Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122141 - 122160 Napsat příspěvek

xMort

od Finchera stále můžeš čekat něco více! Tohle neníjeho.Všichni čekáme. A nejen na pana režiséra. Viď, Azazel?;)
442980
od Finchera stále můžeš čekat něco více! Tohle neníjeho.Všichni čekáme. A nejen na pana režiséra. Viď, Azazel?*;)*
xMort
0 0
reagovat
Jestli se na to chcete mrknout, tak je to tady.">link Klikněte na Scenes a tam je trailer. Zas tak zlé to není, ale od Finchera jsem čekal něco více. A že se opakuje situace kolem Války světů jsem netušil..
442979
Jestli se na to chcete mrknout, tak je to tady. Klikněte na Scenes a tam je trailer. Zas tak zlé to není, ale od Finchera jsem čekal něco více. A že se opakuje situace kolem Války světů jsem netušil..
0 0
reagovat

Zodiak

Máte pravdu. Na commingsoon ke Zodiac a The Zodiac. Takže jsem viděl ten béčkový. A to mě bylo divné, že se to tu do pár dní po tom co to vyšlo neobjevilo :)
A ano, hlavně ten dodatek byl vykradený z MoM. Protože atmosféru to nemělo ani z půlky takovou..
442978
Máte pravdu. Na commingsoon ke Zodiac a The Zodiac. Takže jsem viděl ten béčkový. A to mě bylo divné, že se to tu do pár dní po tom co to vyšlo neobjevilo :) A ano, hlavně ten dodatek byl vykradený z MoM. Protože atmosféru to nemělo ani z půlky takovou..
Zodiak
0 0
reagovat
Navíc to myslím ani není trailer, ale prostě deset minut z filmu...
442977
Navíc to myslím ani není trailer, ale prostě deset minut z filmu...
0 0
reagovat
tak jsem našel trailer na Zodiaca a je to ta beckova blbina
442976
tak jsem našel trailer na Zodiaca a je to ta beckova blbina
0 0
reagovat
IsmaelSatro: Chjo?)
442975
IsmaelSatro: Chjo*?)*
0 0
reagovat

sobis87

Nemyslím, že by to někde bylo, IMHO to pustili jen jim, aby mohli poreferovat =)
442974
Nemyslím, že by to někde bylo, IMHO to pustili jen jim, aby mohli poreferovat =)
sobis87
0 0
reagovat
tady popisujou 10timinutovej trailer na Lady in The Water ---> link ...nemáte někdo link,kde by se dal stáhnout?
442973
tady popisujou 10timinutovej trailer na Lady in The Water ---> http://www.worldofkj.com/news/news.php?subaction=showfull&id=1142559449&archive=&start_from=&ucat=14& ...nemáte někdo link,kde by se dal stáhnout?
0 0
reagovat
dneska jsem zase brouzdal po webu a našel (aspoň pro mně) dvě novinky.To že u výpisu filmú ppodle číslice je uvedeno co profil obsahuje a to že můžu si nechat vypsat články podle autora.
ještě dotaz na imfa. před nedávne jsi tu postoval recept na umělou krev.mohl bys ho sem dát ještě jednou(pls) a kde sháníš javorový sirup?zatím jsem na něj nikde nenarazil...
442972
dneska jsem zase brouzdal po webu a našel (aspoň pro mně) dvě novinky.To že u výpisu filmú ppodle číslice je uvedeno co profil obsahuje a to že můžu si nechat vypsat články podle autora. ještě dotaz na imfa. před nedávne jsi tu postoval recept na umělou krev.mohl bys ho sem dát ještě jednou(pls) a kde sháníš javorový sirup?zatím jsem na něj nikde nenarazil...
0 0
reagovat

Le_Chuck

Zachranil si ten prispevek pred smazanim. ;)
442971
Zachranil si ten prispevek pred smazanim. ;)
Le_Chuck
0 0
reagovat

culin

Ano. Na www.raftaci.cz, vyplnis formular a obratom ti poslu login a cucas...
442970
Ano. Na www.raftaci.cz, vyplnis formular a obratom ti poslu login a cucas...
culin
0 0
reagovat

Raftaci

nevite nekdo jestli sou raftaci na netu volne ke stazeni.za odpoved predem diky
442969
nevite nekdo jestli sou raftaci na netu volne ke stazeni.za odpoved predem diky
Raftaci
0 0
reagovat

Acidist

Nastavení -> Ikonka, procházet -> Zvolíš si ikonku v kompu (40x50, max 8kB) -> ODESLAT...
442968
Nastavení -> Ikonka, procházet -> Zvolíš si ikonku v kompu (40x50, max 8kB) -> ODESLAT...
Acidist
0 0
reagovat

Obrázek

Nemohl by mi někdo napsat pls, jak se nastavuje obrázek k mému profilu.Už sem nekolikrát zkoušel .Už sem klikal na obrázek i na to druhé jak tam stojí procházet.Díky
442967
Nemohl by mi někdo napsat pls, jak se nastavuje obrázek k mému profilu.Už sem nekolikrát zkoušel .Už sem klikal na obrázek i na to druhé jak tam stojí procházet.Díky
Obrázek
0 0
reagovat
Vykradené z Memoris of the Murder - tím dovětkem, nebo čím konkrétně?
442966
Vykradené z Memoris of the Murder - tím dovětkem, nebo čím konkrétně?
0 0
reagovat
xMort: tak to byl asi trailer na to béčko,ne?
442965
xMort: tak to byl asi trailer na to béčko,ne?
0 0
reagovat

xMort

Kdes viděl trailer na Zodiac? Podlě mě jsou totiž dva filmy toho názvu a na ten Fincherův ještě trailer není,ne?
442964
Kdes viděl trailer na Zodiac? Podlě mě jsou totiž dva filmy toho názvu a na ten Fincherův ještě trailer není,ne?
xMort
0 0
reagovat

imf

V některých případech se mi to evidentně daří, i když o nich konkrétně nemluvím. :)
442963
V některých případech se mi to evidentně daří, i když o nich konkrétně nemluvím. :)
imf
0 0
reagovat
:-D
442962
:-D
0 0
reagovat

Xmort

To je rec asi o tom beckovym parazitovi na Fincherovi, ne? :-)
442961
To je rec asi o tom beckovym parazitovi na Fincherovi, ne? :-)
Xmort
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se