Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 119101 - 119120 Napsat příspěvek
dopadne to dobře...:)
446217
dopadne to dobře...*:)*
0 0
reagovat

Karlos

tjn ten scénář bude možná větší důvod k fearu...hlavně jak tam strčit tu každodenní buzeraci Umbridgové apod. když se Potter odehrává tak rychle a vlastně moc akce tam až na tu hlavní na konci není. No bude to zajímavé. Třeba u Vězeň z Azkabanu se mi napoprvé vůbec nelíbil jako Ohnivej pohár (myslím filmy), ale po čase jsem si ho velmi oblíbil, protože Cuarón tam odvedl skvělou práci a stejně jako v knížce v tom filmu bylo cítít, že Voldemort teď nemá hlavní housle a celé je to víc zaměřené na hlavní trojku Harryho a spol. než na zachraňování školy;)
446216
tjn ten scénář bude možná větší důvod k fearu...hlavně jak tam strčit tu každodenní buzeraci Umbridgové apod. když se Potter odehrává tak rychle a vlastně moc akce tam až na tu hlavní na konci není. No bude to zajímavé. Třeba u Vězeň z Azkabanu se mi napoprvé vůbec nelíbil jako Ohnivej pohár (myslím filmy), ale po čase jsem si ho velmi oblíbil, protože Cuarón tam odvedl skvělou práci a stejně jako v knížce v tom filmu bylo cítít, že Voldemort teď nemá hlavní housle a celé je to víc zaměřené na hlavní trojku Harryho a spol. než na zachraňování školy*;)*
Karlos
0 0
reagovat

Snipsley, Fluke...

No, jelikož Potter chodí jako hodinky a trailery na něho sháním už od druhého dílu, tak vím, a nebo alespoň tuším, jak budou rozdávat karty - je to stejné časování jako u Vězně, proto bych řekl, že první obrázky budou na narozeniny Joane K. Rowlingové (tj někdy na přelomu června a července) a první teaser bude někdy v listopadu... Jestli nevěříte, jukněte do profilů 3. a 4. dílu tady na MZ (a sledujte hlavně datum) a dáte mi za pzavdu, že časování je úplně stejné... Jinak Yates, co jsem alespoň slyšel, tak zatím točil samý seriály a tohle je jeho první filmový počin... Víc jak jeho se však bojím scénaristy, který to může pořádně zvorat (udělat z 800 stránkové bichle max tří hodinový film dá pořádnou fušku)....
446215
No, jelikož Potter chodí jako hodinky a trailery na něho sháním už od druhého dílu, tak vím, a nebo alespoň tuším, jak budou rozdávat karty - je to stejné časování jako u Vězně, proto bych řekl, že první obrázky budou na narozeniny Joane K. Rowlingové (tj někdy na přelomu června a července) a první teaser bude někdy v listopadu... Jestli nevěříte, jukněte do profilů 3. a 4. dílu tady na MZ (a sledujte hlavně datum) a dáte mi za pzavdu, že časování je úplně stejné... Jinak Yates, co jsem alespoň slyšel, tak zatím točil samý seriály a tohle je jeho první filmový počin... Víc jak jeho se však bojím scénaristy, který to může pořádně zvorat (udělat z 800 stránkové bichle max tří hodinový film dá pořádnou fušku)....
Snipsley, Fluke...
0 0
reagovat
ad Harry Potter a Yates, no viděl jsem jednou jeden film od něho na čt2. Jestli tenhle chlap točí Pottera (teda točí ho určitě), tak je to asi poprvé co nevěřím, že se ten film povede?)
446214
ad Harry Potter a Yates, no viděl jsem jednou jeden film od něho na čt2. Jestli tenhle chlap točí Pottera (teda točí ho určitě), tak je to asi poprvé co nevěřím, že se ten film povede*?)*
0 0
reagovat
Ale je to stejný případ!! Něco se křikne do médií a pak se na to hrnou lidi do kin. A ono nic!!
446213
Ale je to stejný případ!! Něco se křikne do médií a pak se na to hrnou lidi do kin. A ono nic!!
0 0
reagovat
LOL:-D
446212
LOL:-D
0 0
reagovat

