Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124241 - 124260 Napsat příspěvek

kocour

mne to taky dela (opera 8.5), mam nastavenej automatickej vyber a tady se mi to zobrazuje spatne a pokud nastavim to Windows kodovani tak to zas blbne na jinejch strankach
440470
mne to taky dela (opera 8.5), mam nastavenej automatickej vyber a tady se mi to zobrazuje spatne a pokud nastavim to Windows kodovani tak to zas blbne na jinejch strankach
kocour
0 0
reagovat

sorry

killerzeli: no v tom to neni, seznam jede v pohode. Mam teda operu 8.5, a ted se divam ze v opere 9 to jede v pohode. Tak to asi bude prohlizecem tak sorry.
440469
killerzeli: no v tom to neni, seznam jede v pohode. Mam teda operu 8.5, a ted se divam ze v opere 9 to jede v pohode. Tak to asi bude prohlizecem tak sorry.
sorry
0 0
reagovat
Všichni se tu těší na Sympathy for Lady Vengeance. Máte nějaké zprávy, že se to objeví u nás v kině? Ať už v rámci nějakého filmového klubu nebo tak někde. Koukal jsem na UFD a tam je ticho po pěšině.
Vím, že už to teď bylo na Filmasii nebo jak se ten festival jmenoval, ale tam se mi nezadařilo přijet.
Já teď nejvíc vzhlížím k 20.12., kdy v Koreii vychází dvd. Škoda, že to sem do vánoc nestihne přijít. Ideální film na Štedrý večer ^____^
440468
Všichni se tu těší na Sympathy for Lady Vengeance. Máte nějaké zprávy, že se to objeví u nás v kině? Ať už v rámci nějakého filmového klubu nebo tak někde. Koukal jsem na UFD a tam je ticho po pěšině. Vím, že už to teď bylo na Filmasii nebo jak se ten festival jmenoval, ale tam se mi nezadařilo přijet. Já teď nejvíc vzhlížím k 20.12., kdy v Koreii vychází dvd. Škoda, že to sem do vánoc nestihne přijít. Ideální film na Štedrý večer ^____^
0 0
reagovat

gorog

Mě to taky dělá, a mám Operu 8.2. Zkus to přežít, protože když si nastavíš kódování ve kterém to jde (Windows - 1250), tak ti zase nepůjde ž třeba na Seznamu...
440467
Mě to taky dělá, a mám Operu 8.2. Zkus to přežít, protože když si nastavíš kódování ve kterém to jde (Windows - 1250), tak ti zase nepůjde ž třeba na Seznamu...
gorog
0 0
reagovat

gorog

Člověče, nevím jakou Operu máš, ale moje 8.01 s tím nemá nejmenší problém. Dělá to ještě někomu?
440466
Člověče, nevím jakou Operu máš, ale moje 8.01 s tím nemá nejmenší problém. Dělá to ještě někomu?
gorog
0 0
reagovat

kodování

spravte si kodování, jelikož v opeře se některé znaky nezobrazují koretně např. t s hackem , s s hackem a jine.
440465
spravte si kodování, jelikož v opeře se některé znaky nezobrazují koretně např. t s hackem , s s hackem a jine.
kodování
0 0
reagovat

imf

Můžu se zeptat, jak si psal, že to top five je taková zkouška před koncem roku, budou v té anketě jaké věci? Návrh za mě kromě nejlepšího a nejhoršího filmu i největší překvapení a zklamání... Co ty na to? Nebo můžem rovnou jako na oskarech třeba 15 kategorií :D
440464
Můžu se zeptat, jak si psal, že to top five je taková zkouška před koncem roku, budou v té anketě jaké věci? Návrh za mě kromě nejlepšího a nejhoršího filmu i největší překvapení a zklamání... Co ty na to? Nebo můžem rovnou jako na oskarech třeba 15 kategorií *:D*
imf
0 0
reagovat

pre-teaser

Jinak koukám koukám, že se nám začíná rozrůstat nová mánie v podobě PRE-TEASERŮ!!! Jo, hold někdo si asi řekl, že v těch teaserech toho ukazovali až až, tak musejí ubrat :))
440463
Jinak koukám koukám, že se nám začíná rozrůstat nová mánie v podobě PRE-TEASERŮ!!! Jo, hold někdo si asi řekl, že v těch teaserech toho ukazovali až až, tak musejí ubrat *:))*
pre-teaser
0 0
reagovat

imf, Oli

Díky!!! :+
440462
Díky!!! *:+*
imf, Oli
0 0
reagovat
Silent">link Hill pre-teaser. Podekujte Olimu... bude pouze v klipech (tomuhle nema cenu delat zaznam)
440461
Silent Hill pre-teaser. Podekujte Olimu... bude pouze v klipech (tomuhle nema cenu delat zaznam)
0 0
reagovat

dr.Orlok

Kdyby ti to pořád nešlo, zkus to dvakrát, třikrát a půjde to... Napoprvé to nejde!
440460
Kdyby ti to pořád nešlo, zkus to dvakrát, třikrát a půjde to... Napoprvé to nejde!
dr.Orlok
0 0
reagovat

