Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 121561 - 121580 Napsat příspěvek

Titulky

Zkousel nekdo psat titulky k .mov formatu? Zkousel jsem to a fakt se mi to nedari, v Subtitle Workshopu se pak nedaly pridat k tomu .movku, nema s tim nekdo zkusenost?
442830
Zkousel nekdo psat titulky k .mov formatu? Zkousel jsem to a fakt se mi to nedari, v Subtitle Workshopu se pak nedaly pridat k tomu .movku, nema s tim nekdo zkusenost?
Titulky
0 0
reagovat
To je pravda, až na některý nevychytávky, je to fakt dobrý... Zato jsem teď koukal na Last Boy Scout a to se vůbec nedalo. Existují snad dva druhy dabingu, ten první byl lepší (drsnější). Nebo možná jsem na něj byl zvyklejší...
442829
To je pravda, až na některý nevychytávky, je to fakt dobrý... Zato jsem teď koukal na Last Boy Scout a to se vůbec nedalo. Existují snad dva druhy dabingu, ten první byl lepší (drsnější). Nebo možná jsem na něj byl zvyklejší...
0 0
reagovat
kazdopadne vitej do klubu. A aby nevznikla mylka... hlasove a vubec podanim je to IMHO jeden z nejlepsich dabingu... mam ho stejne rad jako original. ;)
442828
kazdopadne vitej do klubu. A aby nevznikla mylka... hlasove a vubec podanim je to IMHO jeden z nejlepsich dabingu... mam ho stejne rad jako original. ;)
0 0
reagovat

to imf

Je mi jasný, že je to stará záležitost, ale dřív jsem si toho nevšímal. Taky jsem ten film viděl naposled tak před čtyřma rokama a ne všechny věci jsem si tenkrát umě dát do souvislostí... A když jsem to měl doma na VHS, tak mi to bylo uplně jedno....:)
442827
Je mi jasný, že je to stará záležitost, ale dřív jsem si toho nevšímal. Taky jsem ten film viděl naposled tak před čtyřma rokama a ne všechny věci jsem si tenkrát umě dát do souvislostí... A když jsem to měl doma na VHS, tak mi to bylo uplně jedno....*:)*
to imf
0 0
reagovat

marek s.

Ehm... co si takhle o tom predem neco zjistit? ;)

Mayhem: To sis vsimnul brzo... ten dabing je starej osm let a diky temhle prekladum uz se proslavil...
442826
Ehm... co si takhle o tom predem neco zjistit? ;)
Mayhem: To sis vsimnul brzo... ten dabing je starej osm let a diky temhle prekladum uz se proslavil...
marek s.
0 0
reagovat
A co konkrétně máś proti překladu wet suit jako modré hadry (no budiž, oblek... ale)?
442825
A co konkrétně máś proti překladu wet suit jako modré hadry (no budiž, oblek... ale)?
0 0
reagovat

Skála

Nekoukali jste někdo v sobotu na Skálu na Nově? Výborný překlady: "...purple hearts - fialová srdce", "wet suit - mokrý hadry" "general atorney - omluva generála Atorneho".
To musel překládat někdo, kdo sice mluví anglicky, ale nikdy neviděl žádnej americkej film:D:D
442824
Nekoukali jste někdo v sobotu na Skálu na Nově? Výborný překlady: "...purple hearts - fialová srdce", "wet suit - mokrý hadry" "general atorney - omluva generála Atorneho". To musel překládat někdo, kdo sice mluví anglicky, ale nikdy neviděl žádnej americkej film*:D**:D*
Skála
0 0
reagovat
No co to je? To už budou vycházet trailery jenom na animovaný filmy nebo co:o?
442823
No co to je? To už budou vycházet trailery jenom na animovaný filmy nebo co*:o*?
0 0
reagovat
qualkalim: oldie na Requiem jsem vydal moc brzo, tak ho kolega kocour ještě na pár hodin zneviditelnil:-)
442822
qualkalim: oldie na Requiem jsem vydal moc brzo, tak ho kolega kocour ještě na pár hodin zneviditelnil:-)
0 0
reagovat

qualkalim

No poděkuj spíš Shushikovi... on se vypsal do bezvědomí ;)
442821
No poděkuj spíš Shushikovi... on se vypsal do bezvědomí ;)
qualkalim
0 0
reagovat
to kocour: thx...
442820
to kocour: thx...
0 0
reagovat

qualkalim

Máš ho tam :)
442819
Máš ho tam :)
qualkalim
0 0
reagovat
imdb je plna spoileru, navic ja nemam kdy se tam dostat, sem rad ze se dostanu sem, pac nemam net na svym kompu...anyway poustel semsi to a je to ono :)
442818
imdb je plna spoileru, navic ja nemam kdy se tam dostat, sem rad ze se dostanu sem, pac nemam net na svym kompu...anyway poustel semsi to a je to ono :)
0 0
reagovat

st39.6

Stačí se mrknout na imdb ;)
442817
Stačí se mrknout na imdb ;)
st39.6
0 0
reagovat
Bude zase nahozeny v oldie Requiem? Ja si ho sice stihnul stahnout, ale neprecet popisek ... Diky
442816
Bude zase nahozeny v oldie Requiem? Ja si ho sice stihnul stahnout, ale neprecet popisek ... Diky
0 0
reagovat
a ta jean tam fakt rika kill me? Ja celymu podelanymu traileru rozumim a pak skoncim u ty jeji posledni, snad az skoro hlavni vety..fakt je to kill me?
442815
a ta jean tam fakt rika kill me? Ja celymu podelanymu traileru rozumim a pak skoncim u ty jeji posledni, snad az skoro hlavni vety..fakt je to kill me?
0 0
reagovat
redakce: Mohli by jste doplnit správné odpovědi u kvízu, děkuji.
442814
redakce: Mohli by jste doplnit správné odpovědi u kvízu, děkuji.
0 0
reagovat

Merlin

Look at me Jean. We can help you. We can fix it. We can make it like it was. Stay with me!
442813
Look at me Jean. We can help you. We can fix it. We can make it like it was. Stay with me!
Merlin
0 0
reagovat
to jo, i to "we can make it,like i t was",ale nějak nerozumím tomu předtím "we can have..."
442812
to jo, i to "we can make it,like i t was",ale nějak nerozumím tomu předtím "we can have..."
0 0
reagovat

Wlvie a jean

stay whit me...to neprelozim
a pak kill me...to uz si prelozis ne?...
442811
stay whit me...to neprelozim a pak kill me...to uz si prelozis ne?...
Wlvie a jean
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se