Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124261 - 124280 Napsat příspěvek
a jeje zase Harry:D
440713
a jeje zase Harry*:D*
0 0
reagovat

ti co to tu vedou....

zajimalo by me proc tak nemate radi harryho pottera,kdyz vydelal za prvni vikend prez 100mil.dolaru a vy ste rekly nic moc, tak to uz sem se divil ,a pak kdyz prisly propady trzeb(ty jsou u vseh filmu)tak najedno potter ochabuje.... ,vezmu ted treba letopisy narnie-za prvni vikend meli neco prez 60mil.dol. a vy hned jo to je hodne a ted kdyz se propadly o polovinu a vy porad no to je dobry,.....a u potra hned potter ochabuje.....tomuhle fakt nerozumim.....:(
440712
zajimalo by me proc tak nemate radi harryho pottera,kdyz vydelal za prvni vikend prez 100mil.dolaru a vy ste rekly nic moc, tak to uz sem se divil ,a pak kdyz prisly propady trzeb(ty jsou u vseh filmu)tak najedno potter ochabuje.... ,vezmu ted treba letopisy narnie-za prvni vikend meli neco prez 60mil.dol. a vy hned jo to je hodne a ted kdyz se propadly o polovinu a vy porad no to je dobry,.....a u potra hned potter ochabuje.....tomuhle fakt nerozumim.....*:(*
ti co to tu vedou....
0 0
reagovat

Vincent

A čo ty si myslíš, že jej tam Bill šepkal do ucha? Čo by si si prial aby to bolo? Ináč, mňa tiež teší, že to neviem.... aspoň si to môže každý interpretovať sám.
440711
A čo ty si myslíš, že jej tam Bill šepkal do ucha? Čo by si si prial aby to bolo? Ináč, mňa tiež teší, že to neviem.... aspoň si to môže každý interpretovať sám.
Vincent
0 0
reagovat

Noc plná trailerů

Chtěl bych se vás pánové z redakce zeptat na takovou drobnost. Když píšete do názvu článku ,,Noc plná trailerů,, je tím opravdu myšleno celá noc? V kolik teda vůbec má akce končit? Jen tak pro orientaci ;)
440710
Chtěl bych se vás pánové z redakce zeptat na takovou drobnost. Když píšete do názvu článku ,,Noc plná trailerů,, je tím opravdu myšleno celá noc? V kolik teda vůbec má akce končit? Jen tak pro orientaci *;)*
Noc plná trailerů
0 0
reagovat

imf

Jasan počítej se mnou také. Super že je to v pátek. Jen si předtím skočím na Narnii, podělím se s Vámi o zážitek a hurá na trailery... :+
440709
Jasan počítej se mnou také. Super že je to v pátek. Jen si předtím skočím na Narnii, podělím se s Vámi o zážitek a hurá na trailery... *:+*
imf
0 0
reagovat

imf

Kámo, počítej se mnou 6.1.2006 jsem tam! A myslím, že MB taky! A není to bráno nijak ironicky, jelikož budu rád, že Vás uvidím na vlastní oči a pokecáme (pokud mě budeš mít ještě rád :D). Moc se těším, trailery jsou má droga! ;)
440708
Kámo, počítej se mnou 6.1.2006 jsem tam! A myslím, že MB taky! A není to bráno nijak ironicky, jelikož budu rád, že Vás uvidím na vlastní oči a pokecáme (pokud mě budeš mít ještě rád *:D*). Moc se těším, trailery jsou má droga! *;)*
imf
0 0
reagovat
Ja bych spis cekal, ze patek bude vyhovovat vice lidem. Nikdo se nemuze vymlouvat na to, ze ma nasledujici den zkousku, nebo musi byt rano v praci/ve skole/v kralikarne. ;)
440707
Ja bych spis cekal, ze patek bude vyhovovat vice lidem. Nikdo se nemuze vymlouvat na to, ze ma nasledujici den zkousku, nebo musi byt rano v praci/ve skole/v kralikarne. ;)
0 0
reagovat
to mi povidej, zkouseni bude mit asi kazdej, ale to by bylo, abych si neudelal cas vecer ;). na konga sem taky moh na pulnocni a nijak mi to nenaborilo ucebni plan (asi protoze je nulovej)
440706
to mi povidej, zkouseni bude mit asi kazdej, ale to by bylo, abych si neudelal cas vecer ;). na konga sem taky moh na pulnocni a nijak mi to nenaborilo ucebni plan (asi protoze je nulovej)
0 0
reagovat
Mě štve jen, že mám zrovna zkouškový období ve škole a tak na tu trailernight nebudu moc.
440705
Mě štve jen, že mám zrovna zkouškový období ve škole a tak na tu trailernight nebudu moc.
0 0
reagovat
8)
440704
*8)*
0 0
reagovat
hm, tak ted by se uz hodilo jen "Vesele vanoce"...hehe.
440703
hm, tak ted by se uz hodilo jen "Vesele vanoce"...hehe.
0 0
reagovat
Přesně tak, ovládla mě romantická nálada a vstupuju do nového týdne plného lásky a krásných zážitků ;)
440702
Přesně tak, ovládla mě romantická nálada a vstupuju do nového týdne plného lásky a krásných zážitků ;)
0 0
reagovat
Tak Tak,sice popravde si myslim ze jej povedal nejaku blbost ale sak sme romanticke duse tak snivajme dalej... :D:+
440701
Tak Tak,sice popravde si myslim ze jej povedal nejaku blbost ale sak sme romanticke duse tak snivajme dalej... *:D**:+*
0 0
reagovat

