Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122181 - 122200 Napsat příspěvek
qualkalim: protirecenze nebude, dokud to neuvidí imf a kocour. Mé hodnocení viz csfd.
443153
qualkalim: protirecenze nebude, dokud to neuvidí imf a kocour. Mé hodnocení viz csfd.
0 0
reagovat

imf

Jistě, že jsem to přehnal s tím "nekriticky nadšen", ale důležité tam bylo to slůvko "nového".
443152
Jistě, že jsem to přehnal s tím "nekriticky nadšen", ale důležité tam bylo to slůvko "nového".
imf
0 0
reagovat
Kdy bude recenze na Dobu Ledovou 2.
443151
Kdy bude recenze na Dobu Ledovou 2.
0 0
reagovat
Jo jasný, já jsem to myslel s protirecenzí, která by Vendettu nekriticky vynášela do nebes ... :)
443150
Jo jasný, já jsem to myslel s protirecenzí, která by Vendettu nekriticky vynášela do nebes ... :)
0 0
reagovat

qualkalim

Je nahozena, protoze Cival jel na hory... jinak by se zadavala az v nedeli vecer...
443149
Je nahozena, protoze Cival jel na hory... jinak by se zadavala az v nedeli vecer...
qualkalim
0 0
reagovat

Kocour

Jasný, jen je to škoda, když už je nahozená ... Třeba ale (doufám) někdo z redakce bude mít jinej názor ...
443148
Jasný, jen je to škoda, když už je nahozená ... Třeba ale (doufám) někdo z redakce bude mít jinej názor ...
Kocour
0 0
reagovat

qualkalim

Ano... dočkej času do neděle večer ;)
443147
Ano... dočkej času do neděle večer ;)
qualkalim
0 0
reagovat

oli.g

Extremne dlouhy a kratky trailery, u tech se stejne zmini delka v textu...
443146
Extremne dlouhy a kratky trailery, u tech se stejne zmini delka v textu...
oli.g
0 0
reagovat
"Kluci", to si necháváte recenzi na Vendettu ukrytou schválně?;)
443145
"Kluci", to si necháváte recenzi na Vendettu ukrytou schválně?*;)*
0 0
reagovat

Navrh

Neviem si sice predstavit, ze by sa to niekomu po tych rokoch existencie webu chcelo doplnat, ale dnes ma zrovna napadlo, ze by sa mi osobne celkom hodilo, keby u kazdeho traileru bola uvedena jeho dlzka... ;)
443144
Neviem si sice predstavit, ze by sa to niekomu po tych rokoch existencie webu chcelo doplnat, ale dnes ma zrovna napadlo, ze by sa mi osobne celkom hodilo, keby u kazdeho traileru bola uvedena jeho dlzka... *;)*
Navrh
0 0
reagovat

marek s.

Ehm... to zni jako "lidi, kteri nejsou schopni prijmout Uweho Bolla si mysli, ze Bloodrayne je sracka, zbytek je z Bolla az nekriticky nadsen". ;)
443143
Ehm... to zni jako "lidi, kteri nejsou schopni prijmout Uweho Bolla si mysli, ze Bloodrayne je sracka, zbytek je z Bolla az nekriticky nadsen". ;)
marek s.
0 0
reagovat
Nějak už cejtim teď v kostech, že budu nekriticky nadšen ;)
443142
Nějak už cejtim teď v kostech, že budu nekriticky nadšen ;)
0 0
reagovat
Podle databáze to zatím vypadá, že lidi, kteří nejsou schopni přijmout nového Allena, ten film hodnotí průměrně (údajně kvůli závěru), zbytek je z nového Woodyho (ten starý skončí s černobílými úvodními titulky) až nekriticky nadšen...
443141
Podle databáze to zatím vypadá, že lidi, kteří nejsou schopni přijmout nového Allena, ten film hodnotí průměrně (údajně kvůli závěru), zbytek je z nového Woodyho (ten starý skončí s černobílými úvodními titulky) až nekriticky nadšen...
0 0
reagovat
Šušínek by ti to řekl rád, ale bohužel tam nebyl...šéf zavolal, a bylo. Cival ti to říct nemůže, protože zase odjel na hory.(a já to nevím)
443140
Šušínek by ti to řekl rád, ale bohužel tam nebyl...šéf zavolal, a bylo. Cival ti to říct nemůže, protože zase odjel na hory.(a já to nevím)
0 0
reagovat
Šušníku, jak bys předběžně ohodnotil Match Point? :)
443139
Šušníku, jak bys předběžně ohodnotil Match Point? :)
0 0
reagovat

