK. JJ a jinak Rodney Mullen rullez.
439852
THX :-)) jj už ho dám ještě jenom musím trochu kutit ten skok zpět z tyče jinak už OK. JJ a jinak Rodney Mullen rullez.
oli.G
0 0
reagovat

MYSTIC

Rodney Mullen je reznik, aspon co si pamatam z videi v Tony Hawk's Pro Skater 3, tam jednoznacne ruloval. ;) A ze das darkslide? Tak tu sa hodi najviac citacia bratranca Ali G-ho: restecp. :)
439851
Rodney Mullen je reznik, aspon co si pamatam z videi v Tony Hawk's Pro Skater 3, tam jednoznacne ruloval. ;) A ze das darkslide? Tak tu sa hodi najviac citacia bratranca Ali G-ho: restecp. :)
MYSTIC
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se