Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 119061 - 119080 Napsat příspěvek
Neomlouvej se. Ja jen, ze zminky se objevily - o trailerech, o uradovani v zamorskejch kinech. Samozrejme jakmile se nejakej z tehle filmu dostane k nam do distribuce, nebo ho nekde uvidime, bude recenze. Ale v Cannes jsme nebyli a na vyletech po Evrope se patra po "hvezdnejsich" filmech :-)
446255
Neomlouvej se. Ja jen, ze zminky se objevily - o trailerech, o uradovani v zamorskejch kinech. Samozrejme jakmile se nejakej z tehle filmu dostane k nam do distribuce, nebo ho nekde uvidime, bude recenze. Ale v Cannes jsme nebyli a na vyletech po Evrope se patra po "hvezdnejsich" filmech :-)
0 0
reagovat

Cival

Omlouvám se! Jen mě zajímalo, jestli se u některého z již zmiňovaných filmů neobjeví nějaká zmíňka? American haunting už prošuměl kinem a tady jsem se dozvěděl, že má jen malé tržby.
446254
Omlouvám se! Jen mě zajímalo, jestli se u některého z již zmiňovaných filmů neobjeví nějaká zmíňka? American haunting už prošuměl kinem a tady jsem se dozvěděl, že má jen malé tržby.
Cival
0 0
reagovat
MichaelBay: Coool. Konecne vydelam na burze nejaky miliony :-)
446253
MichaelBay: Coool. Konecne vydelam na burze nejaky miliony :-)
0 0
reagovat
aldebaran: Coze? Nechces nam nic vycitat, pritom nam neco vycitas... :D American haunting ma "zrecenzovany" 2 trailery, Pans Labyrinth mel pred odjezdem do Varu k dispozici teaser a trailer ve spenelstine. O teaseru jsme psali, proc bychom pak meli recenzovat trailer, kde nerozumime ani slovo :-)
446252
aldebaran: Coze? Nechces nam nic vycitat, pritom nam neco vycitas... *:D* American haunting ma "zrecenzovany" 2 trailery, Pans Labyrinth mel pred odjezdem do Varu k dispozici teaser a trailer ve spenelstine. O teaseru jsme psali, proc bychom pak meli recenzovat trailer, kde nerozumime ani slovo :-)
0 0
reagovat

Opening Day

Piráti 2 skórují na 55 milionů dolarů za první den!!!!!!! Neuvěřitelné!!! Kurva to je rachot!!! To přejede Spider-Mana za první víkend jak hovno u cesty!! HOLY FUCKIN' SHIT!!!!
446251
Piráti 2 skórují na 55 milionů dolarů za první den!!!!!!! Neuvěřitelné!!! Kurva to je rachot!!! To přejede Spider-Mana za první víkend jak hovno u cesty!! HOLY FUCKIN' SHIT!!!!
Opening Day
0 0
reagovat

imf + Cival

No mě by třeba zajímalo, jestli se někdy dočkáme filmu Panův labyrint? Už ho dávali v Cannes, na netu je už i oficiální trailer a nějaké recenze. No a tady je jen teaser. To samé platí u American haunting. Trailery jsou tu už několik měsíců, ale víc se o těch filmech asi nedozvíme. Tím vám nechci nic vyčítat!
446250
No mě by třeba zajímalo, jestli se někdy dočkáme filmu Panův labyrint? Už ho dávali v Cannes, na netu je už i oficiální trailer a nějaké recenze. No a tady je jen teaser. To samé platí u American haunting. Trailery jsou tu už několik měsíců, ale víc se o těch filmech asi nedozvíme. Tím vám nechci nic vyčítat!
imf + Cival
0 0
reagovat
Uz jsme uvazovali o tom, ze budou diskuze i tam... ale zatim se muzete ventilovat tady. ;)
446249
Uz jsme uvazovali o tom, ze budou diskuze i tam... ale zatim se muzete ventilovat tady. ;)
0 0
reagovat