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Hi-res teaser (35 mb) TADY">link
440459
Hi-res teaser (35 mb) TADY
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
0 0
reagovat

Mám ho!!!

Tak už ten teaser mám! Moc vidění tam tedy není, ale vypadá to konečně na první film, který se drží hry! :+
440458
Tak už ten teaser mám! Moc vidění tam tedy není, ale vypadá to konečně na první film, který se drží hry! *:+*
Mám ho!!!
0 0
reagovat
U mě je to SYMPATHY FOR LADY VENGEANCE - miluju Oldboye a jestli bude Lady alespoň srovnatelná budu nadšený, FOUNTAIN - Aronofsky je borec a trailer vypadá dobře, JARHEAD - trailer je dokolej, Mendes skvělý režisér, V FOR VENDETTA - trailer vypadá dobře a miluju všechny počiny Wachowských. Pak se samozřejmě těším na všechny blockbustery (M:I3, Superman, Piráti) a ještě na SIN CITY 2 protože jednička se mi moc líbila
440457
U mě je to SYMPATHY FOR LADY VENGEANCE - miluju Oldboye a jestli bude Lady alespoň srovnatelná budu nadšený, FOUNTAIN - Aronofsky je borec a trailer vypadá dobře, JARHEAD - trailer je dokolej, Mendes skvělý režisér, V FOR VENDETTA - trailer vypadá dobře a miluju všechny počiny Wachowských. Pak se samozřejmě těším na všechny blockbustery (M:I3, Superman, Piráti) a ještě na SIN CITY 2 protože jednička se mi moc líbila
0 0
reagovat

imf

Tak to jo, tak já vydržím... :+
440456
Tak to jo, tak já vydržím... *:+*
imf
0 0
reagovat
Tak si pockejte... za chvili tu ta ukazka bude.
440455
Tak si pockejte... za chvili tu ta ukazka bude.
0 0
reagovat
hmm mně taky ..... link
440454
hmm mně taky ..... http://www.aintitcool.com/display.cgi?id=21984
0 0
reagovat

dr.Orlok

Nemůžu se tam dostat...?)
440453
Nemůžu se tam dostat...*?)*
dr.Orlok
0 0
reagovat
Tak za mě: Fountain - předchozí dva filmy Aronfonského se mi velmi líbily a teaser to ještě přiživil Tideland- vypadá to nádherně Just my luck - nová Lindsay Lohan ! Alpha dog - podle preview ( zde zveřejněného) to vypadá skvěle a hlavně( pro mě překvapení) úžasný Justin Marie antoinette - sofie coppolová mne nikdy nezklamala, vždy jen nadchla fantastic, mr. fox - další můj oblíbenec wes anderson tentokrát animovaně Romance and cigarettes - podle traileru to vypadá úžasně...
440452
Tak za mě: Fountain - předchozí dva filmy Aronfonského se mi velmi líbily a teaser to ještě přiživil Tideland- vypadá to nádherně Just my luck - nová Lindsay Lohan ! Alpha dog - podle preview ( zde zveřejněného) to vypadá skvěle a hlavně( pro mě překvapení) úžasný Justin Marie antoinette - sofie coppolová mne nikdy nezklamala, vždy jen nadchla fantastic, mr. fox - další můj oblíbenec wes anderson tentokrát animovaně Romance and cigarettes - podle traileru to vypadá úžasně...
0 0
reagovat

HD 5.1

Pls pomoc. Když si pustíte trailer v HD např. Jarhead, tak by měl hrát zvuk 5.1. Ale nehraje. Má někdo také takový problém a nebo někdo komu to jde v 5.1 díkes moc za jakoukoliv radu
440451
Pls pomoc. Když si pustíte trailer v HD např. Jarhead, tak by měl hrát zvuk 5.1. Ale nehraje. Má někdo také takový problém a nebo někdo komu to jde v 5.1 díkes moc za jakoukoliv radu
HD 5.1
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se