Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122061 - 122080 Napsat příspěvek
Neprime pokracovani se jmenovalo Flashback
443062
Neprime pokracovani se jmenovalo Flashback
0 0
reagovat

Another World

Another World byl naprosto senzační. A nevíte jak se jmenovalo pokračování téhle hry? Tuším, že bylo třeba se zúčastnit nějké TV reality show, taky tam figuroval kapesní teleport a tak. Ale vůbec si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenovalo...
443061
Another World byl naprosto senzační. A nevíte jak se jmenovalo pokračování téhle hry? Tuším, že bylo třeba se zúčastnit nějké TV reality show, taky tam figuroval kapesní teleport a tak. Ale vůbec si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenovalo...
Another World
0 0
reagovat

sidda

S tim X3 bohuzel nic nenadelame, zjevne zasahlo studio :-)
443060
S tim X3 bohuzel nic nenadelame, zjevne zasahlo studio :-)
sidda
0 0
reagovat

imf

No z toho příspěvku nemohl vůbec nikdo nic pochopit!! Ale budiž...
443059
No z toho příspěvku nemohl vůbec nikdo nic pochopit!! Ale budiž...
imf
0 0
reagovat

sobis87

jj another world jsem hraval jak o zivot. ted jenom sem tam na mobilu (uplne vernka konverze pro Symbian)
443058
jj another world jsem hraval jak o zivot. ted jenom sem tam na mobilu (uplne vernka konverze pro Symbian)
sobis87
0 0
reagovat

dotaz

Mel bych dotaz co Nicolas Cage natocil driv The Wicker Man nebo World Trade Center (ten ma premieru driv)
443057
Mel bych dotaz co Nicolas Cage natocil driv The Wicker Man nebo World Trade Center (ten ma premieru driv)
dotaz
0 0
reagovat

M.B.

Uz jsem ti o tomhle neco rikal... nespoileruj ani takhle naznakem... (smazal jsem to).
443056
Uz jsem ti o tomhle neco rikal... nespoileruj ani takhle naznakem... (smazal jsem to).
M.B.
0 0
reagovat
klip k x3 nefunguje...
443055
klip k x3 nefunguje...
0 0
reagovat
Přátelé ALADIN na 386-tu to byla libovka! Ten jak házel jablka. :D A ještě RailRoad Tycoon! To jsem savěl železnice po celé Evropě!! :+
443054
Přátelé ALADIN na 386-tu to byla libovka! Ten jak házel jablka. *:D* A ještě RailRoad Tycoon! To jsem savěl železnice po celé Evropě!! *:+*
0 0
reagovat
no jasne wrestlemania.tybago kde sou ty leta!
443053
no jasne wrestlemania.tybago kde sou ty leta!
0 0
reagovat
doom a mortal kombat
443052
doom a mortal kombat
0 0
reagovat
a znáte někdo Another World?..to je vůbec největší pecka...supr grafika a hlavně boží příběh
443051
a znáte někdo Another World?..to je vůbec největší pecka...supr grafika a hlavně boží příběh
0 0
reagovat
njn... cachry s EMSkou... to se pozna skutecnej pametnik. :) Lepsi ale bude tuhle nostalgii pumpovat v chatu...
443050
njn... cachry s EMSkou... to se pozna skutecnej pametnik. :) Lepsi ale bude tuhle nostalgii pumpovat v chatu...
0 0
reagovat
Nejlepsi hra z te doby je kultovni Betrayal at Krondor, u me stale neprekonana hra. Matne si vzpominam na doslova zdimani RAMky a nastaveni volne EMSky aby si ji clovek mohl zpustit.
443049
Nejlepsi hra z te doby je kultovni Betrayal at Krondor, u me stale neprekonana hra. Matne si vzpominam na doslova zdimani RAMky a nastaveni volne EMSky aby si ji clovek mohl zpustit.
0 0
reagovat
Já začínal s hrama Sonic The Hedgehog nebo Alex The Kidd In The Mirracle World :)
443048
Já začínal s hrama Sonic The Hedgehog nebo Alex The Kidd In The Mirracle World :)
0 0
reagovat
nebo Canon Fodder a Dungeon Keeper, to byla paráda...sakra to je nostalgie jaxviňa:D
443047
nebo Canon Fodder a Dungeon Keeper, to byla paráda...sakra to je nostalgie jaxviňa*:D*
0 0
reagovat
Mortal Kombat (s K...)... to druhy byla asi Wrestlemania... velmi vychytana vec se super kombama...
443046
Mortal Kombat (s K...)... to druhy byla asi Wrestlemania... velmi vychytana vec se super kombama...
0 0
reagovat
...ale hoši, nejlepsi byl Dave a Lotus
443045
...ale hoši, nejlepsi byl Dave a Lotus
0 0
reagovat

mhsh

To bylo jasny... ale o vzhled na 720p bych se nebal... i kdyz se jiste oddeli zrno od plev. :)
443044
To bylo jasny... ale o vzhled na 720p bych se nebal... i kdyz se jiste oddeli zrno od plev. :)
mhsh
0 0
reagovat
no jasne, modra formule, v nicem jinym sem nejezdil. matne si vzpominam treba este na takovy mortal combat, to taky byla spravna rezba...jo a neco s wrestlingem, co to bylo, to si nevzpomenu...btw nechci tu bejt za blbce, ale ted sem sjuknul 1.d 5th "24" a fakt me to naprosto dostalo. Myslel sem, ze uz me to nemuze prekvapit, ale latka je furt stejne vysoko a fakt z toho mam radost :D8)
443043
no jasne, modra formule, v nicem jinym sem nejezdil. matne si vzpominam treba este na takovy mortal combat, to taky byla spravna rezba...jo a neco s wrestlingem, co to bylo, to si nevzpomenu...btw nechci tu bejt za blbce, ale ted sem sjuknul 1.d 5th "24" a fakt me to naprosto dostalo. Myslel sem, ze uz me to nemuze prekvapit, ale latka je furt stejne vysoko a fakt z toho mam radost *:D**8)*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se