Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124281 - 124300 Napsat příspěvek
Nj niektore vecy je lepsie nepoznat. Aspon si mozeme domyslat a sami si film dotvarat. ;)

P.S. Dobra zhoda nahod aj ja som sa to dneska asi o 22:00 dopozeral. Nemas u nas doma nahodou kameru?:D
440699
Nj niektore vecy je lepsie nepoznat. Aspon si mozeme domyslat a sami si film dotvarat. *;)* P.S. Dobra zhoda nahod aj ja som sa to dneska asi o 22:00 dopozeral. Nemas u nas doma nahodou kameru?*:D*
0 0
reagovat
to co jí tam říkal neví ani nikdo ze štábu, protože ty byla čistě jeho improvizace jen tak na závěr a ani jeden to nikomu neřekl;)
440698
to co jí tam říkal neví ani nikdo ze štábu, protože ty byla čistě jeho improvizace jen tak na závěr a ani jeden to nikomu neřekl;)
0 0
reagovat
to je fakt, zvlast kdyz sem po usi zamilovanej do Scarlett J. od ty doby co sem ji spatril (a to pozor, poprve to bylo v pavoucim teroru, kde to s ni bylo dost bidny!)
440697
to je fakt, zvlast kdyz sem po usi zamilovanej do Scarlett J. od ty doby co sem ji spatril (a to pozor, poprve to bylo v pavoucim teroru, kde to s ni bylo dost bidny!)
0 0
reagovat
Pro mě zůstane stejně nádhernej, i když se to dozvím ;)
440696
Pro mě zůstane stejně nádhernej, i když se to dozvím ;)
0 0
reagovat
je, by me taky zajimalo, nadhernej film, ale myslim, ze zustane nadhernejsi, kdyz nebudu vedet, co ji rikal
440695
je, by me taky zajimalo, nadhernej film, ale myslim, ze zustane nadhernejsi, kdyz nebudu vedet, co ji rikal
0 0
reagovat
A jak že to dopadlo s tím Oscarem? Asi neslavně, když jste mi v tuto chvíli sdělili, to co jste sdělili :) Nevíte alespoň nějaký gossip talk nebo tak něco? ;)
440694
A jak že to dopadlo s tím Oscarem? Asi neslavně, když jste mi v tuto chvíli sdělili, to co jste sdělili :) Nevíte alespoň nějaký gossip talk nebo tak něco? ;)
0 0
reagovat

Vincent

Ne ;). Ale Murray se kdysi nechal slyšet, že jestli toho Oscara dostane, klidně to vybalí ;)
440693
Ne ;). Ale Murray se kdysi nechal slyšet, že jestli toho Oscara dostane, klidně to vybalí ;)
Vincent
0 0
reagovat

Vincent

:D:D Tak teď jsi mě pobavil - divák to slyšet nemá, ale nad tím, co říká, jsem přemýšlel nesčetněkrát.
440692
*:D**:D* Tak teď jsi mě pobavil - divák to slyšet nemá, ale nad tím, co říká, jsem přemýšlel nesčetněkrát.
Vincent
0 0
reagovat
Tak se veřejně přiznávám, že jsem na to dneska neměl koule a pustil jsem si hned Lost In Translation :) .. A udělal jsem hodně dobře, protože ten film nemá chybu :) Akorát mě zajímá jedna věc, jestli úplně na konci filmu, kdy Bill Murray šeptá Scarlett něco do ouška, má divák slyšet co říká nebo ne?
440691
Tak se veřejně přiznávám, že jsem na to dneska neměl koule a pustil jsem si hned Lost In Translation :) .. A udělal jsem hodně dobře, protože ten film nemá chybu :) Akorát mě zajímá jedna věc, jestli úplně na konci filmu, kdy Bill Murray šeptá Scarlett něco do ouška, má divák slyšet co říká nebo ne?
0 0
reagovat

imf

Díky.
440689
Díky.
imf
0 0
reagovat

Error

Nejde odkaz na International Trailer ke Green Street Hooligans
440688
Nejde odkaz na International Trailer ke Green Street Hooligans
Error
0 0
reagovat

Cival

Sakra, proc zrovna v patek, to jedu pryc.No nevadi priste (asi za rok ;))
440687
Sakra, proc zrovna v patek, to jedu pryc.No nevadi priste (asi za rok ;))
Cival
0 0
reagovat
Stahni si Quicktime 7
440686
Stahni si Quicktime 7
0 0
reagovat

POMOC QUICKTIME

Ahoj, lidičky, potřebuju pomoc s trailerem na V jako Vendetta...stáhla jsem si to, mimochodem, odkaz na nízkou kvalitu nejde....stáhla jsem si střední a mám bílé okýnko a jde mi jen zvuk..to samé se mi stalo s X-mem 3...ale kupříkladu M:I:III mi jde v poho...pomóc!:o)
440685
Ahoj, lidičky, potřebuju pomoc s trailerem na V jako Vendetta...stáhla jsem si to, mimochodem, odkaz na nízkou kvalitu nejde....stáhla jsem si střední a mám bílé okýnko a jde mi jen zvuk..to samé se mi stalo s X-mem 3...ale kupříkladu M:I:III mi jde v poho...pomóc!:o)
POMOC QUICKTIME
0 0
reagovat
Ale snad uz ted se da predeslat, ze to nakonec bude v patek 6. aby si nejaci horlivci nebookovali letenky uz na 5. :-)
440684
Ale snad uz ted se da predeslat, ze to nakonec bude v patek 6. aby si nejaci horlivci nebookovali letenky uz na 5. :-)
0 0
reagovat

invisigoth

Zitra o tom bude novinka...
440683
Zitra o tom bude novinka...
invisigoth
0 0
reagovat

Noc plná trailerů

Ahoj, nevím jestli se to tady už probíralo,ale od kolika hodin začíná ta akcička v tom Světozoru na trailery?? Případně to vstupné se bude hradit formou vstupenek nebo až tam do kasičky:D Díky za info zdarec:+:+
440682
Ahoj, nevím jestli se to tady už probíralo,ale od kolika hodin začíná ta akcička v tom Světozoru na trailery?? Případně to vstupné se bude hradit formou vstupenek nebo až tam do kasičky*:D* Díky za info zdarec*:+**:+*
Noc plná trailerů
0 0
reagovat

Vincent

a o tom to je...hlavne byt na vsechno pripraven :)
440681
a o tom to je...hlavne byt na vsechno pripraven :)
Vincent
0 0
reagovat
A nezkoušel to náhodou někdo z přítomných ehm? ;-) Dneska se na to chystám, v záloze mám připravené Lost In Translation, takže když bude Aeon hodně ubíjející, spravim si chuť se Scarlett :-)
440680
A nezkoušel to náhodou někdo z přítomných ehm? ;-) Dneska se na to chystám, v záloze mám připravené Lost In Translation, takže když bude Aeon hodně ubíjející, spravim si chuť se Scarlett :-)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se