Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122121 - 122140 Napsat příspěvek
24 season 5 uz vysly vsechny dily, nebo ne?
442997
24 season 5 uz vysly vsechny dily, nebo ne?
0 0
reagovat
De-rat-izátor je na krysy a hlodavce. Ale keď to má niekto ako povolanie, tak rovno killuje všetku háveď.
442996
De-rat-izátor je na krysy a hlodavce. Ale keď to má niekto ako povolanie, tak rovno killuje všetku háveď.
0 0
reagovat
Obor hubení hmyzu je dezinsekce, tudíž "hubinátor" je dezinsektor :) (google zase spal v knihovně...)
442995
Obor hubení hmyzu je dezinsekce, tudíž "hubinátor" je dezinsektor *:)* (google zase spal v knihovně...)
0 0
reagovat
To je predsa na mysi a pod nie?
442994
To je predsa na mysi a pod nie?
0 0
reagovat

sobis 87

Deratizér ne ?
442993
Deratizér ne ?
sobis 87
0 0
reagovat
:D
442992
*:D*
0 0
reagovat
Alebo The Insect Slayer :-)
442991
Alebo The Insect Slayer :-)
0 0
reagovat
Dezinsektor?
442990
Dezinsektor?
0 0
reagovat
insekt je hmyz tak k tomu pridaj nejak de a malo by to byt ale vysledne slovo aj tak znie dost divne?)
442989
insekt je hmyz tak k tomu pridaj nejak de a malo by to byt ale vysledne slovo aj tak znie dost divne*?)*
0 0
reagovat
OT: mám dotaz: nevíte někdo,jak se říká člověku,co hubí hmyz?díky
442988
OT: mám dotaz: nevíte někdo,jak se říká člověku,co hubí hmyz?díky
0 0
reagovat

Firewall

Vcera jsem ho videl. Osobne davam 6/10. Ale chci se na neco zeptat. Je opravdu mozne vse, co Ford delal s tim iPod atd.? Moc tomu neverim, ale radeji se necham poucit. Diky
442987
Vcera jsem ho videl. Osobne davam 6/10. Ale chci se na neco zeptat. Je opravdu mozne vse, co Ford delal s tim iPod atd.? Moc tomu neverim, ale radeji se necham poucit. Diky
Firewall
0 0
reagovat

SPIDER-MAN 3 TEASER

Teaser na Spider-Mana 3 bude k mání v amerických kinech s filmem Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 4.8.2006!!! Takže doufejme že bude v té době i on-line.
442986
Teaser na Spider-Mana 3 bude k mání v amerických kinech s filmem Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 4.8.2006!!! Takže doufejme že bude v té době i on-line.
SPIDER-MAN 3 TEASER
0 0
reagovat

MB

No to je úžasné:D:+
442985
No to je úžasné*:D**:+*
MB
0 0
reagovat
Venku je úplně nádherně!! Panebože konečně snad konec tý zas..ný zimy! :+ Máte všichni taky takové sluníčko, jako tady v Praze? A SUPERMAN RETURNS dostal PG-13!
442984
Venku je úplně nádherně!! Panebože konečně snad konec tý zas..ný zimy! *:+* Máte všichni taky takové sluníčko, jako tady v Praze? A SUPERMAN RETURNS dostal PG-13!
0 0
reagovat
Pche, že prý staré... :-)
442983
Pche, že prý staré... :-)
0 0
reagovat
kdyz ste se tak nahodou dostali k dinosaurum, jen bych chtel doporucit, abyste si-pokud mate zajem- stahli z archive.org The">link Lost world, vubec prvni verzi. Maj tam spousty zajimavejch veci (Chaplinuv The Kid, Muz, ktery vedel prilis mnoho, ale taky hodne traileru). Ja vim, je to stary, ale pro ty, co nevedi :)
442982
kdyz ste se tak nahodou dostali k dinosaurum, jen bych chtel doporucit, abyste si-pokud mate zajem- stahli z archive.org The Lost world, vubec prvni verzi. Maj tam spousty zajimavejch veci (Chaplinuv The Kid, Muz, ktery vedel prilis mnoho, ale taky hodne traileru). Ja vim, je to stary, ale pro ty, co nevedi :)
0 0
reagovat

xMort

No tak Válka světů od Spielberga je velkorozpočtový trhák (který je paradoxně komorní) a "Invaze světů" je věrnější Wellsově předloze, ale tvrzení tvůrců, že nechtějí konkurovat Stevenovi, když jdou rovnou na dvd a video, nevěřím, když ten odfláknutý film otevřeně cituje či snad vykrádá Jurský park v některých scénách (akorát místo dinosaurů jsou Tripodi). Stejné to imho bude se Zodiacem, až na to, že tentokrát se vychází ze skutečné události a ne z knihy. :-/
442981
No tak Válka světů od Spielberga je velkorozpočtový trhák (který je paradoxně komorní) a "Invaze světů" je věrnější Wellsově předloze, ale tvrzení tvůrců, že nechtějí konkurovat Stevenovi, když jdou rovnou na dvd a video, nevěřím, když ten odfláknutý film otevřeně cituje či snad vykrádá Jurský park v některých scénách (akorát místo dinosaurů jsou Tripodi). Stejné to imho bude se Zodiacem, až na to, že tentokrát se vychází ze skutečné události a ne z knihy. :-/
xMort
0 0
reagovat

xMort

od Finchera stále můžeš čekat něco více! Tohle neníjeho.Všichni čekáme. A nejen na pana režiséra. Viď, Azazel?;)
442980
od Finchera stále můžeš čekat něco více! Tohle neníjeho.Všichni čekáme. A nejen na pana režiséra. Viď, Azazel?*;)*
xMort
0 0
reagovat
Jestli se na to chcete mrknout, tak je to tady.">link Klikněte na Scenes a tam je trailer. Zas tak zlé to není, ale od Finchera jsem čekal něco více. A že se opakuje situace kolem Války světů jsem netušil..
442979
Jestli se na to chcete mrknout, tak je to tady. Klikněte na Scenes a tam je trailer. Zas tak zlé to není, ale od Finchera jsem čekal něco více. A že se opakuje situace kolem Války světů jsem netušil..
0 0
reagovat

Zodiak

Máte pravdu. Na commingsoon ke Zodiac a The Zodiac. Takže jsem viděl ten béčkový. A to mě bylo divné, že se to tu do pár dní po tom co to vyšlo neobjevilo :)
A ano, hlavně ten dodatek byl vykradený z MoM. Protože atmosféru to nemělo ani z půlky takovou..
442978
Máte pravdu. Na commingsoon ke Zodiac a The Zodiac. Takže jsem viděl ten béčkový. A to mě bylo divné, že se to tu do pár dní po tom co to vyšlo neobjevilo :) A ano, hlavně ten dodatek byl vykradený z MoM. Protože atmosféru to nemělo ani z půlky takovou..
Zodiak
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se