Cival

A není to škoda? Někteří by rádi vyjádřili k nějakému zajímavému titulu!
446248
A není to škoda? Někteří by rádi vyjádřili k nějakému zajímavému titulu!
Cival
0 0
reagovat
Neni. Jen asi devet mesicu :-)
446247
Neni. Jen asi devet mesicu :-)
0 0
reagovat
jsem blba nebo u "na obroru" neni diskuze?...
446246
jsem blba nebo u "na obroru" neni diskuze?...
0 0
reagovat

Merlin

Je jenom škoda, že film American haunting měl tak špatné recenze. Alespoň se můžu těšit až u nás vyjde na DVD.
446245
Je jenom škoda, že film American haunting měl tak špatné recenze. Alespoň se můžu těšit až u nás vyjde na DVD.
Merlin
0 0
reagovat
neměl jsem na mysli brutalitu,nebo strach. Prostě jen nejlepší trailer na hororvý film. Jak jsem si to projížděl já,tak se mi nejlepší zatím zdá Exorcism of Emily Rose...ale American haunting taky není špatnej...
446244
neměl jsem na mysli brutalitu,nebo strach. Prostě jen nejlepší trailer na hororvý film. Jak jsem si to projížděl já,tak se mi nejlepší zatím zdá Exorcism of Emily Rose...ale American haunting taky není špatnej...
0 0
reagovat

aldebaran

Jo tak..no, ale já osobně sem měl z tá ukázky husí kůžky, protože to vypadalo opravdu brutálně, ale je pravda, že to spíš není horor...
446243
Jo tak..no, ale já osobně sem měl z tá ukázky husí kůžky, protože to vypadalo opravdu brutálně, ale je pravda, že to spíš není horor...
aldebaran
0 0
reagovat

Fluke

Teď ale záleží, jestli se myslí horor jako horor, kde se vážně něčeho bojíš a nebo horor, kterej je plný krve a brutality a je jen napínavej.
446242
Teď ale záleží, jestli se myslí horor jako horor, kde se vážně něčeho bojíš a nebo horor, kterej je plný krve a brutality a je jen napínavej.
Fluke
0 0
reagovat
Já myslím, že nej trailer na horot bylo to co jednou imf, už nevím kde postnul. Japonskej film to snad byl, nevím prostě název, ale vraždilo se tam hodně no. Mrtvola v obšená v parku, tuna zmasakrovanejch lidí v jednom bytě, pak ten uřizlej ksicht co sjížděl po stěně apod.
446241
Já myslím, že nej trailer na horot bylo to co jednou imf, už nevím kde postnul. Japonskej film to snad byl, nevím prostě název, ale vraždilo se tam hodně no. Mrtvola v obšená v parku, tuna zmasakrovanejch lidí v jednom bytě, pak ten uřizlej ksicht co sjížděl po stěně apod.
0 0
reagovat

Merlin

No, mě se dost líbil American haunting a Pan's Labyrinth
446240
No, mě se dost líbil American haunting a Pan's Labyrinth
Merlin
0 0
reagovat
tak z toho trapasu rychle pryč;)...projížděl jsem si sbírečku a přemýšlel,který hororový trailer je nejlpeší, co myslíte vy?
446239
tak z toho trapasu rychle pryč*;)*...projížděl jsem si sbírečku a přemýšlel,který hororový trailer je nejlpeší, co myslíte vy?
0 0
reagovat
:ohehehe:D:D .sorry,to asi dělá to,že z Taverny jsem zvyklej na elký rudý pole kolem ikonky
446238
*:o*hehehe*:D**:D* .sorry,to asi dělá to,že z Taverny jsem zvyklej na elký rudý pole kolem ikonky
0 0
reagovat

merlin

vzdyt jsou oznaceny...maji bily ramecek
446237
vzdyt jsou oznaceny...maji bily ramecek
merlin
0 0
reagovat
Merlin: a ony nejsou?
446236
Merlin: a ony nejsou?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se