Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127081 - 127100 Napsat příspěvek
Tak já se teda ptám, co přesně chcete, když chcete víc? Nemám na to právo hm? ;)
439890
Tak já se teda ptám, co přesně chcete, když chcete víc? Nemám na to právo hm? ;)
0 0
reagovat
Coze?? Napovedy se snad v civilizovanych zemich nevedou... zvlast u tak lehkyho kvizu :-)
439889
Coze?? Napovedy se snad v civilizovanych zemich nevedou... zvlast u tak lehkyho kvizu :-)
0 0
reagovat

Prosím

prosím zkuste mi tu napsat řešení jak na to pls.:);)
439888
prosím zkuste mi tu napsat řešení jak na to pls.*:)**;)*
Prosím
0 0
reagovat

MYSTIC

ehm, az prilis jednoduchy8)
439887
ehm, az prilis jednoduchy*8)*
MYSTIC
0 0
reagovat

Kwíz

Mno po dlouhé době zajímavý kvíz :-))
439886
Mno po dlouhé době zajímavý kvíz :-))
Kwíz
0 0
reagovat
Hmm, tak ten bug s tím prohozením oken se děje jen na Windows 2000.
439885
Hmm, tak ten bug s tím prohozením oken se děje jen na Windows 2000.
0 0
reagovat

Problem se stažením

Zkuste mi nějak zjistit jak stahnu tento trailer ale full screenu.
link


Je to z japanského appelu. v normal kvalitě to jde ale full to nechce.

Díky moc pokud někdo na to příjde.
439884
Zkuste mi nějak zjistit jak stahnu tento trailer ale full screenu. http://www.apple.com/jp/quicktime/trailers/herald/lotr3.html Je to z japanského appelu. v normal kvalitě to jde ale full to nechce. Díky moc pokud někdo na to příjde.
Problem se stažením
0 0
reagovat

kazzper

We're at war with ourselves... aren't we? ;) Nezabudni vecer skocit na IMDb a zdrbat ich, ze na prvom mieste v Top 250 nemaju Shawshank, ale Godfathera...
439883
We're at war with ourselves... aren't we? ;) Nezabudni vecer skocit na IMDb a zdrbat ich, ze na prvom mieste v Top 250 nemaju Shawshank, ale Godfathera...
kazzper
0 0
reagovat

statistika?!

nejak sem ji prechazel, ale jak sem tam jednou vlez, hned me to zvedlo ze zidle. asi je to uz nocni mura, ale ta trojice vecnych se drzi zuby nehty jak jakes,husak a bilak. jj,mluvim o sw, hp a lotr. nato je snad jen jedno slovo: omg! siroko daleko nejlepsi trailer je jarhead. tomu rikam vizuelni pochoutka s peckovym doprovodem a nechybejicim nigou nakonci. taky jsem tajne doufal ze se umisti o nejakej ten stupinek vys. ale vzhledem k tomu ze se az prilis nachylil doprava, brzy jistojiste opusti vyslunni toho mega_posoupavatka, se kterym se fakt vyblbnu a hezdickam bud konec. tot vse, hawk.
439882
nejak sem ji prechazel, ale jak sem tam jednou vlez, hned me to zvedlo ze zidle. asi je to uz nocni mura, ale ta trojice vecnych se drzi zuby nehty jak jakes,husak a bilak. jj,mluvim o sw, hp a lotr. nato je snad jen jedno slovo: omg! siroko daleko nejlepsi trailer je jarhead. tomu rikam vizuelni pochoutka s peckovym doprovodem a nechybejicim nigou nakonci. taky jsem tajne doufal ze se umisti o nejakej ten stupinek vys. ale vzhledem k tomu ze se az prilis nachylil doprava, brzy jistojiste opusti vyslunni toho mega_posoupavatka, se kterym se fakt vyblbnu a hezdickam bud konec. tot vse, hawk.
statistika?!
0 0
reagovat
Aha!! To je promyšlený název :-) Díky za zasvěcenou odpověd!!!
439881
Aha!! To je promyšlený název :-) Díky za zasvěcenou odpověd!!!
0 0
reagovat
Jde o lety odehravajici se po jedne hodine ranni, tj. vsichni cestujici jsou ospali a cervenaji jim oci (podivej se do zrcadla, az se nekdy ve dve rano vzbudis ;)
439880
Jde o lety odehravajici se po jedne hodine ranni, tj. vsichni cestujici jsou ospali a cervenaji jim oci (podivej se do zrcadla, az se nekdy ve dve rano vzbudis ;)
0 0
reagovat
Lidi takova otazka: Jde mi o název filmu Noční let. Co znamená "Red Eye"? Je mi jasný že to je nějakej anglickej výraz, ale co červené oko znamená mi přesně nedochází...
439879
Lidi takova otazka: Jde mi o název filmu Noční let. Co znamená "Red Eye"? Je mi jasný že to je nějakej anglickej výraz, ale co červené oko znamená mi přesně nedochází...
0 0
reagovat
ja si koupil pred nakym rokem HBcko, kery ma komplet region free, tkze to pro me neni problem. obavam se, ze az budu mit prachy, tak te budu obtezovat ve vzkazniku, abys mi povedel, jak to pres amazon funguje, pokud sto zkusil...
439878
ja si koupil pred nakym rokem HBcko, kery ma komplet region free, tkze to pro me neni problem. obavam se, ze az budu mit prachy, tak te budu obtezovat ve vzkazniku, abys mi povedel, jak to pres amazon funguje, pokud sto zkusil...
0 0
reagovat