st39.6

Samozřejmě, že ta dvdčka jsou několik let za zahraničními edicemi, ale neočekáváš snad, že na český trh dorazí ta luxusní dřevěná krabice s Bergmanem anebo dvoudisková vydání filmů Felliniho, že ne? Já jsem hlavně rád, že u nás takové filmy, a navíc za takovou cenu, vycházejí + Levné knihy se o své tituly poměrně starají, stačí se podívat právě na reedici Sedmé pečeti s vypínatelnými titulky a "opraveným" obrazem (kterou si nemusíš kupovat, pokud tu první máš, stačí vyměnit). Obraz i zvuk je vzhledem ke "stáří" filmů přijatelný, občasné bonusy v podobě fotogalerií a filmografií dostačující. Skutečně nevidím žádný problém. :-)
443138
Samozřejmě, že ta dvdčka jsou několik let za zahraničními edicemi, ale neočekáváš snad, že na český trh dorazí ta luxusní dřevěná krabice s Bergmanem anebo dvoudisková vydání filmů Felliniho, že ne? Já jsem hlavně rád, že u nás takové filmy, a navíc za takovou cenu, vycházejí + Levné knihy se o své tituly poměrně starají, stačí se podívat právě na reedici Sedmé pečeti s vypínatelnými titulky a "opraveným" obrazem (kterou si nemusíš kupovat, pokud tu první máš, stačí vyměnit). Obraz i zvuk je vzhledem ke "stáří" filmů přijatelný, občasné bonusy v podobě fotogalerií a filmografií dostačující. Skutečně nevidím žádný problém. :-)
st39.6
0 0
reagovat
poukazoval sem spis na to, ze ty dvdcka jsou kvalitativne nekolik let za zahranicnima edicema. a ja si na tu kvalitu nestezoval, :), jen sem to zduraznil :). Je vseobecne znamo, ze dvd levnejch knih sou prepisove co se obrazu a zvuku tyce na dost strasny urovni, o bonusy mi nejde. Takova Sedma pecet ma dokonce vyleptany titulky, ponevadz je to prepis televizniho zaznamu. Ja sem rad, ze to mam, jen sem proste podotkl, ze kvalita dvd je proste strasna. (Samozrejme sem se jeste nepodival na vsechny, ale treba takova Revoluce je taky priserna /odkazuju na neco starsi tituly/)
443137
poukazoval sem spis na to, ze ty dvdcka jsou kvalitativne nekolik let za zahranicnima edicema. a ja si na tu kvalitu nestezoval, :), jen sem to zduraznil :). Je vseobecne znamo, ze dvd levnejch knih sou prepisove co se obrazu a zvuku tyce na dost strasny urovni, o bonusy mi nejde. Takova Sedma pecet ma dokonce vyleptany titulky, ponevadz je to prepis televizniho zaznamu. Ja sem rad, ze to mam, jen sem proste podotkl, ze kvalita dvd je proste strasna. (Samozrejme sem se jeste nepodival na vsechny, ale treba takova Revoluce je taky priserna /odkazuju na neco starsi tituly/)
0 0
reagovat

st39.6

Kvalitativně jsou adekvátní za tu cenu (99,-), takže vůbec netuším, na co si stěžuješ. A jde hlavně o filmy, nikoli o bonusy, a třeba ten Fellini je velcie kvalitně odveden.
443136
Kvalitativně jsou adekvátní za tu cenu (99,-), takže vůbec netuším, na co si stěžuješ. A jde hlavně o filmy, nikoli o bonusy, a třeba ten Fellini je velcie kvalitně odveden.
st39.6
0 0
reagovat

imf

Aha ok díky. Tak to byla chyba nejspíše u mě! Já sem ti jen psal odpověď. A to, že to je přání ohledně toho profilu k Transformers. Jelikož tak zhruba ve 4 větičkách to mají napsané o čem to je na imdb. A také už by to tu mohlo být proto, že je tu již snad 2 měsíce Prince Caspian a tan má premiéru ještě o půl roku později než TF. A také proto že by jste mi tím udělali hroznou radost a možná nejen mě...:D
443135
Aha ok díky. Tak to byla chyba nejspíše u mě! Já sem ti jen psal odpověď. A to, že to je přání ohledně toho profilu k Transformers. Jelikož tak zhruba ve 4 větičkách to mají napsané o čem to je na imdb. A také už by to tu mohlo být proto, že je tu již snad 2 měsíce Prince Caspian a tan má premiéru ještě o půl roku později než TF. A také proto že by jste mi tím udělali hroznou radost a možná nejen mě...*:D*
imf
0 0
reagovat

M.B.

Nic jsem ti nemazal a na ten prispevek jsem tehdy reagoval (uz kvuli tomu bych ho ani smazat nemohl ;)
443134
Nic jsem ti nemazal a na ten prispevek jsem tehdy reagoval (uz kvuli tomu bych ho ani smazat nemohl ;)
M.B.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se