Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 119141 - 119160 Napsat příspěvek
To už jsem viděl pár měsíců zpátky, bylo to i na Super.cz, jinak ten chlápek je tutovej, dokonalej trailerovátor:D:+
446170
To už jsem viděl pár měsíců zpátky, bylo to i na Super.cz, jinak ten chlápek je tutovej, dokonalej trailerovátor*:D**:+*
0 0
reagovat

povinnost pro trailerare...

446169
http://www.youtube.com/watch?v=ou3-sSIXkkg
povinnost pro trailerare...
0 0
reagovat
V pátek soudce Dredd, jupí:) škoda, že není na DVD
446168
V pátek soudce Dredd, jupí*:)* škoda, že není na DVD
0 0
reagovat
TAk jo, už jsem si vzpomenul, jak se to jmenuje!!! Je to TANEC S VÁŠNÍ!!! Tak a teď už to jen najít a podívat se...
446167
TAk jo, už jsem si vzpomenul, jak se to jmenuje!!! Je to TANEC S VÁŠNÍ!!! Tak a teď už to jen najít a podívat se...
0 0
reagovat
Ne-e, ani baůetka Kitty a aani Billy Elliot to není...?) Na konci filmu bylo to vystoupení a bylo pojaté velice moderně (žádné labutí jezero se nekoná ;)) a byla tam použitá moderní hudba...
Mám podezření, že kazeta byla někým ztopena a jestli si brzo nevzpomenu jak se to jmenovalo, těžko se mi to bude vymáhat zpátky...
446166
Ne-e, ani baůetka Kitty a aani Billy Elliot to není...*?)* Na konci filmu bylo to vystoupení a bylo pojaté velice moderně (žádné labutí jezero se nekoná *;)*) a byla tam použitá moderní hudba... Mám podezření, že kazeta byla někým ztopena a jestli si brzo nevzpomenu jak se to jmenovalo, těžko se mi to bude vymáhat zpátky...
0 0
reagovat
me Billy Elliot, ale tam je jaksi problem s pohlavim...
446165
me Billy Elliot, ale tam je jaksi problem s pohlavim...
0 0
reagovat
napada me jadine "Baletka Kitty" nebo "Barbie labuti jezero"...
446164
napada me jadine "Baletka Kitty" nebo "Barbie labuti jezero"...
0 0
reagovat

HELP PLEASE!!!

Potřebuju říct název filmu, který jsem měl na videu, ale už ho nemůžu najít, tak mě možná pomůže, když budu vědět název...

Je to z baletní školy, o jedné holce, která se chce dostat do první ligy, ale má problémy s nohama... NAkonec všechny úskalí přemůže, zamiluje se do učitele a zahraje/zatančí si svou vlastní baletní hru...

Prosím prosím, moc rád bych se na to podíval to Step Up mě nějak navnadilo....
446163
Potřebuju říct název filmu, který jsem měl na videu, ale už ho nemůžu najít, tak mě možná pomůže, když budu vědět název... Je to z baletní školy, o jedné holce, která se chce dostat do první ligy, ale má problémy s nohama... NAkonec všechny úskalí přemůže, zamiluje se do učitele a zahraje/zatančí si svou vlastní baletní hru... Prosím prosím, moc rád bych se na to podíval to Step Up mě nějak navnadilo....
HELP PLEASE!!!
0 0
reagovat

cesky dabing

cesky dabing je vetsinou bleeeeeee a fuuuj ale u nekterych filmech je proste prvotridni. Zrovna jsem zas zkuknul Forresta Gumpa a to je uplne BOŽÍ :D:+ :) k zahozeni ani neni cesky Johnny Depp v Piratech :) ... "Smith! Pro vas Smithy" 8) A to je asi tak všechno...
446162
cesky dabing je vetsinou bleeeeeee a fuuuj ale u nekterych filmech je proste prvotridni. Zrovna jsem zas zkuknul Forresta Gumpa a to je uplne BOŽÍ *:D**:+* :) k zahozeni ani neni cesky Johnny Depp v Piratech :) ... "Smith! Pro vas Smithy" *8)* A to je asi tak všechno...
cesky dabing
0 0
reagovat

merlin

kazdopadne, jinak ses ochuzenej o shibbying :D
446161
kazdopadne, jinak ses ochuzenej o shibbying :D
merlin
0 0
reagovat
hmm,že bych si to sehnal ještě v angličtině?
446160
hmm,že bych si to sehnal ještě v angličtině?
0 0
reagovat

scroochy

Pod to se podepisuju. U jedný vzpomínky na českej dabing se ale budu smát vždycky. "Ty vole lama" :D
446159
Pod to se podepisuju. U jedný vzpomínky na českej dabing se ale budu smát vždycky. "Ty vole lama" *:D*
scroochy
0 0
reagovat

snipsley

v anglictine je to husty jaxvina, cesky nic moc bych rekl
446158
v anglictine je to husty jaxvina, cesky nic moc bych rekl
snipsley
0 0
reagovat

scroochy

a dááááááááááááááááááál? :D:+ toto me vazne pobavilo... ale ten film jsem nikdy nevidel cely :D
446157
a dááááááááááááááááááál? *:D**:+* toto me vazne pobavilo... ale ten film jsem nikdy nevidel cely :D
scroochy
0 0
reagovat

scroochy

Dík, já si to myslel, ale nebyl sem si jistej...a nechtěl sem zapínat video:)
446156
Dík, já si to myslel, ale nebyl sem si jistej...a nechtěl sem zapínat video*:)*
scroochy
0 0
reagovat

fluke

Hele vole, kde mam karu...
446155
Hele vole, kde mam karu...
fluke
0 0
reagovat
doufám že Flyboys se udrží v alespoň trochu rozumných mezích,válečných filmů z WWI zase tolik není...
446154
doufám že Flyboys se udrží v alespoň trochu rozumných mezích,válečných filmů z WWI zase tolik není...
0 0
reagovat
s titulkama...bez?...
446153
s titulkama...bez?...
0 0
reagovat
Poraďte mi pls, nemůžu si vzpomenout v čem byly ty magoři co říkali Zoltan a uděli rukama to Z.
446152
Poraďte mi pls, nemůžu si vzpomenout v čem byly ty magoři co říkali Zoltan a uděli rukama to Z.
0 0
reagovat

flyboys

jj, peknej! akorat sem mel dvakrat pocit, ze koukam na Pearl Harbor (akorat WWI) - pri zaberu na bomby a pak na tu zenskou, co civi na proletavajici letadla :)
446151
jj, peknej! akorat sem mel dvakrat pocit, ze koukam na Pearl Harbor (akorat WWI) - pri zaberu na bomby a pak na tu zenskou, co civi na proletavajici letadla :)
flyboys
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se