st39.6

Postage and Packaging ;).
Jinak já mám DVD vypal. mechaniku nastavenou na R2 (přehrávám všechno na PC v PowerDVD 6 Deluxe a TV outem + digital outem ven). Leda že bych si koupil ještě obyčejnou DVD-ROM mechaniku a dal jí na region 1 ?).
USA R1 vydání jsou často o dost levnější než v UK R2, hlavně seriálové boxy. Lost Season 1 ted vychází v UK rozdělená na dvě půlky, každá půlka za cenu celého USA vydání :(.
439877
Postage and Packaging *;)*. Jinak já mám DVD vypal. mechaniku nastavenou na R2 (přehrávám všechno na PC v PowerDVD 6 Deluxe a TV outem + digital outem ven). Leda že bych si koupil ještě obyčejnou DVD-ROM mechaniku a dal jí na region 1 *?)*. USA R1 vydání jsou často o dost levnější než v UK R2, hlavně seriálové boxy. Lost Season 1 ted vychází v UK rozdělená na dvě půlky, každá půlka za cenu celého USA vydání *:(*.
st39.6
0 0
reagovat

mhsh

regiony me moc neberou, mam free, horsi to bude s tim cashem. neva, vykradu banku :) anyway thx! btw: je pozde vecer, takze jesli se ptam na blbost, tak se mi nesmejte, ale co je to 6,98PanP?ehm...dix
439876
regiony me moc neberou, mam free, horsi to bude s tim cashem. neva, vykradu banku :) anyway thx! btw: je pozde vecer, takze jesli se ptam na blbost, tak se mi nesmejte, ale co je to 6,98PanP?ehm...dix
mhsh
0 0
reagovat

st39.6

Na link to stojí jen $27.99+$6.98P&P :). Zatím jsem nikde nenašel jestli bude i R2 verze, asi teda ne.
439875
Na amazonu.com to stojí jen $27.99+$6.98P&P *:)*. Zatím jsem nikde nenašel jestli bude i R2 verze, asi teda ne.
st39.6
0 0
reagovat

Tak kdy;))

Pořád se neví jestli u nás bude mít premiéru Everything Is Illuminated? Tenhle projekt mě dost zajímá!8)
439874
Pořád se neví jestli u nás bude mít premiéru Everything Is Illuminated? Tenhle projekt mě dost zajímá!*8)*
Tak kdy;))
0 0
reagovat

mhsh

to je nadhera! jako vasnivy milovnik a hlavne sberatel dvdcek bych si tohle nemel nechat ujit. kdbybych ale mel ty prachy...chjochjo. hope it´ll least till christmas
439873
to je nadhera! jako vasnivy milovnik a hlavne sberatel dvdcek bych si tohle nemel nechat ujit. kdbybych ale mel ty prachy...chjochjo. hope it´ll least till christmas
mhsh
0 0
reagovat

American pie 4

Udelat tuhle komedii bez hlavniho herce prvnich 3dilu byl velky omyl. Takze film dopadne podobne jako pokracovani Home Alone nebo Beethowen
439872
Udelat tuhle komedii bez hlavniho herce prvnich 3dilu byl velky omyl. Takze film dopadne podobne jako pokracovani Home Alone nebo Beethowen
American pie 4
0 0
reagovat

Jsem novej a hlavně nadšenej

Dnes mi v jednom computer časaku našel cd s trailerama a adresou na tento skvělej svět filmů, které jsou pro mě po muzice druhou drogou. Je to skvělý ochutnat nějakej film a pak jej 100% vychutnat v bijáku. Již brzy se budu chtít zapojit do známkování, nejdřív se však musím rozkoukat. Zatím zavřete oči odcházím se slovy na rtech hastala vista baby.8)
439871
Dnes mi v jednom computer časaku našel cd s trailerama a adresou na tento skvělej svět filmů, které jsou pro mě po muzice druhou drogou. Je to skvělý ochutnat nějakej film a pak jej 100% vychutnat v bijáku. Již brzy se budu chtít zapojit do známkování, nejdřív se však musím rozkoukat. Zatím zavřete oči odcházím se slovy na rtech hastala vista baby.*8)*
Jsem novej a hlavně nadšenej
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se