Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122101 - 122120 Napsat příspěvek
Vyznelo mi to, ako že za neúspech a diskutabilné kvality Lynchovej Duny môže už predloha. Čo je samozrejme blbosť, kniha je jedna z najlepších sci-fi vôbec a pre mňa v tomto žánru celkovo najobľúbenejšia. Inak čo sa mňa týka, kvality Lynchovej Duny som musel uznať po tom, ako som videl tú bezvýraznú televíznu verziu. Držala sa síce knihy, ale aj tak to bol paškvil.
443020
Vyznelo mi to, ako že za neúspech a diskutabilné kvality Lynchovej Duny môže už predloha. Čo je samozrejme blbosť, kniha je jedna z najlepších sci-fi vôbec a pre mňa v tomto žánru celkovo najobľúbenejšia. Inak čo sa mňa týka, kvality Lynchovej Duny som musel uznať po tom, ako som videl tú bezvýraznú televíznu verziu. Držala sa síce knihy, ale aj tak to bol paškvil.
0 0
reagovat
Já si na zhodnocení Duny počkám, až uvidím režisérský sestřih, tak jak tak je ale pro mě nejméně soudržným Lynchovým filmem (Lost se štěpí na dvě poloviny jako mysl hlavního hrdiny, Modrý samet měl původně čtyři hodiny, ale i při dvou je naprosto srozumitelný...). Knížku Franka Herberta jsem nečetl, takže taky nemohu hodnotit.
443019
Já si na zhodnocení Duny počkám, až uvidím režisérský sestřih, tak jak tak je ale pro mě nejméně soudržným Lynchovým filmem (Lost se štěpí na dvě poloviny jako mysl hlavního hrdiny, Modrý samet měl původně čtyři hodiny, ale i při dvou je naprosto srozumitelný...). Knížku Franka Herberta jsem nečetl, takže taky nemohu hodnotit.
0 0
reagovat
ono "toci filmy dost pro sebe" je dost vselijaky, rek bych, ze kazdej filmar, at dobrej, nebo spatnej, toci filmy hlavne pro sebe. Filmarina je jedno z mala povolani, ktery se neda delat z donucenosti (aspon ne uplne) a clovek to dela hlavne pro sebe. A reci typu "delam to hlavne pro divaky" jsou jen k jejich uspokojeni (divaku) :).........k vincentovu dovetku - ja osobne bych chtel videt fotku nas vsech :D
443018
ono "toci filmy dost pro sebe" je dost vselijaky, rek bych, ze kazdej filmar, at dobrej, nebo spatnej, toci filmy hlavne pro sebe. Filmarina je jedno z mala povolani, ktery se neda delat z donucenosti (aspon ne uplne) a clovek to dela hlavne pro sebe. A reci typu "delam to hlavne pro divaky" jsou jen k jejich uspokojeni (divaku) :).........k vincentovu dovetku - ja osobne bych chtel videt fotku nas vsech *:D*
0 0
reagovat
duro:jasně
443017
duro:jasně
0 0
reagovat
Myslíte Franka Herberta?
443016
Myslíte Franka Herberta?
0 0
reagovat
i když možná má na tom nese vinu Lynchova ambicióznost, která pramení z toho, že ignoruje diváky a točí některý filmy tak trochu sám pro sebe. Kdo Dunu četl, tak film asi moc nepochválí, a kdo ji nečetl, vůbec ho nepochopí.
443015
i když možná má na tom nese vinu Lynchova ambicióznost, která pramení z toho, že ignoruje diváky a točí některý filmy tak trochu sám pro sebe. Kdo Dunu četl, tak film asi moc nepochválí, a kdo ji nečetl, vůbec ho nepochopí.
0 0
reagovat

Marek S.

tak tak
443014
tak tak
Marek S.
0 0
reagovat

Dovlatovka

...zeby Frankie H. ?;)
443013
...zeby Frankie H. ?*;)*
Dovlatovka
0 0
reagovat

Marek S.

