Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 121401 - 121420 Napsat příspěvek

KarelR

Ne, je to náhoda... občas se některý věci sstávaj, aniž bys je ovlivnil ;)
443915
Ne, je to náhoda... občas se některý věci sstávaj, aniž bys je ovlivnil ;)
KarelR
0 0
reagovat

sobis

Ehm, ten Dagon je od tých istých tvorcov ako Beyond, ale dnes už sa mi zdajú poriadne vypáchnutí. T.j. Dagon je čajíček. Lacný film určený rovno na video. Na tvojom mieste by som za to nedal ani tých 150, skús niekde v požičovniach.
443914
Ehm, ten Dagon je od tých istých tvorcov ako Beyond, ale dnes už sa mi zdajú poriadne vypáchnutí. T.j. Dagon je čajíček. Lacný film určený rovno na video. Na tvojom mieste by som za to nedal ani tých 150, skús niekde v požičovniach.
sobis
0 0
reagovat
Michaelova lobistická snaha dospěla zdárného konce :)
443913
Michaelova lobistická snaha dospěla zdárného konce :)
0 0
reagovat
Tak přece jenom :)
443912
Tak přece jenom :)
0 0
reagovat
Á Cival už nereaguje, takže že by řece jenom??
443911
Á Cival už nereaguje, takže že by řece jenom??
0 0
reagovat

Redakce

Ta podobnost obrazku u V.I.M. a Blogu na hlavni strance je ucelovej zertik? :+
443910
Ta podobnost obrazku u V.I.M. a Blogu na hlavni strance je ucelovej zertik? *:+*
Redakce
0 0
reagovat
xMort: oki ,mrknu po tom...myslím že to vyšlo u Vapetu za 150,- Díky.
443909
xMort: oki ,mrknu po tom...myslím že to vyšlo u Vapetu za 150,- Díky.
0 0
reagovat

Cival

No vidíš KarelR také říká aby si ji nahodil. Takže nejsem sám a určitě by to chtěl každý, kdo tu je. :)
443908
No vidíš KarelR také říká aby si ji nahodil. Takže nejsem sám a určitě by to chtěl každý, kdo tu je. *:)*
Cival
0 0
reagovat
KarelR: rofl nejvetsi...;)
443907
KarelR: rofl nejvetsi...*;)*
0 0
reagovat
Neskudli, Michaele :-)
443906
Neskudli, Michaele :-)
0 0
reagovat
Notak Civale, nahod ji, my prece nejsme takovy svine abysme se ti pak v diskuzi vysmali ze beres info od Michaela z diskuze...:)))
443905
Notak Civale, nahod ji, my prece nejsme takovy svine abysme se ti pak v diskuzi vysmali ze beres info od Michaela z diskuze...:)))
0 0
reagovat

Cival

Ne ne ne... Tak ti prosím nahoď! On to určitě každý nestihl to co jsem napsal! Please mě to naopak totiž připadá USEFUL! Díky díky díky :D :+
443904
Ne ne ne... Tak ti prosím nahoď! On to určitě každý nestihl to co jsem napsal! Please mě to naopak totiž připadá USEFUL! Díky díky díky *:D* *:+*
Cival
0 0
reagovat
Nelzu, ted mi to ale uz prijde useless. pac to stejne byl jen vycet postav a jmen :-)
443903
Nelzu, ted mi to ale uz prijde useless. pac to stejne byl jen vycet postav a jmen :-)
0 0
reagovat

Cival

Nelži! ;) Určitě jsi nechtěl dát žádnou novinku o Transformers. No ale jestli opravdu jo, tak neváhej ani vteřinku a nahoď ji! Já budu rád, když tu bude konečně první info o nastávajícím letním blockbusteru nejlepšího rejži jaký kdy kráčel po téhle planetě. :D
443902
Nelži! *;)* Určitě jsi nechtěl dát žádnou novinku o Transformers. No ale jestli opravdu jo, tak neváhej ani vteřinku a nahoď ji! Já budu rád, když tu bude konečně první info o nastávajícím letním blockbusteru nejlepšího rejži jaký kdy kráčel po téhle planetě. *:D*
Cival
0 0
reagovat
Kevspa je sefkou Filmwebu a s nami se zrovna v lasce nema, takze myslim, ze sem nechodi. A ano, mezi filmovymi fanousky ji lze oznacit za nej fanynku Baye, Michael je spis nahodny divak Potteru a Bayu zamilovany do Baye. Nic proti, Michaele, to mas za to, ze si mi sebral material na novinku "Black Power ovlada Transformers" :-)
443901
Kevspa je sefkou Filmwebu a s nami se zrovna v lasce nema, takze myslim, ze sem nechodi. A ano, mezi filmovymi fanousky ji lze oznacit za nej fanynku Baye, Michael je spis nahodny divak Potteru a Bayu zamilovany do Baye. Nic proti, Michaele, to mas za to, ze si mi sebral material na novinku "Black Power ovlada Transformers" :-)
0 0
reagovat

MB

No zaprve jsem opacneho pohlavi a zadruhe...jak vidim nepochopeny vtip:D...no jakoze se nemuzes dockat, az si s ni pokecas, az ji uvidis ve "dverich"...prece
443900
No zaprve jsem opacneho pohlavi a zadruhe...jak vidim nepochopeny vtip*:D*...no jakoze se nemuzes dockat, az si s ni pokecas, az ji uvidis ve "dverich"...prece
MB
0 0
reagovat

sidda

Soráč ale teď jsem to vůbec nepochotil. Jako že jsi ty KevSpa?
443899
Soráč ale teď jsem to vůbec nepochotil. Jako že jsi ty KevSpa?
sidda
0 0
reagovat

MB

Srdce busi, KevSpa vchazi do dveri:)
443898
Srdce busi, KevSpa vchazi do dveri:)
MB
0 0
reagovat

uživatelka KevSpa

Jo? Cool!! A chodí i sem nevíte někdo??
443897
Jo? Cool!! A chodí i sem nevíte někdo??
uživatelka KevSpa
0 0
reagovat
Mam tu jedno offtopic info...zabrousil sem do profilu uzivatelky KevSpa na csfd a ona o sobe tvrdi ze je "největší žijící obdivovatel režiséra Michaela Baye". A proto se ptam, je to mozny? Vetsi cvok do Baye nez "nas" Bay ? :o:o:o
443896
Mam tu jedno offtopic info...zabrousil sem do profilu uzivatelky KevSpa na csfd a ona o sobe tvrdi ze je "největší žijící obdivovatel režiséra Michaela Baye". A proto se ptam, je to mozny? Vetsi cvok do Baye nez "nas" Bay ? *:o**:o**:o*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se