aldebaran

Ale musíš uznat, že zrovna Clooney se s Natálkou nemůže rovnat. :))
446211
Ale musíš uznat, že zrovna Clooney se s Natálkou nemůže rovnat. *:))*
aldebaran
0 0
reagovat
Hlavně ať to pojme umělecky. Natálka není Monica Bellucci, aby se mohla ukázat ve své nahé kráse. Já si myslím, že to bude pojato cudně. Podobný rozruch vyvolal Cloonyho zadek ve filmu Solaris a ve výsledku onu partii zakrýval stín.
446210
Hlavně ať to pojme umělecky. Natálka není Monica Bellucci, aby se mohla ukázat ve své nahé kráse. Já si myslím, že to bude pojato cudně. Podobný rozruch vyvolal Cloonyho zadek ve filmu Solaris a ve výsledku onu partii zakrýval stín.
0 0
reagovat
jo něco takovýho jsem čet na Seznamu, vypadáto že Miloš ví čím zaujmout:D;)
446209
jo něco takovýho jsem čet na Seznamu, vypadáto že Miloš ví čím zaujmout*:D**;)*
0 0
reagovat
OT - Taky jste slyšeli, že se má Natalia Portman v novém Formanově filmu ukázat nahá?
446208
OT - Taky jste slyšeli, že se má Natalia Portman v novém Formanově filmu ukázat nahá?
0 0
reagovat
No bylo by to od nich hezký, ale z Yatese mám pěkně naděláno, je jasný že do kopru Pottra pošle těžko, ale může z 5 udělat solidní sračku
446207
No bylo by to od nich hezký, ale z Yatese mám pěkně naděláno, je jasný že do kopru Pottra pošle těžko, ale může z 5 udělat solidní sračku
0 0
reagovat
uz brzo by neco meli vypustit do sveta, presne na rok od premiery 8)
446206
uz brzo by neco meli vypustit do sveta, presne na rok od premiery *8)*
0 0
reagovat

merlin

zacalo se v lednu
446205
zacalo se v lednu
merlin
0 0
reagovat
Potter se už docela dlouho natáčí,ne? už by něco vypotit mohli...
446204
Potter se už docela dlouho natáčí,ne? už by něco vypotit mohli...
0 0
reagovat

order of the phoenix

nemate nekdo informace jak to bude s prvnim teaserem k patemu Harry Potterovi? kdyz uz je na svete teaser k Transformers, Yates by na sebe nemel nechat dlouho cekat :-|
446203
nemate nekdo informace jak to bude s prvnim teaserem k patemu Harry Potterovi? kdyz uz je na svete teaser k Transformers, Yates by na sebe nemel nechat dlouho cekat :-|
order of the phoenix
0 0
reagovat
jenom stream. ale bude vecer v profilu...
446202
jenom stream. ale bude vecer v profilu...
0 0
reagovat
trailer na the quiet s elishou a camillou belle je na svete :)
446201
trailer na the quiet s elishou a camillou belle je na svete :)
0 0
reagovat
Hmm tak sem koukal co vychází tenhle měsíc na DVD a opravdu nechutně slabý:-, ani Mariňák nedostal 2DVD nebo aspoň DTS?), ale co se divím, je to Universal a ti to už zabalili nebo ještě balí.
446200
Hmm tak sem koukal co vychází tenhle měsíc na DVD a opravdu nechutně slabý*:-*, ani Mariňák nedostal 2DVD nebo aspoň DTS*?)*, ale co se divím, je to Universal a ti to už zabalili nebo ještě balí.
0 0
reagovat
kdybyste mi radši řekli, jak se jmenuje ta skladba z Podivných vetřelců (strange invaders).... :o(
446199
kdybyste mi radši řekli, jak se jmenuje ta skladba z Podivných vetřelců (strange invaders).... :o(
0 0
reagovat
:-D
446198
:-D
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se