Myslím, že jedinej moment, kdy se Lynchova spolupráce s Kylem trochu nevyvedla, je Duna. Ale za to asi nemůže ani jeden z nich...
443012
Myslím, že jedinej moment, kdy se Lynchova spolupráce s Kylem trochu nevyvedla, je Duna. Ale za to asi nemůže ani jeden z nich...
Marek S.
0 0
reagovat
Marku, chtěl bych vidět tvojí fotku. Jen ze zvědavosti.
443011
Marku, chtěl bych vidět tvojí fotku. Jen ze zvědavosti.
0 0
reagovat
"I wore blue velvet..." Blue Velvet je naprosto geniální a u mě osobně je prvním dílem z volné trilogie Davida Lynche, jehož druhým dílem je Zběsilost v srdci a třetím Městečko win Peaks, která ukazuje, že je něco shnilého za vší tou líbivou fasádou. Imho životní role D.Hoppera ("Daddy want´s to f*ck!"), Lynchova spolupráce s Kylem je vždy vyvedená a Modrý samet je pro mě úžasným filmem o sexuální revoluci, který je velice jednoduchý na "čtení" (Buňuelův Andaluský pes: scéna s mravenci-> scéna s uchem v Modrém sametu) a je si toho navíc sám vědom. :-)
443010
"I wore blue velvet..." Blue Velvet je naprosto geniální a u mě osobně je prvním dílem z volné trilogie Davida Lynche, jehož druhým dílem je Zběsilost v srdci a třetím Městečko win Peaks, která ukazuje, že je něco shnilého za vší tou líbivou fasádou. Imho životní role D.Hoppera ("Daddy want´s to f*ck!"), Lynchova spolupráce s Kylem je vždy vyvedená a Modrý samet je pro mě úžasným filmem o sexuální revoluci, který je velice jednoduchý na "čtení" (Buňuelův Andaluský pes: scéna s mravenci-> scéna s uchem v Modrém sametu) a je si toho navíc sám vědom. :-)
0 0
reagovat
co rikate na film Blue Velvet...ale neprozrazujte vyvrcholeni deje nejak mi selhaly titulky takze jsem to nedokoukala do konce...
443009
co rikate na film Blue Velvet...ale neprozrazujte vyvrcholeni deje nejak mi selhaly titulky takze jsem to nedokoukala do konce...
0 0
reagovat

st39.6

nene
443008
nene
st39.6
0 0
reagovat
Dneska večer běží na FOXu dobrý kombo - v 8 PM Prison Break a v 9 následuje 24! Mohli by zase překonat nějaký rekordy sledovanosti ;)
443007
Dneska večer běží na FOXu dobrý kombo - v 8 PM Prison Break a v 9 následuje 24! Mohli by zase překonat nějaký rekordy sledovanosti ;)
0 0
reagovat

st39.6

hodnej kluk. ;)
443006
hodnej kluk. ;)
st39.6
0 0
reagovat
ne, uz stahuju, jen sem nevedel, jesli to tam chybi, nebo jich zatim bylo jen 13. ale nebudem to dal resit, ze ne? ;)
443005
ne, uz stahuju, jen sem nevedel, jesli to tam chybi, nebo jich zatim bylo jen 13. ale nebudem to dal resit, ze ne? ;)
0 0
reagovat

st39.6

Nemáš zač. :D Ty čekáš až bude Sezóna kompletní?
443004
Nemáš zač. *:D* Ty čekáš až bude Sezóna kompletní?
st39.6
0 0
reagovat
od tebe sem cekal odpoved. dikes mb
443003
od tebe sem cekal odpoved. dikes mb
0 0
reagovat

st39.6

Dnes budou v USA Foxové vysílat 14 díl 5 sezóny Jacka "KINGA" Bauera!
443002
Dnes budou v USA Foxové vysílat 14 díl 5 sezóny Jacka "KINGA" Bauera!
st39.6
0 0
reagovat
jo to bude vono! ...díkes
443001
jo to bude vono! ...díkes
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se