Loki

Myslíš mě s tou kamerou? :)) Ne, opravdu nemám. Btw já jsem se díval cca od 6 PM do 8 PM.. ;) A jestli to je opravdu jak říká Herald, tak bych na míste režísérky ještě navíc poděkoval Murraymu, za to že ještě prohloubil tak krásnej film :)
440700
Myslíš mě s tou kamerou? *:))* Ne, opravdu nemám. Btw já jsem se díval cca od 6 PM do 8 PM.. ;) A jestli to je opravdu jak říká Herald, tak bych na míste režísérky ještě navíc poděkoval Murraymu, za to že ještě prohloubil tak krásnej film :)
Loki
0 0
reagovat
Nj niektore vecy je lepsie nepoznat. Aspon si mozeme domyslat a sami si film dotvarat. ;)

P.S. Dobra zhoda nahod aj ja som sa to dneska asi o 22:00 dopozeral. Nemas u nas doma nahodou kameru?:D
440699
Nj niektore vecy je lepsie nepoznat. Aspon si mozeme domyslat a sami si film dotvarat. *;)* P.S. Dobra zhoda nahod aj ja som sa to dneska asi o 22:00 dopozeral. Nemas u nas doma nahodou kameru?*:D*
0 0
reagovat
to co jí tam říkal neví ani nikdo ze štábu, protože ty byla čistě jeho improvizace jen tak na závěr a ani jeden to nikomu neřekl;)
440698
to co jí tam říkal neví ani nikdo ze štábu, protože ty byla čistě jeho improvizace jen tak na závěr a ani jeden to nikomu neřekl;)
0 0
reagovat
to je fakt, zvlast kdyz sem po usi zamilovanej do Scarlett J. od ty doby co sem ji spatril (a to pozor, poprve to bylo v pavoucim teroru, kde to s ni bylo dost bidny!)
440697
to je fakt, zvlast kdyz sem po usi zamilovanej do Scarlett J. od ty doby co sem ji spatril (a to pozor, poprve to bylo v pavoucim teroru, kde to s ni bylo dost bidny!)
0 0
reagovat
Pro mě zůstane stejně nádhernej, i když se to dozvím ;)
440696
Pro mě zůstane stejně nádhernej, i když se to dozvím ;)
0 0
reagovat
je, by me taky zajimalo, nadhernej film, ale myslim, ze zustane nadhernejsi, kdyz nebudu vedet, co ji rikal
440695
je, by me taky zajimalo, nadhernej film, ale myslim, ze zustane nadhernejsi, kdyz nebudu vedet, co ji rikal
0 0
reagovat
A jak že to dopadlo s tím Oscarem? Asi neslavně, když jste mi v tuto chvíli sdělili, to co jste sdělili :) Nevíte alespoň nějaký gossip talk nebo tak něco? ;)
440694
A jak že to dopadlo s tím Oscarem? Asi neslavně, když jste mi v tuto chvíli sdělili, to co jste sdělili :) Nevíte alespoň nějaký gossip talk nebo tak něco? ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se